Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 19d. 22:00

Pirmadienio horoskopas – sausio 20 d.

Darbas biure
Vida Press nuotr. / Darbas biure

Pirmadienį netrūks miglotų aplinkybių, bus lengva pervertinti savo jėgas, tačiau tai puikus metas kūrybinei veiklai.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Pirmadienį Avinai skendės melancholiškose nuotaikose, bus sunku motyvuoti save aktyviems veiksmams. Nesusipratimai namuose, šeimoje gali trumpam išmušti jus iš vėžių, nesisielokite - viskas susitvarkys. Šią dieną trūks konkretumo ir aiškumo, galimos apmaudžios klaidos - po kelis kartus tikrinkite svarbias detales. Vakare laukia įdomios pažintys – išlikite socialiai aktyvūs.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šią dieną bus sunku susikalbėti su aplinkiniais, dažnai atrodys, jog kalbate skirtingomis kalbomis. Venkite neapgalvotų žodžių – vėliau dėl to teks dar ilgai atsiprašinėti. Skuboti veiksmai lems klaidas, bus didesnė traumų tikimybė. Puikiai seksis Jaučiams, užsiimantiems kūrybine veikla. Pirmadienį kils puikių sumanymų, kuriuos jau netrukus galima bus įgyvendinti. Vakare nusiraminimą rasite mylimų žmonių, šeimos narių apsuptyje.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien netrūks painiavos ir nesusipratimų - norėsis kaip geriau, o gausis kaip visada. Racionaliau žvelkite į savo finansinę padėtį, nesistenkite visiems įtikti, sukurti neišdildomą įspūdį dovanodami dovanas ne pagal kišenę. Juk svarbiausia nuoširdus dėmesys ir tikras ryšis. Pirmadienį akylai saugokite savo daiktus – bus didesnė vagysčių, apgavysčių tikimybė.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pirmoji savaitės diena gali pasiūlyti netikėtumų, reikės mokėti prisitaikyti prie aplinkybių, gali tekti koreguoti ankstesnius planus. Pirmoje dienos pusėje reikės daug suspėti, tai bus judrus ir aktyvus laikas. Šią dieną galimos smagios pažintys, tikėtina, jog išgirsite intriguojančių naujienų. Venkite apkalbų ir intrigų – pirmadienį bus lengva į jas įsipainioti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pirmadienį vyraus nepastovios nuotaikos - vieną akimirką veršitės bendrauti ir puoselėti nuoširdžius ryšius, kitą akimirką norėsis atsiriboti ir nusišalinti. Pirmąją dienos pusę tikėtini įtempti pokalbiai, gali tekti tvarkyti dalykinius reikalus, tarpininkauti. Venkite skubotų veiksmų, neapgalvotų žodžių – vėliau dėl to gailėsitės. Vakare situacija gerės, tapsite ramesni, lankstesni.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Daugiausia įtampų kels pačių jūsų per aukštai užsikelta kartelė. Norėsis, kad viskas būtų tobula, būsite linkę krimstis dėl menkiausios smulkmenos. Mokykitės gyventi su netobulumais, venkite perdėto savikritiškumo. Dažniau pasidžiaukite gyvenimu, savo pasiekimais. Pirmadienį negalima skubėti, gerai apgalvokite savo žodžius ir veiksmus - kitaip neišvengsite apmaudžių klaidų.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pirmoji dienos pusė bus įtempta, reikės greitai suktis, nebus lengva viską suspėti. Pirmadienį būsite veržlūs, linkę konkuruoti, galite pasiekti puikių rezultatų. Šiandien laukia daugiau nesusipratimų komunikacijoje - viską tikrinkite po kelis kartus. Vakare taps sunku atsispirti pagundoms - galite išleisti daugiau nei buvote susiplanavę.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skorpionams norėsis dominuoti ir vadovauti. Gali pasireikšti destruktyvus elgesys, būsite linkę išsilieti ant artimų žmonių. Tai gera diena švarinimuisi – atsikratykite nereikalingų, tik tuščiai vietą užimančių daiktų, atlikite jausmų reviziją. Pirmadienį teks priimti svarbų sprendimą, susijusį su finansais. Rekomenduojama susilaikyti nuo didesnių investicijų.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pirmadienį nerimausite dėl pinigų, regis, išlaidos bus didesnės nei tikėjotės. Partnerio kritika bei smarkiai išsiskyrusios nuomonės dėl bendro biudžeto panaudojimo gali sugadinti nuotaiką visai dienai. Verčiau susilaikyti nuo didesnių investicijų. Nebūkite pernelyg patiklūs, venkite bet kokių avantiūrų – šiandien didelė tikimybė nukentėti nuo įvairaus plauko šarlatanų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Tai gana pasyvi diena. Ožiaragio zodiako ženklo atstovai gyvens atostogų ritmu - visi darbai ir profesiniai rūpesčiai nueis į antrą planą šiandien. Nesivelkite į intrigas, psichologinius žaidimus - patys nuo to labiausiai ir nukentėsite. Dažniau susitelkti į vidinį pasaulį, atlikite jausmų reviziją. Tausokite nervų sistemą, venkite pernelyg didelių fizinių apkrovų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Deja, ne viskas klosis taip, kaip tikėjotės. Nemalonūs siurprizai gali išmušti iš vėžių ir ilgam sugadinti nuotaiką. Galima prastesnė savijauta – jokiu būdu nenumokite ranka į kūno siunčiamus signalus. Galimos konfliktinės situacijos darbo aplinkoje - venkite aršių diskusijų su vadovais. Vakare atsiras daugiau laiko poilsiui ir pramogoms, tikėtinos malonios naujienos.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiandien Žuvų zodiako ženklo atstovams bus sunku suvaldyti įsisiautėjusias emocijas. Visą dieną kamuos neaiškus nerimas, bus sunku išsivaduoti iš vidinių įtampų. Daugiau judėkite, dažniau pabūkite gryname ore. Pirmadienį situacija gali atrodyti blogiau negu yra iš tiesų. Palanku užsiimti kūrybine veikla.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką