Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 18d. 20:30

Pirmadienio horoskopas – spalio 19 d.

Ruduo Vilniuje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ruduo Vilniuje

Pirmadienis skirsis nuo savaitgalio ne tik dėl darbo dienos atmosferos, bet ir tuo, kad Mėnulis jau bus perėjęs į aktyvų, plačiai mąstantį ir tolerantišką Šaulio zodiako ženklą. Turint galvoje, kad tai jaunaties metas – puikus laikas imtis veiklos, kuri turėtų plėtoti, vystytis.

Tiesa, net kelios svarbios realizacijai planetos juda, žiūrint iš Žemės, atgal, Saulė – Svarstyklių ženkle, todėl dabar geriausias laikas imtis taisyti tai, kas prieštarauja estetikos dėsniams, kitų žmonių interesams, teisės aktams, plėtoti konsultavimo veiklą, peržiūrėti mokslinių tyrimų rezultatus – atnaujinti tai, ką žinojote, taip pat ryšius su užsieniu, savo santykį su tikėjimu, autoritetais, mokytojais.

Imkitės konkrečios, praktinės veiklos ir sąžiningai atlikite tai, kas priklauso, venkite kritikuoti valdžios struktūras ar tuos, kurie pasiekę daugiau už jus. Diena tinkama sodinti medžius, prisiminti protėvius, savo šaknis, pagalvoti apie šeimos tradicijas, imtis namų reikalų.

Išmintingą nuotaiką palaikyti padės tamsių vyšninės ar mėlynos spalvų drabužiai, papuošalai su gagatu. Valgyti stenkitės namuose, naminį maistą, tačiau venkite mėsos; palanku kepti pyragus, meduolius, sausainius.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Aktyvi, darbinga diena, tačiau vis dėlto dirgloka. Bus itin svarbu išlaikyti pagarbų santykį su tais, nuo kurių priklauso jūsų karjera, būkite dėmesingesni darbo partneriams, antrajai pusei. Venkite išsisukinėjimų, savo darbus atlikite taip, kaip priklauso, kad ir kaip jūsų netenkintų būtinybė kažką perdaryti, keisti. Venkite ir finansinių konfliktų, nors galite būti priversti gana smarkiai pasukti galvą dėl galimybių ir perspektyvų.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Teks grįžti prie jau kilusių konfliktų sprendimo, antraip bus sudėtinga įgyvendinti tai, kuo pastaruoju metu gyvenate, tačiau venkite aiškintis santykius su verslo, darbo partneriais, antrąja puse – pagalvokite, gal verta pradėti nuo savęs ir savo santykio su aplinkiniais? Ryte gali užgriūti darbai, susiję su jūsų užsienio partneriais, veiklos plėtra – anksčiau ar vėliau juos teks įveikti.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Partnerystė, santykiai su kitais žmonėmis, savo įvaizdžio palaikymas šiandien kels jums daugiausia emocijų. Venkite pasirodyti svarbiausiais ir išmintingiausiais, mažiau kalbėkite, daugiau dirbkite. Juolab kad diena bus įtempta sprendžiant pakankamai rimtas finansines problemas, pertvarkant turimus resursus – pasitelkite savo įdirbį, pažintis ir venkite išsišokimų, konfliktų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Aktyvios veiklos diena, kuomet teks imtis kasdienių, paprastų, galbūt nuobodokų, kantrybės reikalaujančių darbų, tačiau įtempti partnerystės, bendravimo su kitais, savo įvaizdžio keitimo klausimai tęsiasi, juolab kad darbo problemos ir toliau verčia ieškoti vis naujų, geresnių veikimo būdų, peržiūrėti tai, ką jau nuveikėte.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Džiugi, daugiau bendrauti, maloniai atsikvėpti ar imtis tik to, kas miela širdžiai, kviečianti diena, tačiau nuo darbų išsisukti bus sudėtinga, mat pokyčiai tik įsibėgėja, tenka daug ką peržiūrėti, pertvarkyti, iš naujo suderinti – ne tik profesinius, bet ir asmeninius interesus, juolab kad kyla pasaulėžiūros konfliktų, informacijos, kontaktų paieškos būtinybė.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Viskas šiek tiek sudėtingiau nei norėtumėte – jūsų polėkis, noras džiaugtis gyvenimu ir pasauliu atsimuša tai į finansines, tai į energijos trūkumo, nuovargio problemas, o ir partneris (-ė) elgiasi mažai prognozuojamai, vaikai reikalauja išskirtinio dėmesio. Būtų geriausia, jei šiandien ir rytoj kuo daugiau laiko praleistumėte namuose, aplankytumėte artimuosius ir atstatytumėte jėgas.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Nuo pat ryto teks imtis smulkių darbų ir tvarkyti daugybę įvairių smulkių reikalų – užplūs skambučiai, žinutės, būtinybė rinkti informaciją, tvarkyti dokumentus, ypač finansinius, peržiūrėti sąskaitas, kažkur vykti ir pan. Diena jums gana sėkminga. Nors ankstesnės įtampos ir problemos tęsiasi, šiandien vargu, ar turėsite laiko skirti joms daugiau dėmesio.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Jei jau išlaidauti – tai su polėkiu? Diena ne itin tikusi pirkiniams, nebent norite, kad tai būtų kažkas tikrai išskirtinio, nekasdienio. Tad prieš atverdami piniginę dar kartą pagalvokite, ar tai tikrai tai, ko labai reikia. Pirkdami venkite pasiduoti emocijoms, juolab bandyti glaistyti santykių su kitais problemas – šiandien teks gerokai padirbėti su savo pasaulėžiūra ir bendravimo su pasauliu būdais.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Dvi dienos jūsų – jausitės gana patogiai, sulauksite dėmesio ir palaikymo, tačiau tai vargu, ar padės sprendžiant tiek darbe, tiek namuose susiklosčiusią situaciją – painiavos daug, tad venkite melo, gudravimų – vis tiek viskas anksčiau ar vėliau paaiškės. Verčiau imkitės darbų, pasirūpinkite savo ir aplinkinių gerove – teks skubiai ieškoti visiškai naujų veiklos, sveikatinimosi būdų, o galbūt atšaukti tai, kas buvo priimta kaip ypatinga naujovė.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Po ypatingo savaitgalio būtų gerai, jeigu rastumėte būdų šiek tiek atsitraukti nuo visų ir peržiūrėti tai, kas vyko ir vyksta šiek tiek iš šalies, įvertinti, ar tikrai jūsų veikla leidžia jums save realizuoti geriausiu būdu? Jūsų besikeičianti pasaulėžiūra sulauks keistos reakcijos, tačiau tai yra geriausia, ką jūs šiandien galite padaryti. Venkite namiškiams primygtinai rodyti savo autoritetą.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Draugų ir bičiulių dienos, kuomet būsite itin visuomeniški, nusiteikę bendrauti, padėti jums svarbiems asmenims, imtis bendros veiklos. Viskas būtų puiku, tačiau asmeninio gyvenimo pokyčiai vers jus ieškoti kompromisų tarp darbo ir namų įsipareigojimų, peržiūrėti susitarimus, o kur dar besitęsiantis vidinis, pasaulėžiūrinis konfliktas – belieka visame kame pamatyti meilę.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Profesiniai, karjeros reikalai šiandien bus svarbiausi, tačiau ankstesnių dienų temos tęsiasi, ir gana aštriai, ypatingai būtinybė radikaliai peržiūrėti ryšius su pasauliu – ieškoti tiek naujų bendravimo, komunikacijos būdų, tiek ir naujų informacijos šaltinių, užsienio partnerių, idėjų.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:14
01:53
23:12

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką