Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 25d. 20:33

Pirmadienio horoskopas – spalio 26 d.

Moliūgas
Vida Press nuotr. / Moliūgas

Panašu, kad atėjo ilgokai lauktas atokvėpis – planetos arba palankiame, arba neutraliame santykyje viena su kita, tad įtampos atslūgs, tarsi ir geras laikas būtų kažko imtis, tačiau dar keturios planetos, iš kurių dvi itin svarbios – Marsas ir Merkurijus – juda mūsų atžvilgiu tarsi atgal, o tai stabdo naujas iniciatyvas, tačiau laikas itin tinkamas grįžti prie to, ką reikia pabaigti, sutvarkyti, peržiūrėti, atsisakyti – šią savaitę ir derėtų tuo užsiimti.

Visą pirmadienį Mėnulis keliaus jausmingu, dvasingu ir atjaučiančiu Žuvų Zodiako ženklu, gerai sutars su Saule bei Merkurijumi Skorpiono ženkle, tad laikas itin tinkamas nurimti, gilintis tiek į profesinius reikalus, ieškant paslėptų resursų, tiek į save, nunirti į kūrybą, psichoanalizei, nugalėti mirties, išnykimo baimę, puoselėti santykius, grožį.

Taikumą ir harmoniją išlaikyti padės okeaninės melsvai žalios spalvos drabužiai, papuošalai su akvamarinu, platina. Maistas turėtų būti daugiau švelnus, skystas – pieniškos sriubos, saldžių vaisių, uogų sultys su minkštimu.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitės pradžioje vargu ar norėsite imtis aktyvesnės veiklos, bendravimo – jei tik galite, skirkite laiko atsipalaidavimui, susivokimui, žvilgterėti į save į pasaulį iš atokesnės perspektyvos, nurimti. Laikas tinkamas atsisakyti baimių, žalingų įpročių, ypatingai susijusių su alkoholiu, svaiginimusi. Profesine prasme diena taip pat sėkminga, belieka tik nuosekliai darbuotis.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pirmadienį būsite linkę daugiau dėmesio skirti visuomeninei veiklai, ypatingai labdaros, aplinkosaugos temoms, bendravimui su draugais. Labiau rūpės pasaulio, bendruomenės, kitų žmonių reikalai nei asmeniniai, išskyrus partnerystę – puikus laikas patikrinti santykius imantis veiklos didesnėje grupėje.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Būsite linkę atsidėti profesinei veiklai, karjeros reikalams – puiki diena nuveikti kažką svarbaus, papildysiančio jūsų resursus, suteiksiančio finansinės naudos. Imkitės išties rimtų reikalų ir nuoširdžiai darbuokitės, peržiūrėkite dokumentus, turimą informaciją. Dienos tinkamos ir sveikatos stiprinimui, pasirūpinti imunitetu, saugesne aplinka.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Graži diena santykių puoselėjimui, svarbiems pokyčiams asmeniniame gyvenime. Tai, ką jūs pastaruoju metu suvokėte, nuveikėte kitų labui, šiandien gali duoti gražių rezultatų. Būsite itin dvasingai nusiteikę, linkę gilintis tiek į pasaulio paslaptis, tiek į religines tiesas – aplankykite šventas vietas, susitikite su išmintingais, daug pasaulio mačiusiais žmonėmis.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Palanki diena imtis asmeninių, su paveldėjimu, nekilnojamuoju turtu, draudimu susijusių reikalų, tvarkyti buhalteriją – gali išaiškėti, kad spręstinų, taisytinų dalykų yra daugiau nei tikėjotės, tačiau metas tinkamas rasti tinkamus sprendimus – teks pasidarbuoti savo ir šeimos narių sveikatos, ilgalaikės gerovės užtikrinimo labui.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Gražus laikas tiek asmeninių santykių, meilės ryšio puoselėjimui, tiek ir savo kūrybinių siekių realizavimui – būsite itin bendraujantys, linkę gilintis į dokumentus, informaciją, tinkamas laikas peržiūrėti susitarimus, atnaujinti ryšius. Taip pat grįžti prie santykių su vaikais puoselėjimo, parodyti jiems daugiau nuoširdaus dėmesio, atvirumo.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pirmadienis nusimato itin darbingas ir sėkmingas imtis įvairių darbų, susijusių su sveikata, grožio puoselėjimu, aplinkos, ypač namų gražinimu, buities sąlygų gerinimu. Imkitės spręsti išties rimtas su šeimos nekilnojamuoju turtu, paveldėjimu, santykiais su giminėmis susijusius klausimus, ypatingai reikalaujančius daugiau atjautos, dėmesio vyresniems šeimos nariams.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Kūrybos, meilės ir džiaugsmo diena, kuomet lengvai, jautriai išspręsite daug jums rūpimų klausimų – puiki diena bendrauti, užtvirtinti ryšius, santykius su reikalingomis institucijomis, imtis ilgalaikių mokymosi, su informacijos sklaida susijusių projektų. Klausimų dar likę daug, tačiau koncentruokitės į tai, ką geriausio galite nuveikti šiandien.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pastarosiomis dienomis būsite nusiteikę itin nostalgiškai – vertėtų, o ir norėsite daugiau dėmesio ir laiko skirti artimiesiems, namams, prisiminti vaikystės pasakas, grįžti prie giminės tradicijų – pabendraukite su tais, kurie gyvena toliau nuo jūsų, prisiminkite išėjusius, o tuo pačiu ir gręžkite žvilgsnį į save – kas jūs esate, kur jūsų šaknys, kelkite gyvenimo prasmės klausimus.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ryšių puoselėjimo, bendravimo, keliavimo, savo statuso visuomenėje atstatymo metas, kuomet jūsų įveikti išbandymai turėtų duoti gerų vaisių. Tiesa, kol kas dar anksti nurimti ant laurų, lieka daug spręstinų dalykų, tačiau imkitės išties jums svarbių, tačiau didesniam ratui žmonių reikšmingų darbų – ieškokite reikalingos informacijos, ryšių, atnaujinkite juos, prisiminkite senus draugus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Palanki diena tvarkyti finansinius ir profesinius reikalus – gali išryškėti įvairių klaidų ar netgi apgaulių, tačiau jūsų intuicija, gili patirtis ir gebėjimas į viską pažvelgti iš platesnės perspektyvos, padės daug ką išspręsti. Venkite spontaniškų pirkinių, būkite dėmesingi teikdami labdarą ar pagalbą, tačiau laikas tinkamas įsigyti tai, kas itin svarbu jūsų sielai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nuostabus laikas, kuomet esate pakylėtos nuotaikos – pasaulis jus palaiko! Imkitės išties svarbių darbų, savo projektų realizavimo ir pristatymo kitiems – ieškokite paramos, bendraminčių, spręskite teisinius, viešinimo, tarptautinių ryšių užmezgimo klausimus, ieškokite mokslo inovacijų ar tiesiog daugiau bendraukite su draugais – sprendimai kils tarsi savaime.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

07:46
01:30
01:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką