Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2018 balandžio 22d. 20:00

Savaitės horoskopas – balandžio 23–29 d.

Pieva
Fotolia nuotr. / Pieva

Pradedame naują savaitę.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitės pradžioje Avino zodiako ženklo atstovus lydės sėkmė. Norai pildysis, seksis vadovauti, siekti kūrybinių aukštumų. Labai svarbūs pasidarys santykiai su vaikais. Pagalvokite, kaip galėtumėte stiprinti tarpusavio ryšius. Savaitės viduryje bus daugiau rūpesčių, nemalonių staigmenų.

Galite susidurti net su sveikatos sutrikimais, energijos trūkumu. Tad bus svarbu nepersitempti. Šiuo metu tapsite itin praktiški ir pragmatiški. Asmeniniai santykiai taip pat bus aktualu šią savaitę, juos neišvengiamai teks aiškintis savaitės pabaigoje. Vieniši Avinai turės ne vieną progą užmegzti romantiškus santykius.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Savaitė bus geresnė negu gali pasirodyti jos pradžioje. Pasistenkite į viską žiūrėti racionaliai, be perdėtų emocijų ir dramatizavimo. Konfliktai su šeimos nariais, galimi savaitės pirmoje dalyje, ko gero, išsispręs ir užsimirš savaitei įsibėgėjus.

Trečiadienis ir ketvirtadienis – tai sėkmingas laikas, kurį verta išnaudoti svarbiausiems savaitės darbams bei susitikimams. Šiuo metu sėkmė bus jūsų pusėje, mokėkite tuo pasinaudoti. Savaitės galas gali būti kiek keblesnis, bet tik tuo atveju, jei tikitės nieko neveikti ir tiesiog ilsėtis. Buitiniai rūpesčiai ko gero sujauks tokius planus. Sekmadienis – daug žadantis.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Savaitės pradžioje bus daug įdomių atsitiktinumų. Šiuo metu bus sunku nuslėpti savo ketinimus ir planus nuo kitų. Tad jei turite piktų kėslų kitų atžvilgiu, ko gero, jau pirmosiomis šios savaitės dienomis yla išlįs iš maišo. Savaitės viduryje tikėtina šiokia tokia turbulencija šeimyniniuose santykiuose.

Jei remsitės logika ir nepasiduosite norui dramatizuoti, pavyks viską išspręsti ir mėgautis puikiu savaitgaliu. O jis tikrai žada daug nuotykių ir linksmybių – tai bus geriausias savaitės laikas. Tiesa sekmadienį bent trumpam teks grįžti prie darbų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savaitė prasidės kilnumo ir geraširdiškumo jausmu. Būsite dosnūs, norėsis padėti kitiems. Tačiau atsispirkite pagundai pirkti kitų dėmesį ir palankumą gražiais daiktais ar finansine pagalba. Savaitės viduryje galimos trumpos išvykos, komandiruotės, įdomios pažintys, seminarai ar mokymai.

Šiuo metu bus lengva aiškiai dėstyti savo mintis, reklamuoti savo produktus ar paslaugas, tad šis laikas gali būti labai produktyvus. Paskutines šios savaitės dienas labiausiai norėsis skirti šeimos nariams bei namams. Tai puikus laikas puoselėti senas ar kurti naujas šeimynines tradicijas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Savaitės pradžioje sunkiausia bus sutvardyti savo norus ir aistras. Trokšite visko iš karto. Jei pasiduosite savo impulsams ir paisysite tik savo poreikių, labai greitai sulauksite atitinkamo atsako iš aplinkos. Labai svarbus taps ir asmeninis įvaizdis, bet kokia kaina norėsis būti patiems geriausiems ir gražiausiems.

Savaitės viduryje, ko gero, norėsis neapgalvotai išlaidauti. Trečiadienį ir ketvirtadienį tapsite itin principingi, linkę į ginčus dėl smulkmenų. Lengvas šurmulys savaitės pabaigoje suteiks palengvėjimą, atsipalaidavimo pojūtį. Tai laikas tinkamas kraustymuisi ar smulkiems remontams namuose.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Savaitės pradžioje ignoruosite aplinkinius, norėsis susikoncentruoti ties savo pačių reikalais ir mintimis. Savaime suprantama, tai nėra tinkamiausias laikas susitikimams, svarbiems darbams ar grupinei veiklai. Jei dirbate dideliame kolektyve, galite jaustis atstumti ar iškritę iš bendro konteksto.

Nesisielokite, jau savaitės viduryje jus pasivys sėkmė! Trečiadienį ir ketvirtadienį Mergelės zodiako ženklo atstovai sužibės, bus lengva siekti savo tikslų, darbai eisis daug lengviau ir sklandžiau. O link savaitės pabaigos gali aplankyti ir finansinė sėkmė. Savaitgalį nusimato daug bendravimo.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Savaitė Svarstyklėms prasidės dideliais užmojais ir drąsiomis svajonėmis. Kolektyvo svarba smarkiai išaugs šiomis dienomis. Suprasite, jog daug lengviau siekti savo tikslų, kai turite palaikymo komandą ir bendraminčių užnugarį. Tačiau savaitės viduryje gali sekti šiokie tokie nusivylimai.

Teks realiau įvertinti savo sumanymus ir siekius. Nepasiduokite niūrioms mintims, tiesiog atlikite reikiamas korekcijas ir eikite pirmyn, jau savaitės pabaigoje sėkmė grįš pas jus. Svarbiausia bus atsakyti į esminį klausimą: ar esate tikri, jog tai yra būtent tai, ko jums reikia?

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skorpionams puikiai seksis savaitės pradžioje, jei tik jie nesugalvos pradėti vadovauti savo vadovams ar aukštesnes pareigas užimantiems kolegoms. Jei nepasiduosite didybės manijai, daug nuveiksite ir pasieksite pirmoje savaitės dalyje.

Tai puikus laikas aktyviai veikti, pralaužti ledus. Savaitei įsibėgėjus viskas seksis dar sklandžiau, nebereikės dėti tiek daug pastangų, sulauksite pagalbos iš kitų. Aplinkiniai bus gana geranoriški šiuo metu, tai itin tinkamas laikas susitikimams. Savaitės galas bus niūresnis, daugiau laiko skirkite poilsiui. Nuo sekmadienio vėl pradės sektis.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Oho, kokia savaitė laukia Šaulių zodiako ženklo atstovų! Viena iš tų, kai norai pildosi vos apie ką nors pagalvojus, nepažįstami ištiesia pagalbos ranką, o atsitiktinumai tampa aiškiais ženklais. Pasikliaukite savo nuojauta šią savaitę. Jei jaučiate, kad atėjo laikas atostogoms ir kažkas jus traukia svetur – būtinai taip ir padarykite!

Jei norisi visas jėgas skirti darbui ir profesiniam tobulėjimui – nedvejokite! Šia savaitę galite sulaukti nemažai kvietimų, darbo pasiūlymų. Galimas paaukštinimas pareigose. Tačiau sekmadienį nereikėtų planuoti nieko svarbaus.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Sudėtingiausia bus savaitės pradžia. Teks priimti daug sprendimų, o laiko apmąstymams neturėsite. Tad stresas ir įtampos dominuos pirmosiomis šios savaitės dienomis. Tačiau vėliau, tikėtina, viskas eisis kaip per sviestą. Svarbiausia bus neskubinti įvykių ir neforsuoti.

Tolimesnes keliones, komandiruotes geriausia planuoti savaitės viduryje. Šiuo metu palanku bus tvarkyti ir juridinius klausimus. Savaitgalį, ko gero, nepavyks ilgai ilsėtis, tačiau pavyks nudirbti daug darbų bei išspręsti daug svarbių klausimų. Tai geras laikas, kai jėgų užteks ir darbams, ir linksmybėms.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Vandenių savaitė bus banguota, tarsi neramus vandenynas. Pirmąją savaitės pusę bus daug bendravimo, tarpininkavimo, derybų. Svarbu bus pakankamai dėmesio skirti tiek asmeniniams, tiek dalykiniams santykiams. Tai gana pozityvus laikas. Nuo trečiadienio kyla bangos, prasideda neramumai.

Pastebėsite daugiau nerimo ir keistų baimių savo elgesyje, o ir aplinkybės gali versti rizikuoti bei dovanoti ne pačius maloniausius įvykius. Artėjant savaitės pabaigai viskas rims, ims šypsotis sėkmė, įvykiai dėliosis palankiai. Sekmadienis prasidės artėjančios audros nuojautomis.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Savaitės pradžioje norėsis džiaugtis ir žaisti, tačiau reikės susikaupti ir dirbti. Nenustebkite, jei darbai, kuriems tikėjotės skirti kelias valandas, užtruks visą dieną. Tai tikėtina pirmomis savaitės dienomis. Nenuostabu, kad tai kels erzulį Žuvų zodiako ženklo atstovams.

Šią savaitę bus lengva susigadinti santykius su kolegomis, ypač savaitės viduryje. Daugiausia ginčų kils dėl darbų nelygybės. Atrodys, jog būtent jums užkraunami juodžiausi ir nuobodžiausi darbai. Savaitės galas sudėtingesnis, jo eiga smarkiai priklausys nuo jūsų priimamų sprendimų. Sekmadienis bus pozityvus.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Mažytės teismo malonės sulaukęs D.Redikas ieškos pelningo sandėrio krepšinio aikštelėje

Aktualu

Apklausa: politiniai skandalai skandina vieną partiją – net nebepatektų į Seimą

Sportas

Flirtas pasaulio čempionate: Susitikau su penkiomis, visos buvo „už“

Aktualu

Džiuginantis penktadienio nakties reidas sostinėje – vairuotojai kaip niekada pavyzdingi

Aktualu

Orai.lt: per Jonines – lietus ir vėsa

Aktualu

„Žolės“ legalizavimo laukiantys kanadiečiai mato ir grėsmę, ir verslo galimybes

Vardai

Damų diena Askoto žirgų lenktynėse: kai kurios pamiršo geras manieras ir atleido vadeles

Sportas

Šveicarija paskutinę minutę išplėšė pergalę prieš Serbiją

Tradicinė Rasos šventė Verkių parke

Verslas

Didžiojoje Britanijoje parduodamas prabangus namas kapinėse

Laisvalaikis

Krikšto ceremonijos metu kūdikiui smogęs dvasininkas nušalintas nuo pareigų

Gyvenimas

Kaip kuo ilgiau išlaikyti uogas ir vaisius šviežius

Verslas

Kaimo turizmo sodyboms – sunkūs laikai

Gazas

Atnaujintoje sankryžoje užprogramuotas konfliktas, bet Vilniaus savivaldybė rami

Vardai

E.Vitulskienė plius dydžio moterims nori įkvėpti pasitikėjimo: žiūrėkite pirmą drabužių kolekciją

Verslas

Kodėl daug prekių iš Kinijos į Lietuvą ir Europą siunčiamos tiesiog nemokamai?

Vardai

Mia nusirėžė plaukus: „Norėjau nusiskusti. Mano gyvenime – naujas etapas“

Aktualu

Kol gyventojai švęs Jonines, policija stiprina pajėgas ir žada siurprizų

Aktualu

Konservatoriai ir „valstiečiai“ – populiariausios partijos Lietuvoje, rodo apklausa

Patikrinta 15min Aktualu

Tiesa ar melas? Teisininku prisistatęs Artūras Skardžius: „Lietuvos televizijoj mokama vokeliais“, „žemės nuoma – ne verslas“

Naujienos

Vardai

Mažytės teismo malonės sulaukęs D.Redikas ieškos pelningo sandėrio krepšinio aikštelėje

Aktualu

Apklausa: politiniai skandalai skandina vieną partiją – net nebepatektų į Seimą

Sportas

Flirtas pasaulio čempionate: Susitikau su penkiomis, visos buvo „už“

Aktualu

Džiuginantis penktadienio nakties reidas sostinėje – vairuotojai kaip niekada pavyzdingi

Aktualu

Orai.lt: per Jonines – lietus ir vėsa

Aktualu

„Žolės“ legalizavimo laukiantys kanadiečiai mato ir grėsmę, ir verslo galimybes

Vardai

Damų diena Askoto žirgų lenktynėse: kai kurios pamiršo geras manieras ir atleido vadeles

Sportas

Šveicarija paskutinę minutę išplėšė pergalę prieš Serbiją

Tradicinė Rasos šventė Verkių parke

Verslas

Didžiojoje Britanijoje parduodamas prabangus namas kapinėse

Laisvalaikis

Krikšto ceremonijos metu kūdikiui smogęs dvasininkas nušalintas nuo pareigų

Gyvenimas

Kaip kuo ilgiau išlaikyti uogas ir vaisius šviežius

Verslas

Kaimo turizmo sodyboms – sunkūs laikai

Gazas

Atnaujintoje sankryžoje užprogramuotas konfliktas, bet Vilniaus savivaldybė rami

Vardai

E.Vitulskienė plius dydžio moterims nori įkvėpti pasitikėjimo: žiūrėkite pirmą drabužių kolekciją

Verslas

Kodėl daug prekių iš Kinijos į Lietuvą ir Europą siunčiamos tiesiog nemokamai?

Vardai

Mia nusirėžė plaukus: „Norėjau nusiskusti. Mano gyvenime – naujas etapas“

Aktualu

Kol gyventojai švęs Jonines, policija stiprina pajėgas ir žada siurprizų

Aktualu

Konservatoriai ir „valstiečiai“ – populiariausios partijos Lietuvoje, rodo apklausa

Patikrinta 15min Aktualu

Tiesa ar melas? Teisininku prisistatęs Artūras Skardžius: „Lietuvos televizijoj mokama vokeliais“, „žemės nuoma – ne verslas“

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Video

Maudymosi kostiumėlių tendencijos

Pinigai mano ateičiai

30 geriausių restoranų

Remontas be nervų

Sveikata

Svajonių virtuvė

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką