Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 29d. 22:38

Savaitės horoskopas – balandžio 30–gegužės 6 d.

Tulpių žydėjimas Indijoje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Tulpių žydėjimas Indijoje

Šiltos ir saulėtos pirmosios gegužės savaitės!

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šios savaitės pagrindinė tema bus darbas. Labiausiai įtempta bus savaitės pradžia, prireiks sukaupti valią ir pabaigti prisiimtus įsipareigojimus. Tai gana pavojingas metas Avinams, tad neprovokuokite kitų pykčio. Geriausia visus ginčus spręsti taikiai, pasitelkiant diplomatiją.

Sėkmingiausias bus savaitės vidurys. Šiuo metu daugiau galimybių ir laimingų atsitiktinumų. Sulauksite pagalbos tada, kai jos labiausiai reikės. Be to, būtent šis periodas tinkamiausias linksmybėms ir šventimui. O štai savaitės galas – vėl įtemptas. Rūpės darbiniai klausimai, būsite nusiteikę ambicingai.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jaučio zodiako ženklo atstovams šią savaitę daugiausia problemų kels santykiai. Tai bus laikas, kai jūsų veiksmai ir sprendimai turės didelę įtaką jūsų ryšiams. Turėsite galimybę išsiaiškinti ir susitaikyti arba visiškai sunaikinti sąjungą.

Savaitės vidurys bus labai miglotas. Nepasikliaukite šiuo metu jums duodamais pažadais. Bus lengva paslysti, suklysti ir pasiduoti pagundoms. Finansinius klausimus taip pat geriau atidėti. Savaitės galas nusimato giedresnis, daug žadantis. Tikėtinos kelionės ar svečiai iš užsienio. Puikus laikas dėstytojams, dvasininkams, reklamos specialistams, politikams ir teisininkams.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvynių savaitė gali prasidėti nuo nemalonumų, susijusių su sveikata. Ko gero, tai bus savaitgalio atgarsiai. Įtampa bus esminis jūsų priešas savaitės pradžioje. Ji ne tik neigiamai veiks savijautą, bet ir trukdys jums tinkamai pasirinkti, tad klaidų tikimybė smarkiai išauga.

Savaitės viduryje padaugės bendravimo, bus tinkamas laikas tartis ir derėtis, sudarinėti sutartis. O savaitės gale reikalai suprastės. Tinkamas laikas nebent bendro biudžeto klausimams tvarkyti, mokesčiams mokėti, gilintis į paslaptis, psichologiją, ezoteriką.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Romantika bus neatskiriama šios savaitės dalis. Savaitės pradžioje darbai nueis į antrą planą, visą dėmesį norėsis skirti mylimiesiems ir vaikams. Tapsite drąsūs ir ryžtingi, norėsis eiti tiesiai prie tikslo. Tikėtina, kad Vėžiai, dirbantys ties kūrybiniais projektais, pasieks sėkmę.

Savaitės viduryje daugiau nerimo gali kelti suprastėjusi savijauta. Kepenys ir klubai bus pažeidžiamiausios vietos. Šiuo metu padaugės ir rūpesčių darbe bei buityje. Savaites galas gana perspektyvus. Jis puikiai tiks dalykiniams susitikimams ir susitarimams. Šiuo metu užmegzti santykiai turės ilgalaikes perspektyvas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Savaitės pradžioje Liūtai niekur nepabėgs nuo šeimyninių rūpesčių. Galimi aršesni ginčai ar kitokie sukrėtimai šeimoje. Namai ir su jais susiję nesusipratimai neduos ramiai gyventi. Savaitės viduryje netikėtas džiaugsmas pasibels į Liūto zodiako ženklo atstovų duris. Galbūt nudžiugins vaikai, o galbūt mylimas žmogus nustebins nuostabia kelione svetur.

Tai romantiškas laikas, kai jūsų akys spindės ir trykš laime. Tačiau dėl didžiulio malonumų poreikio galimos neapgalvotos, perteklinės išlaidos. Savaitės galas niūresnis, didžiausią dėmesį reikės skirti sveikatai. Nepasiduokite pesimizmui!

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Puiki savaitė laukia Mergelės zodiako ženklo atstovų! Intelektas bus itin aštrus, ypač savaitės pradžioje. Nuotaikos pastebimai pagerės, bus lengviau bendrauti, dėstyti savo mintis. Ypatingą postūmį pajus tos Mergelės, kurios užsiima intelektualia veikla. Puikiai seksis tarpininkauti, prekiauti, reklamuoti savo produkciją ir paslaugas.

Geras laikas lankyti seniai matytus giminaičius, taikytis. Tik kelyje reikėtų būti itin atsargiems, didesnė nelaimingų atsitikimų galimybė. Savaitės viduryje fokusas nukryps į šeimą ir namus. O savaitės galas bus pats sėkmingiausias, tinkamas tiek darbui, tiek linksmybėms, tiek romantikai.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Svarstyklės savaitę pradės piniginiais klausimais. Čia galima sėkmė. Netikėtos finansinės įplaukos, paskolų gavimas, laimėjimai ir kitos dotacijos labai tikėtinos ypač pirmomis savaitės dienomis. Savaitės viduryje teks tvarkyti svarbią dokumentaciją, kažką reklamuoti ar bendrauti su kolegomis užsienyje.

Geras laikas trumpesnėms ar ilgesnėms kelionėms. Į svečius gali užsukti svetur gyvenantys giminaičiai ar bičiuliai. Tai džiugus, pozityvus metas, kai visi nusiteikę geranoriškai. Savaitės galas bus gana konfliktiškas. Daugiausia ginčų kils su šeimos nariais.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skorpionai, pilnaties poveikis vis dar tęsiasi, tad būkite itin sąmoningi ir atsargūs savaitės pradžioje. Jei būsite budrūs ir nelįsite į nereikalingas rizikas, šis metas gali būti gana įspūdingas. Tai lemtingų įvykių periodas. Šiomis dienomis galite sutikti ypatingą žmogų, kuris visam laikui pakeis jūsų gyvenimą.

Svarbu bus daugiau dėmesio skirti savo vidiniam pasauliui. Savaitės vidurys suksis apie pinigus. Ieškosite būdų praturtėti ar gauti kitokios praktinės naudos. Jums seksis! Savaitės galo link Skorpionams pavyks atsipalaiduoti, vėl norėsis bendrauti, mokytis, keliauti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Nežinia iš kur kilęs slogutis ir niūrios mintys neapleis pirmosiomis savaitės dienomis. Teks sąmoningomis pastangomis įtikinti save, kad viskas yra geriau, nei jums šiuo metu atrodo. Abejosite savo jėgomis, tad nesinorės rodyti iniciatyvos.

Savaitės pradžioje užimkite palaikančiojo vaidmenį – jis jums puikiai tiks. O štai jau savaitės viduryje Šauliai prisikels tarsi feniksas iš pelenų. Vėl norėsis lyderiauti ir vadovauti. Tikėsite, kad geriausiai žinote reikiamą kryptį, ir drąsiai paskui save vesite kitus. Savaitės galas, regis, žada finansinę sėkmę. Domins tik rimti reikalai, smulkmėms bus gaila laiko.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Nuo pat savaitės pradžios Ožiaragio zodiako ženklo atstovai bus nusiteikę karingai. Jausitės nenugalimi, tikriausiai tokie ir būsite. Veiksite drąsiai, ryžtingai, todėl kiti jumis žavėsis ir jus palaikys. Pirmosiomis savaitės dienomis būsite išties įžvalgūs ir itin inovatyvūs. Tai geras laikas darbo metodams ir procesams atnaujinti.

Savaitės vidurys primins smegduobę. Netikėtai įklimpsite problemose ir dvejonėse. Žmonės, kuriais pasitikėjote, gali pavesti ar net apgauti. Kaupkite jėgas iki savaitės galo – tai produktyviausias laikas. Būtent savaitės pabaigoje spręsis esminiai klausimai, greičiausiai susiję su profesine veikla.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Vandeniams šią savaitę norėsis reformų. Bent jau pirmomis jos dienomis vyraus revoliucinės nuotaikos. Sieksite keisti nusistovėjusias taisykles darbe. Priešinsitės bet kokiai priespaudai. Kovosite viso kolektyvo vardu. Nenuostabu, kad rimti ginčai su valdžia šiomis dienomis labai tikėtini.

Jau savaitės viduryje švęsite pergalę. Atrodo, likimas jums šypsosi, o draugai ir kolegos beatodairiškai palaiko. Tai taip pat naujų planų ir perspektyvų laikas. Savaitės gale jūsų laukia nusipelnytas poilsis. Daugiau laiko skirkite atsipalaidavimui, atsiribokite nuo intensyvios veiklos.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pavydėtina savaitė laukia Žuvų zodiako ženklo atstovų. Puikiai seksis beveik visą savaitę. Sėkmingiausias laikas bus pirmosios savaitės dienos. Planuokite susitikimus, pasirašinėkite svarbias sutartis ir tvarkykite svarbią dokumentaciją. Tai taip pat puikus laikas leistis į tolimas keliones ar kitaip kontaktuoti su užsieniečiais.

Savaitės vidurys bus labai dinamiškas, viskas vyks pašėlusiu greičiu. Tai laikas, kai reikės įdėti daugiau pastangų, demonstruoti iniciatyvą. Daugiausia veiksmo nusimato profesinėje sferoje. Savaitgalį norėsis bendrauti su rimtais žmonėmis, dalyvauti įdomiuose renginiuose.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

VTEK narys Virginijus Kanapinskas: politikai įtakos nedarė, tik liepė patiems išspręsti

Aktualu

Panevėžį sudrebinęs sprogimas sugriovė šešis garažus, po nuolaužomis rastas vyro kūnas

15min iš Stambulo 24sek

M.Gherardini pareiškimas: Šaras dabar vienintelis pajėgus iškart treniruoti NBA klubą

Aktualu

Orai.lt: grįžta vėsa ir lietus, ims kandžiotis šalnos

Aktualu

„Infotriukšmas“ – nauja Kremliaus propagandos taktika

Aktualu

Neeilinis incidentas Pasvalio žiede: iš vilkiko pabiro dešimtys dėžių su vištomis

Spalio knygų TOP8: ką skaityti atėjus rudeniui

Aktualu

Skambiai išreklamuotas P.Aršausko internetinės parduotuvės projektas – sustabdytas

Šių laikų šnipinėjimas: 4 dalis - WIFI ir pašto serverių pažeidžiamumas

Sportas

Rusiją sukrėtusi byla – rinktinės futbolininkams gresia 7 metai kalėjimo

„Eurolygos diena“: „Žalgirio“ katė maiše – kas šis naujokas? (2/5)

Vardai

Susižadėjo „Kelyje į žvaigždes“ išgarsėjusi Agnė Petravičienė: „Tai tikrai ne Radžis“

Gyvenimas

Rasai grėsminga liga smogė Filipinuose: nesugebėjusi išlipti iš lovos, dar ilgai kaltino burlentę

Kultūra

MO muziejaus įkūrėjas V.Butkus: su D.Libeskindu susitarėme per 3 sekundes

Aktualu

Dar vienas „aštrus“ pirkinys: vilnietė „Lidl“ mėsoje rado adatą

Vardai

Kanadiečio Maco DeMarco koncerte Vilniuje – būrys gerbėjų ir nesibaigiantys juokeliai apie „G-tašką“

Vardai

Su dvyniais Turkijoje atostogavę Zvonkai: „Pirmos naktys buvo bemiegės, o vėliau – pasaka“

Aktualu

Rukloje prisieks 600 privalomosios pradinės karo tarnybos karių

Verslas

Aplinkos ministras Seime lapkritį aiškinsis dėl miškų kirtimo

Aktualu

D.Grybauskaitė dalyvaus Azijos ir Europos forume

Naujienos

Aktualu

VTEK narys Virginijus Kanapinskas: politikai įtakos nedarė, tik liepė patiems išspręsti

Aktualu

Panevėžį sudrebinęs sprogimas sugriovė šešis garažus, po nuolaužomis rastas vyro kūnas

15min iš Stambulo 24sek

M.Gherardini pareiškimas: Šaras dabar vienintelis pajėgus iškart treniruoti NBA klubą

Aktualu

Orai.lt: grįžta vėsa ir lietus, ims kandžiotis šalnos

Aktualu

„Infotriukšmas“ – nauja Kremliaus propagandos taktika

Aktualu

Neeilinis incidentas Pasvalio žiede: iš vilkiko pabiro dešimtys dėžių su vištomis

Spalio knygų TOP8: ką skaityti atėjus rudeniui

Aktualu

Skambiai išreklamuotas P.Aršausko internetinės parduotuvės projektas – sustabdytas

Šių laikų šnipinėjimas: 4 dalis - WIFI ir pašto serverių pažeidžiamumas

Sportas

Rusiją sukrėtusi byla – rinktinės futbolininkams gresia 7 metai kalėjimo

„Eurolygos diena“: „Žalgirio“ katė maiše – kas šis naujokas? (2/5)

Vardai

Susižadėjo „Kelyje į žvaigždes“ išgarsėjusi Agnė Petravičienė: „Tai tikrai ne Radžis“

Gyvenimas

Rasai grėsminga liga smogė Filipinuose: nesugebėjusi išlipti iš lovos, dar ilgai kaltino burlentę

Kultūra

MO muziejaus įkūrėjas V.Butkus: su D.Libeskindu susitarėme per 3 sekundes

Aktualu

Dar vienas „aštrus“ pirkinys: vilnietė „Lidl“ mėsoje rado adatą

Vardai

Kanadiečio Maco DeMarco koncerte Vilniuje – būrys gerbėjų ir nesibaigiantys juokeliai apie „G-tašką“

Vardai

Su dvyniais Turkijoje atostogavę Zvonkai: „Pirmos naktys buvo bemiegės, o vėliau – pasaka“

Aktualu

Rukloje prisieks 600 privalomosios pradinės karo tarnybos karių

Verslas

Aplinkos ministras Seime lapkritį aiškinsis dėl miškų kirtimo

Aktualu

D.Grybauskaitė dalyvaus Azijos ir Europos forume

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką