Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 6d. 22:29

Savaitės horoskopas – gegužės 7–13 d.

Vilniečiai džiaugiasi vasariška šiluma
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Vilniečiai džiaugiasi vasariška šiluma

Astrologinė prognozė visai savaitei.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Avinų savaitė suksis apie pinigus. Vienokiu ar kitokiu būdu visą savaitę reikės tvarkyti finansinius klausimus. Labai tikėtini reikalai susiję su mokesčiais, palikimais, investicijomis, paskolomis. Galimos nemažos pajamos per asmeninius ar verslo partnerius. Taip pat finansiškai sėkmingas laikas tiems, kas užsiima bet kokio pobūdžio konsultacine veikla ar bylinėjasi dėl pinigų.

Tai labai vaisingas metas, visomis prasmėmis. Periodas, kai galite išvysti ilgai lauktus rezultatus. Nuojautos ir įžvalgos bus stiprios ir teisingos. Geras laikas savianalizei, gilintis į psichologines, ezoterines temas. Sudėtingesnis bus savaitės vidurys, o svarbesnius reikalus verčiau tvarkyti savaitės pradžioje.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jaučių savaitė gali prasidėti svarbiais susitarimais ar rimtų sutarčių pasirašymu. Tai laikas, kai bus įtvirtinti svarbūs santykiai, kuriuos ilgą laiką puoselėjote. Vienišiems Jaučio zodiako ženklo atstovams, turime gerų žinių – vienatvės laikas, ko gera, baigėsi.

Savaitės pradžia ir vidurys gresia lemtingomis pažintimis. Puikus periodas verslininkams, tikėtina, jog jūsų veikla pagaliau suklestės, duos apčiuopiamų rezultatų. Ankščiau strigę projektai gali realizuotis jau pirmoje savaitės pusėje. Savaitgalis, regis, bus šiek tiek sudėtingesnis. Sunkiau seksis išreikšti savo valią, reikės mokėti prisitaikyti prie kitų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Daugiausia dėmesio šią savaitę pareikalaus smulkūs darbai ir sveikata. Jei turėjote sveikatos sutrikimų, labai tikėtina, jog šią savaitę reikalai ims taisytis, savijauta akivaizdžiai pagerės. Labai svarbu bus dienos režimas, subalansuotas maistas ir geras poilsis. Bet kokie persitempimai, išsiderinimas šiuo metu smarkiai kenks sveikatai.

Darbų, nors ir nedidelių, tikrai netrūks. Gali būti, jog pirmoje savaitės pusėje vadovai pagaliau išgirs jūsų prašymus ir skirs jums pagalbininką, kuris perims dalį užduočių. Antroje savaitės pusėje, ko gera, padaugės ginčų ir konfliktinių situacijų su kolegomis, oponentais, jausite daugiau konkurencijos, spaudimo.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Vėžių savaitė bus spalvinga. Startas, ko gera, bus gana įtemptas ir niūrus. Labai tikėtini klausimai, susiję su mokesčiais, skolomis bei juridinės problemos. Nelaukite supratingumo ir užuojautos iš aplinkinių, šiuo metu reikės kliautis tik savo jėgomis.

Sėkmingiausias ir smagiausias bus savaitės vidurys. Vėl dvelks romantika. Nusimato įsimintinos, gal net lemtingos pažintys. Širdis dainuos, svajonės pildysis. Tai bus nuostabus laikas kūrybininkams. Tinkamas metas rengti savo darbų parodas, reklamuoti savo paslaugas ar demonstruoti talentus. Tai periodas, kuomet darbai ir pastangos duos rezultatų. Savaitės pabaiga bus labai intensyvi.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liūtams tai bus puikus laikais užsiimti nekilnojamojo turto reikalais, interjero ar eksterjero atnaujinimu. Labai tikėtini kraustymaisi ar naujo būsto įsigijimas. Jei jau kurį laiką tvarkote popierius, susijusius su nekilnojamojo turto įsigijimu ar rekonstrukcija, šią savaitę, regis, gausite visus reikiamus patvirtinimus, sutikimus, paskolas ir kitą reikalingą dokumentaciją.

Daugiau dėmesio, ypač savaitės viduryje, skirkite savo tėvams. Jiems gali prireikti jūsų pagalbos. Įtempčiausias bus savaitės vidurys. Šiuo metu didesnė tikimybė pasiduoti apgaulėms ir pagundoms. Savaitgalį puikiai tiktų keliauti, gilintis į dvasingumo temas.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šią savaitę daug galimybių ir pasiūlymų ateis pas Mergeles, užsiimančias intelektualia, kūrybine veikla. Tai savotiškas realizacijos ir kulminacijos laikas: rašytojas pagaliau gali užbaigti savo kūrinį, žurnalistas parašyti straipsnį, kuris jį išgarsins, reklamos kūrėjas sukurti reklamą, ties kuria dirbo jau ilgą laiką.

Savaitė prasidės gana lėtai ir nuobodžiai, bet kuo toliau, tuo labiau įgaus pagreitį. Keliuose reikia būti atidiems, didžiausios problemos gali kilti dėl leistino greičio viršijimo. Savaitės pabaiga bus gana konfliktiška, įtemptas. Labai tikėtini konfliktai su kaimynais, giminaičiais ar bičiuliais.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Svarstyklės bus labai įžvalgios ir tikrai ras būdų, kaip papildyti piniginius resursus šią savaitę. Labai tikėtini paaukštinimai pareigose, didesnis atlyginimas ir nauji darbo pasiūlymai, ypač savaitės pradžioje. Šiuo metu, ko gera, pribręsite dideliems, ilgai planuotiems pirkiniams.

Aplinkybės leis įgyvendinti savo norus. Tačiau nepasiduokite pagundai išlaidauti ne pagal savo kišenę arba tik dėl to, kad kažkam sudarytumėte įspūdį. Jau savaitės viduryje smarkiai to pasigailėsite. Tiems, kas turėjo finansinių rūpesčių, nusimato geresnis ruožas – problemos šią savaitę turėtų spręstis.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skorpionų savaitė, ko gera, bus įspūdinga. Tai laikas, kai norai pildosi. Jei jau kurį laiką svajojate apie naujas darbines perspektyvas, naujus santykius ar jų pagerėjimą, tolimas keliones ar tiesiog gražius daiktus, labai tikėtina, jog jau savaitės viduryje tai ateis pas jus.

Skorpiono zodiako ženklo atstovams, ieškantiems gyvenimo prasmės, tikėjimo, einantiems dvasingumo keliu, tai periodas, kuomet atsiskleis daug atsakymų, rasite sprendimus daugeliui sudėtingų situacijų. Visa savaitė puikiai tinka sveikatos stiprinimui bei visakeriopam savęs tobulinimui. Savaitgalį bus svarbu neprarasti saiko.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šaulių savaitė bus apgaubta mistikos, paslapčių, netikėtų sutapimų, atsitiktinumų. Šiuo metu, rekomenduojama ypatingą dėmesį atkreipti į ženklus, kurie pas jus ateis per žmones, įvairias aplinkybes bei situacijas. Intuicija bus stipriausias jūsų įrankis, kurį turėsite įvaldyti savaitės bėgyje.

Atsakymai į sudėtingus klausimus, įvairūs sprendimai gali ateiti per sapnus ar meditacijos metu. Kuo jautresni šiuo periodu būsite savo aplinkai ir žinutėms, ateinančioms tarsi iš niekur, tuo daugiau suprasite ir tuo daugiau teisingų sprendimų priimsite. Puikus laikas visoms dvasinėms praktikoms, psichologijos studijavimui, savianalizei.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ožiaragiai kaip visuomet bus susikoncentravę ties ambicingais tikslais bei profesiniais pasiekimais. Šios savaitės dovanos pas jus ateis per kitus žmones. Gali būti, jog savo kelyje sutiksite garbių žmonių, kuriems patiks jūsų idėjos ir sumanymai ir jie nuspręs jus paremti finansiškai. Labai tikėtinas ir stiprus draugų palaikymas.

Šiomis dienomis jie bus ramstis, kuris gelbės silpnumo akimirkomis. Šiuo periodu, taip pat puikiai seksis plėtros darbai, lengvai vystysis idėjos, geras laikas rašyti verslo projektus. Ypatinga sėkmė siejama su visuomenine, labdaringa veikla.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Didžiausias postūmis šią savaitę Vandenių laukia profesinėje sferoje. Dosnūs pasiūlymai, patvirtinti projektai, svajonių darbo radybos labai tikėtinos šią savaitę. Šiomis dienomis, ko gera, darbiniai klausimai ir profesinis augimas išstums visus kitus reikalus iš jūsų gyvenimo.

Savaitės pradžioje, regis, teks bendrauti su autoritetingais žmonėmis, politikais, kitais valdžios atstovais. Tai bus produktyvus bendravimas, gausite reikiamą palaikymą. Šiuo periodu daugiau laiko gali prireikti skirti tėvams. Jei turėjote sunkumų santykiuose su jais – reikalai taisysis. Visa savaitė bus labai perspektyvi.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Žuvys šią savaitę bus apsaugotos. Jos turės kur kas daugiau dėkingų galimybių nei kiti zodiako ženklai. Didžiausios perspektyvos nusimato tiems Žuvų zodiako ženklo atstovams, kurie eina dvasiniu keliu, siekia praplėsti savo pasaulėžiūrą, suvokimą.

Geras laikas vykti į tolimas keliones, tikėtina, jos bus labai įspūdingos, paliekančios įspaudą visam gyvenimui. Palankus laikas dėstytojams, dvasininkams, žmonėms, dirbantiems turizmo sektoriuje. Viskas, kas siejasi su užsieniu ir svetimomis kultūromis, bus labai perspektyvu, ypač savaitės pradžioje. Iš esmės seksis visi darbai, o užstrigę reikalai išsijudins, spręsis.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Patikrinta 15min Aktualu

Tiesa ar melas? R.Karbauskis: „Šeštas Seimo vicepirmininkas kainuos virš 100 tūkst. eurų“

Aktualu

15min studijoje – viskas, ką reikia žinoti apie popiežiaus Pranciškaus vizitą

Kultūra

Monika Gimbutaitė: „Visi skirtingi – visi kultūringi“ ir kultūra kaip įvaizdžio formavimo dalis​​​​​​​

Aktualu

Keičiamas kaltinimas: R.Paksas kyšį iš G.Vainausko ėmė ne tik sau, bet ir „Tvarkai ir teisingumui“

Aktualu

Akcija #PalaikauJuliją įvyko: dalyviai sulaukė Kauno pareigūnų įspėjimo

Popiežiaus Pranciškaus vizitų netikėtumai: vėjo išdaigos

Mokslas.IT

Neskubėkite pirkti naujo „iPhone“ – netrukus už dyką gausite galbūt pakankamą patobulinimą

Popiežiaus vizitas Lietuvoje

Pasaulis kišenėje

Venecijos užmojai: baudą būtų galima gauti vien už sėdėjimą viešoje vietoje

Vardai

Amalia Damonte – moteris, kurią popiežius Pranciškus norėjo vesti: atstumtas atsigręžė į Dievą

Aktualu

Popiežiaus vizitą Lietuvoje drums dargana, lietus

24sek

Dainiaus Adomaičio rūpesčiai – rizikingo „Ryto“ ėjimo pasekmės ir lyderio trauma

Verslas

Šnipiškėse – naujas daugiabučių namų kvartalas su bėgimo taku ir želdiniais

24sek

Vilniaus „Rytas“ kirto Kauno „Žalgiriui“: „Vieno klubo komerciniai tikslai yra aukščiau visko“

Maistas

Skonio testas: kur Vilniuje ieškoti gardžiausios picos?

Gyvenimas

Moteris padovanojo savo širdį nepažįstamajai, o vėliau su ja susitiko. Kaip tai įmanoma?

Gyvenimas

Po pietų apima mieguistumas? Gydytojas pataria, kaip atgauti jėgas be kavos

Kultūra

Orkestrui „Trimitas“ vadovaus Antanas Kučinskas

Aktualu

Niujorke vaikų priežiūros centre subadyti trys kūdikiai ir du suaugusieji

Aktualu

Vilniaus jaunieji gimnastai žengia į XXI amžių: pagaliau per lietų salėje nereikia kibirų

Naujienos

Patikrinta 15min Aktualu

Tiesa ar melas? R.Karbauskis: „Šeštas Seimo vicepirmininkas kainuos virš 100 tūkst. eurų“

Aktualu

15min studijoje – viskas, ką reikia žinoti apie popiežiaus Pranciškaus vizitą

Kultūra

Monika Gimbutaitė: „Visi skirtingi – visi kultūringi“ ir kultūra kaip įvaizdžio formavimo dalis​​​​​​​

Aktualu

Keičiamas kaltinimas: R.Paksas kyšį iš G.Vainausko ėmė ne tik sau, bet ir „Tvarkai ir teisingumui“

Aktualu

Akcija #PalaikauJuliją įvyko: dalyviai sulaukė Kauno pareigūnų įspėjimo

Popiežiaus Pranciškaus vizitų netikėtumai: vėjo išdaigos

Mokslas.IT

Neskubėkite pirkti naujo „iPhone“ – netrukus už dyką gausite galbūt pakankamą patobulinimą

Popiežiaus vizitas Lietuvoje

Pasaulis kišenėje

Venecijos užmojai: baudą būtų galima gauti vien už sėdėjimą viešoje vietoje

Vardai

Amalia Damonte – moteris, kurią popiežius Pranciškus norėjo vesti: atstumtas atsigręžė į Dievą

Aktualu

Popiežiaus vizitą Lietuvoje drums dargana, lietus

24sek

Dainiaus Adomaičio rūpesčiai – rizikingo „Ryto“ ėjimo pasekmės ir lyderio trauma

Verslas

Šnipiškėse – naujas daugiabučių namų kvartalas su bėgimo taku ir želdiniais

24sek

Vilniaus „Rytas“ kirto Kauno „Žalgiriui“: „Vieno klubo komerciniai tikslai yra aukščiau visko“

Maistas

Skonio testas: kur Vilniuje ieškoti gardžiausios picos?

Gyvenimas

Moteris padovanojo savo širdį nepažįstamajai, o vėliau su ja susitiko. Kaip tai įmanoma?

Gyvenimas

Po pietų apima mieguistumas? Gydytojas pataria, kaip atgauti jėgas be kavos

Kultūra

Orkestrui „Trimitas“ vadovaus Antanas Kučinskas

Aktualu

Niujorke vaikų priežiūros centre subadyti trys kūdikiai ir du suaugusieji

Aktualu

Vilniaus jaunieji gimnastai žengia į XXI amžių: pagaliau per lietų salėje nereikia kibirų

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką