Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2018 kovo 11d. 16:50

Savaitės horoskopas – kovo 12–18 d.

Moteris ant sūpuoklių
Shutterstock nuotr. / Moteris ant sūpuoklių

Astrologė pataria, kaip ateinančią savaitę planuoti darbus.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitės pradžia Avinus vers koncentruotis ties darbo ir karjeros klausimais. Tiesa, tai visai jūsų nevargins, viskas eisis sklandžiai. Savaitės vidurys tinkamas kontaktams megzti, atnaujinti santykius su senais draugais, bendraminčiais. Svarbiausius savaitės darbus reikėtų suskubti atlikti iki ketvirtadienio. Ketvirtadienis, o ypač penktadienis – itin klastingos, apgaulingos dienos.

Daug pavojų, melo, nuklydimų. Penktadienį viską tikrinkite po kelis kartus, o geriau išvis nesiimkite jokių atsakingų darbų. Nieko niekam nežadėkite. Šeštadienį Mėnulio jaunatis jus gali dvasiškai pakylėti arba nuvesti į pagundas. Rinktis jums.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Savaitės pradžioje galimos darbinės komandiruotės, kelionės į užsienį. Visa savaitė bus gana darbinga Jaučio zodiako ženklo atstovams. Penktadienis, diena prieš Mėnulio jaunatį, ko gera, sudėtingiausia ir pavojingiausia savaitės diena. Tad verčiau nieko svarbaus neplanuoti šiai dienai.

Šią savaitę būsite susikoncentravę ties savo įvaizdžiu ir reputacija. Iš tiesų bus labai svarbu gerai reprezentuoti save, tai gali labai teigiamai paveikti karjeros galimybes. Savaitgalį, ypač sekmadienį, galimi persitempimai, tad būtinai skirkite laiko poilsiui. Taip pat sekmadienį sunkiau bus valdyti įsisiautėjusias emocijas.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvyniams šią savaitę itin aktualūs bus skolų, draudimų, paskolų, mokesčių ar kiti piniginiai klausimai. Geriausiai problemas, susijusias su finansais, seksis tvarkyti savaitės pradžioje. Savaitės vidurys gana džiugus, lydės optimistinės nuotaikos, tačiau gali būti, jog išgirsite komentarų, susijusių su jūsų atliekamu darbu.

Gali tekti pasiaiškinti vadovybei dėl ne visuomet kruopščiai ir atsakingai vykdomų užduočių. Verta įsiklausyti į šiuos pastebėjimus ir pasidaryti atitinkamas išvadas. Savaitgalis tinkamas pasilinksminimams draugų kompanijose. Tik prisiminkite, jog šeštadienį dieną prasideda jaunatis, tad formuosite tendencijas visam ateinančiam mėnesiui.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savaitės pradžioje visai neblogai turėtų sektis dalykinė veikla. Tai tinkamiausias savaitės laikas svarbiems susitikimams, sutarčių pasirašymui, deryboms ar teisiniams klausimams spręsti. Savaitės vidurys gana kritiškas, ne savo noru gali tekti rizikuoti. Būkite budresni ir kelyje.

Artėjant savaitgaliui nuotaika skaidrės, būsite nusiteikę filosofiškai, norėsis plėsti savo horizontus, bendrauti, mokytis. Gali būti, jog sugalvosite savaitgalį praleisti svetur. Tačiau nepraraskite budrumo, saugokitės sukčių. Panašu, jog jie gali labai suaktyvėti šį savaitgalį. Sekmadienį nesivelkite į jokius konfliktus.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pirmadienį pradėkite ramiai, susikoncentruokite ties svarbiausiais darbais ir niekam kitam nešvaistykite savo energijos. Sveikata vis dar gali nedžiuginti. Net po savaitgalio poilsio turbūt dar nebūsite atgavę visų jėgų. Savaitės vidurys – linksmesnis, sėkmingesnis, gali tekti daug bendrauti, dalyvauti derybose. Jums tai seksis.

Tačiau nepervertinkite savo jėgų ir neapsimeskite visažiniais. Jei jaučiate kompetencijos trūkumą, būtinai konsultuokitės su specialistais, kitaip neišvengsite skaudžių klaidų. Savaitės pabaiga – klastinga, apgaulinga, tačiau sekmadienis nusimato kiek geresnis, sėkmingesnis.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Kaip dažniausiai ir būna, pirmadienis prasidės nuo mažesnių ar didesnių rūpesčių, krentančių ant jūsų pečių. Nesikrimskite dėl smulkmenų ir nebūkite sau tokie kritiški. Jėgų ir kantrybės užteks visiems būtiniems darbams atlikti. Savaitės pradžia – taip pat geras laikas stiprinti santykius su kolegomis.

Būtinai atkreipkite dėmesį ir į savo mitybą, kadangi sveikatai labai gali pakenkti nekokybiškas maistas. Savaitės vidurys bus dinamiškas ir perspektyvus. Galite užmegzti įdomių verslo pažinčių. Tai tinkamas laikas vaikščioti į pasimatymus, kurti draugiškus santykius. Pavojingiausios, nesėkmingiausios savaitės dienos – penktadienis ir sekmadienis.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Svarstyklės, daugumai iš jūsų šią savaitę labai seksis meilėje, kūryboje, net loterijose, ypač savaitės viduryje. Būsite labai charizmatiški, neprireiks dėti daug pastangų, kad gautumėte tai, ko norite. Nuo ketvirtadienio viskas keisis, tad svarbiausius darbus pasistenkite atlikti iki to laiko.

Artėjant savaitės pabaigai padaugės buitinių rūpesčių, nepasitenkinimo darbinėje aplinkoje, o penktadienį galite susidurti ir su apkalbomis, kerštu, melu, kas gali išprovokuoti net jūsų ašaras. Šeštadienį prasideda Mėnulio jaunatis, tad atsakingai rinkitės šeštadienines pramogas ir veiklą. Sekmadienį galite susidurti su agresija iš partnerio pusės.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pirmadienį puikiai seksis veikla, susijusi su derybomis, nuoma, tarpininkavimu, logistika, dokumentacijos tvarkymu. Puikiai seksis užmegzti reikiamus kontaktus. Atrodys, jog atsiduriate tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Tik svarbu būti atidiems, tikrinti visus faktus, nes per išsiblaškymą galimos apmaudžios klaidos.

Savaitės viduryje daugiau dėmesio reikės skirti šeimai, buitiniams rūpesčiams. Galimi kraustymosi rūpesčiai, remontas. Artėjant savaitgaliui, nuotaika pastebimai skaidrės. Sulauksite vis daugiau komplimentų, įvertinimų. Būsite nusiteikę labai romantiškai, kūrybingai. Tačiau sekmadienis potencialiai pavojingas.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Savaitės pradžia tinkama dalykinei veiklai, aktyviai dalyvauti visuomeninėje veikloje, plėsti savo draugų, bendraminčių ratą. Taip pat tai puikus laikas lankyti įvairius seminarus, mokymus, vykti į trumpas keliones, tarpininkauti. Nuo savaitės vidurio pasijausite tarsi perdegę, norėsis daugiau laiko leisti namuose.

Leisitės į apmąstymus, norėsis atsigręžti į praeitį ir įvertinti savo sprendimus. Galbūt nuspręsite atnaujinti seniai nutrūkusį, bet jums vis dar labai svarbų ryšį. Tinkamas laikas stiprinti santykius su tėvais, būtinai juos aplankykite ar bent jau jiems paskambinkite. Sekmadienį nuotaikos bus džiugesnės, norėsis šėlsmo.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Finansiniai klausimai bus itin aktualūs šią savaitę. Savaitės pradžia tinkama konkrečioms finansinėms problemoms spręsti. Šis laikas tinkamas investuoti į elektronikos, technikos prietaisus. Savaitės viduryje užsimegs nauji kontaktai. Vieni iš jų pasiteisins ir bus ilgalaikiai, kiti bus klastingi, su užslėptais ketinimais. Tad blaiviai vertinkite visą gaunamą informaciją, visus pasiūlymus, atėjusius savaitės viduryje.

Savaitės pabaiga ne mažiau apgaulinga. Didesnė avarijų tikimybė, tad imkitės visų atsargumo priemonių kelyje. Savaitgalį gali tekti karštai diskutuoti su šeimos nariais dėl išsiskyrusių nuomonių. Visi būsite nusiteikę labai kategoriškai.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Nevienareikšmė savaitė laukia Vandenio zodiako ženklo atstovų. Pirmadienį norėsis kuo greičiau baigti visus darbus, grįžti namo ir būti vieniems. Savaitei įsibėgėjant sugrįš pasitikėjimas savimi ir noras bendrauti. Geras laikas atnaujinti įvaizdį. Palepinkite save.

Savaitės vidurys labiausiai tinka pristatyti savo idėjas. Labai tikėtina, jog sulauksite palaikymo, net susižavėjimo. Savaitės galas bus labai praktiškas. Labiausiai domins piniginiai klausimai. Galimos įspūdingos dovanos. Kadangi tai ir potencialiai apgaulingas, klastingas laikas, nesusižavėkite greito praturtėjimo galimybėmis, neinvestuokite į brangius pirkinius.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Žuvims tai viena sudėtingesnių savaičių. Savaitės pradžia visiškai pasyvi, nieko svarbaus nesiimkite. Norėsis tiesiog pabėgti nuo pasaulio, visiškai nusišalinti. Savaitės vidurys bus geriausias laikas aktyviai veiklai – priimti svarbius sprendimus, pristatyti savo idėjas.

Šiuo metu būsite gana populiarūs ir ryškūs. Žmonės bus linkę jums padėti, su jumis sutikti. Ko gera, susilauksite nemažai komplimentų. Nuo penktadienio prasideda labai pavojingas laikas. Labai lengva bus pasiduoti įvairioms pagundoms, trauksite įvairaus plauko šarlatanus, bet ir patys meistriškai gebėsite manipuliuoti kitais. Būkite itin sąmoningi.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Interviu Vardai

P.Gražulio vaiką pagimdžiusi Birutė: „Tikslas pasiektas – jis daugiau nežemins mano dukters“

Sportas

Istorinis 19-mečio įvartis atvedė Prancūziją į aštuntfinalį

24sek

Ant NBA slenksčio – tryliktas lietuvis: naktis, kuri gali pakeisti 20-mečio likimą

24sek

Vilniaus „Lietuvos rytas“ oficialiai paskelbė naują klubo pavadinimą

Gyvenimas

Kodėl alkoholis moterims kenkia labiau nei vyrams?

Pasaulis kišenėje

Maršrutas savaitgaliui: dviračiu Kauno tvirtovės fortų žiedu

Aktualu

Du P.Gražulio veidai: vienas ragino daryti abortą, kitas iki užkimimo gynė embrioną

Verslas

Siūloma įteisinti „naminukę“ – Seime įveiktas pirmas barjeras

Aktualu

Lietus jau pasiekė Lietuvą, naktį šalį skalbs liūtis, galima perkūnija ir škvalas

Maistas

Vakarienė pas Jurgą ir Paulių. Kalabrijos skanėstai: „pesce spada“, baklažanai, Tropėjos svogūnai

Nidoje ant Parnidžio kopos atidengtas paminklas filosofui Jeanui-Pauliui Sartre'ui

N-18 Vardai

„X Faktoriaus“ dalyvė M.Pivoriūnaitė nusivylė teismu: „Nepilnamečiai gali tave daužyti, kiek nori“

Verslas

Stumiasi kelią draudimas prekybos centrams veikti sekmadienį ir per šventes

15min recenzija Kultūra

„Laimės respublikoje“ ir pragaro labirinte

24sek

Kinijoje karjerą tęsiantis D.Motiejūnas prasitarė, kiek procentų išaugo jo atlyginimas

Verslas

Stūmė naujas lengvatas ūkininkams – Seimas atmetė nesvarstęs

Vardai

TV žvaigždė ir „Mis Didžioji Britanija“ Sophie Gradon rasta negyva savo namuose

Gyvenimas

Trijų ukmergiškių projektas: būtina kalbėti ir apie smurtą, ir apie abortą

Verslas

Kiek kainuoja statytis namą, jei darome klaidas?

Aktualu

Viešvilės gyventojai gaisrus užsigesina patys – savanorių ugniagesių čia net 16

Naujienos

Interviu Vardai

P.Gražulio vaiką pagimdžiusi Birutė: „Tikslas pasiektas – jis daugiau nežemins mano dukters“

Nesenstančios knygos: perleistų kūrinių TOP 10

Gazas

Kauno valdžia stebina kaunietį: autobusų stotelę iš pavojingos vietos iškėlė „į niekur“

24sek

Vilniaus „Lietuvos rytas“ oficialiai paskelbė naują klubo pavadinimą

Sportas

Istorinis 19-mečio įvartis atvedė Prancūziją į aštuntfinalį

Gyvenimas

Kodėl alkoholis moterims kenkia labiau nei vyrams?

24sek

Ant NBA slenksčio – tryliktas lietuvis: naktis, kuri gali pakeisti 20-mečio likimą

Pasaulis kišenėje

Maršrutas savaitgaliui: dviračiu Kauno tvirtovės fortų žiedu

Aktualu

Du P.Gražulio veidai: vienas ragino daryti abortą, kitas iki užkimimo gynė embrioną

Verslas

Siūloma įteisinti „naminukę“ – Seime įveiktas pirmas barjeras

Nidoje ant Parnidžio kopos atidengtas paminklas filosofui Jeanui-Pauliui Sartre'ui

15min recenzija Kultūra

„Laimės respublikoje“ ir pragaro labirinte

N-18 Vardai

„X Faktoriaus“ dalyvė M.Pivoriūnaitė nusivylė teismu: „Nepilnamečiai gali tave daužyti, kiek nori“

Aktualu

Lietus jau pasiekė Lietuvą, naktį šalį skalbs liūtis, galima perkūnija ir škvalas

Maistas

Vakarienė pas Jurgą ir Paulių. Kalabrijos skanėstai: „pesce spada“, baklažanai, Tropėjos svogūnai

Verslas

Stumiasi kelią draudimas prekybos centrams veikti sekmadienį ir per šventes

Vardai

TV žvaigždė ir „Mis Didžioji Britanija“ Sophie Gradon rasta negyva savo namuose

24sek

Kinijoje karjerą tęsiantis D.Motiejūnas prasitarė, kiek procentų išaugo jo atlyginimas

Gyvenimas

Trijų ukmergiškių projektas: būtina kalbėti ir apie smurtą, ir apie abortą

Verslas

Kiek kainuoja statytis namą, jei darome klaidas?

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Dienos šviesa

Video

Maudymosi kostiumėlių tendencijos

Pinigai mano ateičiai

30 geriausių restoranų

Remontas be nervų

Sveikata

Svajonių virtuvė

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką