Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 25d. 20:00

Savaitės horoskopas – kovo 26– balandžio 1 d.

Žavingi vyšnių žiedai
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr. / Žavingi vyšnių žiedai

Įžengsime į antrąjį pavasario mėnesį – ką žada žvaigždės?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Avinai savaitę pradės linksmai nusiteikę ir gerai pailsėję. Šią savaitę netrūks laimingų atsitiktinumų, kuriais sugebėsite sumaniai pasinaudoti. Savaitės vidurys itin sėkmingas, galite sulaukti įdomių pasiūlymų, dalyvauti smagiuose renginiuose.

Veiksmo bus daug ir jėgų nestigs. Tačiau Avinai labai dažnai linkę neapskaičiuoti savo energijos rezervų ir dėl to persitempti, tad artėjant darbo savaitės pabaigai, staiga gali sušlubuoti sveikata. Norėdami užbėgti tam už akių, turėtumėte protingai pasiskirstyti krūvį – laikytis susidaryto darbų tvarkaraščio. Laukia gana įtemptas Velykų savaitgalis.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Savaitės pradžioje daugiau dėmesio norėsis skirti namams ir šeimai, o ne darbams. Geras laikas pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą, daryti remontus, tvarkytis namuose. Daugiau dėmesio reikės skirti vaikams, jų būreliams ar kitiems užsiėmimams.

Savaitės viduryje tikėtinas įvertinimas darbe, gal net bus pasiūlytos geresnės pareigos ar didesnis atlyginimas. Savaitgalį norėsis tiesiog pailsėti, tačiau kasdienių darbų tikrai nestigs. Ko gero visiškai įsitrauksite į velykinio pasiruošimo maratoną, pamiršdami visą kitą. Norėsis, kad viskas būtų tobula ir visi būtų patenkinti. Nepamirškite Velykomis pasidžiaugti ir patys!

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvyniai labiausiai nerimaus dėl susitarimų ir pažadų ateinančią savaitę. Ko gero, kaip visuomet, prisižadėjote daug daugiau nei iš tiesų galite padaryti. Tad teks vikriai suktis iš padėties pasinaudojant lakia fantazija, kad galėtumėte išsaugoti savo reputaciją ir išsiversti be konfliktų.

Nuotaiką apkartins ir įtampos su draugais. Netrūks kategoriškų pasisakymų, net ultimatumų. Savaitės viduryje skirkite daugiau dėmesio šeimai ir kasdieniams darbams. Kad ir kaip to norėtųsi, bet buitiniai rūpesčiai neišsispręs patys savaime. Velykų savaitgalis bus smagus, tačiau tai pilnaties metas, tad visi būsime emocingesni.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Graži ir harmoninga savaitės pradžia laukia Vėžio zodiako ženklo atstovų. Džiaugsitės stabilia finansine padėtimi. Galimos dovanos, papildomos pajamos, nauji pasiūlymai užsidirbti. Norėsis dalintis su visų pasauliu. Sandėriams, verslo susitikimams, seminarams, komandiruotėms – tinkamiausias savaitės vidurys.

Deja, savaitgalis bus visai ne toks, kokio tikėjotės. Nuotaikos bus niūrios, būsite linkę įsižeisti dėl smulkmenų ir supykti, atrodytų, be priežasties. Ir taip emocingus Vėžiukus dar labiau išbalansuos sekmadienį įvyksianti pilnatis. Tad reikės nemažai pastangų sutvardyti įsismarkavusioms emocijoms savaitgalį.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Jei reikalai iki šiol strigo, darbe ar namuose kilo problemų, nesijaudinkite – nuo šios savaitės viskas stos į savo vėžes, reikalai vėl pradės judėti jums reikiama linkme. Savaitės pradžia labai aktyvi, spontaniška. Liūtai trykš energija, spinduliuos tik jiems būdinga charizma ir pasitikėjimu savimi.

Savaitės viduryje susitelksite ties finansiniais klausimais ir ties esminėmis savo vertybėmis. Gali tekti ginti savo principus, įrodinėti savo tiesą. Savaitgalį daugiau laiko praleisite kelyje. Laukia daug judesio, šurmulio, linksmo bendravimo – būtent tai, ko reikia puikioms Velykoms.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Neplanuokite nieko svarbaus savaitės pradžioje. Būsite per daug susitelkę į save ir savo problemas, per daug kritiškai vertinsite pasaulį. Nuo ketvirtadienio reikalai kardinaliai keisis, grįš entuziazmas ir pasitikėjimas savimi. Norėsis dirbti ir užsidirbti bei padėti kitiems.

Šią savaitę skirkite daugiau laiko sau ir mažiau kreipkite dėmesį į aplinkinių kandžius komentarus. Savaitgalį greičiausiai sutiksite šeimos rate ir margučius dailinsite su artimiausiais. Sekmadienį galimos didesnės išlaidos nei buvote nusimatę.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Savaitės pradžioje Svarstyklių zodiako ženklo atstovai gali pradėti jaustis tarsi uždaryti auksiniame narvelyje. Neapsakomai norėsis laisvės ir pokyčių. Kasdienybė bus per daug nuspėjama, o darbas pernelyg monotoniškas. Norėsis kovoti prieš nusistovėjusią tvarką ir taisykles.

Stengsitės išsiskirti iš minios bei garsiai išsakyti pakankamai radikalias savo idėjas. Tai puikus laikas išeiti trumpų atostogų ir nors trumpam išvykti į nuotaikingą kelionę, aplankyti svetur gyvenančius draugus. Trumpa pertraukėlė nuo darbų jus nepaprastai įkvėptų, grįžtumėtę atsigavę, pasiryžę kalnus nuversti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skorpionai, laikykitės! Nors už lango jau pavasaris, darbai užgrius tarsi sniego lavina. Vargu ar pavyks viską aprėpti šią savaitę. Teks būti labai organizuotiems. Intensyviausia, bet tuo pačiu ir perspektyviausia bus savaitės pradžia, tad protingai paskirstykite prioritetus.

Savaitės viduryje turėsite daug svarbių susitikimų, reikės dalyvauti renginiuose, prezentacijose – viskas vardan geresnio rytojaus. Savaitgalį nebesinorės nieko, tik nusišalinti ir galimybės visiškai atsipalaiduoti, tad nenuostabu, kad velykinis šurmulys labiau primins pareigą nei malonumą.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šaulio zodiako ženklo atstovai sulauks daug įdomių ir neįtikėtinai dosnių pasiūlymų šią savaitę. Jei jaučiate, kad projektas ar pasiūlymas naudingas, pasikliaukite nuojauta ir nedvejodami imkitės darbo – sėkmė garantuota. Savaitė tinkama bet kokiai veiklai. Kai taip sekasi, galite išmėginti laimę loterijoje ar konkurse.

Nenustebkite jei sulauksite ir intriguojančio pasiūlymo leistis į tolimą kelionę – likimas jums ir čia šypsosis. Savaitės vidurys itin dėkingas visiems dėstytojams, politikams, teisininkams, diplomatams, marketingo specialistams. Savaitgalį, nepaisant pilnaties įtampų, laukia svajonių Velykos.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Rimta savaitės pradžia laukia Ožiaragio zodiako ženklo atstovų. Rizikos, didelės investicijos, mokesčių bei krizių valdymo klausimai labiausiai skambės savaitės pradžioje. Tikėtinos permainingos nuotaikos ir staigios permainos veikloje. Savaitės vidurys jau daug optimistiškesnis.

Panašu, jog įvykiai, kėlę didelę įtampą savaitės pradžioje, išsispręs sėkmingai. Galbūt net nuspręsite pasiimti trumpų atostogų ir pelnytai pasilepinti smagia kelione. Savaitgalį vėl teks grįžti prie darbų, nepavyks ilgai mėgautis velykinėmis pramogomis. Nepervertinkite savo jėgų, pilnaties metu tai labai būdinga, skirkite laiko poilsiui.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Savaitės pradžia, tai itin palankus laikas bendrauti. Puikiai seksis megzti ir plėtoti įvairiausius santykius. Svarbu nedvejoti, nuo apmąstymų pereiti prie konkrečių darbų. Jei turite galimybę, aplankykite seniai matytus draugus ar giminaičius. Tai labai dėkingas laikas Vandenio zodiako ženklo atstovams, kurių veikla susijusi su konsultavimu, aptarnavimu ar socialine veikla.

Darbo savaitės pabaiga gana įtempta. Didesnė krizių, konfliktų tikimybė. Nerizikuokite be reikalo. O štai savaitgalis ir vėl jums dovanoja sėkmę. Nuostabus laikas tradicijų puoselėjimui.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Ateinančią savaitę, ypač jos pradžioje, bus svarbi kiekviena smulkmena. Tad būkite itin atidūs ir nepraleiskite pro akis nei vienos detalės. Kitaip neišvengsite klaidų ir nusivylimų. Daugiau dėmesio gali pareikalauti sveikata. Ypatinga dėmesį savo savijautai turėtų skirti tie Žuvų zodiako ženklo atstovai, kurie turi širdies sutrikimų. Ketvirtadienis ir penktadienis – sėkmingiausios dienos šią savaitę, tad svarbiausius darbus ir susitikimus planuokite šiomis dienomis. O štai savaitgalis – gana įtemptas. Stenkitės nepasiduoti įsisiautėjusioms emocijoms, nesileiskite užvaldomi aistrų, jos itin suintensyvės sekmadienį – pilnaties metu.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Gyvenimas

Ypatinga Ievos istorija: Italijoje ištekėjusi už gruzino kuria laimę Kaune ir augina kitokią dukrą

Verslas

Žalsvai–pilkas interjeras: dizainerė parodė, ką galima padaryti už 26 tūkst. eurų

Maistas

Vietnamiečių šeimos restoranas Vilniuje – padėka Lietuvai už šiltą priėmimą

N-18 Aktualu

Januliškio gyventojus sukrėtė beširdžių žiaurumas: kažkas nušovė du šeimos augintinius

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?

Pasaulis kišenėje

Europos Seišeliai: Sieso salos – be turistų ir su vienu gražiausių pasaulio paplūdimių

Vardai

Viešumo vengusi Monika Šalčiūtė – apie sunkią ligą, dėl kurios nenorėjo išeiti iš namų

24sek

Po krepšiais dominavęs „Neptūnas“ patiesė ir „Juventus“

Gyvenimas

Kai žmogus per kelerius metus apanka: akis pažeidžiančių ligų – daugybė

Aktualu

D.Trumpas kaltina Saudo Arabiją melavus apie žurnalisto J.Khashoggi nužudymą

24sek

Brolio pasirodymo nepakako: „Skycop“ paskutinės atakos rungtynėse krito prieš „Nevėžį“

Vardai

Sigito Martinavičiaus žinia apie oficialiai įvykusias skyrybas nustebino Nataliją: „Jis skuba gyventi“

Interviu Aktualu

Prof. Alvydas Nikžentaitis apie Lietuvos ir Baltarusijos santykius: jie įšaldyti

Aktualu

JAV sprendimas trauktis iš svarbios sutarties: savalaikis ar dovana Rusijai?

Verslas

Jaunieji verslininkai sėkmę atrado provincijoje: klientų ieškojo skambindami į namus

Gazas

Naujas degalų žymėjimas: ką daryti vietoj dyzelino įsipylus benzino?

Vardai

A.Ivanauskas-Fara su žmona Rima vėl plastikos chirurgo rankose: atskleidė, kokias operacijas darysis

Aktualu

Auga prokuratūros biudžetas: teisėsauga ruošiasi saugoti pranešėjus

Vardai

Michaelą Bublé prajuokino kalbos, kad jis baigia dainininko karjerą: „Man reikia pinigų!“

J.Jankevičius sudrebino „Atsarginių“ laidą: be cenzūros apie Domantą, Joną ir karalių

Naujienos

Gyvenimas

Ypatinga Ievos istorija: Italijoje ištekėjusi už gruzino kuria laimę Kaune ir augina kitokią dukrą

Verslas

Žalsvai–pilkas interjeras: dizainerė parodė, ką galima padaryti už 26 tūkst. eurų

Maistas

Vietnamiečių šeimos restoranas Vilniuje – padėka Lietuvai už šiltą priėmimą

N-18 Aktualu

Januliškio gyventojus sukrėtė beširdžių žiaurumas: kažkas nušovė du šeimos augintinius

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?

Pasaulis kišenėje

Europos Seišeliai: Sieso salos – be turistų ir su vienu gražiausių pasaulio paplūdimių

Vardai

Viešumo vengusi Monika Šalčiūtė – apie sunkią ligą, dėl kurios nenorėjo išeiti iš namų

24sek

Po krepšiais dominavęs „Neptūnas“ patiesė ir „Juventus“

Gyvenimas

Kai žmogus per kelerius metus apanka: akis pažeidžiančių ligų – daugybė

Aktualu

D.Trumpas kaltina Saudo Arabiją melavus apie žurnalisto J.Khashoggi nužudymą

24sek

Brolio pasirodymo nepakako: „Skycop“ paskutinės atakos rungtynėse krito prieš „Nevėžį“

Vardai

Sigito Martinavičiaus žinia apie oficialiai įvykusias skyrybas nustebino Nataliją: „Jis skuba gyventi“

Interviu Aktualu

Prof. Alvydas Nikžentaitis apie Lietuvos ir Baltarusijos santykius: jie įšaldyti

Aktualu

JAV sprendimas trauktis iš svarbios sutarties: savalaikis ar dovana Rusijai?

Verslas

Jaunieji verslininkai sėkmę atrado provincijoje: klientų ieškojo skambindami į namus

Gazas

Naujas degalų žymėjimas: ką daryti vietoj dyzelino įsipylus benzino?

Vardai

A.Ivanauskas-Fara su žmona Rima vėl plastikos chirurgo rankose: atskleidė, kokias operacijas darysis

Aktualu

Auga prokuratūros biudžetas: teisėsauga ruošiasi saugoti pranešėjus

Vardai

Michaelą Bublé prajuokino kalbos, kad jis baigia dainininko karjerą: „Man reikia pinigų!“

J.Jankevičius sudrebino „Atsarginių“ laidą: be cenzūros apie Domantą, Joną ir karalių

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką