Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 12d. 18:20

Savaitės horoskopas – rugpjūčio 13 – 19 d.

Laiminga moteris
Fotolia nuotr. / Laiminga moteris

Astrologinė prognozė ateinančiai savaitei.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Avino zodiako ženklo atstovai šią savaitę surimtės. Dalykinė veikla bei karjeros perspektyvos taps svarbiausiais prioritetais. Daugelis sugrįš prie senesnių, pradėtų, bet taip ir neužbaigtų projektų. Iš naujo teks apsvarstyti gautus pasiūlymus, gali keistis prioritetai.

Didžiąją savaitės dalį rūpės praktiniai bei buitiniai reikalai, visa kita atrodys kaip beprasmis laiko švaistymas. Pirmąją savaitės pusę turėsite susitelkti į profesinį bendravimą, ypač daug darbo turės Avinai, užsiimantys konsultacine veikla, teisine praktika bei dirbantys grožio srityje. Daugiausia įtampų atneš ketvirtadienis ir penktadienis. O štai savaitgalis bus džiugus, kupinas nuotykių.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pirmosios savaitės dienos bus sudėtingesnės, teks prisiimti daugiau atsakomybės. Atrodys, jog aplinkiniai elgiasi nesąžiningai – sunkiausius darbus užkrauna ant jūsų pečių, tačiau trūks drąsos apginti savo poziciją.

Savaitės viduryje reikalai taisysis, turėsite progą išsiaiškinti nesklandumus, išsakyti savo nuomonę, o jūsų nusiskundimai bus išgirsti. Galima tikėtis puikių naujienų, smagių išvykų bei komandiruočių. Šiomis dienomis puikiai seksis susitarti bei megzti naujus kontaktus. Įspūdingiausia bus savaitės pabaiga – galima finansinė sėkmė. Sekmadienis bus itin palankus, nesėdėkite šią dieną sudėję rankų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvynių zodiako ženklo atstovų laukia aktyvi savaitė. Savaitės pradžioje gali tekti spręsti šeimynines problemas, bus svarbu nepervertinti savo galimybių. Savaitės vidurys itin palankus pramogoms ir atostogoms. Šios dienos dovanos daug malonių siurprizų, smagaus bendravimo bei nepamirštamų įspūdžių.

Nepamirškite saiko jausmo – lengva bus paskęsti malonumų jūroje. Savaitės pabaigoje buitiniai rūpesčiai primins apie save, gali suprastėti savijauta, tačiau džiugins nuoširdus bendravimas su artimais žmonėmis, galimos romantinio pobūdžio pažintys, dosnūs pasiūlymai.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Jau savaitės pradžioje Vėžiai pajus jėgų antplūdį, norėsis veržtis į priekį bet kokia kaina. Tai judrus metas – daugiau laiko praleisite kelyje, netrūks bendravimo ir naujų pažinčių, lengvai įsisavinsite informaciją.

Savaitei įsibėgėjant vis labiau ims rūpėti šeimyniniai reikalai, tarpusavio ryšiai, tapsite gana emocionalūs, o nuotaikos bus nepastovios. Nebesinorės niekur skubėti, atvirkščiai – sulėtinsite tempą, trauks savianalizė. Šiuo metu gali atsinaujinti anksčiau nutrūkę ryšiai, iš naujo įsiplieksti seni, iki galo neišspręsti konfliktai. Savaitės pabaiga bus palanki romantikai, tai geras laikas puoselėti santykius su vaikais, seksis reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Beveik visą savaitę Liūto zodiako ženklo atstovai daug dirbs ir stengsis dėl šeimos, artimų žmonių gerovės. Iki pat ketvirtadienio laukia itin aktyvus metas, bus investuota daug jėgų ir laiko, deja, rezultatai jus gali nuvilti – lūkesčiai nepasiteisins.

Pirmąją savaitės pusę palanku imtis smulkių remonto darbų, atnaujinti namų interjerą ar daryti generalinę tvarką namuose. Šiuo metu būkite atidesni kelyje, jokiu būdu neviršykite leistino greičio. Galimi aršūs konfliktai darbo aplinkoje, atsinaujins seni nesutarimai. Sudėtingiau seksis sutarti ir su mylimu žmogumi, gali išaiškėti nemalonios paslaptys, susijusios su jums svarbiais žmonėmis. O štai savaitės pabaiga bus labai sėkminga.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Nuo savaitės vidurio Mergelėms pradės sektis. Pirmadienį gebėsite sudaryti neišdildomą pirmą įspūdį, tai puikus metas darbo pokalbiams, viešoms kalboms, savo veiklos bei darbų prezentacijoms. Savaitės viduryje labiausiai rūpės praktiniai reikalai. Seksis spręsti finansinius klausimus, palanku tartis dėl geresnio atlygio bei sąlygų.

Netikėtai galite būti pradžiuginti dovanomis ar sulaukti malonių staigmenų iš jums artimų žmonių. Šiuo metu sėkmė lydės ir kelyje, tad drąsiai leiskitės į trumpas išvykas ar komandiruotes. Savaitės pabaigoje daugiau dėmesio skirkite šeimos nariams. Puikiai eisis reikalai, susiję su namais, nekilnojamuoju turtu.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pirmosios savaitės dienos Svarstyklėms bus gana sudėtingos ir painios, trūks motyvacijos ir aiškios vizijos, ko norite pasiekti, tad verčiau susilaikyti nuo svarbios veiklos, taupyti energiją. Savaitės viduryje jėgos sugrįš, vėl pasijusite savimi. Norėsis gražintis, bendrauti, dalyvauti renginiuose, plėsti pažinčių ratą – jums tai puikiai seksis šiomis dienomis.

Gali realizuotis sena svajonė, pasiteisinti lūkesčiai, užsimegzti svarbūs ryšiai, palanku išsiruošti į netolimą kelionę. Antroje savaitės pusėje sėkmė aplankys ir finansiniuose reikaluose – investuokite į jums patinkančius daiktus, spręskite piniginius klausimus. Savaitgalis – judrus ir linksmas, o sekmadienis bus itin sėkmingas.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Nuostabi savaitė laukia Skorpiono zodiako ženklo atstovų, tačiau didžiąją laiko dalį teks veikti slapta. Pirmadienis itin palankus ir tinkamas bičiulystei, komandiniam darbui – suskubkite atlikti svarbiausius darbus šią dieną.

Nuo antradienio prasideda mistiškas laikas. Šiuo metu neverta garsiai kalbėti apie savo planus ir tikslus, tyliai eikite užsibrėžto tikslo link– tuomet jums seksis. Tai tinkamas metas kelionėms, kontaktams su užsieniu megzti, dvasiniam tobulėjimui. Jei planuojate prezentacijas ar pasirodymus – rinkitės tam ketvirtadienį arba penktadienį. O savaitgalį puikiai seksis spręsti finansinius klausimus, galima praktinė nauda.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Savaitės pradžioje būsite linkę konfliktuoti, tačiau aplinkybės klostysis palankiai. Visą savaitę lydės finansinė sėkmė, gebėsite atpažinti perspektyvias galimybes ir jomis pasinaudoti. Tinkamas laikas didelių projektų bei svarbesnių darbų pradžiai. Daugelis Šaulio zodiako ženklo atstovų sulauks pelnyto pripažinimo ir įvertinimo profesinėje srityje.

Galimas šeimos pagausėjimas, puikiai seksis reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu. Antroji savaitės pusė bus kiek ramesnė. Įvykiai gali priversti atsigręžti į praeitį bei naujai įvertinti tam tikrus savo sprendimus. Savaitgalis palankus kelionėms, netrūks nuotykių.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Daugiausia įtampų ir veiksmo Ožiaragių laukia savaitės pradžioje. Darbai nelauks, reikės suktis greitai, o tai šio ženklo atstovams paprastai sukelia nemažai streso. Šiomis dienomis dažniau kontaktuosite su užsienio atstovais, galimos tolimesnės komandiruotės. Palanku spręsti svarbius dalykinius klausimus bei planuoti reikšmingus susitikimus.

Savaitės viduryje atsiras daugiau laisvo laiko, tad daugiau dėmesio galima bus skirti savo reikmėms bei maloniam bendravimui su bičiuliais. Norėsis plėsti akiratį, pažinčių ratą. Gali pasiteisinti ilgai puoselėti planai, nusišypsoti netikėta sėkmė. Savaitgalis bus pasyvus, vertėtų skirti daugiau laiko poilsiui bei atsiriboti nuo darbų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pirmadienis – sudėtingas, tačiau likusi savaitė bus gana rami ir sėkminga. Savaitės viduryje palanku keliauti ar planuoti atostogas. Norėsis naujovių bei nuotykių. Seksis dalykinė veikla, ko gera, lankysitės ne viename įdomiame renginyje, leisite laiką išskirtinėje kompanijoje.

Šiuo metu gebėsite taktiškai ir diplomatiškai spręsti sudėtingas situacijas. Tačiau reikia vengti bet kokios painiavos, avantiūrų, fanatizmo, beprasmių ginčų, kuriems kaip tik jausite tam trauką šiomis dienomis. Tai tinkamas laikas savianalizei, dvasiniam tobulėjimui. Žvelkite į visas problemas filosofiškai, bet nebėkite nuo atsakomybės. Savaitės pabaiga – darbinga ir perspektyvi.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Savaitė prasidės dvejonėmis ir šiokia tokia painiava. Sunku bus susigaudyti savo jausmuose ir mintyse, tad pirmosiomis savaitės dienomis verčiau nesiimkite nieko rimta. Savaitės viduryje tinka tvarkyti bendro biudžeto klausimus, spręsti klausimus, susijusius su mokesčiais, draudimu, palanku kreiptis paskolų. Regis, sėkmė lydės visus jūsų pasirinkimus.

Savaitės pabaigoje itin sėkmingai dėliosis dalykiniai reikalai – tai apdovanojimų metas. Gali realizuotis svarbūs projektai ar būti sudaromi reikšmingi sandoriai. Šiomis dienomis palanku keliauti, kontaktuoti su užsienio šalių atstovais. Savaitgalį turėsite galimybę užmegzti svarbias pažintis su įtakingais ir autoritetingais žmonėmis.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Popiežiaus vizitas Aktualu

Pagrindiniai popiežiaus Pranciškaus mokymo akcentai: ar jis išties reformuoja Bažnyčią?

Aktualu

V.Putinas staiga griebėsi nuolaidų dėl karo Sirijoje: kas lemia tokį nuolankumą?

Pasaulis kišenėje

Rudens kelionės į saulėtus kurortus: kiek galima sutaupyti ir ko reikia pasisaugoti

Verslas

Lituanistinių institutų jungimas iškėlė klausimą: ar viskas daroma tik dėl pastatų?

Popiežiaus vizitas Sportas

Popiežius ir kamuolys: kodėl buvo vadinamas „pata dura“ ir nėra matęs žaidžiančio L.Messi?

24sek

Domanto Sabonio universitetas suviliojo Kauno „Žalgirio“ talentą

Vardai

Po ilgos pertraukos Avril Lavigne pristato naują dainą: „Parašiau ją galvodama, kad mirštu“

Aktualu

Be globėjų ir namų likęs našlaitis nerūpi ir valdininkams – vietos Vilniuje jam dar ieško

Jolita Vaitkutė – apie kūrybą, skaitymą ir įsimintiniausias knygas

Deuce

Teniso pasaulį sužavėjo R.Berankio varžovo reakcija į teisėjo nuobaudą

Pasaulis kišenėje

Lietuvis Kretoje rado 1800 metų senumo vazą: iš pradžių man grasino kalėjimu

Gyvenimas

Netapkite kliūtimi savo laimei: 3 mitai apie byrančią santuoką

Popiežiaus vizitas Aktualu

Prieš popiežiaus Pranciškaus vizitą į Vilnių – sveikinimas Baltijos šalims

Kultūra

Apie ką juoktis gyvenant priespaudoje, arba Humoras Palestinos kine

Vardai

Mia pradeda gyvenimą iš naujo: „Pastarieji 4 metai su šiuo žmogumi man buvo tikra kančia“

24sek

Tarp LKL naujovių – du klubai po padidinamuoju stiklu ir R.Alijevui užtrenktos durys

Gazas

1000WOW: lietuvis pasiryžo įveikti 250 000 kilometrų ir pamatyti 1000 pasaulio stebuklų per 4 metus

Aktualu

Prancūzijos teismas ultradešiniųjų lyderei M.Le Pen skyrė psichiatrinę ekspertizę

Aktualu

Dandolko lietuvių bendruomenė renka aukas nužudytos lietuvės laidotuvėms

Aktualu

Apstulbino Madridą: D.Trumpas ispanams pasiūlė pastatyti tvorą Sacharos dykumoje

Naujienos

Aktualu

Analitikai: Šiaurės Korėja neturi realių ketinimų atsisakyti branduolinių ginklų

Aktualu

V.Putinas staiga griebėsi nuolaidų dėl karo Sirijoje: kas lemia tokį nuolankumą?

Popiežiaus vizitas Aktualu

Pagrindiniai popiežiaus Pranciškaus mokymo akcentai: ar jis išties reformuoja Bažnyčią?

Verslas

Lituanistinių institutų jungimas iškėlė klausimą: ar viskas daroma tik dėl pastatų?

Pasaulis kišenėje

Rudens kelionės į saulėtus kurortus: kiek galima sutaupyti ir ko reikia pasisaugoti

Popiežiaus vizitas Sportas

Popiežius ir kamuolys: kodėl buvo vadinamas „pata dura“ ir nėra matęs žaidžiančio L.Messi?

Vardai

Po ilgos pertraukos Avril Lavigne pristato naują dainą: „Parašiau ją galvodama, kad mirštu“

24sek

Domanto Sabonio universitetas suviliojo Kauno „Žalgirio“ talentą

Jolita Vaitkutė – apie kūrybą, skaitymą ir įsimintiniausias knygas

Aktualu

Be globėjų ir namų likęs našlaitis nerūpi ir valdininkams – vietos Vilniuje jam dar ieško

Deuce

Teniso pasaulį sužavėjo R.Berankio varžovo reakcija į teisėjo nuobaudą

Gyvenimas

Netapkite kliūtimi savo laimei: 3 mitai apie byrančią santuoką

Pasaulis kišenėje

Lietuvis Kretoje rado 1800 metų senumo vazą: iš pradžių man grasino kalėjimu

Vardai

Mia pradeda gyvenimą iš naujo: „Pastarieji 4 metai su šiuo žmogumi man buvo tikra kančia“

Kultūra

Apie ką juoktis gyvenant priespaudoje, arba Humoras Palestinos kine

24sek

Tarp LKL naujovių – du klubai po padidinamuoju stiklu ir R.Alijevui užtrenktos durys

Gazas

1000WOW: lietuvis pasiryžo įveikti 250 000 kilometrų ir pamatyti 1000 pasaulio stebuklų per 4 metus

Popiežiaus vizitas Aktualu

Prieš popiežiaus Pranciškaus vizitą į Vilnių – sveikinimas Baltijos šalims

Aktualu

Prancūzijos teismas ultradešiniųjų lyderei M.Le Pen skyrė psichiatrinę ekspertizę

Aktualu

Dandolko lietuvių bendruomenė renka aukas nužudytos lietuvės laidotuvėms

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką