Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 26d. 20:29

Savaitės horoskopas – rugpjūčio 27–rugsėjo 2 d.

Obuoliai
„Fotolia“ nuotr. / Obuoliai

Astrologinė prognozė paskutinei vasaros savaitei.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitė prasidės gana pasyviai, vyraus melancholiškos nuotaikos. Pirmosiomis savaitės dienomis neapsikraukite sudėtingais darbais, venkite didelių fizinių apkrovų, galite jausti didesnį nuovargį nei įprastai. Dažniau mąstysite apie praeitį ir padarytus pasirinkimus, galite susidurti su žmonėmis, kurių jau seniai nematėte.

Savaitės viduryje sugrįš jėgos ir jums būdingas optimizmas bei iniciatyva. Būsite pasiruošę kalnus nuversti, tačiau svarbu tikslingai nukreipti pro kraštus besiveržiančią energiją, turėti aiškų planą. Savaitės gale daugiausia dėmesio skirsite praktiniams, finansiniams reikalams.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Regis, šią savaitę patirsite visko, bus ir džiaugsmo, ir kartėlio akimirkų. Savaitės pradžia žada puikių įžvalgų ir originalių idėjų. Stebuklingu būdu pritrauksite reikalingus žmones ir aplinkybes. Svarbu bus turėti aiškią ateities viziją – žinoti, ko siekiate. Savaitės viduryje įvykiai įgaus pagreitį, tačiau bus sunku suvaldyti situaciją. Šiuo metu nerekomenduojamos tolesnės kelionės, galimi ir didesni ginčai – emocijos vis dažniau ims viršų.

O savaitės gale Jaučio zodiako ženklo atstovai bus nusiteikę rimtai ir praktiškai. Tai laikas, kai reikia rodyti iniciatyvą, veikti drąsiai ir ryžtingai. Galimos neplanuotos išlaidos, tikėtina daugiau konfliktų artimoje aplinkoje.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis vadovaukitės intuicija, ypač dalykiniuose reikaluose. Jei bent trumpam pavyks atsiriboti nuo aplinkos ir savo minčių chaoso, galimos puikios įžvalgos ir idėjos, kurias jau netrukus galėsite realizuoti.

Savaitės viduryje bus daug šaunių progų savo talentams ir profesiniams įgūdžiams pademonstruoti. Nestigs ryžto, drąsiai naudositės palankiomis aplinkybėmis. Puikiai sutarsite su kolegomis, seksis kolektyvinė veikla – neatsiribokite ir nesistenkite visko padaryti patys vieni. O savaitės gale laukia užsitarnautas poilsis. Jau nuo penktadienio norėsis atsiriboti nuo visų problemų ir pasilepinti gyvenimo teikiamais malonumais.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Vėžio zodiako ženklo atstovų laukia judri ir rizikinga savaitė. Pirmosiomis savaitės dienomis atrodys, kad prieš jus atsiveria visos reikiamos durys, o sėkmė yra nuolatinis palydovas. Tai tinkamas laikas kelionėms ir juridiniams reikalams tvarkyti. Palanku varstyti biudžetinių ir švietimo įstaigų duris, plėsti akiratį ir pažinčių ratą, mokytis naujų dalykų.

Savaitės viduryje sulauksite keblumų – reikalai ims strigti, vis dažniau išgirsite žodį „ne“. Šiuo metu didelė konfliktinių situacijų ir avarijų tikimybė, tad būkite budrūs ir elkitės išmintingai. Daugiausia įtampos laukia darbo aplinkoje. Savaitės galas bus smagus, sulauksite palaikymo – tinkamas laikas tiek darbams, tiek linksmybėms.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pirmąją savaitės dalį būkite pasiruošę netikėtumams. Sunku bus prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių, norėsis primesti savo tvarką. Tai geras laikas pasirūpinti praktiniais reikalais, buitimi. Palankiai eisis reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu. Nuo ketvirtadienio padaugės painiavos. Šiuo metu būsite išsiblaškę, bus sunku apsispręsti.

Tikėtinos klaidos ir nesusipratimai, ypač susiję su finansais. Verčiau susilaikyti nuo bet kokių didesnių investicijų, nesusigundykite greitais praturtėjimo būdais – nusvilsite. Galima nesantaika tiek darbo, tiek artimoje aplinkoje. Savaitgalį vertėtų daugiau dėmesio skirti savianalizei, vengti rizikų ir avantiūrų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šią savaitę palanku stiprinti tarpusavio ryšius, spręsti problemas susijusias su bendrais pinigais, kreiptis į valstybines institucijas ir tvarkyti juridinius reikalus. Pirmąją savaitės dalį būsite socialiai aktyvūs, lengvai megsite naujas pažintis, rasite bendrą kalbą su įvairaus plauko žmonėmis. Šiuo metu tinka pradėti teisminius reikalus, steigti verslą, vykdyti prezentacijas.

Savaitės vidurys bus kiek kritiškesnis ir konfliktiškesnis, tad reikia elgtis labai apdairiai. Stenkitės būti objektyvūs ir racionalūs šiomis dienomis. O štai savaitės gale galėsite atsipalaiduoti. Tai geras laikas kelionėms ir nuotykiams, seksis piniginiai reikalai. Sekmadienį gali tekti prisiminti darbus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Savaitė ne iš smagiųjų, tačiau bus ir palaikančių aplinkybių. Svarstyklių zodiako ženklo atstovai bus apsikrovę darbais, jiems svarbūs santykiai primins karo lauką, o nuolatinė įtampa ir stresas neigiamai veiks savijautą. Trumpa išvyka su bičiuliais ar dalykinė komandiruotė bent trumpam padėtų pabėgti nuo rūpesčių ir į visas problemas pažvelgti iš šalies.

Gera žinia – galite tikėtis draugų pagalbos ir palaikymo. Savaitės pradžioje reikės būti disciplinuotiems, nuosekliai planuoti darbus, kitaip neišvengsite painiavos. Nuo trečiadienio prasidės įtemptas santykių aiškinimasis, tačiau tai palankus metas sutartims pasirašyti, svarbiai dokumentacijai tvarkyti. Savaitės galas – pats nemaloniausias. Venkite bet kokių rizikų, neaiškių kompanijų ar abejonių keliančių pasiūlymų.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Sėkmingiausios savaitės dienos bus pirmadienis ir antradienis. Skirkite šį laiką kūrybiniams projektams, reikšmingiems sandėriams sudaryti, organizaciniams darbams. Stipri intuicija ves jus sėkmės link, jei tik jos klausysitės. Šiuo metu puikiai seksis sutarti su vaikais, stiprinti tarpusavio ryšį. Džiugios naujienos laukia ir meilės fronte – tikėtinos perspektyvios pažintys.

Savaitės viduryje reikės grįžti prie nuobodžių, bet būtinų darbų. Šiomis dienomis būsite nusiteikę ryžtingai ir agresyviai – pasistenkite šią galingą energiją nukreipti produktyvia linkme. O savaitės galas grąžins prie neišspręstų problemų santykių sferoje – tiek asmeninių, tiek dalykinių.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šią savaitę pasisaugokite netikrų draugų, susidursite su situacijomis, kai reikės pasakyti griežtą „ne“. Pirmosiomis savaitės dienomis daugiausia dėmesio reikalaus šeimos nariai ir buitiniai reikalai. Nuotaikos bus melancholiškos, nesinorės niekur skubėti, vengsite vykdyti savo įsipareigojimus.

Savaitės viduryje jums nusišypsos fortūna – gali realizuotis sumanymai, įvykti svarbūs sandėriai, ateiti dosnūs pasiūlymai ar piniginiai apdovanojimai. Tačiau šiuo metu atsiras nemažai norinčių pasinaudoti jūsų sėkme, nebūkite naivūs, atsargiai vertinkite naujas pažintis. O savaitės gale teks priimti nelengvą sprendimą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Savaitės pradžioje bus daug neatidėliotinų reikalų, regis, visiems prireiks jūsų patarimo čia ir dabar. Svarbu atsakingai planuotis laiką ir skirti pakankamai dėmesio detalėms, kitaip – neišvengsite apmaudžių klaidų ir sumaišties. Tai tinkamas metas trumpoms komandiruotėms ar atostogoms.

Savaitės viduryje reikės pasirūpinti namais ir buitimi. Šiuo metu energijos bus su kaupu – smulkūs remonto darbai, sportas ar kiti aktyvūs pomėgiai puikiai padėtų išsikrauti. Savaitės galas bus itin sėkmingas, ypač palankus kūrybinei ir organizacinei veiklai. Laukia daug linksmų akimirkų, smagaus bendravimo, perspektyvių pažinčių.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis Vandenio zodiako ženklo atstovai daugiausia dėmesio skirs finansiniams reikalams. Deja, šiuo metu laukia daugiau nuostolių nei pajamų. Tai nėra tinkamas laikas investuoti į brangius daiktus. Jei jūsų prašys paskolinti ženklią sumą, verčiau mandagiai atsisakykite. Ir patys venkite skolintis – lengvai įklimpsite į skolas.

Savaitės vidurys bus judrus, teks daug bendrauti. Tai palankus periodas kanceliarinei veiklai, sutartims pasirašyti, deryboms, tarpininkauti. O štai savaitės gale viso jūsų dėmesio ir energijos pareikalaus šeimyninės problemos ir buitiniai reikalai. Pasistenkite neprarasti pusiausvyros.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nuo pat savaitės pradžios Žuvys entuziastingai kibs į darbus. Pirmadienis ir antradienis – ypač produktyvios dienos. Šiuo metu būsite kupini energijos, norėsis nuveikti kuo daugiau. Tai palankus laikas keliauti, mokytis, megzti svarbias pažintis.

Nuo savaitės vidurio prasidės sunkumai santykiuose. Nebus lengva susitarti su antrąja puse, būsite verčiami rinktis. Tai nėra tinkamas metas svarbiems dalykiniams susitikimams skirti ar sutartims pasirašyti, gali nutrūkti anksčiau įvykę susitarimai, susidursite su finansinėmis problemomis. Savaitės gale galima tikėtis daug veiksmo, bendravimo ir pokyčių. Nepasiduokite norui išlaidauti.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką