Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 9d. 17:30

Savaitės horoskopas – rugsėjo 10–16 d.

Rudenėjančio pajūrio spalvos
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Rudenėjančio pajūrio spalvos

Astrologinė prognozė ateinančiai savaitei.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Antroji rugsėjo savaitė bus intensyvi ir darbinga. Dalykiniai reikalai, buitiniai rūpesčiai ir toliau slėgs jūsų pečius, reikės viską suspėti. Savaitės eigoje galimi fiziniai ir psichologiniai persitempimai, dažniau kamuos galvos skausmai bei nuovargis – būtinai skirkite laiko kokybiškam poilsiui.

Savaitės pradžia tinkama prezentacijoms ir sandoriams sudaryti. Jei elgsitės taktiškai ir diplomatiškai, pavyks su bet kuo susitarti. Tiesa, asmeninių santykių fronte galimos įtampos, audringi santykių aiškinimaisi. Savaitės viduryje palanku tvarkyti finansinius reikalus, seksis organizuoti bendrą biudžetą. Savaitės pabaiga – sėkmingiausia ir produktyviausia.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jau nuo pat pirmadienio galima tikėtis pokyčių asmeniniame gyvenime bei piniginiuose reikaluose. Regis, meilės fronte pagaliau ims šypsotis sėkmė. Šią savaitę bus progų užmegzti aistringus bei dramatiškus santykius. Pirmadienis – sėkmingiausia šios savaitės diena. Šią dieną drąsiai planuokite svarbiausius darbus bei susitikimus.

Savaitės vidurys bus gana nuobodus ir pilkas – geriausia susikoncentruoti ties kasdieniais, žinomais darbais. Tai geras laikas įvaizdžiui atnaujinti. Savaites pabaigoje galimos teisinės problemos, nesivelkite į jokias avantiūras. Savaitgalis bus sudėtingas, verčiau neplanuoti nieko ekstremalaus, vengti audringų linksmybių.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Savaitės pradžioje neplanuokite nieko pernelyg reikšminga – labai didelė tikimybė, jog planai ir sumanymai nepasiteisins, o svarbūs susitikimai neįvyks. Šiuo metu verčiau rūpintis kasdieniais, buitiniais reikalais, daugiau dėmesio skirti sveikatos stiprinimui.

Tačiau jau nuo savaitės vidurio visi darbai pajudės, nebebus kada sėdėti ir svajoti. Puikiai seksis kūrybinė veikla, pavyks užmegzti kontaktą su reikiamais žmonėmis, nedvejodami pristatykite savo veiklą ir idėjas. Savaitės pabaigoje kils daugiau painiavos ir nesusipratimų darbo aplinkoje. Gali būti, kad neišvengsite apmaudžių klaidų. O štai savaitgalį visą dėmesį norėsis skirti savo antrajai pusei. Tai palankus laikas romantiškiems pasimatymams.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pirmąją savaitės pusę daugiausia keblumų kils namuose. Sunkiai seksis sutarti su šeimos nariais, padaugės buitinių problemų, o ir sveikata nedžiugins – bus jautresnis stuburas, sąnariai, sausgyslės, gali kilti problemų su dantimis, oda.

Šiomis dienomis venkite itin didelių krūvių, pakankamai ilsėkitės. Labai svarbus taps aplinkinių palaikymas, sunkiai išgyvensite vienatvę. Tai tinkamas metas dalyvauti įvairiose parodose, prezentacijose, plėsti pažinčių ratą. Antroji savaitės pusė bus daug džiugesnė, palankesnė. Ypatingai seksis tiems Vėžio zodiako ženklo atstovams, kurie užsiima kūrybine veikla, dirba su vaikais, siekia sportinių aukštumų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liūto zodiako ženklo atstovai džiaugsis profesiniais pasiekimais bei tvirtais asmeniniais santykiais. Tai itin sėkminga savaitė, neprieštaraujanti jokiai veiklai. Drąsiai planuokite ateitį ir kurkite ambicingus planus. Šiomis dienomis sulauksite stipraus palaikymo, turėsite patikimą užnugarį, tad bus lengva siekti užsibrėžtų tikslų.

Savaitės pradžioje daugiau dėmesio norėsis skirti artimų ryšių puoselėjimui, tikėtinos smagios pažintys. Savaitės viduryje palanku kraustytis, pradėti remonto darbus namuose. Skirkite laiko savianalizei, savišvietai. O savaitės pabaigoje galima tikėtis profesinių laimėjimų – jūsų pastangos bus tinkamai įvertintos.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pamirškite visas praeities blogybes ir gyvenkite dabartimi. Nuolatinis dairymasis atgal ir kaltų ieškojimas jus tik stabdys, neleis išnaudoti palankių progų. Pasimokykite iš praeities klaidų, tačiau neužsiciklinkite ties jomis. Ši savaitė puikiai tinka naujų darbų, projektų pradžiai ar senų idėjų įgyvendinimui.

Tikėkite savo jėgomis ir imkitės būtinų veiksmų. Tiesa, pirmosios savaitės dienos labiau tinka nuosekliam planavimui ir strategijos kūrimui, o štai nuo savaitės vidurio jau drąsiai galite demonstruoti savo iniciatyvą. Seksis tvarkyti finansinius reikalus, protingai investuoti pinigus. Savaitės pabaiga bus kiek kebloka, verčiau susilaikyti nuo svarbių sprendimų priėmimo, vengti painių situacijų.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Savaitė prasidės lėtai, bus kupina gilių apmąstymų ir svarbių įžvalgų. Deja, aplinkybės dėliosis ne jūsų naudai, tačiau užteks ištvermės ištverti visus sunkumus. Savaitės vidurys – palankiausias ir produktyviausias. Šiuo metu norėsis eksperimentuoti su išvaizda, išbandyti naujus dalykus, tačiau vengsite vykdyti savo įsipareigojimus.

Dažnai atrodys, jog aplinkiniai jus varžo, jausitės tarsi įkliuvę į spąstus. Šiomis dienomis užteks drąsos būtinoms permainoms pradėti. Daugiau laiko reikės skirti piniginėms problemoms spręsti. Savaitės pabaiga bus judri ir dinamiška, laukia nuotykiai, smagios pažintys, išvykos. Tačiau didesnė traumų, avarijų tikimybė, todėl elkitės sąmoningai.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pirmąją savaitės pusę intuicija padės iš anksto numatyti iškilsiančius sunkumus ir jiems tinkamai pasiruošti. Tapsite tikrais strategais. Šiuo metu negalima skubėti, kitaip tikėtinos apmaudžios klaidos. Tai tinkamas metas saviugdai, dvasiniam tobulėjimui, seksis grupinė veikla, palanku įsilieti į naują kolektyvą.

Svarbiausius darbus ir susitikimus verčiau nukelti į savaitės pabaigą. Šiuo periodu pasitikėsite savo jėgomis, aiškiai matysite ateities viziją, gebėsite drąsiai ir ryžtingai judėti užsibrėžtų tikslų link. Palanku priimti naujus pasiūlymus, keisti darbą, pradėti naują veiklą. Savaitgalį narpliosite piniginius klausimus, galimos netikėtos dovanos.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šauliams ir toliau seksis. Sėkmingai spręsis dalykinės problemos, pagaliau pavyks susitarti su reikiamais žmonėmis. Pirmoje savaitės pusėje labiausiai domins karjeros sritis, norėsis pirmauti, demonstruoti savo profesinius įgūdžius. Stenkitės tobulėti, neužmikite ant laurų. Tai geras metas dideliems projektams bei svarbiems darbams pradėti.

Šiomis dienomis prireiks nemažai pagalbos iš šalies, tad svarbu bus palaikyti gražius santykius su aplinkiniais. Antroji savaitės pusė – kur kas pasyvesnė. Vis dažniau norėsis atsiriboti nuo visų rūpesčių, trauks paslaptys, mistika, dvasingumo tema. Tai palankus metas tolimoms kelionėms. O štai savaitgalis bus kupinas nuotykių, nuolat atsidursite dėmesio centre.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Savaitės pradžioje Ožiaragio zodiako ženklo atstovai bus nusiteikę itin kritiškai – visur sieksite aukščiausių standartų. Tačiau perfekcionizmas ir noras viską daryti tobulai trukdys džiaugtis gyvenimu. Vidinis nepasitenkinimas atsispindės jūsų veide, tad nenuostabu, jog aplinkiniai šiomis dienomis vengs jūsų draugijos.

Savaitės viduryje daugiau dėmesio skirkite kitiems, pasikonsultuokite, atsiprašykite, jei jaučiatės prasikaltę. Antrąją savaitės pusę sėkmė didele dalimi priklausys nuo to, kaip sklandžiai gebėsite įsilieti į kolektyvą, siekti bendrų tikslų. Tai palankus metas naujų darbų pradžiai, ateities planams kurti. Savaitgalis bus pasyvus, puikiai tinkantis saviugdai ir dvasiniam tobulėjimui.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Regis, Vandeniai neišvengs intrigų ir neigiamų emocijų šią savaitę. Sveikata bus labiau pažeidžiama – būtina pasisaugoti. Be to, didesnė traumų, ypač susijusių su ugnimi ir elektros prietaisais, avarijomis, smurtu, tikimybė, tad reikia elgtis itin sąmoningai.

Savaitės viduryje daugiau bendraukite, būkite atviri naujoms pažintims – šių dienų kontaktai gali būti labai naudingi. Palanku kreiptis į valstybines institucijas, spręsti juridinius klausimus. Antrąją savaitės pusę didžiausio dėmesio pareikalaus profesinė veikla. Jei nesėdėsite sudėję rankų, šiuo metu galite daug nuveikti karjeros srityje. Savaitgalį galima bus kiek atsipalaiduoti, netrūks progų pasilinksminti.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šią savaitę būsite linkę patekti į nemalonias situacijas. Neapgalvoti žodžiai ar veiksmai šiomis dienomis atneš daug painiavos. Pirmąją savaitės pusę verčiau susikoncentruoti į tai, ko reikia atsikratyti – kokių žalingų įpročių verta atsisakyti, kokias vidines savybes transformuoti.

Savaitės viduryje iškils finansinių problemų, gali kilti dramatiški ginčai dėl bendrų pinigų, tikėtini teisminiai procesai. Bet kokiomis aplinkybėmis stenkitės išlikti taktiški ir diplomatiški, neeikvokite energijos beprasmiams ginčams. Savaitės pabaigoje jausitės tarsi įgavę sparnus, norėsis permainų ir nuotykių. Tai tinkams metas tolimoms kelionėms bei profesiniams tikslams įgyvendinti.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Skambiausios P.Auštrevičiaus mintys: ką sakė apie lapes narvuose, eurą, Kataloniją ir ryšius su R.Kurlianskiu?

J.Jankevičius sudrebino „Atsarginių“ laidą: be cenzūros apie Domantą, Joną ir karalių

Aktualu

Orai.lt: artėja žvarbios dienos

Pasaulis kišenėje

Nepamirštami nuotykiai egzotiškajame Vietname: ką verta aplankyti ir nuveikti?

Gyvenimas

7 daržovės, kurios apdorotos yra daug sveikesnės

24sek

Jonas Valančiūnas demonstravo raumenis, Domantas Sabonis į aikštę nežengė

24sek

LeBrono Jameso debiutas Los Andžele pažymėtas muštynėmis ir pralaimėjimu

Aktualu

Skandalas dėl J.Khashoggi nužudymo drąsina kritikus: kodėl JAV parduoda tiek daug ginklų Saudo Arabijai?

Aktualu

D.Trumpas: JAV pasitrauks iš branduolinio susitarimo su Rusija

Vardai

„Man-go“ 20-mečio koncertas: įspūdingas šou, senosios narės ir besilaukianti grupės lyderė Rima

24sek

NBA naktis: stebuklingas L.Dončičius ir 50 metų neregėtą statistiką surinkęs N.Jokičius

Gazas

F-1 etapo JAV kvalifikacijoje triumfavo Lewisas Hamiltonas

Sportas

Danas Rapšys iškovojo auksą ir į šipulius sudaužė Lietuvos rekordą

Gyvenimas

Jos mus saugo. Oro iššūkis pareigūnėms: „Aro“ surengtas aukščio baimės testas

Pasaulis kišenėje

Paryžius savaitgaliui: kur drąsios žiurkės ir kur neverkia vaikai

Vardai

Vilniuje naują albumą pristatę broliukai latviai „Brainstorm“: „Čia visada jaučiamės laukiami“

Vardai

Pirmąkart su krikštasūniu Kipru duetu uždainavusi Simona Nainė: „Jaučiu dvigubą atsakomybę“

Gyvenimas

Švedijos ligoninėje dirbantis Mykolas: baletas gelbėdavo, kai sukrisdavo du koliokviumai per dieną

Vardai

Kristupas Krivickas su žmona Jurgita laukiasi penkto vaiko

Gazas

Žiemos švelnėja, o dviratininkų miestų gatvėse reta, kodėl?

Naujienos

Aktualu

Skambiausios P.Auštrevičiaus mintys: ką sakė apie lapes narvuose, eurą, Kataloniją ir ryšius su R.Kurlianskiu?

J.Jankevičius sudrebino „Atsarginių“ laidą: be cenzūros apie Domantą, Joną ir karalių

Aktualu

Orai.lt: artėja žvarbios dienos

Pasaulis kišenėje

Nepamirštami nuotykiai egzotiškajame Vietname: ką verta aplankyti ir nuveikti?

Gyvenimas

7 daržovės, kurios apdorotos yra daug sveikesnės

24sek

Jonas Valančiūnas demonstravo raumenis, Domantas Sabonis į aikštę nežengė

24sek

LeBrono Jameso debiutas Los Andžele pažymėtas muštynėmis ir pralaimėjimu

Aktualu

Skandalas dėl J.Khashoggi nužudymo drąsina kritikus: kodėl JAV parduoda tiek daug ginklų Saudo Arabijai?

Aktualu

D.Trumpas: JAV pasitrauks iš branduolinio susitarimo su Rusija

Vardai

„Man-go“ 20-mečio koncertas: įspūdingas šou, senosios narės ir besilaukianti grupės lyderė Rima

24sek

NBA naktis: stebuklingas L.Dončičius ir 50 metų neregėtą statistiką surinkęs N.Jokičius

Gazas

F-1 etapo JAV kvalifikacijoje triumfavo Lewisas Hamiltonas

Sportas

Danas Rapšys iškovojo auksą ir į šipulius sudaužė Lietuvos rekordą

Gyvenimas

Jos mus saugo. Oro iššūkis pareigūnėms: „Aro“ surengtas aukščio baimės testas

Pasaulis kišenėje

Paryžius savaitgaliui: kur drąsios žiurkės ir kur neverkia vaikai

Vardai

Vilniuje naują albumą pristatę broliukai latviai „Brainstorm“: „Čia visada jaučiamės laukiami“

Vardai

Pirmąkart su krikštasūniu Kipru duetu uždainavusi Simona Nainė: „Jaučiu dvigubą atsakomybę“

Gyvenimas

Švedijos ligoninėje dirbantis Mykolas: baletas gelbėdavo, kai sukrisdavo du koliokviumai per dieną

Vardai

Kristupas Krivickas su žmona Jurgita laukiasi penkto vaiko

Gazas

Žiemos švelnėja, o dviratininkų miestų gatvėse reta, kodėl?

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką