Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 1d. 18:00

Savaitės horoskopas – sausio 1–7 d.

Žiema
Fotolia nuotr. / Žiema

Ką žada pirmoji metų savaitė?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Pirmosios savaitės dienos atneš nemažai emocinių išgyvenimų, kurie bus susiję su artimiausiais žmonėmis. Pasistenkite neatsiriboti nuo kitų žmonių, net ir tais atvejais, kuomet sulaukiate iš jų nemalonių priekaištų ar reikalavimų. Savaitės viduryje norėsite veikti, mylėti ir džiaugtis gyvenimu – tai noras, kuris bus nesunkiai realizuojamas. Savaitės pabaigoje gali tekti pagrindinį dėmesį skirti svarbiems darbams, kurių nepavyks išvengti, net jei ir labai to norėsite. Tiesiog atlikite savo pareigą, kitaip galite sulaukti priekaištų iš viršininko ar kolegų.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis nusimato daug intensyvaus bendravimo su įvairaus charakterio žmonėmis. Mokėkite prisiderinti prie kitų žmonių požiūrio ir nuotaikų bei pasistenkite nepiršti savo nuomonės. Savaitės viduryje pajausite, jog atėjo metas skirti daugiau laiko poilsiui, buvimui namuose, ramioje aplinkoje. Neapsikraukite nebūtinais darbais, kadangi jūsų energijos potencialas nebus didelis. Savaitės pabaiga nusimato ypač sėkminga tiems, kurie siekia meilės, planuoja romantiškus pasimatymus – santykiai suteiks sparnus ir įkvėps naujos energijos.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Pirmoji savaitės dalis skatins gebėti suderinti saikingą poilsį su darbais. Turėsite nemažai galimybių užsidirbti, įsitvirtinti darbe, atlikti sunkius darbus ir taip sudaryti teigiamą kolegų ir viršininko nuomonę apie jus. Tačiau tuo pat metu svarbu kreipti dėmesį į kūno siunčiamus signalus ir veikti neskubant, išliekant savo saugumo ir komforto zonoje. Savaitės viduryje galite susipažinti su įdomiu ir daug išmanančiu žmogumi iš kuriuo gausite naudingos informacijos. Savaitės pabaigoje pajusite būtinybę atstatyti emocinį ryšį su artimiausiais žmonėmis.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Tai viena produktyviausių ir sėkmingiausių savaičių šį mėnesį, ypač pirmosios jos dienos. Neužsidarykite nuo aplinkinių ir pasistenkite leisti kitiems jus pažinti. Atskleiskite savo asmenybę ir sudarykite tokias sąlygas, kurios leis pademonstruoti aplinkiniams jūsų talentus – būsite pastebėti ir pozityviai įvertinti. Savaitės vidurys ramesnis, tačiau taip pat sėkmingas beveik visoms veiklos sritims. Puikus metas naujų santykių ar projektų pradžiai – reikalai klostysis iš lėto, bet patikimai. Savaitės pabaigoje laukia daug trumpų, tačiau įdomių susitikimų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis leiskite sau dažniau būti vienatvėje, neskubėti veržtis į priekį darbe ir vengti tų, kurie nėra jums draugiški. Būsite energetiškai silpnesni, todėl didelių projektų verčiau nesiimti. Savaitės viduryje pasijusite jau visai kitaip ir būsite pasiruošę aktyviam gyvenimo tempui, o sėkmingai susiklosčiusios aplinkybės dar labiau įkvėps ir suteiks pasitikėjimo savo jėgomis. Paskutinės savaitės dienos bus sėkmingos tuo atveju, jei netinginiausite, o nuoširdžiai dirbsite – žavesio ar šypsenos nepakaks norint pelnyti kolegų pagarbą.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Įsiklausykite į draugų patarimus bei nuomonę, kadangi ji gali būti ypač teisinga. Pirmosios savaitės dienos reikalaus prisiderinti prie kolektyvo, bendraminčių ir paaukoti dalį savo asmeninių ambicijų vardan bendrų idėjų. Savaitės viduryje greičiausiai norėsite dažniau būti tarp gerai pažįstamų žmonių, vengsite triukšmingų susibūrimų ir sunkių darbų – tai išties vargins greičiau nei įprastai. Savaitės pabaigoje ateis jūsų sėkmės laikas, kuomet be didelių pastangų gebėsite pasiekti puikių rezultatų darbe bei asmeniniame gyvenime.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Didžiąją savaitės dalį norėsite skirti darbui, socialinei plėtrai, mokslams. Pirmoji savaitės pusė jums ypač sėkminga dideliems projektams, rimtiems susitikimams – tai rimtumo ir profesionalumo reikalaujantis metas. Savaitės viduryje galimai sulauksite įdomių pasiūlymų, kurie iš pradžių gali bauginti, tačiau jų nevertėtų atsisakyti. Paskutinėmis savaitės dienomis įsiklausykite į gyvenimo tėkmę ir leiskite jai „nešti“ jus ten, kur turite būti iš tikrųjų. Intuicija šiuo metu bus ypač stipri, galinti atskleisti atsakymus į iki šiol rūpėjusius klausimus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Silpniesiems ir nepasiruošusiems aktyviam gyvenimo ritmui gali būti pernelyg sunku prisitaikyti prie savaitės dinamikos. Pirmosiomis savaitės dienomis gali blaškyti per daug įvairių įvykių, kitų žmonių nuomonių, tad svarbu gebėti atsirinkti kas jums išties svarbiausia. Savaitės viduryje galite suvokti pati perspektyviausią kelią karjeros sferoje. Situacijos darbe susiklostys taip, kad bus itin lengva siekti savo tikslų. Paskutinėmis savaitės dienomis skirkite daugiau dėmesio draugams, neatmeskite jų pasiūlymų, pakvietimų susitikti.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Tai nevienareikšmiška savaitė, kurios metu gali tekti išgyventi tiek negatyvių, tiek ir pozityvių situacijų. Planuoti dalykai gali neįvykti dėl nenumatytų priežasčių, tad būkite pasiruošę prisitaikyti prie aplinkybių ir gebėti reaguoti ramiai. Kai kurios situacijos gali šokiruoti, tačiau tuo pačiu atnešti vidinį virsmą, didžiulę naudą, kurią galimai pajusite ne iš karto. Savaitės vidurys sėkmingiausias metas, tad pasistenkite suplanuoti tuos darbus, kurių metu jūsų asmenybė turės būti matoma ir vertinama kitų. Savaitės pabaiga atneš daug darbo, su kuriuo nesunkiai susidorosite.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pirmosiomis dienomis pasistenkite maksimaliai patobulinti savo išvaizda, kadangi šiuo laiku aplinkiniams ji bus itin svarbi, todėl turės didelę įtaką jūsų sėkmei. Tai palankus metas naujų santykių ar bendradarbiavimo pradžiai. Savaitės viduryje teks priimti svarbų sprendimą, kurio atidėti ateičiai nepavyks. Turėsite nuspręsti ar jums aktualią situaciją turite užbaigti galutinai, ar joje įvesti pokyčius ir pereiti į kitokią kokybę.Tai gali atnešti ne itin malonių emocinių išgyvenimų. Savaitės pabaigoje atkusite ir vėl būsite optimistiškai pasiruošę naujiems nuotykiams.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis teks atkreipti daugiau dėmesio į sveikatą, bendrą savijautą ir pakoreguoti savo dienotvarkę taip, kad būtų harmoningas balansas tarp darbo ir poilsio. Savaitės viduryje jūsų antroji pusė gali suteikti šiltų, džiaugsmingų emocijų. Jei esate vieniši, tuomet šis laikas palankus naujoms pažintims – santykiai turės daugiau perspektyvų plėstis. Savaitės pabaigoje nusiteikite pokyčiams ir ne itin maloniems pokalbiams, kurie gali pavirsti rimtais ginčais. Kontroliuokite emocijas ir galėsite išvengti nemalonių situacijų.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis sulauksite ne tik materialių dovanų, bet ir nemažai komplimentų, kurie greičiausiai bus teisingi. Jei turite vaikų, tuomet pravartu su jais pabendrauti daugiau nei įprastai, kadangi nesunkiai pavyks juos prakalbinti, užmegzti glaudų ryšį. Savaitės vidurys atneš daugiau darbo nei malonumo, todėl svarbu nusiteikti savo noru atidėti į šoną savo laisvalaikį bei asmeninį gyvenimą ir laiką skirti būtiniems reikalams. Savaitės pabaigoje neatsisakykite idėjos apsilankyti gražiame renginyje, koncerte ar parodoje.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką