Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2018 sausio 15d. 00:04

Savaitės horoskopas – sausio 15–21 d.

Snaigės
Fotolia nuotr. / Snaigės

Kokia laukia trečioji šių metų savaitė?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitės pradžia nusimato darbinga ir leidžianti pagaliau užbaigti tuos darbus, kurie seniai turėjo būti užbaigti. Metas tinkamas atlikti sunkius, disciplinos reikalaujančius darbus, tačiau svarbu nieko rimto nežadėti ir vengti tuščių kalbų. Savaitės viduryje pastebėsite, kad aplinkiniai žarsto jums komplimentus ir stengiasi įsiteikti. Vis dėlto ne į visus išgirstus žodžius verta atsižvelgi rimtai. Savaitės pabaigoje pravartu atsiriboti nuo aktyvaus bendravimo ritmo ir daugiau laiko skirti poilsiui, pomėgiams, apmąstymams vienumoje. Triukšmas ir skubėjimas vargintų labiau nei visuomet.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis rūpės pasirinktos veiklos plėtra, aukštesnis socialinis statusas, asmeninė sėkmė. Turėsite perspektyvių idėjų ir aplinkinių palaikymą, tačiau svarbu neskubėti veržtis į priekį ir daugiau planuoti ateities veiksmus, o ne veikti. Savaitės viduryje galite sulaukti naudingų pasiūlymų darbe, į kuriuos verta atkreipti dėmesį, net jei iš pirmo žvilgsnio atrodys, kad nesate pasiruošę tokiam žingsniui. Savaitės pabaigoje nusimato nemažai malonaus bendravimo, kuris atneš ne tik apčiuopiamos naudos, bet ir suteiks džiaugsmo.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Savaitės pradžioje gali tekti ko nors atsisakyti – nesvarbu norite to ar ne. Atėjo metas pokyčiams, tad veikla ar santykiai, kurie jau nebeneša naudos, gali ir turi pasitraukti iš jūsų gyvenimo. Savaitės viduryje sulauksite malonaus dėmesio, palaikymo iš autoritetingų, daug pasiekusių žmonių. Aplinkiniai jus gerbs, pasitikės, tad tai puikus metas skirti rimtus darbo ar meilės susitikimus. Savaitės pabaigoje nesinorės švaistyti laiko beprasmiam poilsiui. Užplūs darbingos nuotaikos, kurios skatins padaryti kuo daugiau drąsių žingsnių savo tikslų įgyvendinimo link.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pirmoji savaitės dalis skatins atkreipti dėmesį į savo santykius su aplinkiniais ir suvokti savo neteisingą požiūrį, neadekvačias reakcijas. Jei būsite pasiruošę ir norėsite pokyčių asmeninio gyvenimo sferoje, šis metas suteiks galimybę daug ką išsiaiškinti ir padaryti reikiamas išvadas. Išklausykite kitą žmogų ir priimkite jo kritiką – tai leis patobulėti ir pagerinti santykius. Antroji savaitės dalis suteiks palankių progų siekiantiems plėsti savo veiklą, pradėti naujus projektus ar mokslus ir išsiruošusiems į tolimas keliones.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis darbas rūpės labiau nei meilės reikalai ar draugystė, todėl santykiai su artimais žmonėmis gali tapti šalti. Tai išties labiau tinkamas metas tvarkyti darbinius reikalus, ypač jei būtina ką nors sutvarkyti, sustyguoti, užbaigti. Savaitės viduryje galėsite pasidžiaugti asmeninio gyvenimo teikiamais džiaugsmais ir pagerinti ryšį su svarbiausiais žmonėmis jūsų gyvenime. Tai puikus metas sudaryti sutartį, pradėti bendradarbiavimą ar naują meilės ryšį – pritrauksite naujus ir jums reikalingus žmones. Savaitės pabaigoje valdykite savo emocijas.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis sulauksite daugiau malonaus aplinkinių dėmesio nei visuomet. Priešingos lyties atstovus trauksite savęs link tarsi magnetas, tad meilės reikalai gali atnešti daug smagių akimirkų. Vis dėlto šis metas nėra palankus rimtų santykių pradžiai, o daugiau flirtui ir maloniam laiko praleidimui. Savaitės viduryje dėmesys kryps į darbą, pareigas, santykius su kolegomis ir viršininkais. Tai puikus metas tvarkyti reikalus, kuriems įprastai stokojate darbštumo ir noro. Savaitės pabaigoje leiskite sau apsilankyti gražiame renginyje.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šeimos nariai reikalaus daugiau jūsų dėmesio, lauks iš jūsų pagalbos ar patarimo, ypač pirmosiomis savaitės dienomis. Darbe reikalai judės iš lėto, o didžiulis tempas išvargins greičiau nei įprastai, tad venkite triukšmingų susibūrimų, sunkių darbų ir sunkaus charakterio žmonių. Savaitės viduryje būsite gerokai stipresni ir žinosite savo vertę, tad drąsiai imsitės didelių darbų. Puikus metas realizuoti savo talentus ir pademonstruoti pasauliui savo galimybes – kuklumas šiomis dienomis išties nėra būtinas. Savaitės pabaigoje pasirūpinkite sveikata, pakoreguokite mitybą.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis bus svarbu atsirinkti kontaktus ir vengti bendravimo su negatyviai nusiteikusiais žmonėmis. Aplinkiniai gali bandyti jus įvelti į apkalbas, manipuliuoti, norės priversti išsipasakoti ar atskleisti jums žinomas kitų žmonių paslaptis. Nepasiduokite tam ir pasistenkite kalbėti ne daugiau nei to išties reikia. Antroji savaitės dalis leis daugiau laiko skirti poilsiui, miegui, buvimui malonioje aplinkoje. Tai leis pasikrauti energija, kurios prireiks savaitės pabaigoje, kai gyvenimas atneš palankių galimybių gauti norimus dalykus.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pirmosios savaitės dienos įkvėps peržiūrėti savo asmeninius finansus ir padaryti ką nors, kas leistų uždirbti daugiau ir protingai išlaidauti. Tai palankus metas sutvarkyti šią sferą, sudaryti planą, tačiau nėra tinkamas metas naujiems pirkiniams. Savaitės viduryje laukia naujos ir išties įdomios pažintys, tačiau jos nebūtinai bus ilgalaikės. Vis dėlto tai puikus metas atrasti naujų bendraminčių, pasisemti žinių iš kitaip mąstančių žmonių. Savaitės pabaigoje leiskite sau atsiriboti nuo aktyvaus gyvenimo tempo ir užsiimkite sau malonia veikla.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Tai viena sėkmingiausių ir produktyviausių savaičių sausio mėnesį, tačiau tik tuo atveju, jei protingai paskirstysite laiką ir dėmesį. Pirmosiomis dienomis energijos turėsite išties daug, tačiau aplinkybės gali jus kiek riboti, versti laukti tinkamo laiko veiksmams. Verčiau skirkite šį laiką pasiruošimui, apsivalymui nuo nereikalingų dalykų ir jėgų kaupimui. Antroji savaitės pusė leis realizuoti savo planus ir gauti iš to apčiuopiamos naudos. Savaitės pabaigoje aplinkiniai noriai padės jums plėstis, tobulėti. Tai puikus metas naujiems projektams.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pirmosios savaitės dienos gali būti prasčiausios sausio mėnesį, tačiau tai vyks ne tiek dėl išorinių įvykių, kiek dėl jūsų vidinės būsenos. Galite būti pernelyg jautrūs, įtarūs ir kupini baimių. Savaitės viduryje suvoksite, kad jumyse slypi didžiulis potencialas, kurio iki šiol taip ir nepanaudojote. Drąsiai imsitės įgyvendinti sumanymus, o aplinkybės tarsi savaime susidėlios taip, kaip reikia. Savaitės pabaigoje ateis įdomūs pasiūlymai, kurie ne tik atneš naujovių veikloje, bet ir leis papildomai užsidirbti bei įgauti įdomios patirties.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis draugai leis jums pasijusti išties svarbiais ir mylimais. Priimkite jų pasiūlymus ir išklausykite idėjas, nes jos bus ne tik naudingos jūsų asmeniniam tobulėjimui, bet ir atneš daug malonių emocijų. Savaitės vidurys jums kiek ramesnis, tad galite stokoti noro veržtis į priekį. Tai veikiau poilsiui, o ne aktyviems veiksmams tinkamas metas. Savaitės pabaigoje pajusite savo vidinę jėgą ir imsitės konkrečių veiksmų. Pats metas pradėti ką nors, ko visada norėjote, bet vis negalėjote pasiryžti.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Ginklų ekspertai: Iranas metų metus dykumoje tobulino tarpžemyninių raketų programą

Aktualu

Girto vairuotojo fiasko Panevėžyje: pareigūnams įkliuvo prie pat policijos komisariato

Interviu Tik 15min Kultūra

Vienas garsiausių pasaulio antropologų Thomas Hyllandas Eriksenas: „Mums reikalingas laikas, kai nieko neįvyksta“

Gazas

Eksperimentas Panevėžio gatvėse: ar vairuotojai praleidžia skubančius paramedikus?

Aktualu

V.Uspaskichas: grįžtu į aktyvią politiką paskutinį kartą

24sek

Atsipalaidavimu nepatenkintas Šaras: „Kokie gali būti sunkumai nusiteikti?“

Verslas

Penktadienį baigiasi era, kai į gyventojų duomenis buvo galima numoti lengva ranka

Vardai

Donatas ir Dainė Baumilos pirmą kartą viešumoje pasirodė su devynių mėnesių dukra

Pasaulis kišenėje

Palanga laukia antplūdžio: gelbėtojai primena, jog Baltija klastinga

Deuce

Grėsmingiausias varžovas: R.Berankiui „Roland Garros“ burtai lėmė A.Zverevą

Gazas

Kelių policininkai maloniai nustebę: apskųsti girtą vairuotoją lietuviams jau tampa norma

Aktualu

Avarija geležinkelyje: prieš apklausą lietuviui prireikė medikų pagalbos, italų advokatui jis paaiškino savo veiksmus katastrofos metu

Vardai

Edita Daniūtė – apie gyvenimą Italijoje, sužadėtinio meilę cepelinams ir įkurtuves naujuose namuose

Lukiškių aikštėje atidaryta skaitykla po atviru dangumi „Vilnius skaito“

Gyvenimas

Interjero dizainerė K.Grybaitė – ironiškai apie lietuvių pasirinkimus: „Vonios plytelės yra viena gyvenimo tragedijų“

Gazas

Po vasariškos liūties lūžusio medžio suniokotą „Audi“ radęs vaikinas nustėro – kas turėtų atsakyti?

Paskutinis sezono „Ginčas“: ar Kaunas pajėgus surengti Finalo ketvertą?

Aktualu

R.Šimašius: visi dabar tapo rusiško popso ekspertais, o aš toks nesu

24sek

Artūro Gudaičio indėlio nepakako: „Olimpia“ pusfinalį pradėjo pralaimėjimu

Kultūra

Britų rašytojas Mattas Haigas didžiausią senatvės baimę išgyveno dvidešimt penkerių

Naujienos

Aktualu

Ginklų ekspertai: Iranas metų metus dykumoje tobulino tarpžemyninių raketų programą

Aktualu

Girto vairuotojo fiasko Panevėžyje: pareigūnams įkliuvo prie pat policijos komisariato

Interviu Tik 15min Kultūra

Vienas garsiausių pasaulio antropologų Thomas Hyllandas Eriksenas: „Mums reikalingas laikas, kai nieko neįvyksta“

Vardai

Sasekso kunigaikštienė Meghan Markle: „Didžiuojuosi būdama feministe“

Gazas

Eksperimentas Panevėžio gatvėse: ar vairuotojai praleidžia skubančius paramedikus?

Aktualu

V.Uspaskichas: grįžtu į aktyvią politiką paskutinį kartą

Aktualu

Lietuvis Norvegijoje įtariamas pavogęs brangenybių už milijoną

24sek

Atsipalaidavimu nepatenkintas Šaras: „Kokie gali būti sunkumai nusiteikti?“

Verslas

Penktadienį baigiasi era, kai į gyventojų duomenis buvo galima numoti lengva ranka

Vardai

Donatas ir Dainė Baumilos pirmą kartą viešumoje pasirodė su devynių mėnesių dukra

Deuce

Grėsmingiausias varžovas: R.Berankiui „Roland Garros“ burtai lėmė A.Zverevą

Aktualu

Avarija geležinkelyje: prieš apklausą lietuviui prireikė medikų pagalbos, italų advokatui jis paaiškino savo veiksmus katastrofos metu

Vardai

Edita Daniūtė – apie gyvenimą Italijoje, sužadėtinio meilę cepelinams ir įkurtuves naujuose namuose

Lukiškių aikštėje atidaryta skaitykla po atviru dangumi „Vilnius skaito“

Gyvenimas

Interjero dizainerė K.Grybaitė – ironiškai apie lietuvių pasirinkimus: „Vonios plytelės yra viena gyvenimo tragedijų“

Gazas

Po vasariškos liūties lūžusio medžio suniokotą „Audi“ radęs vaikinas nustėro – kas turėtų atsakyti?

Paskutinis sezono „Ginčas“: ar Kaunas pajėgus surengti Finalo ketvertą?

Pasaulis kišenėje

Palanga laukia antplūdžio: gelbėtojai primena, jog Baltija klastinga

Gazas

Kelių policininkai maloniai nustebę: apskųsti girtą vairuotoją lietuviams jau tampa norma

Aktualu

R.Šimašius: visi dabar tapo rusiško popso ekspertais, o aš toks nesu

Vardai

Žinau, ką renkuosi

Atnaujinkime namus

Video

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Remontas be nervų

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Naujas regėjimas

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką