Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 21d. 20:00

Savaitės horoskopas – sausio 22–28 d.

Sniego dienos Snaigės žygis slidininkams
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Sniego dienos Snaigės žygis slidininkams

Pats laikas sužinoti, ką numato žvaigždės ateinančiai savaitei.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Ši savaitė jums gali būti viena produktyviausių sausį, tad atmeskite nereikšmingus darbus ir susitikimus – užsiimkite išties prasminga veikla. Pirmosiomis dienomis palanku pradėti kažką naujo ir svarbaus – šiuo metu pradėtas projektas turės daug galimybių plėstis. Savaitės viduryje laukia nuoširdžios ir malonios akimirkos asmeniniame gyvenime.

Pavyks atrasti laiko ir meilei, ir darbui. Trečioji savaitės dalis atneš daug smulkių susitikimų, galimybių sužinoti kažką nauja ir naudinga karjerai. Palankus metas įvairiems apmokymams, seminarams.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pirmosios savaitės dienos atneš įdomių, kartais net mistiškų situacijų, kurių dėka turėsite progų suvokti, kas jums gyvenime yra svarbiausia, o su kuo jau pats metas atsisveikinti. Tai išsigryninimo, vidinio apsivalymo metas, kurio metu emocijos gali svyruoti, nuotaikos keistis dažniau nei įprastai.

Savaitės viduryje pasijusite stiprūs ir žinantis savo vertę, o išorinės aplinkybės tarsi savaime susidėlios taip, kad atsidursite dėmesio centre. Savaitės pabaigoje atrasite naujų uždarbio galimybių, gebėsite tinkamai atskleisti ir panaudoti savo talentus darbe.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis vertėtų pasiruošti netikėtumams ir gebėti greitai reaguoti į pokyčius. Daug kas nevyks pagal numatytą planą, tad spontaniškumas šiomis dienomis išties pravers. Savaitės viduryje galite pajusti poreikį atsitraukti nuo aktyvaus gyvenimo ritmo ir kuo daugiau laiko praleisti ramioje aplinkoje ar net visiškoje vienatvėje.

Tai savalaikis poreikis, kuris leis sustiprėti ir daug ką suvokti apie savo tikruosius troškimus. Savaitės pabaigoje būsite energingi, produktyvūs ir gebantys įkvėpti aplinkinius – tai jūsų populiarumo metas.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savaitės pradžia labiau tinkama rimtiems darbams nei meilei ar poilsiui. Susitelkite ties savo pareigomis ir siekite viską atlikti kokybiškai ir laiku – viršininkas bei kolegos atidžiai stebės jūsų veiklą. Savaitės viduryje laukia daug bendravimo, kuris nebūtinai bus vien tik nuoširdus, tad būkite atidūs ir netikėkite kiekvienu išgirstu žodžiu.

Savaitės pabaigoje atrasite savyje naujų charakterio bruožų, kurie nustebins tiek jus pačius, tiek aplinkinius. Tai savistabos, dvasinio augimo metas, tad venkite nebūtinų darbų ar triukšmingų susibūrimų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Savaitės pradžioje sėkmė aplankys netikėtai, tačiau jūs būsite jos verti ir gebėsite tinkamai išnaudoti likimo dovanas. Atsirinkite kontaktus ir venkite tų, kurie skundžiasi gyvenimo sąlygomis, kritikuoja ar nori užkrauti ant jūsų pečių savo problemas. Tai metas, kuomet vertėtų pirmiausiai pasirūpinti savimi, o tik vėliau kitais.

Savaitės viduryje turėsite daug darbo ir jausite, jog realizuojate save ir puikiai žinote, ką turite daryti karjeros sferoje. Savaitės pabaiga atneš malonių susitikimų su įdomiais žmonėmis bei suteiks progų atnaujinti seną, tačiau svarbų santykį.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Savaitės pradžioje gali tekti patirti išties galingus pokyčius, kuriuos bus pernelyg sunku suvaldyti, todėl protingiausia būtų tiesiog prisitaikyti ir leisti viskam vykti savaime. Kažką savo gyvenime teks keisti, tad kuo labiau prisirišę prie situacijos būsite, tuo sunkiau bus išgyventi laikotarpio nešamus pokyčius.

Savaitės viduryje emocijos nurims ir pajusite, jog gyvenimas įgauna naujų spalvų, neša jums naujas galimybes. Savaitės pabaigoje laukia daug rimtų reikalų, kuriuos teks spręsti savarankiškai, tad poilsiui laiko gali pritrūkti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pirmąją savaitės dalį skirkite pakankamai dėmesio sutuoktiniui ar meilės partneriui. Santykiai bus aktuali šio laikotarpio tema, todėl neignoruokite artimo žmogaus poreikių, pabandykite susitaikyti su jo erzinančiais įpročiais, charakterio ar išvaizdos trūkumais ir patys nustebsite, kai santykiai tarsi atgims iš naujo.

Panaudokite šių dienų nešamą energiją galingai santykių transformacijai. Antroji savaitės pusė skatins atsisakyti to, kas neleidžia jums lengvai eiti į priekį darbe. Taigi gali tekti atsisakyti nebeefektyvios veiklos ar bendradarbiavimo.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis kolegos gali įkyriai siūlyti atlikti darbus, kurių jums atlikti nepriklauso. Mokėkite atsirinkti darbus, kitaip greitai pervargsite ir sugaišite laiką, kurį galėjote skirti savo reikalams tvarkyti.

Savaitės viduryje ateis metas skirti dėmesio ne tik darbui, bet ir asmeniniam gyvenimui, tad jei gausite pakvietimą susitikti, neatmeskite jo. Savaitės pabaigoje tiek darbe, tiek ir meilėje būsite linkę rizikuoti, tad net jums patiems bus sunku nuspėti savo veiksmus. Palankus metas spręsti finansinius reikalus.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis norėsite daryti tai, kas jums prie širdies, o situacijos susiklostys taip, kad galėsite leisti sau užsiimti norima veikla ir skirti dėmesio asmeninėms reikmėms.

Savaitės viduryje nusimato intensyvus darbas bei pareigos, nuo kurių nepavyks išsisukti, tad užimtumas darbe paliks nedaug vietos poilsiui ar gyvenimo malonumams. Savaitės pabaigoje galite sulaukti pakvietimų, įdomių pasiūlymų, kurie leis apsilankyti gražiose vietose bei pabendrauti su inteligentiškais žmonėmis.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Svarbių darbų pradžią ar veiklos plėtrą geriau atidėti kiek vėlesniam laikui ir užsiimti įprastais reikalais bei neužmiršti skirti laiko poilsiui. Savaitės pradžioje bandymai iškilti socialiniame gyvenime ar daryti greitą karjerą gali atnešti aplinkinių pasipriešinimą, nemalonias situacijas, kurios leis suvokti, jog veikiate netinkamu laiku ir netinkamais metodais.

Užtat tai sėkmingas metas tvarkyti šeimos, namų reikalus, o savaitės vidurys galimai atneš nors ir nedidelių, bet malonių dovanų. Paskutinėmis dienomis jūsų darbštumas leis atlikti tuos darbus, kurių įprastai vengiate.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Savaitės pradžioje išties turėsite už ką padėkoti likimui, kadangi šis atsiųs į jūsų gyvenimą reikiamus žmonės, kurių dėka pavyks įgyvendinti savo siekius. Svarbu neatsiriboti nuo žmonių ir prisitaikyti prie aplinkybių, neprimetant savo taisyklių.

Gebėjimas veikti lanksčiai – svarbi taisyklė, kuri pravers ir savaitės viduryje, kuomet jūsų energijos potencialas bus kiek mažesnis. Leiskite kitiems pagelbėti jums sprendžiant sunkius klausimus ir nenorėkite visko atlikti savarankiškai. Savaitės pabaiga palanki romantiškiems meilės nuotykiams.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Savaitės pirmosios dienos bus labai geros, jei išsaugosite ir stabilizuosite savo materialinę gerovę. Asmeniniame gyvenime taip pat patartina nieko nekeisti, verčiau išsaugokite tai, kas vertingiausia.

Savaitės viduryje darbe sužavėsite kolegas bei viršininką tik tuo atveju, jei gebėsite aiškiai ir novatoriškai pateikti savo idėjas, rodysite iniciatyvą ir savo talentus. Savaitės pabaigoje apsaugokite save nuo tų, su kuriais sunkiai sutariate ir neprisiimkite sunkių darbų, kadangi būsite pernelyg emociškai jautrūs ir greitai pervargsite.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Gyvenimas

K.Mišinienė: „Seksualinę prievartą patiria ne tik įkalinimo ar globos įstaigose esantys vyrai“

Aktualu

Mįslė kariuomenėje: ligoninėje guli 8 apsinuodiję kariai, o Vaidoto batalionas tai neigia

15min eksperimentas Gazas

15min/Gazas patikrino: ką naktį mato vairuotojas, jei pėsčiasis eina su „tautine apranga“

Vardai

„Atspėk, kas dėžėje“ premjera: tokių Monikų dar nematėte – iš baimės net drebėjo rankos

Aktualu

Orai: kitą savaitę sulauksime sniego 

24sek

Vilniaus „Rytui“ – rimti kaltinimai: ispano istorija atskleidžia nuslėptus mokesčius?

Aktualu

„MG Baltic“ voratinklį narpliojęs D.Dargis: „Abejoju, kad kaltinamieji byloje sės į kalėjimą“

24sek

Šaras subtiliai sureagavo į „Barcelona“ trenerio gnybtelėjimus

Vardai

Internete žaibiškai pasklidusi parodija Karolinos Meschino nė kiek neįžeidė: „Nauda abipusė“

Maistas

Vakarienė pas Jurgą ir Paulių. Sicilija: pamirškite mafiją! Eikite valgyti! (su arabiškais skonio motyvais)

Aktualu

Traukiantis JK kabineto nariams Th.May tikino, kad „Brexit“ susitarimo alternatyva – jokio „Brexit“

24sek

„Barcelona“ treneris įgėlė „Žalgiriui“: lengva Eurolygoje, kai Lietuvoje nėra ką veikti

Verslas

Konkursas „Už darnią plėtrą“: būstai prie Vingio parko su vaizdu į Nerį

Aktualu

Nacionalinėje žiniasklaidoje populiariausi I.Šimonytė ir G.Nausėda, regionuose – A.Juozaitis

Mokslas.IT

Astronomai atrado aplink Saulės kaimynę skriejančią „superžemę“

Vardai

19-ąjį gimtadienį švenčianti Iglė: „Dar niekada nesijaučiau tokia mylima ir mylinti“

Gyvenimas

Ūsuotasis Vilnius: kodėl barzda ir ūsai laikomi vyro sveikatos simboliais?

Aktualu

Vyriausiasis Kauno prokuroras paaiškino painiavą dėl E.Kručinskienei reiškiamų įtarimų

Kultūra

„Scanorama“ meta inkarą Klaipėdoje: repertuare – populiariausi festivalio filmai

24sek

Marius Grigonis apie „Barcelona“ pergalių seriją: pralaimėjimai turi ateiti

Naujienos

Gyvenimas

K.Mišinienė: „Seksualinę prievartą patiria ne tik įkalinimo ar globos įstaigose esantys vyrai“

Aktualu

Mįslė kariuomenėje: ligoninėje guli 8 apsinuodiję kariai, o Vaidoto batalionas tai neigia

15min eksperimentas Gazas

15min/Gazas patikrino: ką naktį mato vairuotojas, jei pėsčiasis eina su „tautine apranga“

Vardai

„Atspėk, kas dėžėje“ premjera: tokių Monikų dar nematėte – iš baimės net drebėjo rankos

Aktualu

Orai: kitą savaitę sulauksime sniego 

24sek

Vilniaus „Rytui“ – rimti kaltinimai: ispano istorija atskleidžia nuslėptus mokesčius?

Aktualu

„MG Baltic“ voratinklį narpliojęs D.Dargis: „Abejoju, kad kaltinamieji byloje sės į kalėjimą“

24sek

Šaras subtiliai sureagavo į „Barcelona“ trenerio gnybtelėjimus

Vardai

Internete žaibiškai pasklidusi parodija Karolinos Meschino nė kiek neįžeidė: „Nauda abipusė“

Maistas

Vakarienė pas Jurgą ir Paulių. Sicilija: pamirškite mafiją! Eikite valgyti! (su arabiškais skonio motyvais)

Aktualu

Traukiantis JK kabineto nariams Th.May tikino, kad „Brexit“ susitarimo alternatyva – jokio „Brexit“

24sek

„Barcelona“ treneris įgėlė „Žalgiriui“: lengva Eurolygoje, kai Lietuvoje nėra ką veikti

Verslas

Konkursas „Už darnią plėtrą“: būstai prie Vingio parko su vaizdu į Nerį

Aktualu

Nacionalinėje žiniasklaidoje populiariausi I.Šimonytė ir G.Nausėda, regionuose – A.Juozaitis

Mokslas.IT

Astronomai atrado aplink Saulės kaimynę skriejančią „superžemę“

Vardai

19-ąjį gimtadienį švenčianti Iglė: „Dar niekada nesijaučiau tokia mylima ir mylinti“

Gyvenimas

Ūsuotasis Vilnius: kodėl barzda ir ūsai laikomi vyro sveikatos simboliais?

Aktualu

Vyriausiasis Kauno prokuroras paaiškino painiavą dėl E.Kručinskienei reiškiamų įtarimų

Kultūra

„Scanorama“ meta inkarą Klaipėdoje: repertuare – populiariausi festivalio filmai

24sek

Marius Grigonis apie „Barcelona“ pergalių seriją: pralaimėjimai turi ateiti

Vardai

Ypatingos

07:22
06:20

Gera keliauti kartu

Ko reikia šiuolaikiniam pirkėjui?

Sveikata

Mamos prieš meningokoką

Būk nesustabdoma

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką