Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 28d. 22:44

Savaitės horoskopas – sausio 29–vasario 4 d.

Ciklamenas
Fotolia nuotr. / Ciklamenas

Kokią naują savaitę visiems Zodiako ženklams mato astrologė Lana Kutkytė?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Tai nėra tinkamas metas naujiems darbams, santykiams pradėti ar karjerai daryti, tačiau labai palankus laikas įsiklausyti į situacijas ir padaryti tinkamas išvadas. Gyvenimas parodys, jog su kai kuriais dalykais teks atsisveikinti, kažką užbaigti tam, kad galima būtų pradėti kažką naujo.

Jei turite svarbių reikalų, tuomet patartina tvarkyti juos pirmosiomis savaitės dienomis, kuomet jausitės saugūs, lengviau valdysite situaciją bei savo emocijas. Vėliau susiformuos fatališkos aplinkybės, kurių negalėsite numatyti, kontroliuoti ar nuo jų išsisukti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis jausitės tarsi nešiojami ant rankų, kadangi aplinkiniai į jus reaguos itin pozityviai. Tai jūsų populiarumo metas, tad neužsidarykite nuo pasaulio ir drąsiai nerkite į bendravimą – tai leis atrasti reikiamus sprendimus ir sužinoti reikiamus dalykus, kurie priartins prie pagrindinių tikslų įgyvendinimo.

Nuo savaitės vidurio atrodys, jog daug dalykų tiesiog slysta iš rankų, o pastangos kažką išlaikyti neduoda rezultatų. Vis dėlto bus svarbu įsigilinti į situaciją ir neskubėti daryti išvadų, kadangi šios dienos atneš taip reikalingus pokyčius.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Ši savaitė yra produktyvi tiems, kurie siekia aiškumo senokai ramybės neduodančioje situacijoje. Daug kas spręsis tarsi savaime, nors tai kartais atrodys ne itin maloniai. Pirmoji savaitės pusė atneš žinių, kurios leis tarsi iš naujo susipažinti su žmogumi, kuris jau senokai yra jūsų gyvenime.

Šis metas palankus tiems, kurie siekia surinkti daugiau informacijos sau aktualioje sferoje – tai vyks tarsi savaime, tad jums tereikės išnaudoti šį potencialą. Antroje savaitės pusėje neapsikraukite darbais ir sumažinkite kontaktų – tai kupinas irzlumo ir varginančių situacijų metas.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pirmosiomis dienomis būsite susižavėjimo objektas daugeliui, tad dėmesio bei malonių komplimentų netrūks. Suplanuokite šiam laikui svarbiausius darbus ir negaiškite laiko smulkmenoms ar nebūtiniems susitikimams.

Nuo savaitės vidurio prasidės jau visai kitoks laikas: atsiras neatidėliotinų reikalų, kurie pažabos jūsų laivę, kūrybiškumą, susidarys judėjimą sunkinančios aplinkybės. Atrodys, jog kiti žmonės sąmoningai kursto nesantaiką, bando kelti į paviršių nemalonias temas – nepykite ant jų, o verčiau išnaudokite šias situacijas asmeniniam tobulėjimui.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Viena sudėtingiausių savaičių šį mėnesį, tad pasistenkite neplanuoti sunkių darbų ar svarbių susitikimų. Svarbu gebėti įsiklausyti į aplinkinių nuomonę ir nuolankiau nei visuomet priimti kritiką, priekaištus, kadangi juose gali būti daug tiesios.

Bus sunku išvengti aštrių diskusijų, kurios vargins ir suteiks nemažai negatyvių emocijų, tačiau tuo pat metu leis sužinoti daug naujų dalykų apie save, savo silpnąsias ir stipriąsias puses. Jei atsiversite norui patobulėti ir leisite aplinkiniams jums pagelbėti, tuomet iš esmės pagerinsite svarbių santykių kokybę.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis būtų protinga kreiptis į draugus, kolegas ar bendraminčius jums rūpimais klausimais, kadangi tai pagreitins tikslų įgyvendinimą. Kitų žmonių pagalba ir nuoširdi draugystė leis ypač greitai atlikti tuos darbus, kurie judėjo lėtai, atrodė pernelyg sunkūs.

Savaitės viduryje skirkite daugiau laiko poilsiui, kuris leistų sukaupti jėgų ateities darbams bei apmąstyti savaitės nešamus įvykius, kurių išties netrūks, ypač asmeniniame gyvenime. Savaitės pabaigoje turėsite daug energijos ir noro veikti, tačiau pasistenkite nepradėti nieko naujo.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pirmosios savaitės dienos nusimato darbingos, reikalaujančios rimtumo bei profesionalumo, tad atmeskite tuščius pokalbius, nereikšmingus darbus, o poilsiui skirkite tik tiek laiko, kiek jo iš tikrųjų reikia. Pasistenkite vengti konfrontacijos su viršininku bei kolegomis – tai galios ne tik savaitės pradžioje, bet ir likusias dienas.

Santykiai su aplinkiniais gali tapti pernelyg įtempti, tad gali tekti aiškintis dėl praeities įvykių, išklausyti nuoskaudas ar priekaištus. Paskutinėmis dienomis jausitės geriau, tačiau geriausia būtų neskirti sunkių darbų.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Pirmoji savaitės dalis bus dinamiškesnė nei pirmoji, tačiau pernelyg konfliktiška, kad būtų įmanoma veikti ramiai. Neapsikraukite nebūtinais darbais ir užsiimkite tik tais reikalais, kurie negali palaukti. Galimos didelės permanos karjeros, mokslų sferoje – tikėtina, atkreipsite dėmesį į visai naują sritį ar darbovietę.

Antroji savaitės dalis atneš naujų galimybių laisvalaiko, draugų, klubinės veiklos sferoje – tai geresnis metas poilsiui nei rimtiems darbams. Jei turite idėjų, tuomet geriausia būtų jas įgyvendinti kartu su draugais ar kolektyvu.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Ši savaitė gali būti išties sunkiai nuspėjama, skatinanti neapdariai skubėti ir greitai reaguoti į pokyčius. Pirmosiomis savaitės dienomis palanku spręsti finansinius reikalus bei skirti dėmesio savo antrajai pusei. Tai taip pat vaisingas metas tiems, kurie trokšta atsikratyti žalingų įpročių ir įtvirtinti naujus įpročius, kurie tobulintų jūsų asmenybę bei savijautą.

Savaitės viduryje gali tekti aiškintis santykius, bartis, prisiminti jau užmirštas problemas, o to mažiausiai reikėtų šiuo metu. Tiek jūs patys, tiek ir aplinkiniai būsite pernelyg jautrūs emociškai.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pirmosios savaitės dienos nusimato produktyvios ir leidžiančios atrasti laiko tiek darbams, tiek ir meilei. Skirkite pakankamai laiko savo partneriui ir pasistenkite įsiklausyti į jo poreikius, prisiderinti prie situacijos ir venkite savanaudiškumo. Jei norėsite viską daryti savaip ir ignoruosite mylimą žmogų ar verslo partnerius, tai gali atnešti fatališkų pasekmių.

Nuo savaitės vidurio prasidės itin dirglus, sudėtingas laikas, tad pasistenkite be reikalo nepulti daryti rimtų sprendimų, neskubėti darbuose bei vengti naujų projektų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ši savaitė nėra itin palanki asmeniniam gyvenimui, tad šioje sferoje svarbu tiesiog išlaikyti tai, ką jau turite geriausio. Pirmosiomis savaitės dienomis pasistenkite skirti pagrindinį savo dėmesį darbui bei reikalams, kurie yra tiesioginės jūsų pareigos. Kiekvieną darbą atlikite kruopščiai ir iki pat galo, kitaip susidursite su priekaištais.

Nuo savaitės vidurio apribokite kontaktus, nieko nežadėkite ir venkite bet kokių sutarčių. Svarbu neužsikrauti sunkių darbų ir daugiau ilsėtis – tai leis išvengti problemų, kurių gali atsirasti dėl nuovargio ar skubėjimo.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis būsite energingi ir gebėsite produktyviai veikti, realizuoti savo talentus darbe. Be to, atrasite laiko ir hobiui, kūrybai, maloniems susitikimams su įdomiais žmonėmis. Visgi nuo savaitės vidurio atmofera gali gerokai pasikeisti, kadangi aplinkoje gali atsirasti daugiau irzlumo, priešiškumo, skubėjimo.

Norėsis daugiau laiko skirti sau, užsiimti tik malonia veikla, tačiau aplinkybės gali to neleisti, tad greičiausiai gali tekti dirbti daugiau nei įprastai. Kruopštumas, darbštumas ir disciplina – ypač reikalingos savybės šiuo metu.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

15min paaiškina: kaip Lietuvoje vyks prekyba vaistais su kanapėmis?

Pasaulis kišenėje

Rudens magija: 5 vietos Vilniuje, kurias fotografas rekomenduoja puikioms nuotraukoms

Verslas

Ingrida Šimonytė: čia dar vienas „rekordinis“ biudžetas

Verslas

Obuolių supirkėjai: derlius geras, bet vaisiai – per pigūs

15min iš Stambulo 24sek

Prieš mūšį su „Anadolu Efes“ – geros žinios žalgiriečių stovykloje

„Ginčas“: kaip FIBA vadovo netektis pakeis pasaulio krepšinį?

Gyvenimas

Šeima trejus metus gyvena tik viena diena: Elzė gimė su sindromu, su kuriuo išgyvena tik vienetai

Vardai

Ypatingą šou su scenos kolegomis surengęs Radžis: „Esu pirmas čigoniukas, koncertuojantis arenose“

Gazas

Mįslė: kaip pervažiuoti iš šalies, kurioje eismas vyksta kaire puse, į valstybę, kurioje automobiliai juda dešine?

15min iš Londono Mokslas.IT

E.Musko idėja virto serialu: „National Geographic“ parodė pirmą mirtį Marse ir pirmą gimusį kūdikį

Vardai

Marius Jovaiša iškilmingai pristatė antrą „Neregėtą Lietuvą“: fotografą sveikino garbūs svečiai

Išankstinė Kanų liūtų reklamų peržiūra su 15min

Verslas

Konkursas „Už darnią plėtrą“: prie jūros kviečiantys apartamentai Kuršių nerijoje

15min iš Stambulo 24sek

„Žalgirį“ Stambule pasitinka drąsi serbo pranašystė ir unikali telepatija

Vardai

Koncerte „Nekaltinu savo likimo“ Radžį sveikino garsūs bičiuliai ir jo gerbėja Raisa Šarkienė

Gyvenimas

Viskas, ką turite žinoti apie seksą po persileidimo

Vardai

Kembridžo hercogienės Catherine sesuo Pippa Middleton susilaukė pirmagimio

Aktualu

Sumaištis Kėdainių stotyje: ne dėl savo kaltės ne į tą traukinį įlipusi moteris į namus grįžo tik paryčiais

Verslas

Teismo verdiktas: turkų pergalė Kauno stadiono rekonstrukcijos konkurse – neteisėta

Aktualu

Referendumo kartelės mažinimo idėja Seime sukėlė aistras: „Nebesityčiokime iš Konstitucijos“

Naujienos

Aktualu

15min paaiškina: kaip Lietuvoje vyks prekyba vaistais su kanapėmis?

Pasaulis kišenėje

Rudens magija: 5 vietos Vilniuje, kurias fotografas rekomenduoja puikioms nuotraukoms

Verslas

Ingrida Šimonytė: čia dar vienas „rekordinis“ biudžetas

Verslas

Obuolių supirkėjai: derlius geras, bet vaisiai – per pigūs

15min iš Stambulo 24sek

Prieš mūšį su „Anadolu Efes“ – geros žinios žalgiriečių stovykloje

„Ginčas“: kaip FIBA vadovo netektis pakeis pasaulio krepšinį?

Gyvenimas

Šeima trejus metus gyvena tik viena diena: Elzė gimė su sindromu, su kuriuo išgyvena tik vienetai

Vardai

Ypatingą šou su scenos kolegomis surengęs Radžis: „Esu pirmas čigoniukas, koncertuojantis arenose“

Gazas

Mįslė: kaip pervažiuoti iš šalies, kurioje eismas vyksta kaire puse, į valstybę, kurioje automobiliai juda dešine?

15min iš Londono Mokslas.IT

E.Musko idėja virto serialu: „National Geographic“ parodė pirmą mirtį Marse ir pirmą gimusį kūdikį

Vardai

Marius Jovaiša iškilmingai pristatė antrą „Neregėtą Lietuvą“: fotografą sveikino garbūs svečiai

Išankstinė Kanų liūtų reklamų peržiūra su 15min

Verslas

Konkursas „Už darnią plėtrą“: prie jūros kviečiantys apartamentai Kuršių nerijoje

15min iš Stambulo 24sek

„Žalgirį“ Stambule pasitinka drąsi serbo pranašystė ir unikali telepatija

Vardai

Koncerte „Nekaltinu savo likimo“ Radžį sveikino garsūs bičiuliai ir jo gerbėja Raisa Šarkienė

Gyvenimas

Viskas, ką turite žinoti apie seksą po persileidimo

Vardai

Kembridžo hercogienės Catherine sesuo Pippa Middleton susilaukė pirmagimio

Aktualu

Sumaištis Kėdainių stotyje: ne dėl savo kaltės ne į tą traukinį įlipusi moteris į namus grįžo tik paryčiais

Verslas

Teismo verdiktas: turkų pergalė Kauno stadiono rekonstrukcijos konkurse – neteisėta

Aktualu

Referendumo kartelės mažinimo idėja Seime sukėlė aistras: „Nebesityčiokime iš Konstitucijos“

Daugiau vandens

Gera keliauti kartu

Video

32:10
01:02
01:11

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką