2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Savaitės horoskopas – sausio 6–12 d.

Priešakyje sudėtinga savaitė – Plutono ir Saturno jungtis bei Mėnulio užtemimas lems sudėtingas vidines būsenas, galimos priverstinės permainos, transformacijos. Rekomenduojama susilaikyti nuo asmeninių iniciatyvų.
Bėgimas
Bėgimas / 123RF.com nuotr.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitės startas bus išties sėkmingas – šiomis dienomis galite nemažai nuveikti. Tai puikus metas keliauti, megzti reikiamus kontaktus, viešai pristatyti savo veiklą, tvarkyti teisinius reikalus bei spręsti klausimus, susijusius su išsilavinimu.

Sklandžiai eisis kūrybinė veikla, seksis plėtoti tarptautinius projektus. Sulauksite autoritetų, kitų reikiamų žmonių palaikymo, turėsite stiprų užnugarį. Iki pat savaitės vidurio Avino zodiako ženklo atstovai išliks aktyvūs ir ryžtingi.

Periodo gale tikėtina daugiau nesusipratimų, konfliktinių situacijų – bus sunku nulaikyti liežuvį už dantų. Didesnė traumų, avarijų, vagysčių tikimybė.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jaučiai bus draskomi vidinių prieštaravimų – norėsis laisvės ir permainų, tačiau saugumo poreikis trukdys išskleisti sparnus ir pakilti. Tapkite strategais, aiškiai ir nuosekliai nusimatykite ateities planus. Eikite į pokyčius ramiai, iš lėto, taip išvengsite bereikalingo streso ir painiavos.

Savaitės pradžia itin sėkminga – palanku keliauti, susitelkti ties svarbiais projektais, siekti naujų žinių bei tobulinti turimus profesinius įgūdžius. Savaitės viduryje laukia svarbūs pokalbiai su autoritetais – aktyviai spręsite klausimus, susijusias su karjera.

Meilės fronte tvyros nežinia, tačiau jau savaitės gale situacija ims po truputį aiškėti. Neskubinkite įvykių.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvynių zodiako ženklo atstovų laukia itin sudėtingas periodas. Būkite atidesni pirkdami, parduodami, pildydami dokumentus, vairuodami. Susilaikykite nuo pažadų dalinimo, ilgalaikių įsipareigojimų – tam labai nepalankus metas. Ir patys mažiau tikėkite jums duodamais pažadais – vargu ar jie bus ištesėti.

Gali nuvilti žmonės, kuriais pasitikėjote. Meilės fronte taip pat netrūks painiavos – atsargiai vertinkite naujai užsimezgusias romantinio pobūdžio pažintis.

Savaitės viduryje tikėtinos sveikatos problemos, daugiau nesusipratimų darbo aplinkoje. Savaitgalį galimi audringi konfliktai su šeimos nariais.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Deja, šiomis dienomis nepavyks išvengti nesusipratimų. Skirkite pakankamai laiko kiekvienai susiklosčiusiai situacijai išanalizuoti – gali aplankyti svarbios įžvalgos, suvokimai. Dažniau klausykitės širdies balso – nuojauta jūsų nenuvils.

Savaitės pradžia nemaloniai nustebins neplanuotomis išlaidomis, tai nėra tinkamas metas didesnėms investicijoms atlikti. Galite susidurti su stipriu psichologiniu spaudimu, tačiau ir patys būsite linkę į manipuliacijas.

Antroje savaitės pusėje būkite labai atsargūs sėsdami už vairo – tai avaringos dienos. Gali padaugėti vagysčių, bandymų apgauti. Savaitės gale šeimos nariai, giminės, bičiuliai bandys užkrauti savo problemas jums ant pečių – mokėkite nubrėžti sveikas ribas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Lemtingi įvykiai gali prasidėti jau savaitės pradžioje. Pirmadienį netrūks streso, tačiau gali aplankyti finansinė sėkmė. Visas periodas įtemptas ir miglotas, bus sunku teisingai pasirinkti. Niekuo aklai nepasikliaukite, viską tikrinkite po kelis kartus.

Šiuo metu lengvai pasiduosite pagundoms, galite išklysti iš pasirinkto kelio, tai ypač pasakytina apie savaitės vidurį. Teks nemažai bendrauti, bet vargu ar tai bus širdžiai miela kompanija.

Palankiausias bus savaitgalis – šiomis dienomis netrūks veiksmo, nuolat atsidursite tinkamoje vietoje, tinkamu laiku. Plėskite akiratį, keliaukite, mokykitės naujų dalykų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Pirmoji savaitės pusė slinks be didesnių sunkumų ir permainų. Šiuo metu ramiai tvarkykite savo reikalus, eikite pasirinktu keliu. Galite sulaukti perspektyvių dalykinio pobūdžio pasiūlymų, sėkmingai spręsis esamos problemos, tinka planuoti svarbius pokalbius su autoritetais.

Ties ketvirtadieniu prasidės rimtesni sunkumai. Atsiras daugiau painiavos, netrūks konfliktinių situacijų – venkite skubotų veiksmų ir žodžių. Bus didesnė avarijų, traumų, vagysčių tikimybė.

Savaitės gale gali sustreikuoti sveikata, tikėtini rūpesčių darbo aplinkoje. Rekomenduojama susilaikyti nuo didesnių investicijų. Savaitgalį ypač aktuali taps tarpusavio santykių tema.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šią savaitę Svarstyklių zodiako ženklo atstovų laukia nemažai išbandymų. Susidursite su būtinybe rinktis, tai padaryti nebus paprasta, o gali būti ir labai skausminga.

Visa širdimi pajausite, jog atėjo laikas atsisveikinti su kažkuriuo gyvenimo etapu, kad artėja būtinos permainos. Didžiąją periodo dalį spręsite sudėtingus tarpusavio santykius – čia netrūks painiavos, nesusipratimų, konfliktinių situacijų.

Aplinkybės vers atsakingiau pažvelgti į savo finansinę padėtį – galite susidurti su nenumatytomis išlaidomis, pinigų stygiumi. Nebėkite nuo problemų – susidarykite aiškų planą ir juo vadovaukitės.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Nors didžiąją savaitės dalį teks veikti slapta, niekam atvirai nepasakojant apie savo sumanymus, planus – jums seksis. Pavyks sklandžiai, be didesnių nuostolių ištaisyti praeityje padarytas klaidas, aplinkiniai taps atlaidesni ir pakantesni jūsų atžvilgiu. Ir patys būsite linkę padėti, užjausti kitus.

Palanku planuoti tolimesnes keliones, megzti kontaktus su užsienio šalių atstovais. Šiuo metu kaip niekad norėsis plėsti akiratį, domins globalios problemos, būsite nusiteikę itin filosofiškai.

Seksis reikalai, susiję su nekilnojamuoju turtu. Tiesa, galimos problemos šeimyniniuose santykiuose. Paskutinės savaitės dienos gana kritiškos.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Netampykite likimo už ūsų – neprovokuokite konfliktinių situacijų, venkite bet kokių rizikų. Tai įtemptas ir painus metas – skuboti veiksmai gali pridaryti daug bėdos, sugadinti jums svarbius santykius.

Jei elgsitės išmintingai ir išliksite sąžiningi – tikėtini palankūs poslinkiai profesinėje sferoje. Tai geras laikas gilinti bei integruoti turimas žinias. Pasistenkite naujai pažvelgti į esamas problemas, ypač susijusias su finansais, asmeniniais santykiais, ieškokite originalių sprendimų, išeičių.

Šiomis dienomis galimi priverstiniai atsisveikinimai. Savaitgalis įtemptas – rinkitės ramų poilsį saugioje aplinkoje.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Iki pat savaitės vidurio nestigs energijos, puikių sumanymų, būsite itin aktyvūs. Susitelkite į dalykinę veiklą, siekite profesinių aukštumų – gali spręstis anksčiau stigę reikalai.

Asmeniniai santykiai išliks opiausia problema – sunkiai seksis rasti kompromisą, abiems pusėms tinkamą sprendimą. Apsišarvuokite kantrybe, venkite skubotų veiksmų bei reakcijų. Likusi savaitės dalis bus apgaulinga ir paini, netrūks išbandymų.

Aplinkybės vers priimti svarbius sprendimus, tačiau nebus lengva pasirinkti. Klausykitės savo nuojautos – ji jūsų nenuvils. Savaitgalį tikėtini finansiniai nesusipratimai.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šią savaitę Vandenio zodiako ženklo atstovai taps nesustabdomi. Būsite valingi, motyvuoti ir iniciatyvūs. Turėsite begalės progų geriausioms savo savybėms atskleisti, suspindėti reikiamų žmonių akyse. Gali pastebimai išaugti jūsų autoritetas, keistis socialinė padėtis.

Dosnūs pasiūlymai, apdovanojimai bei kiti įvertinimai labai tikėtini šiomis dienomis, ypač savaitės pradžioje. Visas periodas bus darbingas ir produktyvus, nebus kada ilsėtis.

Antroje savaitės pusėje sėkmė gali trumpam nuo jūsų nusisukti – tikėtinos nemalonios staigmenos, netektys. Savaitgalį daugiau problemų nusimato asmeniniuose santykiuose, nerimą gali kelti situacijos, susijusios su vaikais.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiomis dienomis niekas negalės apkaltinti Žuvų zodiako ženklo atstovų neveiklumu – suksitės it voverė rate. Darbas vis darbą, o energijos atsargos vis neišseks. Visą periodą jausitės kupini jėgų ir entuziazmo, lengvai duosis net sudėtingiausios užduotys, gebėsite išsisukti iš kebliausių situacijų.

Savaitės viduryje būsite priversti rizikuoti, priimti skubius sprendimus, tačiau sėkmė jūsų pusėje – elkitės ryžtingai, nedvejokite. Antroji savaitės pusė tinkama tolimoms kelionėms, kontaktams su užsieniu plėtoti, palanku tvarkyti teisinius reikalus.

Periodo gale daugiau dėmesio skirkite savijautai, nepamirškite kokybiško poilsio.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką