Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 6d. 21:11

Savaitės horoskopas – sausio 7–13 d.

Žiemos pramogos
123RF.com nuotr. / Žiemos pramogos

Kuo nustebins nauja sausio savaitė?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitės pradžioje vis dar stipriai jausis užtemimo nuotaikos. Tai itin konfliktiškas metas, atsargiau rinkite žodžius. Tikėtini didesni nesusipratimai draugų ar kolegų tarpe. Bus sunku susitarti, gali strigti reikiami dokumentai. Didesnė įvairių gedimų, klaidų, avarijų tikimybė. Seksis kūrybinių profesijų atstovams, nuolat jausitės įkvėpti, tačiau trūks objektyvumo, nešališkumo.

Savaitės viduryje bus kiek ramiau, taisysis pašliję santykiai. Palankus metas tvarkyti piniginius reikalus. O vieniši Avinai gali sutikti savęs vertą partnerį, galimai svetimtautį. Tiesa, visas šiuo periodu užsimezgusias pažintis reikia vertinti atsargiai – neskubėkite atvirauti, įsitikinkite ketinimų nuoširdumu. Savaitgalis bus itin aktyvus.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jau savaitės pradžioje pajusite palengvėjimą ir optimizmo pliūpsnį, net darbinės problemos nebeatrodys tokios gąsdinančios. Daug dėmesio skirsite asmeninių santykių temai, norėsis romantikos. Vienokiu ar kitokiu būdu bus daugiau kontakto su užsieniu – galite sulaukti kvietimų keliauti ar vykti į dalykinę komandiruotę. Tolimoje kelionėje gali užsimegzti meilės ryšiai.

Saugokitės fanatiškai nusiteikusių žmonių bei bendruomenių. Bus didesnė vagysčių tikimybė – akylai saugokite savo daiktus. Savaitės galas gana painus, vyraus melancholiškos nuotaikos, bet galimos įdomios pažintys, palanku pradėti kūrybinius projektus. Savaitgalį skirkite daugiau laiko poilsiui, tačiau jis turėtų būti gana aktyvus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Savaitės pradžioje pasisaugokite traumų ir konfliktų, nelįskite į painias situacijas. Pirmadienį ir antradienį leiskite kuo ramiau, venkite didelių fizinių apkrovų, verčiau užsiimti intensyvia intelektualia veikla. Vargu ar pavyks išvengti klaidų ir nesusipratimų bendravime, negalima skubėti, lipti per kitų galvas.

Jei elgsitės grubiai ir vulgariai –smarkiai nuo to nukentėsite. Savaitės viduryje palanku keliauti, tačiau reikia būti apdairiems, atidžiai patikrinti visas detales. Tinkamas laikas varstyti biudžetinių įstaigų duris, tartis su autoritetais. Antrąją savaitės pusę ypač seksis kūrybingiems žmonėms, aplankys įkvėpimas. Tačiau gali komplikuotis dalykiniai santykiai, pasimesti svarbūs dokumentai. Nepalanku tvarkyti teisinius reikalus, pasirašyti sutartis, įsipareigoti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savaitės pradžia kritinis laikas. Net nesistenkite visko tvarkingai sudėlioti į lentynėles – aplinkybės nuolat keisis. Stabilumo stoka ne juokais išvargins, vyraus slogios nuotaikos, kamuos nerimas. Ypač nerekomenduojama tvarkyti finansinių reikalų, spręsti klausimų, susijusių su paskolomis, skolomis, mokesčiais, paveldėjimais.

Šiuo metu bus daug pagundų, susilaikykite nuo bet kokių rizikų. Visą periodą netrūks painiavos ir keblių situacijų, verčiau susilaikyti nuo svarbių sprendimų, nepradėti esminių pokyčių. Itin konfliktiškas savaitės galas. Bus didesnė traumų tikimybė – itin atsargiai elkitės su aštriais metaliniais daiktais, ugnimi.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liūto zodiako ženklo atstovų laukia gana pozityvus periodas, tik savaitės galas bus kiek komplikuotas. Daugelį aplankys įkvėpimas, norėsis užsiimti kūrybine veikla. Šią savaitę imsitės svarbių reikalų, reikės spręsti finansinius klausimus, priimti reikšmingus sprendimus. Iki pat trečiadienio itin palanku dalyvauti derybose, tvirtinti sutartis, tvarkyti teisinius reikalus.

Daugiau dėmesio pareikalaus ir asmeniniai santykiai, jei buvo sunkumų – situacija taisysis. Savaitės gale galite susidurti su psichologiniu spaudimu, teisėsauga, piniginėmis problemomis. Susidursite su aplinkybėmis provokuojančiomis jūsų pyktį. Rekomenduojama vengti masinio susibūrimo vietų, nesivelti į konfliktus, ypač su autoritetingais žmonėmis. Savaitgalį rinkitės ramų ir saugų poilsį.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Tausokite savo sveikatą – pasirūpinkite tiek fizine, tiek emocine savijauta. Laukia nemažai įtampų darbo aplinkoje. Galingi konfliktai sukels daug streso, būtina ieškoti būdų, padėsiančių kokybiškai atsipalaiduoti. Pirmoji savaitės pusė itin nervinga, bus sunku išvengti klaidų, neverta pradėti nieko naujo ar imtis itin atsakingų užduočių.

Savaitės viduryje dalykinės problemos spręsis, situacija stabilizuosis, jausitės tvirčiau stovintys ant žemės. Tačiau asmeninių santykių fronte reikalai komplikuosis, gresia šeimyninis skandalas. Netinkamas metas tvarkyti reikalus, susijusius su namais, nekilnojamuoju turtu, ypač nepalanku kraustytis, pasirašyti nuomos ar pirkimo sutartis. Savaitgalį susilaikykite nuo didesnių investicijų, nerizikuokite.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Visą savaitę atkakliai kovosite už tiesą ir teisybę. Tai itin palankus laikas teisininkams, teisėjams. Savaitės pradžioje norėsis atsinaujinti, puoselėti išvaizdą – tam išties tinkamas metas. Trauks tolimi kraštai, naujos patirtys, drąsūs nuotykiai. Visą periodą netrūks veiksmo, į gyvenimą gali pasibelsti nauji žmonės.

Vienišos Svarstyklės, kurios yra pasiruošusios įsipareigoti, turės ne vieną progą romantinio pobūdžio pažintims užmegzti. Tinkamas metas investuoti į savišvietą, dalyvauti seminaruose, mokymuose, vykti į stažuotes. Antroji savaitės pusė gali būti kiek kebloka – vargins didesnis nuovargis, galima prastesnė savijauta. Bus sunku tramdyti pyktį, tikėtini audringi ginčai su antrąja puse.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Jei savo tikslų sieksite agresyviais ar pernelyg rizikingais būdais – sėkmė nuo jūsų nusisuks, tai ypač pasakytina apie savaitės pradžią. Šiomis dienomis tinkamą sprendimą padės rasti draugai ir bendraminčiai – daugiau komunikuokite, įsiklausykite į gautus patarimus.

Tikėtini šeimyniniai rūpesčiai, problemos susijusios su namais, nekilnojamuoju turtu. Savaitės galas gana sėkmingas, pavyks įrodyti savo tiesą, išspręsti sudėtingą situaciją. Palankus laikas finansiniams reikalams tvarkyti, tačiau venkite bet kokių avantiūrų, susilaikykite nuo painių pasiūlymų. Savaitgalis keblus ir klastingas, galima prastesnė savijauta.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Visą savaitę jausite bręstančią įtampą. Tai gali pasireikšti kaip vidiniai procesai arba kaip realios problemos. Periodas išties nelengvas, bus daug painiavos ir chaoso. Itin didelė klaidų, apgaulių tikimybė – verčiau susilaikyti nuo svarbios veiklos, atsakingų sprendimų. Šiuo metu gauti pasiūlymai gali būti klastingi – neskubėkite sutikti.

Savaitę leiskite kuo ramiau ir pasyviau, plaukite pasroviui, venkite žadėti ir įsipareigoti. Pirmosiomis savaitės dienomis daugiau laiko teks praleisti kelyje – tai avaringas metas, būkite budrūs. Sudėtingiausias savaitės galas. Rekomenduojama daugiau laiko skirti dvasiniam tobulėjimui, ypač gerai veiks malda, meditacija, meno terapija.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Nepaisant vis dar stiprios užtemimo įtakos, Ožiaragių laukia palanki savaitė. Daug laiko reikės investuoti į profesinę veiklą, tačiau viskas vyks sklandžiai – svarbiausia netingėti. Tiesa, bus daugiau ginčų ir nesusipratimų su kolegomis, kitais darbo aplinkos žmonėmis. Stenkitės viską spręsti taikiai, jokiu būdu neprovokuokite konfliktų.

Palanku tvarkyti finansinius reikalus, ypač pirmoje savaitės pusėje. Savaitės gale ir viduryje pajudės anksčiau strigę reikalai, visi dalykiniai procesai įgaus pagreitį. Būkite itin atidūs tvarkydami dokumentus, pasirašydami sutartis – didelė klaidų, apgavysčių tikimybė. Savaitgalį skirkite laiko artimiems žmonėms, puoselėkite namų židinį.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pirmąją savaitės pusę Vandenio zodiako ženklo atstovai bus itin aktyvūs. Jeigu šiuo metu jums kils koks nors originalus sumanymas, niekas nepajėgs jūsų sustabdyti. Asmeniniai santykiai tekės įprasta vaga – jei jūsų partnerystė harmoninga, ir toliau viskas eisis sklandžiai bei lengvai, o jei meilės ryšiai yra įtempti, vargu ar pavyks susitaikyti šią savaitę.

Palankus metas įvaizdžio atnaujinimui, įvairioms konsultacijoms. Savaitės viduryje tvarkysite finansinius reikalus, spręsite pinigines problemas. Savaitgalį tikrai neteks liūdėti, laukia daugybė bendravimo, įdomių pasiūlymų. Tiesa, tai bus painus ir klastingas metas, stenkitės objektyviai vertinti situacijas ir žmones.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Miglotai prasidėjusi savaitė taip pat ir baigsis. Palankiausia būtų išsiruošti atostogų, skirti daugiau laiko dvasiniam tobulėjimui ar meninei raiškai. Didelė tikimybė, jog šiuo metu priimti sprendimai bus klaidingi, vėliau dėl to gailėsitės. Verčiau pernelyg neatvirauti, neatskleisti visų savo planų. Galite susidursite su apkalbomis ir intrigomis arba patys būsite jų iniciatoriai.

Aktyviausias, ir kiek palankesnis bus savaitės vidurys bei galas – pavyks susitarti su reikiamu žmogumi, tinkamas metas tvarkyti svarbią dokumentaciją. Savaitgalį būsite linkę pervertinti savo jėgas, prisižadėti daugiau nei pajėgsite įvykdyti, tai itin nepalankus metas prisiimti naujus įsipareigojimus. Tikėtini finansiniai sunkumai, neplanuotos išlaidos ar piniginiai nuostoliai.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

01:02
23:03
01:29

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką