Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 8d. 08:00

Savaitės horoskopas – sausio 8–14 d.

Kava ir šokoladas
Vida Press nuotr. / Kava ir šokoladas

Skubame į naują savaitę.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Pirmosios savaitės dienos atneš nemažai džiaugsmo, kuris bus susijęs su puikiais pasiekimais partnerystėje, santykiuose tiek versle, tiek ir meilėje. Pavyks nesunkiai susikalbėti su kitais ir atrasti abiems pusėms naudingą sprendimą.

Savaitės viduryje aplinkybės susiklostys taip, kad teks netikėtai pakeisti savo planus ir veikti naujai. Tai gali kelti stresą, net nemigą, tačiau rezultatas jus tenkins. Savaitės paskutinės dienos jums sėkmingiausios ir tam didelę reikšmę turės autoritetingas asmuo, kuris mielai pagelbės tvarkant jums aktualius ir įtaką ateičiai turinčius reikalus.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Darbų gausa neleis atsipalaiduoti ir skirti laiko gyvenimo malonumams, ypač tai jausis pirmosiomis savaitės dienomis. Dienotvarkė gali būti tokia įtempta, kad gali negatyviai atsiliepti savijautai, todėl darbą derinkite su būtinu poilsiu.

Savaitės viduryje aiškiau suvoksite, ką turite daryti, kad asmeninis gyvenimas taptų toks, kokio jūs trokštate. Savaitės pabaigoje sėkmingas metas, tačiau tik stipriems šio ženklo atstovams. Gyvenimas atneš pasiūlymą, kuris bus išties ypatingas, tačiau tuo pat metu pareikalaus greitos jūsų evoliucijos ir ryžto.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Pirmosiomis dienomis būsite populiarūs tiek tarp draugų, tiek ir tarp priešingos lyties atstovų. Taigi, nusimato dinamiškos, tačiau sėkmingos dienos. Jei esate vadovas arba turite nuosavą verslą, pasiruoškite kūrybiniam proveržiui, kuris leis pasistūmėti į priekį pasirinktoje veikloje.

Savaitės viduryje laukia daug smulkių, tačiau prasmingų darbų, o jūsų darbingumas ir kruopštumas leis puikiai juos atlikti. Tai taip pat puikus metas mokslams bei dokumentų tvarkymui. Savaitės pabaigoje gali netikėtai atsirasti nauja meilė arba naujas verslo partneris.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis protinga būtų neprisiimti darbų, kurie įprastai jus vargina, sukelia stresą. Kovoti su gyvenimo sunkumais neturėsite pakankamai noro ir energijos. Geriausiai jausitės namuose bei su artimiausiais žmonėmis.

Savaitės viduryje jūsų laukia malonūs susitikimai, po kurių aplankys palaimos jausmas ir pakils pasitikėjimas savo jėgomis. Tai palankus metas romantiškiems pasimatymams, meilės puoselėjimui. Savaitės pabaigoje jausmai jums pernelyg nerūpės, kadangi turėsite nemažai darbo reikalų, kuriems būsite atsidavę.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pirmosios savaitės dienos nusimato kupinos intensyvaus bendravimo, kuris nors ir nebus emociškai gilus, tačiau suteiks daug jums aktualių žinių. Daug reikalų bus sprendžiama pokalbių bei susirašinėjamų dėka.

Savaitės viduryje jausite poreikį daugiau laiko praleisti ramioje aplinkoje arba vienumoje, tad karjeros reikalams energijos skirti greičiausiai nenorėsite. Savaitės pabaigoje sulauksite viliojančio pasiūlymo pradėti naujus santykius ar naują veiklą. Tai jūsų populoarumo metas, kuris suteiks daug progų savirealizacijai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Tai palankus metas įtvirtinti savo pozicijas darbe, ypač pirmoje savaitės pusėje. Pirmosios savaitės dienos leis atrasti naujus uždarbio šaltinius, padidinti savo gerovę. Užsiimkite tik praktiškais, apčiuopiamos naudos turinčiais darbais.

Savaitės viduryje laukia nemažai įdomių susitikimų, pakvietimų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį. Komunikabilumas atneš žymiai daugiau naudos nei uždarumas. Paskutinės savaitės dienos leis pasistūmėti į priekį reikaluose, kurie susiję su persikraustymu, namų tvarkymu, dekoravimu.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Savaitė nusimato dinamiška, tačiau sėkminga ir kupina naujų galimybių. Galimas vertingas pasiūlymas, paaukštinimas, įdomi idėja ar panaši likimo dovana, kuriai priimti prireiks drąsos. Tai metas susijęs su greitu tobulėjimu, prasiveržimu karjeroje, tad antrajai pusei gali nelikti laiko.

Antroji savaitės pusė atneš nemažai pažinčių, kurios gali būti naudingos, bet ir varginančios tuo pat metu. Pokalbių metu stebėkite save ir neįsivelkite į ginčus, apkalbas bei pasistenkite sakyti tik tiesą, net jei tai neatrodys labai naudinga.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Savaitės pradžioje laukia daug darbų bei naujų galimybių, tačiau kartu su tuo į jūsų kasdienybę atkeliaus ir žymiai daugiau nerimo ar nedidelių sveikatos sutrikimų, kurie gali tik dar labiau padidinti stresą. Ypač painios ir varginančios gali atrodyti pirmosios savaitės dienos, tačiau savaitės viduryje atsigausite ir pajusite, jog užplūdo naujų jėgų banga.

Tai metas, kuris atneš nemažai neplanuotų įvykių, susijusių su savęs paieškomis, tobulėjimu darbe – išnaudokite visas dovanojamas galimybes. Savaitės pabaigoje sulauksite šiltų akimirkų su mylimu žmogumi.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Santykiai su draugais bei antrąja puse atrodys nestabilūs ir nenuspėjami, tačiau bendravimas gali pagelbėti ir pataisyti neaiškią situaciją. Nebijokite kitiems atskleisti savo tikrojo požiūrio, net jei jis gali pasirodyti pernelyg keistas.

Savaitės viduryje raskite laiko sau, pasikraukite energija ir užsiimkite sveikatos bei charakterio grūdinimu. Sukauptos energijos prireiks savaitės pabaigoje, kuomet tarsi savaime susiklostys reikiamos aplinkybės, kurios atneš naujų galimybių pakilti karjeros laiptais ir įgauti daugiau populiarumo.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pirmoji savaitės pusė turėtų būti skiriama svarbiems darbams, karjerai, o ne poilsiui ar meilei. Šios dienos, tai pats tinkamiausias metas pradėti naują, ilgalaikį projektą, apie kurį jau seniai galvojate, tačiau vis stokodavote ryžto.

Visgi, reikėtų pasiruošti tam, jog antroji pusė gali priekaištauti, jog skiriate jai per mažai dėmesio, tikėtinas ir jausmų atšalimas. Savaitės viduryje galite pajusti nuovargį nuo pernelyg intensyvaus bendravimo, darbų ir net nuo gyvenimo malonumų. Geriausiai pasijusite, kuomet tiesiog atsitrauksite nuo aplinkinių ir pabūsite vienumoje.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Pirmosios savaitės dienos – intensyviausios savaitėje. Puikiai gebėsite realizuoti save tiek meilėje, tiek ir darbe ar moksluose. Veiklos ir idėjų bus daug, o jūsų optimizmas ir pasitikėjimas savimi skatins imtis kelių darbu iš karto.

Savaitės viduryje reikėtų nurimti ir prisiminti savo esminius gyvenimo tikslus bei padaryti žingsnius link jų realizavimo. Strateginis mąstymas veiks geriau nei visuomet, tad puikiai gebėsite numatyti kelis žingsnius į priekį. Savaitės pabaigoje draugystė bei meilė bus jūsų laimės pamatas, tad darbo reikalai bus mažiau aktualus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Asmeniniame gyvenime nusimato nemažai įvykių, kurie atneš tiek džiaugsmo, tiek ir nerimo. Santykiuose atsiras daugiau aistros, noro kartu leisti laiką, pažinti partnerį, tačiau tuo pat metu gali atsirasti daugiau valdingumo, nekantrumo, pavyduliavimo.

Daug priklausys nuo jūsų reakcijų, pastangų, tad nesuteikite pagrindo ginčams ir vertinkite savo mylimą žmogų. Antroje savaitės pusėje pajusite, jog dėmesys, kuris buvo skirtas santykiams, palaipsniui pereina į darbo reikalus. Būsite užsidegę kuo greičiau įgyvendinti savo tikslus.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Seimas Vyriausybei siunčia „norų sąrašą“ už 611 milijonų eurų

Vardai

Lietuva į paskutinę kelionę išlydėjo Eimuntą Nekrošių: teatro legenda amžiams grįžta į Šiluvą

24sek

Specialistai įvertino sąmokslo teoriją: kas atsakingas už „Žalgirio“ 5 sek. vagystę?

Verslas

15min studijoje – finansų ministras: ar visiems norams pakaks pinigų kitąmet?

15min iš Maskvos 24sek

Kodėl „Žalgiris“ galėjo ir turėjo pribaigti CSKA

Verslas

Prie bendrovės „Achema“ piketavę darbuotojai: mums meluoja

Gyvenimas

Socialinio projekto „Ypatingas grožis“ sumanytoja: pamatęs nuotraukas, nė vienas nelieka abejingas

Pasaulis kišenėje

12 patarimų tiems, kurie vyksta į Egiptą

Liepkalnio slidinėjimo trasą nuklojo dirbtinis sniegas

Verslas

Šiemet neapsimoka remontuoti buto ir automobilio: sąskaitą gavus kitąmet, sugrįš iki 400 eurų

24sek

NKL įdomieji skaičiai: vyriausi, jauniausi, aukščiausi ir žemiausi

Aktualu

Mirė Rusijos karinės žvalgybos tarnybos GRU vadovas I.Korobovas

Išrinkite geriausias 2018 metų knygas

Vardai

Internautus pavergusio karališko kadro paslaptis atskleista: kas taip visus prajuokino?

Verslas

Už reklamą „Luminor“ skirta 150 tūkst. eurų bauda

Mokslas.IT

Per „Facebook“ pardavė dukrą – gavo 500 karvių ir 3 automobilius

Gazas

„Mercedes-Benz G63 AMG“: rojus salone, pragaras – po variklio gaubtu

Mokėk kortele visur

Aktualu

Už sūnaus nužudymą nuteista M.Kaziukaitytė prašo išteisinimo

Tik 15min Gazas

Antanas Juknevičius Prancūzijoje patyrė nuotykių: teko „vaidinti“ žandarą

Naujienos

Verslas

Seimas Vyriausybei siunčia „norų sąrašą“ už 611 milijonų eurų

Verslas

15min studijoje – finansų ministras: ar visiems norams pakaks pinigų kitąmet?

24sek

Specialistai įvertino sąmokslo teoriją: kas atsakingas už „Žalgirio“ 5 sek. vagystę?

Vardai

Lietuva į paskutinę kelionę išlydėjo Eimuntą Nekrošių: teatro legenda amžiams grįžta į Šiluvą

Sportas

Pabaiga: po susitikimo su LFF viršūnėlėmis E.Jankauskas apsisprendė dėl ateities

Mokslas.IT

Kainų kontrolės komisijai gresia nemalonumai: paviešino asmens duomenis

Gyvenimas

15min studijoje – pokalbis apie tai, kaip teisingai drausminti vaikus

15min iš Maskvos 24sek

Kodėl „Žalgiris“ galėjo ir turėjo pribaigti CSKA

Liepkalnio slidinėjimo trasą nuklojo dirbtinis sniegas

Vardai

15min studijoje – Saulius Baradinskas: kaip jis pateko į režisierių išsvajotas dirbtuves Japonijoje

Verslas

Prie bendrovės „Achema“ piketavę darbuotojai: mums meluoja

Pasaulis kišenėje

12 patarimų tiems, kurie vyksta į Egiptą

Gazas

„Mercedes-Benz G63 AMG“: rojus salone, pragaras – po variklio gaubtu

Mokslas.IT

LSMU mokslininkai pasiekė proveržį agresyviausios smegenų vėžio formos gydyme

Verslas

Šiemet neapsimoka remontuoti buto ir automobilio: sąskaitą gavus kitąmet, sugrįš iki 400 eurų

Vardai

Internautus pavergusio karališko kadro paslaptis atskleista: kas taip visus prajuokino?

Išrinkite geriausias 2018 metų knygas

Vardai

R.Rudokas įsitikinęs – 99 proc. žiūrovų po filmo „Pasmerkti. Kauno romanas“ jį gretins su E.Vėlyviu

Aktualu

Panevėžyje nusižudė 22 metų vaikinas

24sek

Eurolygos gražiausių epizodų dešimtuke – Leo Westermanno dūris iš aikštės vidurio

Vardai

Ypatingos

03:39
07:48

Gera keliauti kartu

Sveikata

Būk nesustabdoma

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką