Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 11d. 17:09

Savaitės horoskopas – vasario 12–18 d.

Odos priežiūra žiemą
123RF.com nuotr. / Odos priežiūra žiemą

Ateinanti savaitė paženklinta Saulės užtemimo, taigi ji iš tiesų bus spalvinga.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Saulės užtemimo įtaka labiausiai jausis nuo vasario 13 iki 17 dienos, tad iš esmės ši savaitė nėra tinkama dinamiškam gyvenimo ritmui. Netikėtų įvykių ir greitos reakcijos reikalaujančių situacijų ir taip bus daugiau nei įprastai, todėl pasistenkite nekurti sau jokių papildomų iššūkių.

Užsiimkite įprastais darbais bei venkite skirti nebūtinus susitikimus, ypač su tais, su kuriais santykiai yra įtempti. Draugystės sferai šis metas svarbus, tačiau dirglus ir sudėtingas, tad labai svarbu, kad gebėtumėte be iliuzijų matyti savo santykius su draugais ar bendraminčiais.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Savaitės pradžia skatins susidomėjimą tolimais kraštais, įvairiomis kultūromis, užsienio kalbomis, ryšiais su užsieniečiais. Savaitės viduryje dėmesys kryps į karjeros reikalus, tad kitos sferos gali atrodyti ne itin svarbios.

Vis dėlto būtent šiuo metu labiausiai jausis Saulės užtemimo įtaka, tad reikėtų būti atsargesniems priimant kategoriškus sprendimus, neskubėti, vengti konfliktų. Po Saulės užtemimo pajusite, jog gyvenimas tarsi prasidėjo iš naujo, o jūs neplanuotai pakliuvote į sau itin palankias aplinkybes, kurios leis atverti naują puslapį sferoje, kurioje iki šiol vis kildavo problemų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Savaitės pradžia žada vienokių ar kitokių praradimų, staigių pokyčių, tad būkite pasiruošę keisti savo planus ir prisitaikyti prie naujovių. Savaitės viduryje laukia nauji horizontai, kurie gali atsiverti sukeldami streso, tačiau yra reikalingi ir vedantys išties prasmingų dalykų link.

Atsinaujinimas yra būtinas ir nors šią savaitę tai gali varginti, erzinti ir kelti vien tik negatyvius jausmus, ilgainiui suvoksite, jog tai tik į gera. Savaitės pabaiga atneš galimybių atrasti naujus vidinius resursus, kurie leis daugiau pasiekti karjeros sferoje, iškilti socialiniame gyvenime.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šios savaitės įvykiai gali kelti nemažai nerimo, dėl kurio galite pridaryti klaidų, priimti neteisingus sprendimus. Neskubėkite veikti, net jei aplinkiniai bandys jus spausti, manipuliuoti ir griežtai kažko reikalauti. Išmintis šiuo metu yra svarbesnė nei greitis.

Daugiau nei įprastai dėmesio skirkite išvaizdai, kadangi aplinkiniams tai bus svarbu, o ir jūsų pasitikėjimui savimi taip pat turės nemažą įtaką. Atrasite savyje vidinių jėgų užbaigti tai, ką jau seniai reikėjo, atsisakyti žalingų įpročių arba iš esmės pakeisti savo požiūrį į kai kuriuos dalykus.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Galite jausti poreikį sutvarkyti savo gyvenimą, sudėlioti viską į reikiamas vietas tiek asmeniniame gyvenime, tiek ir darbe. Darbo sferoje toks poreikis bus savalaikis ir išties pozityviai sutiktas aplinkinių. Vis dėlto asmeniniame gyvenime noras nustatyti kažkokias taisykles ar tvarkyti viską savaip gali atnešti daugiau žalos nei naudos.

Venkite kritikuoti, reikalauti ar kategoriškai išsakyti savo požiūrį į situaciją – tai konfliktiškas metas, kuris gali fatališkai paveikti santykius. Nauji žmonės, kurie įeis į jūsų gyvenimą nuo savaitės vidurio bus išties svarbūs.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Savaitės pradžia palanki romantiškiems pasimatymams, tačiau tik tuo atveju, jei antrąją pusę jau turite. Savaitės viduryje galimai sulauksite nemažai reikalavimų darbo sferoje, tad pasiruoškite tam, kad gali tekti kiekvieną akimirką skirti būtiniems darbams, kurių negalima perduoti kitiems ar kitaip nuo jų išsisukti.

Jei atliksite savo pareigas nepakankamai profesionaliai, sulauksite nemalonių priekaištų, o gal net ir rimtesnių pasekmių. Savaitės trečioji pusė leis atrasti laiko ne tik darbui, bet ir meilei – tai leis atsigauti, pasijusti stipresniais ir saugesniais.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pirmosios savaitės dienos pareikalaus atidėti į šalį visus savo asmeninius poreikius ir pagrindinį dėmesį skirti artimiausiems žmonėms. Mylimiausi asmenys lauks jūsų paramos bei pagalbos, tad patartina to neignoruoti, kadangi tai gali atnešti ilgalaikių ir negatyvių pokyčių santykiuose, gerokai sugadinti ryšį.

Savaitės viduryje gims aiškus suvokimas, apie savo perspektyviausią saviraiškos būdą, tačiau svarbu dar neskubėti veikti, o tik sudėlioti veiksmų planus ateičiai. Savaitės pabaiga nusimato darbinga ir verčianti atlikti susikaupusius darbus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Savaitės pradžia nusimato kupina bendravimo, susitikimų. Gali tekti aiškintis smulkius santykius, nors reikėtų to pasistengti vengti, kiek tik įmanoma. Apkalbos, ginčai, nesusikalbėjimai, manipuliacijos – tai šios savaitės fonas, todėl svarbu bendrauti išmintingai ir kontroliuoti savo emocijas.

Savaitės viduryje laukia svarbūs įvykiai šeimos, namų sferoje, tad tai nėra tinkamas metas rimtiems karjeros reikalams, kurie reikalautų didžiulio susikaupimo ir pastangų. Savaitės pabaigoje gyvenimas pateiks palankių galimybių realizuoti savo talentus.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pirmosiomis savaitės dienomis aktuali tema taps finansai, uždarbis, norimi pirkiniai. Tai metas, kuris leis atrasti naujas galimybes, pagerinsiančias finansinę padėtį, subalansuoti pajamas ir išlaidas.

Savaitės viduryje kontroliuokite savo žodžius, balso toną bei reakcijas ir nuotaikas tų, su kuriais bendraujate. Tai ginčų ir nesusipratimų metas, kuris gali atnešti sumaišties, atrodytų, dėl smulkmenų. Venkite pasirašyti sutartį ar dalinti pažadus, kadangi po kurio laiko situacija gali pasikeisti ir susitarimo laikytis gali būti sunku. Savaitės trečioji dalis skatins daugiau laiko praleisti namuose.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Savaitės pradžioje nuveikite tuos darbus, kurie reikalauja savarankiškumo, ryžto bei daug energijos. Su sunkiomis situacijomis susidorosite geriau nei visuomet, tad pasistenkite nešvaistyti laiko smulkmenoms ir imkitės svarbiausių savaitės darbų, kurie negali palaukti.

Savaitės viduryje atsidursite situacijoje, kuri vers pakeisti savo gyvenimo būdą, išmokti taupyti ir adekvačiau vertinti materiją. Jei įsiklausysite, suvoksite, ką turite padaryti, kad gyvenimas taptų paprastesnis. Trečioji savaitės dalis palanki naujų mokslų pradžiai.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šios savaitės fonas bus apsunkintas dėl Saulės užtemimo įtakos. Jūs tai pajusite ypač ryškiai. Tai fatališkų įvykių metas, tačiau nereikėtų manyti, jog šie įvykiai turės negatyvų atspalvį. Daug priklauso nuo jūsų reakcijos, tad staigūs šio laiko pokyčiai gali atrodyti jums tiek negatyvūs, tiek ir pozityvūs, tačiau jie vienareikšmiškai yra būtini.

Svarbiausius darbus, kurių metu reikia kontroliuoti situaciją, geriau skirti savaitės pabaigai, kadangi tuo metu jausitės stiprūs, gebėsite savarankiškai įveikti sunkumus ir pagelbėti tą patį padaryti kitiems.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pirmosios savaitės dienos atneš įdomaus bendravimo, susitikimų ir draugiškų susibūrimų, kurie tarsi atšviežins, suteiks energijos ir leis sužinoti nemažai naudingos ir gyvenime pritaikomos informacijos.

Savaitės viduryje į paviršių kils seniai užmirštos nuoskaudos, nemalonios situacijos, kurios buvo tarsi užmirštos, tačiau ir vėl reikalauja dėmesio. Šiuo metu ypač patartina vengti apkalbų, veikimo už nugaros, neatskleisti savo ar svetimų paslapčių. Savaitės pabaigoje atsigausite ir pajusite savo jėgą, vidinį potencialą.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Pensijos auga, bet didėja ir senjorų skurdas: kaip paaiškinti šias statistines pinkles?

Aktualu

Netikros aukštosios mokyklos vilioja studentus valstybės nepripažįstamais bakalauro ir magistro diplomais

Aktualu

Tarp Ukrainos separatistų gretose kovojančių italų – ir banditas, ir politiko sūnus

15min tema Verslas

„Aliexpress“ apvagia biudžetą ir Lietuvos verslininkus – siuntos sieną kerta kiaurai

Aktualu

Turgelių gyventoja: mes meldėmės, o jie atėjo kaip šėtonai

Verslas

Prekybininkai: apribojus prekybos centrų darbo laiką, darbo neteks iki 5 tūkstančių žmonių

Pasaulis kišenėje

Poilsiautojų pilnos ir sodybos, ir upės

Aktualu

Austėja atsisveikino su dvejus metus širdies laukusiu tėčiu: „Vylėmės, kad tikrai sulauksime“

Pasaulis kišenėje

Aplink pasaulį su kuprine. Užtemimo medžioklė Amerikoje

Gyvenimas

V.Šapurovas: kiek santuokoje svarbus seksas ir kaip išsaugoti aistrą iki senatvės

Vardai

Justinas Jankevičius po 4 metų palieka „Kitokių pasikalbėjimų“ vedėjo kėdę

Kultūra

Justinas Žilinskas: Kas yra ir su kuo valgoma „fantasy“?

24sek

Prieš 2 mėnesius „Lietkabelį“ palikęs latvis sumanė atsisveikinti ir sulaukė pokštų

Verslas

Pasakiška galimybė: parduodama į jaukius namus paversta bažnyčia

Verslas

Prieš rugsėjį lietuviai užgulė Suvalkus – mokinius čia apiperka perpus pigiau

Vardai

Remigijus ir Rovena Žiogai pakrikštijo sūnų Rojų: ypatingą dieną ir patys tapo krikšto tėvais

Vardai

Garsios moterys pasidalijo savo grožio paslaptimis: ką naudoja, dėl ko gailisi ir kam neturi laiko?

Aktualu

Valstybinis studijų fondas pradeda registruoti paskolų prašymus

Aktualu

Aplaidumas: Didžiosios sinagogos liekanas tampo praeiviai – niekas nesaugo

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?

Naujienos

Verslas

Pensijos auga, bet didėja ir senjorų skurdas: kaip paaiškinti šias statistines pinkles?

Aktualu

Netikros aukštosios mokyklos vilioja studentus valstybės nepripažįstamais bakalauro ir magistro diplomais

Aktualu

Tarp Ukrainos separatistų gretose kovojančių italų – ir banditas, ir politiko sūnus

15min tema Verslas

„Aliexpress“ apvagia biudžetą ir Lietuvos verslininkus – siuntos sieną kerta kiaurai

Aktualu

Turgelių gyventoja: mes meldėmės, o jie atėjo kaip šėtonai

Verslas

Prekybininkai: apribojus prekybos centrų darbo laiką, darbo neteks iki 5 tūkstančių žmonių

Pasaulis kišenėje

Poilsiautojų pilnos ir sodybos, ir upės

Aktualu

Valstybinis studijų fondas pradeda registruoti paskolų prašymus

Aktualu

Aplaidumas: Didžiosios sinagogos liekanas tampo praeiviai – niekas nesaugo

Kultūra

15min rekomenduoja: kokių renginių nepraleisti kitą savaitę?

Deuce

Karjeros pergalė – K.Bertens nugalėjo S.Halep ir tapo Sinsinačio čempione

Gyvenimas

Juvelyrė J.Gusarovienė: pati sau esu didžiausia konkurentė

Sportas

Jose Mourinho svyla padai? „Manchester United“ sensacingai pralaimėjo

Maistas

Orkaitėje kepti pomidorai – ir greitam valgymui, ir keliems mėnesiams šaldiklyje

Gazas

Lietuvos institucijos svarsto, kaip pažaboti elektrines transporto priemones

Sportas

Stebuklinga alkūnė: įniršio kupinas S.Gaižauskas nokautu patiesė dar vieną tailandietį

Aktualu

Žiaurius eksperimentus su žirgais vykdžiusiam ūkininkui – tik įspėjimas

Aktualu

Seimo vicepirmininkas: sprendimą neteikti informacijos pasiūlė kai kurie parlamentarai 

Sportas

Vilniaus „Žalgirį“ paliko sporto direktorius Sergejus Slyva

Gyvenimas

Psichologas: užslopintas stresas gali sukelti ir širdies smūgį

Vardai

Atgal į mokyklą

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką