Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 16d. 19:47

Savaitgalio horoskopas – balandžio 17–18 d.

Moteris bėgioja
Vida Press nuotr. / Moteris bėgioja

Pagrindiniai šio savaitgalio uždavinys ir pamoka – suvaldyti liežuvį. Ypatingai šeštadienį gali kilti pagunda gana kietai ir aršiai išsakyti ką galvoji, įsižeisti, supykti ir tuo pagrindu sugriauti tai, kas jau nusistovėję. Gali kilti gana sudėtingos, visus pamatus sukrečiančios ambicijų, galios kovos, tačiau bet koks melas ar siekis manipuliuoti turės skaudžių pasekmių.

Laimės tas, kad sugebės išlaikyti blaivų portą, ramų žodį ir meilę širdyje. Dienos bus itin aktyvios, nuveikti bus galima daug, tačiau susitelkimas bus išskirtinai svarbus.

Imkitės įvairios veiklos, tačiau šeštadienį dėmesys daugiau kryps į išorinę veiklą, mokymąsi, darbą su informaciją, bendravimą su kitais, įvairią smulkią organizacinę veiklą, galbūt pirkinius. Norėsis išvykti į gamtą, aplankyti jums svarbias vietas ar imtis bendruomeninės veiklos.

Dienos labai tinkamos organizuoti įvairias švarinimo akcijas – tai galima daryti ir individualiai ar su artimaisiais. Sekmadienį nuotaikos bus jaukesnės, linksmesnės, labiau šeimyniškos, norėsis būti namuose, su artimaisiais, tačiau aktyvumo irgi užteks – puikus laikas tvarkyti aplinką, įsigyti praktiškų dalykų namams ar vaikams.

Šeštadienį susitelkit padės tamsiai mėlynos, juodos spalvų drabužiai, saugos labradoras. Maistas turėtų būti kuo paprastesnis, mažai gamintas, geriausiai būtų valgyti atskirus produktus, atsisakykite mėsos.

Sekmadienį dėvėkite spalvingus, margus drabužius, puoškitės margais, lengvais papuošalais, pasaugos margi akmenys, pavyzdžiui riolitas. Maiste turėtų vyrauti daržovės, ypatingai kopūstinės – valgykite daugiau salotų su augaliniu aliejumi, atsisakykite mėsos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Jūsų mėnuo eina į pabaigą, Saulė tuoj pereis į kitą ženklą, tačiau dėmesio dar vis norite. Pasistenkite atkreipti dėmesį į tai, ką ir kaip sakote, venkite aršesnių diskusijų su tais, nuo kurių priklauso jūsų darbo santykiai, gali kilti pyktis ant viso pasaulio, noras pabėgti nuo jo.

Šeštadienį pasijausite gerokai ramiau, puiki diena pabūti su šeima, tėvais, smagiai iškylai, pramogai, šventei.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Kad ir kaip griūtų jūsų vertybių sistema, autoritetai, galbūt apskritai gyvenimas gali pasirodyti beprasmis ir sunkiai bepakeliamas, žinokite, kad tai naktis prieš aušrą ir pasiimkite iš jos kaip galima daugiau jus stiprinančių pamokų.

Šeštadienis gana tinkamas pasirūpinti įvairiais praktiškais reikalais, įsigyti kažką jums mielo, o sekmadienį turėtumėte pajausti aplinkinių palaikymą ir šilumą.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Ir toliau būsite populiarus tarp aplinkinių, linkę prisiimti gana daug veiklos ir atsakomybių.

Geros dienos bendruomeninei, visuomeninei veiklai, tęsti jūsų didelius darbus, ypatingai susijusius su kelionėmis, mokslu, pasaulėžiūrą, tikėjimu, informacijos sklaida. Tačiau būkite itin atsargūs ir preciziški ten, kur reikalai pakrypsta apie pinigus – susilaikykite nuo sprendimų ar pykčių.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Jeigu tik galite, šeštadienį kuo daugiau laiko skirkite poilsiui, labiausiai atgaivins ir nuramins judėjimas, pasivaikščiojimai, kažkokia paprasta, konkreti, naudinga fizinė veikla.

Sekmadienį jausitės gerokai tvirčiau, tad metas išeiti į viešumą, daugiau pabendrauti – sulauksite malonaus dėmesio iš draugų, tačiau būkite itin sąmoningi bendraudami darbo klausimais, venkite konfliktų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nors laukia itin aktyvus savaitgalis – jausitės aktyvūs, reikalingi, pilni idėjų ir noro nuveikti kuo daugiau su kitais, susitikti, bendrauti, imtis organizuoti smagių renginių, tačiau būkite itin sąmoningi, venkite ginčų ar ideologinių konfliktų.

Sekmadienį apskritai reikėtų kuo labiau atsitraukti nuo to, kas vyko ir vyksta, susivokti, ramiam poilsiui namuose, su artimaisiais.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Nuo darbo reikalų vargu ar pavyks atitrūkti šeštadienį, tačiau sekmadienį vertėtų jau visai rimtai atsipalaiduoti ir rasti laiko smagiam pasibuvimui su jums artimais žmonėmis saugioje, jaukioje aplinkoje.

Būsite linkę prisiminti draugus, bičiulius – puikus laikas parodyti jiems šilto dėmesio. Nors energijos turite daug, tačiau būkite itin dėmesingi mylimiems žmonėms, venkite ginčų.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Situacija namuose, santykiai su antrąja puse, kitais artimaisiais ar tėvais savaitgalį gali išlikti labai įtemptais, pareikalaus iš jūsų gana rimtų diplomatijos gebėjimų, nors ūpo išrėžti kažką aštriau bus daug.

Pasistenkite savo dėmesį nukreipti ten, kur jus traukia, kur turite tikrai malonios veiklos. Sekmadienį entuziazmas kiek susitrauks, dėmesys kryps labiau profesinių reikalų link.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Gana emocingas savaitgalis, ypatingai šeštadienis – turėsite progą gana rimtai griebtis reikalų, susijusių su šeima, namais, gera proga imtis kažkokių veiksmų, išlaikant matymą to, ko siekiate.

Jūsų optimizmas didelis, tačiau bus svarbus gebėjimas ramiai išsakyti savo poreikius, venkite kategoriškumo. Sekmadienis ramesnis, būsite filosofiškai nusiteikę, bet norėsis pakeisti aplinką.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Jūsų optimizmas, energija ir entuziazmas savaitgalį ir toliau liesis pilna jėga. Šeštadienis ypatingai gera diena smagiai praleisti laiką tiek su mylimu žmogumi, vaikais, tiek ir nuveikti kažką ypatingo. Bus svarbu suvaldyti savo azartą ir ambicijas, galimi nuostoliai, venkite ginčų dėl pinigų ar išlaidų.

Sekmadienį tai gali dar skausmingiau atsiliepti, gali tekti padirbėti su savo silpnybėmis.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Tęsiasi kūrybingos, darbingos, aktyvios dienos, kuomet turite galimybių nuveikti išties daug, nors teks rasti būdų kiek ramiau bendrauti su artimaisiais, atleisti jiems jų trūkumus, o jie tuo pačiu pradžiugins jus savo dėkingumu ir susižavėjimu tuo, ką atlikote.

Sekmadienį būsite linkę visą dėmesį atiduoti antrajai pusei – jauki, šeimyniška ir tuo pačiu kūrybinga diena.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ir toliau jūsų kūrybingumas ir entuziazmas verčia jus imtis aktyvios veiklos, ypatingai šeštadienį būsite pilni pasiryžimo ir noro keliauti, judėti, pažinti, būti su vaikais ir mylimu žmogumi, imtis mėgiamos veiklos.

Svarbu bendraujant vengti karštakošiškumo, o pasakius grubesnį žodį – venkite ir kaltinimų sau. Sekmadienį vertėtų praleisti šiek tiek ramiau, pasirūpinti kūno poreikiais.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Veiklos, norų ir galimybių turite į valiais, tad šeštadienį tęskite ką pradėję, tik būkite atsargūs pirkdami, priimdami finansinius sprendimus – galite rimtai apsigauti, ypač jei vadovausitės svetima galva. Venkite bet kokių santykių su vyresniais, svarbesniais aiškinimosi.

Sekmadienį vertėtų kiek labiau atsikvėpti jaukioje, jums saugioje ir įkvepiančioje aplinkoje, gamtoje, prie vandens.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką