Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 18d. 19:54

Savaitgalio horoskopas – birželio 19–20 d.

Latvijos paplūdimys
123rf.com nuotr. / Latvijos paplūdimys
Dangaus kūnų tarpusavio padėtis rodo gražų, netgi ramų, pasyvų savaitgalį, kuomet turėtų pavykti sutarti su aplinkiniais, rasti kompromisus, tik bus svarbu suprasti, kad dėl to gali tekti šiek tiek apriboti savo užmojus ar interesus, daugiau skirti dėmesio bendram reikalui, visų poreikiams, laikytis susitarimų.

Mėnulis iki sekmadienio 14 val. 56 min. keliaus būtent su diplomatija, santykių puoselėjimu, teisingumu ir estetika siejamu Svarstyklių Zodiako ženklu, tad bus svarbu vengti išsišokimų, paisyti jūsų aplinkoje galiojančių elgesio, aprangos normų, laikytis taisyklių.

Puikus laikas šeimos šventėms, santykių sutvirtinimui. Sekmadienio popietę, Mėnuliui perėjus į Skorpiono ženklą, nuotaikos keisis, atsiras daugiau emocijų, aistros, noro kažko daugiau nei tik ramus gyvenimas – vieni to gali pasiekti keldami asmeninius iššūkius, kiti ieškodami kitų silpnybių ar kaitindami kitų aistras.

Kiekvieno teisė rinktis, taip pat ir tai, kaip reaguosite į aplinkybes. Be to, sekmadienį 18 val. 05 min. didysis Jupiteris, siejamas su plėtra, autoritetais, pasaulėžiūra, pradės keliauti atgal mūsų atžvilgiu. Toks jo judėjimas, truksiantis net iki spalio 10 d. lems būtinybę peržiūrėti galiojančias visuomenės normas, teisės sistemą, keisis reikalavimai žiniasklaidai, religiniai ir visuomenės autoritetai, sudėtingas laikas politikams, žiniasklaidai, aukštajam mokslui.

Jau dabar, kuomet Jupiteris mūsų atžvilgiu stovi vietoje, jaučiamas pasimetimas, sąstingis viešojoje erdvėje. Laikotarpis mažai palankus didelių projektų plėtojimui.

Šeštadienį labiausiai tik ugninė, purpuro, balta, auksinė spalvos aprangoje, puoškitės ugniniais granatais (piropas). Maiste turėtų būti daugiau kvapnių prieskonių – kepkite meduolius, sausainius, blynelius, ar pyragus su cinamonu, marcipaniniu įdaru, valgykite daugiau riešutų, sėklų.

Sekmadienį palankesnėmis bus žydra, skaisčiai geltona spalvos, pasaugos katės akis (katės akies efektą turintis kvarcas). Maistas turėtų būti lengvas ir kuo paprastesnis – užkandžiai, sumuštiniai, salotos, susilaikykite nuo alkoholinių gėrimų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Nusiteikite, kad šeštadienio rytą galite sulaukti skaudaus niukso iš antrosios pusės, gali būti primintos jūsų pareigos bei atsakomybės ir tik nuo jūsų priklausys, ar pyksitės, ar ieškosite sprendimo.

Kaip bežiūrėsi, savaitgalį būsite linkę daugiau bendrauti, suktis šeimos rate, tad kompromisai, sprendimų paieškos labai pasiteisintų. Palankus laikas gražiausiems jausmams.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Rūpesčių ir darbų savaitgalį užteks, tačiau juk norėsite, kad viskas jūsų aplinkoje būtų gražu, kad artimieji būtų patenkinti, visi sveiki. Ir jums turėtų visai gerai pavykti, tik bus svarbu išvengti noro pasipuikuoti ar, atvirkščiai, pernelyg sumenkinti save ar kitus.

Sekmadienio popietę pavyks atsikvėpti labiau – geras laikas atstatyti santykius su antrąja puse.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Savaitgalio nuotaikos bus puikios – pagaliau atėjo šventė ir į jūsų namus. Antra vertus, tai tarsi seno etapo pabaiga ir naujo pradžia – jau rytoj Saulė paliks jūsų ženklą, tad leiskite sau pasidžiaugti pasauliu, mylimais žmonėmis.

Geras laikas šventėms, atsiduoti mylimai veiklai, kūrybai. Sekmadienio popietę nuotaikos keisis – teks imtis šeimyninių, kasdienių rūpesčių.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šeima, namai savaitgalį bus jums ypatingai svarbūs – puikus laikas tiek pabūti saugiame šeimos rate, tiek ir puoselėti santykius, tradicijas, atstatyti nutrūkusius ryšius, aplankyti vaikystės vietas, peržiūrėti nuotraukas, sušilti siela ir jausmais.

Jūsų emocijos dabar pakylėtos, esate linkę gilintis į dvasines temas, linkę rodyti meilę pasauliui, tik svarbu vengti susipriešinimo, jausti aplinkybes.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Laukia intensyvios savaitgalio dienos – daug bendravimo, draugų, įvairių reikalų tvarkymo – vargu ar pavyks atitrūkti nuo darbų ir rūpesčių, nors turbūt labiausiai norėsis pasislėpti nuo viso pasaulio su mylimu žmogumi, kažkam išlieti širdį – sekmadienio popietė tam bus itin palanki.

Būsite itin sentimentalūs, jautrūs, grįš vaikystės prisiminimai – palankiausia būtų pailsėti namuose.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Kad ir kaip norėtumėte, savaitgalį veiklos vargu ar pavyks išvengti – norite prieš vasarą kuo greičiau užbaigti darbus, o kur dar įvairūs įsipareigojimai draugams, bičiuliams.

Tai iš tiesų sėkmingas metas, kuomet galima tiek įgyvendinti daug svarbių sumanymų, tiek ir sutarti dėl pelningų užsakymų. Svarbu tik venkite skubotų pirkinių, nes pagundų paišlaidauti gali kilti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Savaitgalis – jūsų dienos, kuomet pagaliau pavyks suderinti darbus, įvairius reikalus ir malonumus, atsipalaiduoti, atgauti jėgas, sulauksite palaikymo ir iš aplinkinių.

Kils daug minčių apie tai, kur link norėtumėte kreipti savo gyvenimą, veiklą, ką norėtumėte išmokti ar kur nukeliauti, ką pažinti. Pats laikas suplanuoti atostogas – pirmadienį bus palanku kreiptis į darbdavį dėl jų, darbo sąlygų gerinimo.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Vargu ar savaitgalį norėsite kur eiti iš namų, apskritai nuotaikos gali būti niūrokos, tačiau venkite savigraužos – tai puikus laikas dvasinei praktikai, giliam savo poreikių, jausmų išgyvenimui ir suvokimui, kūrybai, savo vietos pasaulyje ir pasaulio grožio bei visa ko sąsajų, vienio pamatymui.

Pamatykite ir savo baimes, jų priežastis – ar tai tikrai tie dalykai, dėl kurių verta jaudintis?

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Panašu, kad savaitgalis bus pilnas emocijų ir nuotykių, susitikimų su draugais, bendravimo su įdomiais žmonėmis. Puikus laikas išsakyti savo jausmus antrajai pusei, artimiesiems, tėvams – būsite itin sentimentalūs.

Geras laikas gilintis į giminės, šalies istoriją, pasimokyti tradicinių amatų, nuveikti kažką naujo, įdomaus. Tik venkite įsivaizdavimo, kad viską galite ar esate nieko vertas.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Savaitgalį jums labiau rūpės darbo, profesiniai reikalai nei poilsis ar pramogos – įsipareigojimų ir rūpesčių turite apsčiai. Šiomis dienomis pavyks daug ką sėkmingai nuveikti, tuo pačiu pasirūpinti ir artimaisiais, namų reikalais, sutvarkyti buitį.

Nuostabus laikas išsakyti jausmus, parodyti jautrų dėmesį savo antrajai pusei ar sutikti gyvenimo meilę – išdrįskite, ženkite pirmą žingsnį.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Ypatingas metas, kuomet esate pilni jausmų ir noro apkabinti visą pasaulį, pasidalinti su visais jo grožiu ir teikiamais malonumais.

Tiesa, galbūt sulaukti palaikymo iš namiškių bus sunkoka, tačiau jūsų atvira širdis, rūpestis greta esančiais ištirpdys visus ledus. Šeštadienis puikus šeimos šventėms, bažnytinėms ceremonijoms, o jau nuo sekmadienio pavakarės mintys kryps darbų link.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nuostabus metas atostogoms, poilsiui gamtoje, kaimo sodyboje, prie vandens ir tuo pačiu meilei, kūrybai – kad ir kas benutiktų, išdrįskite mylėti ir imtis to, kas iš tiesų leidžia atskleisti savo jausmus.

Savaitgalį pagaliau pavyks sutarti ir su namiškiais, parodyti jiems savo meilę ir sulaukti palaikymo iš jų. Sekmadienio popietę patrauks platesni horizontai – metas pokyčiams.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką