Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 29d. 20:30

Savaitgalio horoskopas – gegužės 30 ir 31 d.

Mama su dukra
123RF.com nuotr. / Mama su dukra

Nusiteikite, kad savaitgalis bus gana įtemptas, šeštadienį keisis Mėnulio fazė iš jaunaties į priešpilnį, bus nelengva suderinti norus ir jausmus, kūno ir dvasios poreikius, veiklą ir poilsį. Parodykite rūpestį artimiesiems, ypač vaikams. Bus svarbus atidumas smulkmenoms, švarai, tačiau nesureikšminkite to, leiskite kitiems būti tokiems, kokie jie yra. Bendraukite paprastai, lengvai.

Šeštadienis – palanki diena tvarkyti namus, aplinką (tiesa, augalų sodinimą verčiau atidėkite kitai dienai), imtis kasdienės praktinės veiklos. Šią dieną tiktų dėvėti šviesius drabužius, ypač tuos, kuriuose yra ryškios geltonos spalvos, dieną praskaidrintų dėvimas Saulės akmuo (avantiurininis lauko špatas). Valgyti tiktų lengvus, sveikus užkandžius su sėklomis, riešutais, taip pat miežiniai patiekalai.

Sekmadienį iki pietų vertėtų skirti daugiau laiko maldai, dvasinėms praktikoms. Pati diena labiau tinkama poilsiui, pabūti gamtoje, jums artimoje, jaukioje aplinkoje (tikriausiai vakar ją susitvarkėte?), o vakaras bus palankesnis maloniam bendravimui su jums iš tiesų svarbiais žmonėmis, romantiškai vakarienei, paklausyti klasikinės muzikos koncerto, pasiruošti darbo savaitei.

Šią dieną dėvėkite šviesių, tačiau labai švelnių, daugiau melsvų, sidabrinių tonų drabužius, palankiai veiks Mėnulio akmenys (selenitas bei aduliaras). Vartokite daugiau skysčių, ypač balkšvos spalvos gėrimų, sriubų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Nusiteikite, kad savaitgalis nebus lengvas, gali tekti šiek tiek labiau pasistengti suvaldant emocijas, tačiau puikiai savo energiją bus galima išlieti imantis konkrečių, praktinių darbų. Jūsų emocijoms ir sveikatai būtų palanku imtis saikingos fizinės veiklos. Sekmadienio vakarą skirkite savo partneriui(-ei). Ramus šiltas dėmesys būtent jo(-s) poreikiams gali padėti jums išspręsti pastaruoju metu, tikėtina, susikaupusias santykių problemas.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Nors įtampos bendraujant netrūks, tačiau šeštadienį ir sekmadienio pirmą pusę jums tiktų imtis bendros veiklos su vaikais, draugais, gali kilti neplanuotų idėjų – galbūt išvykai į gamtą (skirkite pastangų palikti vietovę švaresnę, nei radote), smagiam renginiui ar tiesiog bendrai prasmingai veiklai, būsite iniciatyvūs ir kūrybingi. Sekmadienį daugiau laiko skirkite sveikam ramiam poilsiui su vaikais namuose, o vakarą – susitvarkymui, pasiruošimui darbo savaitei.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šeštadienį imkitės šeimos, namų reikalų – palankus metas tvarkytis, prisiminti neįvykdytus pažadus artimiesiems, aplankyti artimųjų kapus. Nebus lengva suvaldyti emocijas, tačiau tolerancija kitų gyvenimo būdui, tradicijoms leis ilgam sustiprinti santykius. Sekmadienis ramesnis, skirkite daugiau laiko poilsiui namie, su artimaisiais, o vakare atsikvėpsite, atsiras daugiau džiugumo, lengvumo – praleiskite jį su vaikais ar mylimu žmogumi, surenkite jaukią šventę.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savaitgalį jums būtų palanku praleisti su jus gerai suprantančiais žmonėmis, bendraminčiais, su kuriais būtų galima nuoširdžiai pabendrauti, pasigilinti į asmenines problemas, paieškoti praktinių jų sprendimų. Itin tiktų pasimokyti sveikatinimo kursuose ar užsiimti panašia veikla. Sekmadienio vakarą praleiskite namuose, ramiai pabendraukite su artimaisias.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nors tai nėra jūsų mėgstama veikla, savaitgalį bus itin palankus laikas sutvarkyti tai, ką turite, imtis praktinių, žemiškų reikalų sprendimo, būsite priversti rasti išteklių veikti, tikėtina, kad gali tekti pagelbėti draugams, bičiuliams. Išlikite džiaugsmingi, geranoriški, dosnūs, tačiau saikas visur svarbus. Sekmadienį pasistenkite daugiau pailsėti, o vakaras bus apskritai malonus, tinkamas susitikti su bičiuliais, aptarti savaitgalio darbus ar suplanuoti tolesnes veiklas.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Savaitgalį jūs būsite tarsi ir savo rogėse, bus palankus laikas įgyvendinti savo tikslus, darbus, tačiau atkreipkite dėmesį ir į namiškių, artimųjų poreikius imdamiesi veiklos, tvarkymosi, venkite perteklinio rūpesčio. Sekmadienį skirkite daugiau laiko poilsiui, savo kūno, sveikatos poreikiams, itin tinkamos vandens procedūros, o vakare susidėliokite mintis, skirkite laiko pasiruošti aktyviai darbo savaitei.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Savaitgalį norėsite daugiau pabūti su savimi ar žmonėmis, kurie gali praturtinti jus dvasiškai, praplėsti akiratį. Tai gali pareikalauti šiek tiek daugiau pastangų, išteklių ir sveikatos, negu turite, todėl neperspauskite, raskite būdų sklandžiai tai išspręsti. Sekmadienio pirma pusė tinkama aplankyti šventas vietas, pailsėti, nurimti, o jau vakare atsigausite, nes 17.38 val. Mėnulis pereis iš jums sunkesnio Mergelės Zodiako ženklo į jūsų – Svarstyklių ženklą. Vakare bus palanku pasirūpinti savo įvaizdžiu, kūno gerove.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šeštadienį jums bus nelengva suderinti vaikų ir draugų interesus, rasti viskam išteklių, tačiau turėtų pavykti rasti visiems priimtinų būdų tai padaryti – jūs puikiai žinote, kad išeitis visada yra. Sekmadienio rytą jums bus palanku praleisti kartu su bendraminčiais, vėliau didesnių iniciatyvų nesiimkite, o sekmadienio vakarą skirkite ramiam poilsiui, savo jėgoms atstatyti – tam tiks ramios vandens procedūros.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Savaitgalį norėsite atsidėti darbo reikalams, tačiau namiškiai ir partneris tikriausiai pareikalaus dėmesio ir jiems – nors tai pareikalaus pastangų, rasite netikėtą praktišką sprendimą, o gal tiesiog nusiveskite juos į sveiko maisto ar naują kavinę? Sekmadienį vis dėlto skirkite laiko ir poilsiui, o vakare galbūt ir draugams.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Savaitgalį norėsite skirti akiračiui plėsti, kur nors toliau išvykti, bendrauti su įdomiais žmonėmis – pasirūpinkite savo sveikata iš anksto, kad ji neiškrėstų jums kokių nors nemalonumų. Gali tekti pagelbėti artimiems giminaičiams ar kaimynams – rasite netikėtų, smagių būdų atlikti tai su šypsena, nepažeisdami savo interesų. Sekmadienį daugiau ilsėkitės, skirkite laiko įspūdžiams susigulėti, o vakare pergalvokite kilusias idėjas – tikrai rasite, ką panaudoti savo tikslams įgyvendinti.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Savaitgalis nusimato įtemptas, kai teks pagalvoti, kaip subalansuoti turimus išteklius, ypač skiriamus vaikams, pramogoms. Paieškokite sprendimo ramiai pabendravę su tėvais, prisiminę giminės tradicijas, vaikystę – kartais reikia tiek nedaug žemiškų gėrybių. Sekmadienį raskite laiko pabūti ramiai, pasigilinti į save, pailsėti, o vakaras bus džiugesnis, kai atsivers nauji horizontai, geras laikas brandinti idėjas.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Savaitgalį bus nelengva suderinti savo ir partnerio, namų, artimųjų, tėvų interesus, tačiau pasistenkite daugiau bendrauti – rasite netikėtą praktišką sprendimą, kuris leis dieną padaryti sklandesnę. Sekmadienį skirkite poilsiui, pasirūpinkite savo kūno gerove – itin tiktų paplaukioti, aktyvios vandens procedūros, o vakaras puikus pabūti su savimi, gilesniam susivokimui, priimti svarbų asmeninį sprendimą.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

06:21
02:48:11
16:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką