Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 7d. 22:00

Savaitgalio horoskopas – gruodžio 8–9 d.

Kalėdinės dekoracijos
123RF.com nuotr. / Kalėdinės dekoracijos

Ar įdomus laukia žiemiškas savaitgalis?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitgalį Avino zodiako ženklo atstovams teks surimtėti. Spaus neatidėliotini reikalai, netrūks buitinių rūpesčių. Šeštadienis bus itin apgaulinga ir rizikinga diena – akylai saugokite savo daiktus, viską tikrinkite po kelis kartus, niekuo aklai nepasitikėkite. Šią dieną galite susidurti su klasta ir jums už nugaros rezgamomis intrigomis. Būkite labai atidūs vairuodami. Sekmadienis – dėkingesnis, bus daugiau palaikančių faktorių.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šeštadienį vis dar vyraus šiokios tokios įtampos. Būsite priversti elgtis taip, kaip reikia, o ne kaip norisi. Šią dieną teks priimti svarbų sprendimą, turėsite rinktis. Daugelis Jaučių pajaus didesnį norą keliauti, plėsti akiratį, pradėti kažką naujo. Sekmadienį situacija rims, širdyje taps lengviau. Aiškiau suprasite, kuria kryptimi eiti toliau, pagaliau aiškės ir stabilizuosis situacija meilės fronte.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Savaitgalį netrūks veiksmo - būsite nusiteikę darbingai, pavyks sutvarkyti daug anksčiau atidėliotų reikalų. Daugiau laiko teks skirti klausimams, susijusiems su bendru biudžetu, palanku tvarkyti mokesčius. Visi darbai pradėti šiomis dienomis eisis sklandžiai, be didesnių trukdžių. Tačiau tikėtini nesusipratimai su šeimos nariais. Pasistenkite nesiginčyti dėl nereikšmingų smulkmenų, nebūkite tokie kritiški.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Bus daugiau darbo nei pramogų, tačiau netrūks palankių progų ir smagių netikėtumų. Jei nebėgsite nuo savo įsipareigojimų ir nesigailėsite savęs, tai gali būti išties produktyvios ir sėkmingos dienos. Laukia ne viena dėmesio verta pažintis, šiuo periodu palanku tartis ir derėtis. Vieniši Vėžio zodiako ženklo atstovai gali tikėtis perspektyvių romantinio pobūdžio ryšių. Galimas kontaktas su užsieniu.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Energija liesis per kraštus, tačiau bus sunku ją suvaldyti ir nukreipti produktyvia linkme. Norėsis aklai ginti savo tiesą, didelė rizika įsivelti į beprasmius konfliktus ir painias diskusijas. Būsite itin subjektyvūs, tad geriau atsiriboti nuo svarbių sprendimų ar pernelyg atsakingų užduočių. Vis dar didelė vagysčių tikimybė - akylai saugokite savo daiktus. Tai palankus metas kūrybinei veiklai, kultūringoms pramogoms.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Vangiai prasidėjęs savaitgalis staiga įgaus pagreitį. Turėsite ne vieną progą švęsti, norėsis pramogauti ir linksmintis. Mergelės zodiako ženklo atstovus, turinčius dirbti, lydės sėkmė šiomis dienomis. Visi pradėti darbai eisis sklandžiai, užduotys bus atliktos greičiau nei tikėjotės. Reikalai taisysis ir asmeninių santykių sferoje – jau kurį laiką tvyrojusi įtampa sklaidysis, pavyks susitarti. Sekmadienis - puikus laikas romantiniams pasimatymams.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pirmoji savaitgalio diena gali būti gana įtempta, nusimato daugiau buitinių rūpesčių bei nesusipratimų šeimyniniuose santykiuose. Pasistenkite neužsisklęsti savyje, nesulaikyti visų neigiamų emocijų viduje. Atvirai pasikalbėkite su artimu žmogumi - konstruktyvi komunikacija padės išspręsti tarpusavio nesutarimus. Sekmadienis bus daug giedresnis ir smagesnis, skirkite laiko pramogoms, pasilepinkite.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Regis, šeštadienis slinks įprasta vaga. Bus daug veiksmo ir šurmulio, tačiau jokių svarbių permainų ar įvykių nenusimato. Šią dieną lengvai pasiduosite pagundoms, galite išleisti daugiau pinigų nei planavote. Sekmadienis bus itin sėkmingas ir aktyvus. Laukia bičiuliški susibūrimai, tikėtina ne viena įdomi pažintis bei smagios išvykos. Vieniši Skorpionai meilės fronte gali tikėtis fejerverkų.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Savaitgalis prasidės neapgalvotomis išlaidomis ar finansiniais nuostoliais - atsakingiau elkitės su pinigais šiomis dienomis. Netampykite likimo už ūsų ir per daug nerizikuokite, būsite linkę leistis į lengvabūdiškas avantiūras. Pasistenkite būti jautresni artimų žmonių atžvilgiu – atidžiau įsiklausykite į jų prašymus ir poreikius. Šeštadienis bus daug aktyvesnis ir produktyvesnis, o štai sekmadienį gali apnikti apatiškumas, vyraus melancholiškos nuotaikos.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ožiaragio zodiako ženklo atstovai gali tikėtis gerų naujienų savaitgalį. Sugrįš jėgos, vėl imsite pasitikėti savimi, gebėsite sukontroliuoti situaciją. Aiški strategija, savidisciplina ir aktyvūs veiksmai duos puikių rezultatų šiomis dienomis. Nepamirškite pasirūpinti sveikata, skirkite pakankamai laiko kokybiškam poilsiui, nuveikite ką nors džiaugsmingo. Palanku puoselėti išvaizda, pradėti gražinimosi bei sveikatinimosi procedūras.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Svarbiausius reikalus suskubkite atlikti šeštadienį iki vidurdienio, vėliau prasidės daug pasyvesnis, painesnis ir klastingesnis metas. Pirmąją savaitgalio dieną neišvengsite dramų ir karštų diskusijų su jums artimais žmonėmis, gali galutinai nutrūkti jums svarbūs ryšiai. Tai puikus laikas jausmų revizijai bei įvykių retrospektyvai. Sekmadienis bus daug lengvesnė diena, tačiau neverta imtis nieko pernelyg reikšmingo.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiomis dienomis viskas taps kur kas aiškiau, daug situacijų išsispręs tarsi savaime. Neskubinkite įvykių ir tikėkite savo sėkme – fortūna jums šypsosis. Jokiu būdu neužsidarykite namuose, būkite socialiai aktyvūs – tai palankus laikas plėtoti tiek bičiuliškus, tiek dalykinius ryšius, įsilieti į naują kolektyvą, jungtis į bendruomenes, asociacijas. Itin dėkingas metas politikams.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką