Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 30d. 21:38

Savaitgalio horoskopas – kovo 31–balandžio 1 d.

Velykų stalo dekoras
123RF.com nuotr. / Velykų stalo dekoras

Gražaus šv. Velykų savaitgalio!

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Tai gana įtemptas laikas, didelė susižalojimų, avarijų tikimybė. Jėgų tarsi ir netrūks, bet vis atsiras nenumatytų trukdžių, užlaikymų. O tai labai erzins nekantriuosius Avinus. Didžiausi pavojai šį savaitgalį susiję su nerviniais persitempimais, traumomis. Sekmadienis bus labai emocingas, prireiks nemažai sąmoningumo, kad išvengtumėte konfliktų santykiuose.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šį savaitgalį garantuotai bus daug veiksmo, šurmulio, ruošos darbų, netikėtų trukdžių. Atrodo, šeimos nariai visus buitinius rūpesčius norės užkrauti ant jūsų pečių. Nenuostabu, kad nuotaika nebus pati šventiškiausia. Nekaupkite neigiamų emocijų savyje, niekam nuo to nebus geriau. Aiškiai išsakykite savo nepasitenkinimo priežastį, labai tikėtina, kad namiškiai atsiprašys ir iškart pasiūlys savo pagalbą.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvynių zodiako ženklo atstovai savaitgalį bus nusiteikę itin džiugiai. Savo kūrybingumą puikiai galėsite atskleisti gražindami margučius su vaikais. Šeštadienį praleiskite kuo daugiau laiko su jais. Sekmadienį vis dar jausitės optimistiškai nusiteikę, tačiau vakarop įtampa aplinkoje bus jaučiama vis labiau. Būtent jums gali tekti taikdario vaidmuo konfliktuojant giminaičiams ar draugams.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Daugelis Vėžių šį savaitgalį gali jausti nemalonų, iš vidaus it kirminas graužiantį slogutį. Ši būsena savo piką pasieks sekmadienį. Tad Velykos šiais metais gali būti nuspalvintos labai niūriomis spalvomis. Šventę išgelbėti gali tik jūsų sąmoningas sprendimas išlipti iš šios emocinės duobės. Atsispirkite norui savęs gailėtis ir kaltinti kitus. Pasidžiaukite tuo, ką turite.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Daugelis Liūtų savaitgalį leisis į kelionę. Galbūt per šventes skubėsite pas giminaičius, o gal išsiruošite aplankyti svetur gyvenančius draugus ir Velykas sutikti netradiciškai. Kad ir kokį šventimo būdą pasirinksite – bus smagu! Tiesa, kelyje reikėtų būti itin atidiems, ypač sekmadienį. Imunitetas šiuo metu gali būti gana silpnas, tad bus lengva peršalti. Pasisaugokite.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Taupiosios Mergelės, bus itin susikoncentravusios ties šeimyninio biudžeto kontrole. Šeimos nariai gali nesuprasti tokio jūsų praktiško požiūrio į šventes, todėl santykių aiškinimaisi namuose gali prasidėti jau šeštadienį. Sekmadienį įtampa tik augs ir stiprės. Ypač didelių konfliktų galima tikėtis su vaikais. Šį savaitgalį jie nenorės paklusti jūsų kontrolei, galite sulaukti stipraus atkirčio.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Svarstyklės, pasiruoškite puolimui. Velykos bus panašios į teniso kortus – nuolat teks atremti smūgius. Šiomis dienomis gelbės tik šaltas protas, racionalios įžvalgos ir nenuginčijami faktai. Audringos emocijos gali pridaryti nepataisomų padarinių santykiuose. Sekmadienį visus sprendimus geriausia priimti vadovaujantis savo išmintimi, labai atsargiai vertinkite kitų patarimus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skorpionams savaitgalį labiausiai norėsis poilsio. Deja, Velykos – ne laikas ilsėtis. Bent jau neužsikraukite visų buitinių rūpesčių tik sau. Kitaip sekmadienį tikrai pratrūksite ir sugadinsite visiems nuotaiką. Kaip sau padėti? Darykite pertraukėles tarp darbų: išeikite trumpam pasivaikščioti, nusnauskite ar pasilepinkite karšta vonia. Stenkitės kuo mažiau laiko leisti automobilyje – tai gana avaringas metas.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Visi aplinkui atrodys įsitempę ir susirūpinę – tik ne jūs. Nesuprasite, kaip dėl nereikšmingų smulkmenų kyla tokios didelės problemos. Gali nutikti ir taip, kad šiais metais panorėsite pabėgti nuo visų rūpesčių ir tradicines Velykas iškeisite į nuotaikingą pasisėdėjimą ar išvyką su draugais. Norinčių kartu švęsti tikrai netrūks. Šį savaitgalį gebėsite visus reikalus pakreipti sau tinkama linkme.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Atrodo, savaitgalį ir vėl įniksite į darbus. Ko gero, tai ir bus pagrindinis artimųjų nepasitenkinimo šaltinis. Reikės plėšytis tarp namų ir darbų – nebus lengva, tad nenuostabu, kad nuotaikos bus gana slogios. Jei rasite bent minutėlę laisvo laiko sau, skirkite jį sportui ar kitai aktyviai fizinei veiklai. Šį savaitgalį tai labiausiai padės atsipalaiduoti ir atstatyti vidinę pusiausvyrą.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Nusimato gana sėkmingas savaitgalis. Geriausia jį būtų leisti ramiai, švęsti paisant priimtų tradicijų. Patys būsite nusiteikę gana optimistiškai ir kitus gebėsite nuteikti pozityviai, pagirti, paskatinti. Tai gana avaringas laikas, tad kelyje reikia būti itin atidiems. Vienintelis dalykas, galintis sugadinti šventinę atmosferą ir paskatinti aršius ginčus su giminaičiais, bus jūsų noras kategoriškai ginti savo tiesą.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Jei savaitgalį norėsis gerų santykių su šeimos nariais, teks įdėti daugiau pastangų nei paprastai. Visi bus gana emocingi ir susirūpinę savo pačių jausmais bei vidine būsena. Tad nesitikėkite labai daug jautrumo ir supratingumo savo adresu. Sekmadienį laukia nelengvas laikas – nusiteikite, kad viską matysite tarsi pro lengvą rūką. Tad verčiau susilaikykite nuo kategoriškų aplinkos ir žmonių vertinimų.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką