Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 19, 20:30

Savaitgalio horoskopas – lapkričio 20–21 d.

Baigiasi savaitė, o kartu su ja baigsis ir Saulės kelionė paslaptingojo, tačiau daug galių teikiančio Skorpiono Zodiako ženklu, tad dar išnaudokime jo privalumus. Ką bedarydami siekime kuo didesnės gelmės, tiek situacijos, veiklos prasmės suvokimo, analizuojant ir protu, ir išjaučiant, leidžiant kalbėti pasąmonei, intuicijai, tiek veiksmo iš esmės, o svarbiausia drąsaus, be jokios baimės.
Jauku namuose
Jauku namuose / 123RF.com nuotr.

Juolab, kad dabar, tarpsnyje tarp užtemimų, kiekvienos minties, kiekvieno žodžio ar veiksmo reikšmė išdidėja, tiesiogiai veikia ateities galimybių ratą. Rizikos paslysti bus gana daug – juk abi savaitės dienas Mėnulis keliauja komunikabiliųjų Dvynių ženklu, kuriame yra ir su mūsų tamsiausiomis sielos gelmėmis siejama Lilit – toliausias nuo Saulės Mėnulio orbitos taškas.

Todėl labai daug reikš, ypač šeštadienį, gebėjimas susikaupti, stebėti vykstančią gyvenimo misteriją, sąmoningai suvaldyti ambicijas, bet kokias melo, manipuliacijos apraiškas tiek savyje, tiek ir kituose, tikrinti informaciją, pastebėti galimus apsirikimus ar net sąmoningas apgavystes.

Jei tai pavyks, tuomet abi dienos puikiai tinkamos darbui su informacija, dokumentais, mokymuisi jums svarbių dalykų, tvarkyti finansinius reikalus, apgalvoti darbo perspektyvas, pamatyti, kiek savo karjeros, visuomeninės veiklos siekiuose esame sąžiningi su savimi ir pasauliu, tačiau ir pokalbiams, susitikimams su jums svarbiais žmonėmis, ryšių užmezgimui, pažintinėms išvykoms ar šeimos šventei – pajudėti išties bus verta.

Šeštadienį palanku dėvėti sodriai geltonų bei ramių pastelinių tonų drabužius, pasaugos rodonitas, geltonas agatas, papuošalai iš vario. Maistui labai tiks įvairūs grūdų ir duonos gaminiai bei šakniavaisinės daržovės, ypač ropės ir į jas panašių atspalvių daržovės, bulvės – valgykite jas įvairiais pavidalais, bet geriausia šiupiniuose su kruopomis. Atsisakykite mėsos.

Sekmadienį palankiau sidabriniai, perlamutriniai atspalviai aprangoje, puoškitės sidabro, balto nefrito dirbiniais.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Ko gero, didžiausiu iššūkiu šį savaitgalį, ypač, šeštadienį, jums taps būtinybė suvaldyti norą per daug kalbėti, apkalbinėti, skubotai reikšti savo nuomonę apie dalykus, kuriuos per mažai išmanote arba nutylėti tai, kas jums iš tiesų rūpi, tačiau bijote pasakyti, nes tai gali lemti pykčius, bandymus manipuliuoti, norą pagražinti situaciją. Vertėtų susitelkti atliepiant situaciją.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Abi savaitgalio dienos puikios santykių atstatymui, bendravimui tiek su artimaisiais, tiek ir verslo partneriais ar net tais, nuo kurių priklauso jūsų tolesnė karjera bei galimybės, išskyrus vieną temą – būkite itin atidūs, jeigu teks spręsti finansinius reikalus, kažką įsigyti – pasaugokite tiek savo reputaciją, turtą, tiek ir kitus nuo nuodėmės ar bent klaidų, susilaikykite nuo skubotų sprendimų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Abi dienos jūsų – juk Mėnulis keliauja jūsų ženklu, tačiau jau senokai jūsų gyvenimą kartinantis juodasis Mėnulis arba Lilit irgi čia, tad bus labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kokią žinutę nešate pasauliui – ar džiaugiatės juo, esate dėkingi tegu ir už mažiausias galimybes? Tai darbingas laikas, galite daug nuveikti namiškių, artimųjų labui, tačiau būkite dėmesingi savo sveikatai.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Praėjus didesnėms pastarųjų gana intensyvių dienų įtampoms, savaitgalį, ko gero, labiausiai norėsite pailsėti pasitraukus atokiau nuo pasaulio šurmulio, bereikalingų kalbų. Idealu būtų, jei šalia atsirastų mylimas žmogus ar bent tas, kuris puikiai supranta jūsų jausmus, atliepia jūsų interesus ir su kuriuo malonu leisti laisvalaikį. Tiesa, per didelis patiklumas gali jums daug kainuoti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Savaitgalis namuose, su artimaisiais suteiks jums galimybę tiek gerai atsikvėpti, pailsėti nuo praėjusios savaitės profesinių rūpesčių, tiek ir nuveikti kažką naudingo – verta imtis rimtesnio tvarkymosi, remonto. Tiesa, jūsų planus gali gerokai blaškyti draugų kalbos, jų pasiūlymai ar prašymai – susilaikykite nuo skubotų pažadų, investicijų, lūkesčiai taip pat vargu ar pasiteisins.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Būsite linkę savaitgalį skirti darbui, pažadų antrajai pusei, kolegoms, verslo partneriams pildymui, tačiau verčiau mažiau, bet gerai – tikrinkite informaciją, galvokite, ką sakote ar rašote, pasaugokite savo reputaciją, venkite skubos. Vertėtų daugiau dėmesio skirti vaikams, laisvalaikiui, palankus metas šeimos iškyloms, bendrai pažintinei, kūrybinei veiklai.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Vargu ar pavyks savaitgalį atsipalaiduoti ar nuveikti kažką praktiško – būsite pilni idėjų, linkę kažkur išvykti, bendrauti ar susitikti su įkvepiančiais žmonėmis, tačiau tik tuomet, jeigu pavyks įveikti įsikalbėtas baimes ar artimųjų gąsdinimus, o galbūt ir manipuliacijas sveikatos temomis. Dėmesys artimiesiems bus svarbus, tačiau susilaikykite nuo skubotų pirkinių, mažiau tikėkite pažadais.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Galbūt ir tikėsitės savaitgalį ramiai padirbėti, tačiau labiau tikėtina, kad sulauksite malonaus senų draugų ar antrosios pusės siurprizo – laikas gana palankus bendravimui, susitikimams, šventei, tiesiog atsipalaidavimui, tačiau saikas, ypač šeštadienį vakare, bus būtinas, nes emocijos kunkuliuos. Yra rizikos peržengti ribas, pakliūti į bjaurias situacijas, o sekmadienį dėl to gailėtis.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Būkite atsargūs savaitgalį bandydami pataisyti savo reputaciją – daug kas gali išeiti priešingai, jeigu norėsite pasirodyti pranašesniais, išmintingesniais, daugiau žinančiais ir galinčiais, todėl mažiau kalbėkite ar piktinkitės kitų silpnybėmis, verčiau patys laikykitės žodžio, susitarimų. Bus būtinas saikas, nuoširdus darbas, išmanymas ir profesionalumas. Skirkite laiko poilsiui namuose, su šeima.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Jeigu turite lūkesčių savaitgalį gerokai padirbėti, nuveikti kažką naudingo namuose, pasirūpinti artimaisiais, tai verta daryti tik tuomet, jeigu pavyks atsiriboti nuo su sveikata susijusių baimių, naujienų, todėl venkite skubotų išvadų ar sprendimų, išlaikykite sveiką protą ir giliau pasidomėkite jums rūpimais klausimais, labiau pasikliaukite tais žmonėmis, kurie iš tiesų išmano reikalus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Savaitgaliui tikriausiai esate numatę imtis labdaros projektų, pasirūpinti kitais, grįžti prie seniai jums rūpinčių problemų, atiduoti garbės skolas, tačiau tai bus verta daryti tik tokiu atveju, jeigu pavyks likti visiškai nuoširdžiais ir tuo pačiu visiškai sąmoningai atsidėti tam reikalui, be mažiausių priekaištų kitiems, kad ir kokios jie nuomonės būtų, kad ir ką būtų padarę bei pasaugant savo ribas.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Atrodo, kad visas pasaulis palaiko jus, tačiau tikėtina, kad jūsų noras suartėti su namiškiais, pabendrauti su tėvais, gali gerokai sugadinti savaitgalį, todėl teks gerokai pasistengti, jeigu norėsite išlaikyti santykius – parodykite nuoširdaus dėmesio, kalbėkite jiems suprantama kalba, verta siekti aiškumo, konkretumo, vengti bet kokių manipuliacijų, apkalbų ar kaltinimų – tiek sau, tiek kitiems.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką