Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 31d. 21:45

Savaitgalio horoskopas – rugpjūčio 1 ir 2 d.

Darbas sode
Darbas sode

Pirmosios dvi rugpjūčio dienos bus tarsi ir darbingos, tinkamos spręsti buitines problemas, darbuotis namuose ar lauke, pagalvoti apie tai, kaip geriau tvarkytis, rikiuoti darbus, savo tikslus. Vis dėlto savijauta gali būti šiek tiek prislėgta, bus nelengva susikalbėti, išsakyti savo jausmus, kaupsis įtampos. Teks susiimti norint išsijudinti, išlaikyti giedresnę nuotaiką.

Gali tekti į daug ką žvilgtelėti naujai, pagalvoti, kas trukdo santykiams su artimaisiais, eikvoja jūsų energiją. Rimtesnius pirkinius, ypač įvairios technikos įsigijimą, atidėkite ramesniam laikui. Geriausia būtų, jeigu savaitgalį praleistumėte namuose ramiai ką nors darbuodamiesi.

Šeštadienio rytas bus kiek smagesnis, pasijaus savaitgalio nuotaikos, kils įvairių idėjų, tačiau pasistenkite mažiau planuoti. Skuba, erzelis šiandien ir rytoj gali daug kainuoti.

Ką nors išsakydami, piktindamiesi būkite jautresni kitiems, ypač švelniai elkitės su vaikais, vyresnio amžiaus žmonėmis. Griežtumas šiandien ir artimiausiomis dienomis gali iššaukti labai nemalonius konfliktus.

Dėvėkite žemiškų, ramių, tarsi maskuojančių spalvų drabužius, pasaugos žalvario, bronzos, amazonito dirbiniai. Valgykite daugiau pieno produktų, riešutų ir sėklų, venkite raudonos mėsos.

Sekmadienį gali tekti imtis spręsti iš karto kelis reikalus, tačiau nuotaikos išties bus kone „sprogstamosios“, tad nusiteikite, kad teks išlaikyti kuo daugiau ramybės, sąmoningumo ir tuo pačiu jautrumo kitiems, jų nuotaikoms, interesams – išties nelengvas iššūkis, tačiau bendri sunkumai suartina, tad vietos atjautai turėtų būti.

Nuotaiką kiek praskaidrins ryškių apelsininių, sidabrinių spalvų drabužiai, sidabro dirbiniai, papuošalai su citrinu bei cirkonu (ne dirbtiniu cirkoniu). Maiste raskite vietos citrusams, ypač apelsinams arba mandarinams, medui, apskritai valgykite daugiau vaisių, gerkite jų sulčių, pasimėgaukite cukatomis (cukruotais vaisiais).

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitgalį norėsite skirti daugiau darbo reikalams, tačiau kiek sklandesnis bus tik šeštadienio rytas. Vėliau galite pasijausti gerokai išsekę, pradės jaustis visokie trukdžiai, ypač iš artimųjų, namiškių pusės. Pasistenkite susilaikyti nuo aštresnio žodžio, prisiminkite pastaruoju laiku jums itin gelbėjusį humoro jausmą, parodykite jautrumą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Įtampos, rodos, sprogdina jus iš vidaus, taip norisi viską keisti tiek santykyje su namiškiais, tiek ir su kitais bei savimi. Būtinybė iš esmės peržiūrėti savo ryšius su pasauliu, religines pažiūras visiškai išjudina jums pagrindą po kojomis. Teks išties filosofiškai nusiteikti ir į daug ką pasižiūrėti visai kitu kampu. Atrodo, savaitgalį laukia rimta tolerancijos pamoka.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Lyg ir viskas buvo daugmaž aprimę, tačiau finansiniai reikalai šį savaitgalį sukels jums išties daug nerimo ir rūpesčių. Nebeužteks gražiai kalbėti, gali kilti konfliktų tiek su draugais, tiek ir su platesne visuomenės dalimi. Sulauksite paramos, tačiau kyla grėsmė jūsų reputacijai – pasistenkite išlikti sąžiningi su savimi ir darbdaviu, atsisakyti didelių karjeros iliuzijų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Ir vėl pajausite grėsmę savo finansiniam stabilumui, paaštrės įtampa dėl darbo ateities, teks labai rimtai pagalvoti, ar esate su tais ir ten, kur reikia – tai rimtas santykių peržiūrėjimo laikas. Pasistenkite likti ištikimi savo svarbiausioms vertybėms, nors gali tekti atsisakyti kai kurių iliuzijų, susijusių su religija, aukštuoju mokslu, svajonėmis apie tolimus kraštus.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Jus net purto nuo įtampos, susijusios su darbu ir karjera – visa laimė, kad randate jėgų parodyti dėmesį tiems, kurie greta jūsų, pirmiausia pasirūpinti jais, pagalvoti, ką reikėtų pakeisti, kad visiems būtų gerai – tai neabejotinai taps kertiniais principais santykiuose su darbdaviu, keičiant karjeros kryptį, randant naujų gyvenimo ir veiklos resursų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Norite veikti, kurti, atsipalaiduoti ir pasidžiaugti gyvenimu, parodyti dėmesio vaikams, tačiau jaučiatės taip, tarsi energija, ištekliai visai baigia išsekti. Paieškokite pagalbos – tikėtina, kad ranką jums išties partneris(-ė), gal net pakeisite požiūrį į jį. Palankus laikas konsultacijoms santykių, bendravimo, įvaizdžio klausimais.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Kad ir nelengva, kuo daugiau dėmesio ir rūpesčio savaitgalį skirkite namiškiams, artimiesiems, tėvams – jiems išties to reikia, tačiau bus labai svarbu suteikti jiems būtent to, ko jiems labiausiai reikia. Gali tekti peržiūrėti savo santykį su gimine, šeimos nariais, namais, gerokai patramdyti savo valdingumą, siekį kontroliuoti situaciją.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Nepaisant visų įtampų, kurias kelia jūsų siekių ir laisvės apribojimai bei noras nusimesti visus įsipareigojimų jungus ir tiesiog ramiai dirbti, teks susiimti ir pagalvoti, kad gal reikėtų šiek tiek keisti savo bendravimo būdą, susilaikyti nuo kategoriškumo ir tiesmukumo. Palikite daugiau vietos atjautai, džiugesiui, kūrybai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Grėsmės ir neaiškumai dėl finansinių perspektyvų savaitgalį jums kels iš tiesų daug galvos skausmo ir įtampos tiek asmeniškai, tiek ir su namiškiais bei artimaisiais, trukdys atsipalaiduoti. Tai ne tik finansų, bet ir vertybinė krizė, kai tenka peržiūrėti savo prioritetus. Svarbiausia nesiimkite drastiškų priemonių, išlaukite, pabūkite namuose, pasižiūrėkite dėmesingiau į savo šaknis, kilmę.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Namiškiams ir artimam žmogui šiandien bus nelengva su jumis – išties jausite didelį poreikį išsakyti tai, kas jus slegia, kas jums svarbu – dėmėsio sulauksite, tačiau būtų gerai, kad ir jūs savo dėmesiu apdovanotumėte kitus. Susilaikykite nuo reikalavimų, aštresnio žodžio, kritikos. Verčiau pasidomėkite, pasigilinkite – o kas svarbu greta esančiam?

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Nors laikas nelengvas ir esate pilni vidinės įtampos, jeigu pavyktų šiek tiek atitrūkti, pabėgti nuo dienos rutinos ir leisti pabūti su savimi, neabejotinai atrastumėte daug naujo, sustiprintumėte savo vidinį stuburą, pakeistumėte požiūrį į namus, artimuosius. Pasistenkite atsargiau vairuoti, elgtis su technika, bendrauti, antraip gyvenimas prievarta bent kuriam laikui gali atskirti jus nuo aktyvesnio gyvenimo.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Aplinkybės verčia jus imtis jums nelengvos, tačiau būtinos visuomeninės veiklos, imtis mokslų, įsisavinti naujus komunikacijos būdus, keisti bendravimo pobūdį iš esmės. Tai trikdo jūsų norą ir siekį kuo daugiau dirbti ir uždirbti, tačiau tiesiog būtina siekiant, kad jūsų veikla būtų matoma ir reikalinga pasauliui. Svarbiausia – pasistenkite vengti bet kokių rimtesnių išlaidų.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką