Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 17d. 20:45

Savaitgalio horoskopas – rugsėjo 18–19 d.

Rudens gėrimas
Fotolia nuotr. / Rudens gėrimas
Pagaliau savaitgalis, kuomet verta planuoti daugiau poilsio nei kažkokios ypatingos veiklos. Didesnius darbus pasistenkite nudirbti, ypač, jeigu planuojate apsipirkti, iki maždaug šeštadienio 12 val. 14 min., kuomet prasidės vadinamasis neefektyvaus Mėnulio metas.

Jis tęsis net iki 23 val. 22 min., kuomet Mėnulis pereis iš su laisve, originalumu, draugyste, politika, tačiau ir įžvalga, mokslo inovacijomis siejamo Vandenio Zodiako ženklo į dvasingąjį, su atjauta ir kūryba siejamą Žuvų ženklą.

Atitinkamai galima modeliuoti dienų foną – šeštadienis puikus įvairiems susitikimams su draugais, bičiuliais, darbų pabaigimui, bendroms tvarkymosi talkoms ir panašiai veiklai, taip pat ir namuose.

Sekmadienį apskritai gali mažai ko norėtis arba norėtis to, kas iš esmės yra tik siektini idealai. Antra vertus, abi savaitgalio dienas dauguma planetų viena su kita gana gražiai sutars, tad palanku nuveikti kažką gražaus, ypatingai sekmadienį. Tai gali būti tiek dalyvavimas kažkokios religinės, labdaros bendruomenės veikloje, savanorystė, tiek ir meninė kūryba ar ramus poilsis, dvasinės praktikos gamtoje arba užsidarius tylioje erdvėje.

Sekmadienį būkite atsargūs vartodami vaistus, venkite svaigalų, didės apsinuodijimų rizika. Taip pat bus labai svarbu išlikti sąžiningais prieš save ir kitus, apginti tiesą ir sąžiningumą, kad ir kaip sudėtinga tai atrodytų. Galiausiai paaiškės, kad tai yra geriausias sprendimas.

Šeštadienį palankiau dėvėti skaisčiai geltonos, melsvai-žalsvos, žydros spalvų drabužius, pasaugos katės akis (katės akies efektą turintis kvarcas). Maistas turėtų būti lengvas, paprastas ir saikingas – sumuštiniai, salotos, užkandžiai.

Sekmadienio nuotaikas puikiai atitiks tamsios vyšninė ir mėlyna spalvos aprangoje, puoškitės gagato dirbiniais. Šiandien maistą gaminkite savo rankomis, įvairius miltų ir varškės patiekalus, įdarytus pyragus. Galima pavalgyti ir gausiau, tačiau atsisakykite mėsos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šeštadienis puikus iškyloms, neįpareigojančiam bendravimui su draugais arba tiesiog tvarkymuisi, kažkokių užsilikusių darbų, tiek susijusių su jūsų profesine veikla, tiek ir namuose, pabaigimui. Sekmadienį galite pasijausti gerokai išsekusiais, pavargusiais tiek nuo žmonių, tiek ir nuo veiklos, tad pasyvus poilsis, rami situacijos kontempliacija būtų pats tas. Išlikite sąžiningais prieš save ir kitus.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pats laikas naujai pažiūrėti į santykius su mylimu žmogumi, antrąja puse. Nors šeštadienį gali tekti pasiginčyti ar bent jau rimtai pasiderėti dėl prioritetų, tačiau jau nuo rytdienos daug kas keisis, atsiras daugiau bendrumo, verta susitikti su sielomis artimais bičiuliais, sudalyvauti bendrame renginyje. Bus verta pasisemti naujų idėjų veiklai visai kitokioje aplinkoje, nei esate įpratę.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Kartais ir siekiant tikslo yra svarbu pagalvoti apie priemones, o ypač aplinkinius žmones. Šeštadienį pasistenkite parodyti daugiau dėmesio greta esantiems, nors tai bus išties sėkminga diena, ypač pirmoji jos pusė – imkitės to, kam jau esate seniai pasiruošę ir subrendę, o jau sekmadienį verta pagalvoti ir apie profesinės realizacijos galimybę, svarbu tik išlikti sąžiningais su savimi ir kitais.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savaitgalį daug kas spręsis namuose, šeimoje ar santykiuose su artimaisiais, tačiau bus labai svarbus tiek pakankamai atsakingas jūsų požiūris į situaciją, tiek ir gebėjimas parodyti savo jausmus. Išsakykite savo poreikius, ieškokit kompromisų, tačiau venkite spaudimo ar noro pamanipuliuoti kitų jausmais. Sekmadienį atsipalaiduokite, pakeiskite aplinką, leiskitės į nuotykį ten, kur širdis.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Sekmadienio rytą vertėtų skirti susitikimams, deryboms, taip pat ir su savo antrąja puse. Pasistenkite, kad dėmesys savo profesinei, visuomeninei veiklai būtų lygiavertis ir dėmesiu artimiesiems. Šeštadienio rytą pasistenkite sutvarkyti svarbiausius reikalus, ypač finansinius, o sekmadienį leiskite sau daugiau atsipalaiduoti, atstatyti jėgas ir pabūti kartu su mylimais žmonėmis.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šeštadienio rytą pasistenkite kuo ramiau ir korektiškiau išspręsti skubius reikalus, o likusią dienos dalį skirkite sau ir savo sveikatos atstatymui, darbų pabaigimui bei pasiruošimui naujam veiklos etapui. Sekmadienis su antrąja puse, mylimu žmogumi – bendra iškyla, bendri interesai, tiesiog daugiau nuoširdus pokalbis, susitikimas su jums įdomiais žmonėmis, bus pats tas.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Nors atrodys sunkiai įmanoma, tačiau savaitgalį skirkite sau ir tam, kas jums teikia daugiausia džiaugsmo. Tiesa, norai ir galimybės gali smarkiai susikirsti, šeštadienį susilaikykite nuo sprendimų, juolab atidėkite pirkinius. Verčiau pergalvokite savo planus ir norus, nes jau sekmadienį viskas tarsi savaime susidėlios ir gausite kaip tik tai, ko reikia.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šeštadienį likite namuose, su artimais žmonėmis, daugiau dėmesio parodykite tiek tėvams, tiek ir broliams bei seserims, giminės istorijai – galite atrasti daug naujo, sutvirtėti, sustiprinti savo savivertę. Sekmadienis – poilsio ir kūrybos metas. Leiskite sau atsipalaiduoti, imkitės to, kas teikia jums daugiausia džiaugsmo, susiorganizuokite sau ir vaikams jaukią šventę.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šeštadienį verta susitikti su jums įdomiais žmonėmis, daugiau bendrauti su draugais, aptarti bendrus projektus, pasidomėti galimybėmis, taip pat verta imtis mokslų, ryte – organizacinės veiklos. Sekmadienis namuose, vaikystės prisiminimai, grįžimas į pasakų pasaulį ar tiesiog ramus laikas gamtoje suteiks jums daugiausia stiprybės.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šeštadienio rytas gana svarbus, jeigu turite skubių spręstinų finansinių reikalų, reikia kažką įsigyti, sutvarkyti, tačiau likusią dienos dalį vertėtų skirti tiesiog tvarkymuisi namuose, poilsiui, jau pradėtų darbų pabaigimui. Sekmadienį būsite linkę atsipalaiduoti bendraujant, verta susiorganizuoti nedidelę išvyką į gamtą, tik venkite paskalų, patiklumas taip pat gali pakišti jums koją.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šeštadienį turėtumėte jaustis puikiai – užteks ir stiprybės, ir palaikymo, tačiau jeigu norėsite imtis to, kas jums atrodo prasmingiausia, bus labai svarbu sąžiningumas su savimi ir kitais. Sekmadienį būsite gana jautrūs, palankus laikas užsiimti labdara, tačiau išlaikykite sąmoningumą išlaidaudami.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Darbus šeštadienį atidėkite, nebent turite ką skubaus išspręsti ryte, o likusį laiką pabūkite kuo ramiau, venkite noro viską padaryti ir dar geriau už kitus, verčiau atsiribokite nuo pasaulio šurmulio ir ramiai darbuokitės ties tuo, kas jums atrodo prasmingiausia. Geras laikas atsikratyti vaikystės iliuzijų ir pasiruošti sekmadieniui, kuomet pasijausite mylintys ir mylimi.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:01
03:15
07:09

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką