Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 24d. 21:06

Savaitgalio horoskopas – rugsėjo 25 ir 26 d.

Vonios malonumai
123RF.com nuotr. / Vonios malonumai
Savaitgalis laukia labai dviprasmiškas. Abi dienos pareikalaus iš visų gana daug atidumo, jautrumo ir tuo pačiu gebėjimo pasaugoti, apginti save ir aplinkinius nuo agresijos, melo, bandymo manipuliuoti, įtraukti į kažkokią nelegalią veiklą. Bus labai svarbu ramiai apginti savo tiesą, atsiriboti nuo viso to, kas žeidžia jūsų erdvę.

Ypač šeštadienį bus lengva paslysti, kažkas, atrodo, taip ir ieškos silpnos vietos, tačiau gebėjimas matyti situaciją iš platesnės perspektyvos, pokalbis su vyresniu, daugiau išminties turinčiu žmogumi, tiksli informacija ir žinios padės išvengti klaidų. Pasistenkite tą dieną praleisti kuo ramiau, dirbkite kažkokius paprastus, žemiškus darbus ir venkite didesnių susibūrimų, viešų erdvių, taip pat ir virtualių.

Sekmadienį žinių, informacijos, jos teisingumo, pagrįstumo klausimas gali iškilti itin aštriai – bus daug noro bendrauti, kažkur nuvykti, susitikti, keistis informacija, tačiau ir įžvalgos pakaks. Sąmoningai atsirinkite, kur ir su kuo norite būti, apie ką ir kaip kalbėti, daugiau dėmesio kreipkite į tėvus, vyresnius, labiau patyrusius, išmintingus asmenis, pasimokykite iš jų.

Šeštadienį gerai nuteiks tarsi tviskančios spalvos, ypač tamsiai raudoni, ochros ir geltoni atspalviai, puoškitės piropu, rubinu, piritu.

Maistas šiandien turėtų būti šiltas ir šildantis, toks, kuris greitai įsisavinamas, lengvai virškinamas, venkite mėsos, grybų.

Sekmadienį palankiausia bus melsvai žalia jūros vandenų spalva, puoškitės akvamarinu, dirbiniais su platina.

Rekomenduotina daugiau valgyti pieno produktų, gerti tirštų švelnių vaisių, daržovių sulčių, valgyti pieniškos sriubos su kruopomis ar daržovėmis, taip pat tiks įvairiausios jūrų dovanos – nuo žuvų iki jūrų kopūstų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šeštadienį daugiausia naudos ir pasitenkinimo jums atneš kažkoks gana praktiškas darbas namuose. Pasistenkite mažiau kalbėti, daugiau klausyti, susilaikykite nuo didesnių pirkinių ar finansinių sprendimų. Sekmadienis tinkamas bendravimui, išvykoms, susitikimams, tačiau santūrumas ir aiškus žinojimas, patirtis, gebėjimas apginti tiesą ramiai, išmintingai bus svarbu.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pagundų paslysti ir priimti vėliau problemų sukelsiančių sprendimų, taip pat ir finansinių, ar pasakyti tokių žodžių, kurių vėliau teks gailėtis, gali būti daug, todėl sekmadienį mažiau kiškitės į svetimus reikalus, būkite budrūs, darykite tik tai, dėl ko esate tikri ir iš tikrųjų gerai informuoti. Sekmadienio įžvalgos, gauta informacija, gebėjimas garbingai pasinaudoti ja gali nešti ilgalaikės naudos.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Ramus atsiskyrimas nuo aktyvesnės veiklos, ypač bendravimo su svetimais, tegu ir pažįstamais žmonėmis, ir pasigilinimas į tai, kas jums asmeniškai svarbiausia, kaip norėtumėte bendrauti, kokioje aplinkoje dirbti ir gyventi, duos daugiausia naudos, o jau sekmadienis bus jūsų diena, tik pasistenkite energijos antplūdį išnaudoti prasmingai, kryptingai veiklai, venkite tuščių kalbų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Pasistenkite šeštadienį mažiau bendrauti, o esant reikalui apsiribokite tik būtina, aiškia informacija, pasaugokite save ir savo erdvę nuo galimų tarsi ir naudingų, tačiau tikriausiai tik kažkam kitam, pasiūlymų, venkite prisiimti ilgalaikių įsipareigojimų. Sekmadienį vertėtų apskritai atsiriboti nuo intensyvesnio bendravimo, pabūkite namuose, su artimaisiais, pasirūpinkite tėvais.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Jeigu ir imsitės profesinių reikalų šeštadienį, pasistenkite tai daryti vieni, o sulaukę pasiūlymų ar blogų žinių, sprendimus atidėkite bent jau rytdienai, atsiribokite nuo bet kokio melo, turėkite aiškias savo vertybes ir argumentus. Sekmadienį pasijausite daug geriau. Palanku susitikti su draugais, bičiuliais, tačiau būkite itin atidūs žodžiams, informacijai, bus lengva padaryti klaidų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šeštadienį skirkite tam darbui, kurį galite nuveikti vieni, laikas labiau tinkamas pabaigti, tęsti kas jau pradėta, susilaikykite nuo naujų iniciatyvų, aktyvesnio bendravimo. Sekmadienį gali tekti grįžti prie skubių profesinių, karjeros klausimų, kils įvairių jausmų, tačiau bus itin svarbus gebėjimas susikaupti, ramiai ir išmintingai pažvelgti į situaciją – juk turite ir patirties, ir galimybių.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Finansinių klausimų sprendimas šeštadienį gali tik sukelti jums nereikalingų įtampų ir baimių, todėl padarykite viską, kas nuo jūsų priklauso, tačiau sprendimus atidėkite. Sekmadienį daug kas atrodys gerokai šviesiau – užteks ir jėgų, ir noro imtis to, kas jums svarbu, kas teikia pasitenkinimo, leidžia grįžti prie vaikystės svajonių įgyvendinimo, raskite laiko tėvams ir atsiribokite nuo bauginančios informacijos.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Kad ir labai norėsis šeštadienį daugiau laiko ir dėmesio skirti kitiems, antrajai pusei, galite sulaukti sunkiai priimtino atsako. Vargu ar pavyks pakeisti situaciją, verčiau išlikite santūrūs, pasaugokite savo jausmus, daugiau laimėsite ramybe ir gebėjimu išlaukti. Tai taps itin svarbu rytoj, nes baimių ir ja paremtų sprendimų rizikos bus daug. Ieškokite vyresnių, daugiau patirties turinčių asmenų paramos.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šeštadienį pasaugokite save, savo pinigus ir sveikatą, venkite persidirbimo, intensyvesnių kontaktų, susilaikykite nuo ilgalaikių sprendimų ir laikykitės taisyklių. Geriausiai jausitės namuose arba jums artimoje, saugioje aplinkoje. Sekmadienį gerokai atkusite, norėsis save parodyti ir į kitus pažiūrėti, daugiau bendrauti – venkite tuščių kalbų, susikoncentruokite į tai, ko galite pasimokyti iš kitų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šeštadienio pramogos jums gali kainuoti daugiau nei planavote, atnešti daugiau kartėlio nei malonumo, tad mažiau planuokite, apsiribokite kuklesniais norais, svarbu išlaikykite ramybę, apginkite save ir mylimus žmones nuo galimos agresijos, venkite viešų vietų. Sekmadienį daug kas atrodys kitaip, tačiau išlikite itin atidūs jus pasiekiančiai informacijai, ieškokite pagrįstų sprendimų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Santūrumas, gebėjimas pasaugoti artimuosius, tėvus nuo sunkių emocijų, ramiai spręsti iškilusius klausimus bus šeštadienį kaip reta svarbus, todėl planuokite mažiau veiklos, likite saugioje aplinkoje, o sekmadienį vargu ar jus kas nors sulaikys, tik svarbu aiškiai žinokite, ką darote, galvokite, ką sakote, būkite su tais žmonėmis ir tokioje aplinkoje, kurie jus džiugina.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šeštadienį vertėtų atsiriboti nuo per daug plepių žmonių, gąsdinančios informacijos, o ir patys atsargiau rinkitės, su kuo bendrauti ir apie ką kalbėti. Daugiau pasikliaukite savimi, savo ir artimųjų patirtimi bei vidiniu žinojimu. Tai taps labai svarbu sekmadienį, ypač, jeigu norėsite spręsti pribrendusius finansinius, būsto klausimus, atsiribokite nuo bet kokių melo apraiškų.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:21
28:48
19:57

Esports namai

Kiekvienas gali

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką