Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 25d. 20:30

Savaitgalio horoskopas – rugsėjo 26–27 d.

Rasos lašai.
Fotolia nuotr. / Rasos lašai.

Šeštadienį ryte, 9 val. 08 min. Mėnulis pereis į laisvės, draugystės ir išradingumo Zodiako ženklą – Vandenį, tad savaitgalis, ypatingai šeštadienio pavakarė, itin tinkamas bendravimui, šeimos šventėms, susitikimui su bendraminčiais, visuomeninei veiklai, ieškoti naujų įvairių problemų sprendimų, įžvalgų.

Bus labai svarbu pajausti savo ir kito laisvės ribas, galimi įvairūs siurprizai, netikėti situacijos pokyčiai.

Šiomis dienomis įsigyti verta nebent tai, kas susiję su informacinėmis technologijomis, vaizdo ar garso perdavimu arba yra itin netikėta, išskirtinio. Vis dėlto, pirkite tik tuo atveju, jeigu iš tiesų reikia kažką atnaujinti, pakeisti, sutvarkyti. Technikos gedimų, avarijų tikimybė išlieka gana didelė.

Be to, sekmadienio ryte už bendravimą ir informacijos perdavimą atsakingas Merkurijus pereis iš diplomatiškų ir teisingo žodžio meistrių Svarstyklių į intuityvų ir esmės ieškantį Skorpiono ženklą – bendravimo sumažės, bus daug įdomiau analizuoti paslėptus dalykus, pagauti potekstes ir tai, kad ir kaip būtų skausminga, įvardinti. Išryškėja paslaptys, silpnybės, baimės, daugėja kandumo – panaudokite tai visų pirma savęs pažinimui.

Šeštadienį atsipalaiduoti padės melsvai žalsvi, jūros bangos atspalvių drabužiai, papuošalai su akvamarinu, platina. Maistas turėtų būti sultingas ir pieniškas – gerkite daugiau vaisių sulčių, gėrimų su pienu, valgykite pieniškų sriubų, taip pat tiks visi jūros produktai.

Sekmadienį puoškitės ryškių, ypač auksinės geltonos, geltonai oranžinės, baltos spalvos drabužiais, saulės akmenimi (avantiurininis lauko špatas), baltu auksu. Maiste turėtų būti daugiau sėklų, riešutų, atsisakykite saldumynų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitgalį sklaidysis nemažai įtampų, būsite itin draugiškai nusiteikę – galite sulaukti draugų vizitų ar bent skambučių, būsite linkę skirti jiems daugiau laiko. Dienos puikios atsikvėpti ir su kolegomis, bičiuliais, antrąja puse. Šeštadienį turėtų itin pasisekti smagus vakarėlis, tik būkite saikingesni vartodami svaigalus.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Savaitgalį jūs trykšite idėjomis, kaip susitvarkyti, įgyvendinti savo idėjas, spręsti profesinius, karjeros klausimus – diena itin palanki atsikvėpti namų aplinkoje, aplankyti tėvus, artimuosius, surengti smagią ir šiltą šeimos šventę. Būsite itin jautriai ir altruistiškai nusiteikę, dienos tinkamos ir sudalyvauti bažnytinėse ceremonijose.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Nors laikotarpis išlaidauti mažai tinkamas, tačiau surengti smagią šventę vaikams, prisiminti seniai matytus draugus, bičiulius, apsilankyti smagiame renginyje būtų verta. Jausitės puikiai, turėsite galimybių pasireikšti įvairiose srityse, būsite itin nusiteikę bendrauti, žingeidūs, linkę plėsti savo akiratį – skirkite tam daugiau laiko.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savaitgalį, jei nepavyks uždirbti, tai bent palanku įsigyti kažką ryškaus, ypatingo, kas išties pradžiugins sielą, padės jums geriau atskleisti save. Laukia itin įdomios, pilnos netikėtų susitikimų ir įžvalgų dienos, kuomet rasite naujų sprendimų pastaruoju metu jus kankinančioms problemoms. Būsite itin jausmingi ir nostalgiški – aplankykite tėvus, artimuosius.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Puikios dienos parodyti save, dėmesį draugams, bičiuliams, bendrauti su visais ir visomis temomis – tiesiog stebuklingai klostysis įvykiai, sulauksite malonių siurprizų iš antrosios pusės ar tų, su kuriais sieja darbo ryšiai. Bus svarbu tik pasaugoti savo ir artimųjų sveikatą, laikytis nustatytų reikalavimų ir mažiau kreipti dėmesio į gąsdinimus.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Visą savaitgalį laukia intensyvi darbų rutina. Nuveikti pavyks daug, rasite išmintingų ir netikėtų sprendimų, kaip išjudinti įsisenėjusius reikalus per daug neišlaidaujant, o gal net ir uždirbti. Tiesa, pailsėti vargu ar pavyks, nebent pasitelksite vaikus ir savo antrąją pusę į pagalbą – pakeiskite požiūrį į jų sugebėjimus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Sėkmingos, įkvepiančios dienos, itin tinkamos švęsti gimtadienį ar tiesiog atsipalaiduoti, pasidžiaugti pasauliu, imtis kažko, ko niekada nedarėte, susitikti su draugais ar tais, kurie padės jums naujai pažvelgti į save, apsilankyti visiškai naujose vietose. Gali įsižiebti netikėti jausmai – o gal tiesiog sutiksite sielos draugus?

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Tikėtina, kad savaitgalį būsite itin nostalgiškai nusiteikę – proga prisiminti tėvų namus, aplankyti gimines, o gal tiesiog norėsite savaitgalį jaukiai pratūnoti ten, kur saugiai jaučiatės – laikas palankus nurimti, daugiau laiko skirti savianalizei, kūrybinei saviraiškai. Tiesa, dienos siūlys daug įvairių galimybių, bus sėkmingos imtis įvairių veiklų, pabaigti, kas pradėta, ypatingai tai, kas susiję su profesiniais reikalais.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien jūsų autoritetas bus vienaip ar kitaip pagerbtas ar panaudotas – išties palanki diena prisistatyti viešumoje, tik kalbėti stenkitės mažiau, ypatingai pinigų temomis, antraip gali būti primintos jūsų silpnos vietos. Susilaikykite nuo perdėto azarto ir didelių išlaidų, nors progų parodyti jautrumą bus – atsirinkite kam ir kokios paramos išties reikia.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Nors namuose situacija dar vis sudėtinga, tačiau savaitgalį turėsite progos pasidžiaugti savo ilgalaikių įdirbių rezultatais – būsite pilni su jūsų profesine veikla, uždarbio, finansinės situacijos pagerinimu susijusių idėjų. Tiesa, gali kilti pagundų paišlaidauti – tebūnie tai daugiau netikėti, su informacijos perdavimu ar atkūrimu susiję pirkiniai. Puikios dienos parodyti jausmus mylimam žmogui ar tiesiog skirti laiko atgauti jėgas.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Jūsų įkvėpimo dienos, kuomet jaučiatės kaip žuvis vandenyje yra pilnos įžvalgų, įvairios veiklos, netikėtų susitikimų. Visos problemos vienaip ar kitaip sprendžiamos, o ir santykiai su antrąja puse įkvepiantys. Palanku leistis į tolimesnę kelionę, imtis mokslų, plėsti pasaulėžiūrą, bendrauti su išmintingais žmonėmis. Tiesa, transporto priemonėmis naudokitės itin atsakingai.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Savaitgalį jums labiau tiktų šiek tiek pabėgti nuo pasaulio šurmulio ir tiesiog atsipalaiduoti, daugiau dėmesio skirti savo sveikatai. Šeštadienio susitikimai ar tiesiog jūsų įžvalga gali suteikti jums naujų idėjų apie tai, kaip spręsti finansinius reikalus, uždarbio galimybes, tačiau išlaidauti dar ne laikas, verčiau grąžinkite skolas.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

00:32
01:23
18:34

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką