Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 7d. 22:23

Savaitgalio horoskopas – rugsėjo 8–9 d.

Katė lovoje
123RF.com nuotr. / Katė lovoje

Astrologinė prognozė savaitgaliui.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šeštadienį nuotaikos bus pakilios, norėsis mėgautis gyvenimu ir negalvoti apie rūpesčius. Netrūks nei kompanijos, nei progų švęsti. Tačiau būtinas saiko jausmas – lengva bus pasiduoti pagundoms, paskęsti malonumų jūroje. Šią dieną daug judėkite, propaguokite aktyvų poilsį – taip nukrausite energijos perteklių ir išvengsite konfliktų su artimiausiais žmonėmis. Sekmadienį daugiau dėmesio skirkite organizmo stiprinimui, raskite būdų atsipalaiduoti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Tiek šeštadienis, tiek sekmadienis gresia nuostoliais ir konfliktais. Pirmąją savaitgalio dieną daugiau dėmesio pareikalaus buitis, šeimos nariai. Būsite linkę greitai įsiaudrinti, tad lengvai velsitės į ginčus. Diena palanki šeimos šventėms, tokioms kaip krikštynos, vestuvės, gimtadieniai, organizuoti. Sekmadienį nesinorės sėdėti namuose. Šią dieną prasidėsianti jaunatis suteiks fono visam likusiam mėnesiui, tad elkitės sąmoningai, pasvajokite apie tai, ką norite pritraukti į savo gyvenimą.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šeštadienį nenustygsite vietoje, magės lankyti gimines ir draugus, organizuoti išvykas su šeimos nariais ar pasilinksminimus su bičiuliais. Tai tinkamas metas lankytis renginiuose, dalyvauti mokymuose, seminaruose. Šią dieną lengvai megsite pažintis, seksis sklandžiai ir aiškiai dėstyti savo mintis. Tačiau galimi konfliktai artimoje aplinkoje. O štai sekmadienį būsite apkrauti buitiniais reikalais bei šeimyninėmis problemomis.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Visas linksmybės ir šventes planuokite pirmąją savaitgalio dieną. Šeštadienis puikiai tiks ir finansiniams reikalams spręsti, tačiau pasisaugokite besaikio išlaidavimo – būsite pernelyg dosnūs tiek sau, tiek kitiems. Šią dieną galite sulaukti dovanų ir įvertinimų, malonu bus girdėti gražius žodžius apie save. Na, o sekmadienį tapsite praktiški ir pragmatiški, norėsis rūpintis buitimi, švarintis. Tai palanki diena sveikatinimosi procedūroms pradėti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pirmąją savaitgalio dieną Liūto zodiako ženklo atstovai bus nepaprastai aktyvūs. Jei šią dieną teks dirbti – viskas eisis kaip per sviestą, užduotys bus atliktos greičiau ir sėkmingiau nei tikėjotės. Nors šeštadienį galimi santykių aiškinimaisi, daug kas gali likti nutylėta. Sekmadienį puikiai seksis tvarkyti finansinius reikalus. Tinkamas laikas peržvelgti savo biudžetą, planuoti būtinas išlaidas.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Savaitgalį labiausiai norėsis pramogų ir linksmybių. Visi rūpesčiai ir darbai atsidurs antrame plane. Iškilusius ginčus stenkitės spręsti taikiai, gebėkite ramiai priimti kritiką, jums ji gali labai praversti. Pamąstykite, ar viską darote tinkamai. O gal kitų pastabos nėra iš piršto laužtos? Sekmadienį įvyks jaunatis jūsų zodiako ženkle – pats laikas pasvajoti apie norimas perspektyvas, išsikelti naujus tikslus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Svarstyklių zodiako ženklo atstovų laukia iš tiesų nelengvas savaitgalis. Šeštadienis bus labai konfliktiškas, o sekmadienis – itin painus. Pirmąją savaitgalio dieną reikia leisti kuo aktyviau, tačiau vengti blaškymosi, tikslingai naudoti savo jėgas. Sportas puikiai padės nukrauti energijos perteklių, bet būkite atsargūs – didesnė traumų tikimybė. O sekmadienį, atvirkščiai, norėsis atsiriboti ir pabūti vienumoje. Tai puikus laikas apmąstymams, dvasiniam tobulėjimui.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šeštadienis – itin avaringa diena, kelyje elkitės labai atsakingai. Šią dieną bus daugiau konfliktinių situacijų artimoje aplinkoje. Regis, vienas ne vietoje ir ne laiku ištartas žodis, įžiebs audringą diskusiją. Tikėtinos trumpos išvykos, bus daug neįpareigojančio bendravimo, atsitiktinių pažinčių. Sekmadienį taip pat nesinorės užsidaryti namuose, būsite socialiai aktyvūs. Venkite dalyti pažadus, sunku bus realiai vertinti savo galimybes.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pirmoji savaitgalio diena bus tiesiog puiki. Vyraus džiugios nuotaikos, netrūks linksmos kompanijos ir įvairiausių pramogų. Itin tinkamas metas tolesnėms kelionėms organizuoti. Sulauksite ne vieno kvietimo į renginį ar šventę. Sekmadienis bus konfliktiškesnė ir painesnė diena. Gresia nesantaika artimoje aplinkoje, jūsų ir jūsų šeimos narių nuomonės gali kardinaliai išsiskirti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pirmąją savaitės dieną norėsis linksmintis, mažai rūpės buitis ir dalykiniai reikalai. Tačiau aplinkybės privers bent trumpam sugrįžti prie profesinių rūpesčių. Teks pasirūpinti ir finansiniais reikalais, palanku narplioti bendro biudžeto klausimus. Sekmadienis bus daug painesnė diena. Atsargiai vertinkite šiuo metu užsimezgusias pažintis, niekuo aklai nepasitikėkite.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Vandeniams norėsis atitrūkti nuo visų rūpesčių. Pavojus – bėgti nuo problemų pačiais neharmoningiausiais būdais. Šį savaitgalį seksis tik tiems Vandenio zodiako ženklo atstovams, kurie norės tobulėti bei ryžtingai sieks savo tikslų. Šeštadienis tinkamas asmeninių santykių nesklandumams spręsti. Šią dieną būsite nusiteikę romantiškai, norėsis džiuginti mylimus žmones. Sekmadienį daugiau dėmesio skirkite savianalizei, vidinių problemų sprendimui.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Savaitgalis bus įtemptas, ne kartą atrodys, kad sėkmė slysta jums iš rankų. Drąsiai paleiskite tai, kas jau nebeperspektyvu, išsivalykite nuo visko, kas skaudina, slegia, neleidžia gyventi ramybėje. Šeštadienį sustiprės kūrybinis potencialas, atsiras didelis noras kurti, tobulinti savo įgūdžius. Tinkamas metas sveikatai stiprinti, būtina rasti laiko poilsiui. O sekmadienį sulauksite kvietimų pasižmonėti, tai puikus laikas pasimatymams.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką