Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 12d. 23:00

Savaitgalio horoskopas – sausio 13 ir 14 d.

Kava
123RF.com nuotr. / Kava

Leisti savaitgalį namuose ar skirti jį susitikimams su artimaisiais ir draugais?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šeštadienis tinkamas įprastiems reikalams tvarkyti, tačiau ne itin geras metas susitikimams, linksmybėms ar svarbiems projektams. Dieną praleiskite kuo ramiau ir atsargiai žvelkite į gautus pasiūlymus. Sekmadienis leis dirbti produktyviau, tinkamai pasiruošti kitai savaitei. Poilsiui ar susitikimams su rūpimais žmonėmis tinkama antroji dienos pusė.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šeštadienis gali būti sudėtingas ir kupinas nesusipratimų, tad pasistenkite daugiau laiko skirti ramiam poilsiui, atsiriboti nuo nebūtino bendravimo, ypač jei šis bendravimas yra romantiško pobūdžio. Sekmadienį svarbu daugiau dėmesio skirti bazinių reikalų tvarkymui, nes nesunkiai pavyks įvesti reikiamą tvarką ir palengvinti savo gyvenimą.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šeštadienį, atrodytų, net patys nereikšmingiausi įvykiai gali turėti rimtų padarinių, tad svarbu stebėti situacijas tarsi iš šono, bet neskubėti veikti. Tai viena sudėtingiausių ir painiausių dienų savaitėje. Sekmadienis jau visai kitoks: bendravimas taps lengvas, o aplinkoje nebeliks įtampos. Antroji dienos pusė ypač palanki draugiškiems ar romantiškiems pasimatymams.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šeštadienį bus itin svarbu apriboti kontaktus ir pasistengti kuo mažiau bendrauti su išoriniu pasauliu – tai leis išvengti nemažai nesusipratimų, kurie šiandien ypač galimi. Neįsivelkite į apkalbas, nieko nežadėkite ir neatskleiskite savo ar kito žmogaus paslapčių. Sekmadienį antrąją dienos dalį atsipalaidavimą ir džiaugsmą atrasite šeimoje, namų aplinkoje.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Gali užplūsti gyvybingumas, noras sutvarkyti kuo daugiau reikalų, pasimatyti su tais, kurie jums rūpi. Vis dėlto svarbiausius reikalus patartina tvarkyti sekmadienį, kai aplinkoje bus daugiau palankumo ir konkretumo. Šeštadienis nėra itin vaisinga diena, tad galite daug stengtis, energingai siekti savo tikslų, tačiau rezultatai jūsų vis tiek nedžiugins.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šeštadienį emocijos vyraus labiau nei logika, o intuicija veiks itin puikiai. Būtent įsiklausymas į vidinį balsą gali leisti šią dieną išvengti nejaukių situacijų, kurios bus susijusios su noru ne laiku pademonstruoti savo žinias ar nevykusiai pajuokauti. Sekmadienis – puikus metas užsiimti mokslais, darbu su technika, rašyti laiškus arba skirti svarbius susitikimus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Savaitgalis skatins susitvarkyti su finansiniais įsipareigojimais, atiduoti skolas, peržiūrėti išlaidas bei pajamas ir atrasti balansą. Šeštadienį nepamirškite įvertinti savo realios finansinės būklės, dar prieš įsigydami prekę ar paslaugą. Sekmadienis puikiai tinka tiek poilsiui, leisti laiką su mylimais žmonėmis, tiek ir įvairiems darbiniams reikalams tvarkyti.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Laimę atneš paprasti gyvenimo malonumai, kuriems šis savaitgalis ypač tinkamas. Šeštadienį neapsikraukite skubiais ar sunkiais darbais ir apribokite kontaktus – tai leis išvengti smulkių nemalonumų. Sekmadienis taip pat gali būti ramus metas, tačiau kur kas sėkmingesnis, tinkamas pagrindiniams reikalams tvarkyti. Puikus metas pasirūpinti fiziniu kūnu.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Savaitgalis nusimato išties dinamiškas ir kupinas įdomių įvykių. Vis dėlto ne visi įvykiai gali būti malonūs, ypač jei nesuvaldysite puikybės ar noro primesti savo valią pasauliui. Šeštadienį atrodys, kad tarp jūsų ir kitų žmonių perbėgo juoda katė, tačiau situaciją galės pataisyti kuklumas ir pagarba kitų nuomonei. Sekmadienis gali atnešti daugiau puikių galimybių savirealizacijai.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Nėra namų be dūmų, ir tuo galėsite įsitikinti šį savaitgalį. Ypač saugoti santykius su artimiausiais žmonėmis patartina šeštadienį, nes neatsargiai ištarti žodžiai gali sužeisti labiau, nei buvo tikėtasi. Sekmadienis leis išvysti savyje tai, ko iki šiol nebuvote atradę: naujus talentus ir psichologines problemas, kurios neleidžia šiems talentams atsiskleisti.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Dinamiškas savaitgalis, per kurį sunkiai pavyks ilgam likti vienumoje. Draugai ir bendraminčiai norės bendrauti su jumis labiau nei visuomet. Šeštadienis tinkamas nerūpestingiems susibūrimams, per kuriuos nereikėtų spręsti nieko rimto. Sekmadienį galite gauti siuntinį, laišką ar pakvietimą, sužinoti reikiamą informaciją, kuri palengvins tikslų siekimą.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Nors ir savaitgalis, jūsų galvoje gims idėjos, susijusios ne su laisvalaikiu, o su rimtais darbais, kurie galėtų turėti įtakos jūsų karjerai. Pasistenkite kuo mažiau pasakoti apie savo planus kitiems žmonėms ir strategiją kurkite tyliai, net slaptai, ypač šeštadienį. Sekmadienį suvoksite, kas jums trukdo pasiekti savo tikslą, ir rasite spendimą, kuris padės nugalėti šias kliūtis.

Horoskopą sudarė astrologė Lana Kutkytė (sadhanacentras.lt).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką