Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 15d. 20:30

Savaitgalio horoskopas – sausio 16–17 d.

Žiema
123RF.com nuotr. / Žiema

Abi savaitgalio dienas Mėnulis keliaus su jautrumu, atjauta, kūryba ir sielos gelmėmis siejamu Žuvų Zodiako ženklu, gana gražiai sutardamas su didžiąja dauguma kitų planetų, esančių žemės ženkluose.

Puikus laikas, ypač šeštadienį, įgyvendinti savo sumanymus, pradėti konkrečias veiklas, susijusias su grožiu, kūryba, menais, psichologija, kvapais, cheminėmis medžiagomis, taip pat dvasiniu tobulėjimu ir slauga.

Sekmadienį nuotaikos gali būti apskritai sunkiai nusakomomis – Mėnulis jungsis su galinguoju Neptūnu, gali kilti noras atsijungti nuo visų informacijos kanalų, mažiau bendrauti ir panirti į save ieškant atsakymo – o kur gi viso to, kas vyksta, ką darau, prasmė? Painiava, nežinia gali lemti savotišką „pakibimą“ – pasinaudokite proga ir raskite pačius tikriausius, tokius, kokius protu sunku sugalvoti, atsakymus sau, o taip pat jus ilgokai varginančių problemų sprendimus, pamatyti save supančiame pasaulyje. Tai daugiau vidinio darbo laikas, tačiau bus itin svarbu išlaikyti ramų protą ir ramiai daryti tai, ką šiuo metu jums reikia.

Šeštadienį pradžiuginkite save skaisčiai geltona, žydra, žalsvai-melsva spalvomis, apsaugos katės akis (katės akies efektą turintis kvarcas). Valgykite saikingai ir lengvą maistą – salotas, duoną, lengvas užkandas.

Sekmadienį geriausiai jausitės su tamsiai raudonos, vyšninės, tamsiai mėlynos spalvų drabužiais, puoškitės gagato dirbiniais. Maistą pasigaminkite patys, išsikepkite pyragų, meduolių, sausainių ar bent blynų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitgalis itin sėkmingas, jeigu viską darysite su meile, nuoširdžiai, be skubos – puikus laikas puoselėti ryšį su mylimu žmogumi, tiesiog maloniam buvimui savimi jums saugioje aplinkoje. Šeštadienį gali ateiti svarbių įžvalgų, susijusių su profesinių ir gerovės reikalais, o sekmadienį skirkite daugiau poilsiui, susilaikykite nuo skubotų sprendimų.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Savaitgalį galite pasijausti pasaulio gelbėtoju – geras laikas kažką gražaus ir vertingo nuveikti kitų labui, padėti draugams, imtis visuomeninių įsipareigojimų, suburti bendraminčius. Šeštadienis tam puikus, tačiau sekmadienį galite pasijausti visiškai susipainioję savo tiksluose ir siekiuose, visko gali pasirodyti per daug, prieštarauti jūsų profesiniams siekiams, tad venkite skubotų sprendimų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Savaitgalį sunkiai pavyks atsisieti nuo profesinių ar karjeros reikalų – situacija išties verčia jus daug ką pergalvoti, tačiau ieškoti sprendimo tokioje situacijoje, kuomet viskas paremta daugiau nuojautomis, labai sudėtinga. Šeštadienį aplankiusias įžvalgas įsidėmėkite, pasistenkite nuveikti šį bei tą tokio, kas jums leis pasijausti tvirčiau, pavyks įveikti vieną kitą vidinę baimę.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savaitgalį puikus laikas pasinerti į tai, kas nuskaidrins jūsų sielos gelmes. Pasitelkite draugus, bičiulius, bendraminčius ir imkitės labdaringos veiklos, nuveikite kažką gero bendruomenei, tiems, kam dabar sunku – puikus laikas savanorystei, su religinėmis bendruomenėmis, dvasinės, pasaulėžiūrinės informacijos sklaida.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Daug norėsite nuveikti, daug kam pagelbėti, galų gale maloniai pradžiuginti save ir kitus, tačiau pasistenkite savaitgalį išlaikyti emocijas ramesnėmis ir vengti ūmių, mažai apgalvotų finansinių sprendimų bei pirkinių. Verta būtų daugiau dėmesio skirti konkrečiai, jūsų ir artimųjų sveikatos būklę pagerinančiai veiklai, daugiau laiko praleiskite gamtoje.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Savaitgalis skirtas apsispręsti, kuria kryptimi judate su mylimu žmogumi. Šeštadienį jausitės gana pakiliai, su didele meile parodysite dėmesį artimiesiems, pradžiuginsite vaikus ir save, tačiau sekmadienį galite atsidurti visiškoje nežinioje – ar tikrai tai, kuo užsiimate, kaip leidžiate laiką verta to? Kaip visa tai suderinti orientuojantis į svarbiausius tikslus?

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Jūsų didžiulė atjauta, gebėjimas atliepti kitų poreikius ir tuo pačiu konkrečiai pasirūpinti, kad visiems būtų gerai ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai, savaitgalį iš tiesų bus sunkiai pervertinama – pradžiuginkite tėvus, šeimos narius, leiskite atokvėpio ir sau – pats laikas išmokti atstatyti išsekusias jėgas, nuraminti persitempusią nervų sistemą ir mažiau sukite galvą dėl to, ką kas kur sako.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Laukia itin gražus ir jausmingas savaitgalis, ypač šeštadienis, puikiai tinkamas pasimėgauti kūryba, atsikvėpti gamtoje, atsiduoti meilės ryšiui, o gal užsiimti menine veikla su vaikais. Sekmadienį emocijos gali „pakibti“, galite suabejoti tiek savo jausmais, tiek tuo, kas jums svarbu ar teikia džiaugsmo, kokia jūsų kūrybos prasmė – atsitraukite truputį nuo visko ir stabtelėję sulaukite atsakymo.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Pasistenkite atidėti visus skubius reikalus ar pokalbius ir leiskite sau pasimėgauti savaitgaliu namuose, šeimoje, su artimais žmonėmis. Šeštadienį pasitelkite namiškius į pagalbą tvarkantis, įsigyjant tai, kas būtina jūsų gerovei ir namų jaukumui, o sekmadienį švęskite prisimindami protėvius, grįždami į vaikystės pasaką – tikrai yra kuo pasidžiaugti ir už ką padėkoti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Vargu ar savaitgalį pavyks atsiriboti nuo įvairių veiklų ir vaikų reikalų – visiems jūs reikalingi, tačiau viską galima suderinti. Daugiau laiko skirkite tai veiklai, kuri pradžiugins jūsų sielą – pasimokykite muzikos, imkitės kūrybinės veiklos, surenkite iškylą į gamtą, prie vandens, tiesiog paskaitykite ar pažiūrėkite filmą. Sekmadienį tykus buvimas jus gali keistai nuteikti – puikus laikas savęs paklausti – o ko iš tiesų dabar labiausiai trokštu?

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Savaitgalį jausitės vertais pasidžiaugti tuo, ką uždirbate, ką turite ir galbūt pasidalinti su kitais ir įsigyti tai, kas jus jau seniai viliojo, tačiau trūko drąsos išsitarti. Tinkamas laikas grožio procedūroms, įsigyti drabužių, papuošalų, kosmetikos, kvepalų, meno kūrinių ar religinės paskirties dirbinių. Sekmadienį jūsų norai gali tapti itin dideliais, tad būkite atsargūs išlaidaudami, verčiau daugiau pasvajokite, pailsėkite.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Savaitgalis – jūsų laikas. Pasijausite itin gerai – sulauksite tiek draugų, tiek artimųjų dėmesio ir pagalbos, bus daug kalbų ir veiklos, tačiau pasistenkite išlaikyti saiką ir būkite dėmesingi pasiekiančiai informacijai, venkite daryti skubotas išvadas, juolab dalintis ja su kitais. Būkite itin atsargūs kur nors važiuodami, naudodamiesi elektronikos prietaisais – paisykite taisyklių.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką