Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 24d. 22:30

Savaitgalio horoskopas – sausio 25–26 d.

Moteris su katinu
Vida Press nuotr. / Moteris su katinu

Savaitgalis laukia įtemptas, tačiau energingas ir aktyvus. Sudėtingesnis metas emociškai jautresniems žmonėms, gali padidėti nervingumas, varginti nerimas. Didesnė ginčų, konfliktų, avaringumo tikimybė, todėl didelių masinių susibūrimų geriau vengti ir savaitgalį praleisti jaukiame artimųjų, draugų rate arba atsipūsti vienumoje. Sėkmė lydės konstruktyvius ir tolerantiškus, vengiančius konfliktų ir ieškančius kompromiso. Santykiuose augs įtampa, sumaištis. Sekmadienio vakare gali apnikti iliuzijos, tad sprendimus, ypač santykių klausimais, geriau atidėti ateičiai. Puikus metas aktyviai protinei veiklai, idėjų generavimui, intelektinei ir meninei kūrybai. Tai tinkamas metas kurti planams, tačiau dar ne laikas jų įgyvendinimui. Gydančiai veiks ir įtampą mažins buvimas gamtoje, aktyvi fizinė veikla gryname ore

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Avinai šį savaitgalį pajus naują energijos bangą ir bus nusiteikę aktyviai. Tačiau padidės rizika išsišokti, pasirodyti pernelyg savanaudišku ir ekscentrišku – pasistenkite, kad jūsų tikslai nesikirstų su artimųjų interesais.

Šeštadienį apmąstykite ateities planus, laukiančius darbus ir pagalvokite, kaip galėtumėte atskleisti savo unikalumą, individualumą – galite atrasti netikėtą požiūrio kampą, kuris jus nepaprastai įkvėps.

Sekmadienį pageidautina vengti spontaniškų sprendimų ir veiksmų, nesiaiškinti santykių. Jus puikiai nuteiktų ir atpalaiduotų vandens pramogos ir vandens sportas.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jaučiams šį savaitgalį pasaulis gali atrodyti pernelyg nepastovus ir skubantis. Geriausiai pailsėtumėte atokiau nuo miesto šurmulio, gamtoje, sodyboje, ūkyje.

Šeštadienį palankus laikas pakeisti įsisenėjusį požiūrį, kuris trukdo jums tobulėti ir siekti savo tikslų, atsiverti naudingiems pokyčiams.

Sekmadienį gali aplankyti mūza, apimti tikras kūrybinis įkvėpimas – gali kilti originalių idėjų jūsų kūrybiniams projektams, namams, grožiui. Puikus metas gastronominei kūrybai, galite sukurti tikrą šedevrą

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Dvyniai jausis savo stichijoje, trokš būti įvykių sūkuryje. Šeštadienis bus kupinas entuziazmo, puiki diena tvarkyti reikalus, bendrauti, judėti, intelektinei veiklai. Tačiau atminkite, jog įtemptas savaitgalio fonas veiks ir jus, tad bendraudami venkite neatsargaus žodžio, nesivelkite į ginčus.

Šeštadienio vakarą gali apimti emocijos – nepasiduokite joms ir nesileiskite išvedami iš pusiausvyros. Įsiklausykite į savo vidinį balsą, intuiciją, ypač nuo 20 valandos – galimos reikšmingos įžvalgos.

Sekmadienį gali ateiti išties genialūs sprendimai. Nesileiskite į ginčus su antrąją puse, geriau nueikite kur nors pašokti.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Vėžių laukia emociškai jautrios dienos, pasaulis gali atrodyti užgožiantis ir brutalus. Jeigu jaučiatės pavargę, geriau pailsėsite artimųjų rate arba vienatvėje. O jeigu savaitės pabaigoje vis dar esate kupini energijos, tai puiki proga išeiti į žmones, ugdyti pasitikėjimą savimi ir mokytis nereaguoti į kitų elgesį, nepasiduoti emocijoms.

Šeštadienio vakaras palankus aktyviai fizinei ir protinei veiklai. Sekmadienis tinka planuoti, strateguoti, tyrinėti, gilintis į esmę. Galite atskleisti seną paslaptį.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liūtus gali apimti noras konkuruoti, dominuoti, aplenkti kitus. Tačiau šį savaitgalį dėmesio centre trokš būti ne tik Liūtai, tad verčiau šį entuziazmą išlieti užsiimant mėgstama kūrybine veikla. Būsite labai kūrybiški.

Pasitelkite vaizduotę ir sulauksite netikėtų, originalių minčių, apie tai, kaip jūsų kūryba galėtų tapti naudinga kitiems – artimiesiems, visuomenei, o gal net žmonijai. Tapęs įkvepiančiu kūrėju, niekuomet nebestokosite taip trokštamo dėmesio ir nuoširdaus susižavėjimo.

Ypač kūrybiškas bus sekmadienio vakaras. Neapkraukite jo buities rūpesčiais. Verčiau ilsėkitės, pramogaukite, semkitės įkvėpimo iš meno ir muzikos, leiskite ant peties nutūpti mūzai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Mergelėms norėsis daugiau disciplinos ir tvarkos. Šį savaitgalį neverta jos ieškoti, pasaulis gali atrodyti pernelyg chaotiškas ir nepastovus. Gali varginti nerimas, įtampa, nemiga.

Šeštadienis, ypač iki 15 valandos, palankus aktyviai protinei ir fizinei veiklai. Būsite itin išradingi ir praktiški, tai puikus metas atnaujinti savo veiklos metodus, taktiką ir strategiją. Santykiuose, ypač su antrąją puse, venkite kritikos ir aštresnio žodžio.

Jūsų sekmadienį itin praturtintų sanatorinis ar SPA poilsis, vandens procedūros, aromatinės vonios ir kvapni žolelių arbata.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Svarstyklėms šį savaitgalį gali stigti harmonijos. Jai susikurti prireiks papildomų pastangų. Išlošite, jeigu sugebėsite atsitapatinti nuo kitų ir nebeimti į širdį kitų žodžių bei nuomonės. Atminkite, jog jų nuomonė yra visiškai subjektyvi ir neturi visiškai nieko bendra su jumis. Tai įsisąmoninus ilgam atgausite pusiausvyrą ir harmoniją.

Kad ir kaip norėtųsi, nepulkite aiškintis santykių – atidėkite tai geresniems laikams.

Sekmadienį harmoniją atgausite pasinerdami į menus, kūrybą, muziką. Gydančiai veiks apsilankymas meno galerijoje, parodoje ar koncerte.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Skorpionus gali lydėti pagunda demonstruoti savo jėgą, įtaką ir galią, konfliktuoti, kerštauti. Nepasiduokite žemoms emocijoms ir revanšistinėms idėjoms, tausokite savo ir kitų jausmus. Juk Skorpiono žodis arba žudo arba gydo, tad geriau būkite vaistas, nei nuodas. Ypač šeštadienį iki pietų.

Savo pozityviu pavyzdžiu padėkite kitam tapti stipresniu, nepasiduoti silpnumui ir emocijoms. Tai padės jums ūgtelėti vidumi, patirti giluminį transformacijos procesą. Santykių su priešinga lytimi klausimus atidėkite geresniems laikams, čia lengvai provokuosis konfliktas.

Sekmadienį verta pasinerti į gerą detektyvinį romaną, rimtą psichologinį filmą arba imtis kūrybinės veiklos, kuri Skorpionus veikia ypač gydančiai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šauliams gali kilti pagunda žūtbūt įrodyti visiems savąją tiesą. Šį savaitgalį kažko panašaus trokš ir kiti, tad to pasiekti gali būti nelengva.

Šį entuziazmą geriausiai išlieti filosofiniams debatams ir diskusijoms nusiteikusių bendraminčių rate. Tik gerbkite bičiulių nuomonę ir nesupykite, jei ji nesutaps su jūsiške. Diskusijose gimsta tiesa, o šį šeštadienį gali išsikristalizuoti išties genialių ir novatoriškų idėjų.

Sekmadienio rytas palankus studijoms, akiračio plėtrai, o antroje dienos pusėje ar vakare ypač tiktų turkiškos pirties malonumai.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ožiaragiams bus puikios dienos dar kartą persvarstyti savo tikslus, planuotis naujus darbus, atnaujinti strategiją, brandinti naujas idėjas.

Šeštadienis palankus praktinei ir intelektinei veiklai, o sekmadienį vertėtų paskirti kokybiškam poilsiui. Leiskite sau pailsėti daugiau nei įprasta, įsigykite sau kažką prasmingo ir malonaus, aplankykite širdžiai mielą vietą.

Sekmadienį paskelbkite sau dieną be įtampos. Tiks viskas, kas ją šalina ir patinka jums – masažas, šilta mineralinė vonia, pasivaikščiojimas jūros pakrante ar pušyne, bendravimas su artimais, jus įkvepiančiais bei praturtinančiais žmonėmis, jei tik tokių šalia savęs turite.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Vandeniams tai ypač svarbios ir reikšmingos dienos, ypač šeštadienis. Ankstų šeštadienio rytą pasitiksite su naujos energijos banga – verta atsibusti anksčiau, atsikelti kartu su Saule. Drąsiai kelkite naujus tikslus, kurkite ateities vizijas, planuokitės naujus darbus – netrukus prasidės palankus laikas jūsų tikslų įgyvendinimui.

Šeštadienio vakarą (nuo 19 valandos) įsiklausykite į savo vidinį balsą, intuiciją – gali aplankyti vertos dėmesio idėjos. Verta užsivesti idėjų dienoraštį.

Sekmadienio rytą verta paskirti aktyviai fizinei veiklai arba mėgstamam sportui. Tai padės atsikratyti įtampos ir harmoningai nusiteikti naujai darbo savaitei. Antroje dienos pusėje apmąstykite problemas, stringančius reikalus – galite suvokti tikrąsias nesėkmių priežastis. Vakare skirkite laiko atsipalaidavimui, ramiam poilsiui, pasiklausykite harmoningos muzikos, nepersitempkite ir nepervarginkite nervų sistemos.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Žuvys šeštadienį gali pasijusti tarsi krante, o sekmadienį – vėl savo stichijoje. Šeštadienį tinka ne tik apgalvoti savo planus mėnesiui į priekį, tačiau pažvelgti ir į tolimesnę perspektyvą, išvysti ateities viziją. Iki pat popietės palankus metas praktiniams reikalams.

Sekmadienį Žuvys bus itin kūrybiškos, meniškos, o gal net mistiškos. Skirkite laiko kūrybinei veiklai – gali kilti genialių idėjų. Tokiu metu sukuriami tikri šedevrai.

Atidėkite svarbius sprendimus dėl santykių, netgi tuo atveju, jeigu būsite nusiteikę itin romantiškai. Vakare viziją gali būti sudėtinga atskirti nuo iliuzijos.

Horoskopą sudarė Laura Kertenienė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką