Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 22d. 20:30

Savaitgalio horoskopas – spalio 23–24 d.

Ruduo
Fotolia nuotr. / Ruduo
Abi savaitgalio dienos bus daug kuo panašios, mat Mėnulis nuo šeštadienio 10 val. 57 min. keliaus lengvu ir aktyviu, su bendravimu, prekyba, įvairiais mokymais ir mokymu, trumpomis, artimomis kelionėmis, taip pat su kaimynais, broliais ir seserimis siejamu Dvynių Zodiako ženklu.

Kalbų gali būti daugiau nei darbų, išskyrus minėtas sritis – geras laikas vadybininkams, prekybininkams, amatininkams, mokytojams, vairuotojams, žurnalistams.

Ir vis dėlto, tai bus ir visų šių sričių veiklos bei veikiančiųjų išbandymo metas – sekmadienį Mėnulis jungsis su vadinamuoju Juoduoju Mėnuliu – bus atokiausiame nuo Saulės savo orbitos taške, iškeldamas, apšviesdamas visas tamsiausias sielos kerteles, skatindamas veikti iš baimės arba pamiršti atsargumą, bus lengva padaryti kvailų, sunkiai paaiškinamų klaidų, kitus apgauti ir save apsigauti, todėl rinkitės su kuo būti, ką skaityti, žiūrėti ir kuo dalintis, pasisaugokite ilgapirščių, manipuliatorių.

Situaciją keičia ir tai, kad jau šeštadienio rytą Saulė pereis iš Svarstyklių į Skorpiono ženklą, iškeldamas į paviršių tai, ką norėtume nuslėpti, skatindamas kraštutines aistras, aktyvindamas valią, tačiau ir galios struktūras, tad geriau pasijaus stiprieji arba tie, kurie turi pakankamai drąsos atlaikyti spaudimą, ramiai apginti savo poziciją ir eiti tuo keliu, kuris jiems atrodo svarbiausias.

Tai ir didelių verslų, ypač, susijusių su Žemės resursų panaudojimu, finansais, plėtros laikas. Abi dienas pasistenkite kalbėti tik tai, kas iš tiesų reikalinga ir patikrinta, atsirinkti informaciją, jeigu reikia kažkur vykti, skirkite tam daugiau laiko, pasidomėkite aplinkybėmis, taip pat bus svarbu išlikti dėmesingais, sąmoningais. Šeštadienio rytą leiskite sau daugiau pailsėti, tvarkykitės ir tik nuo priešpietės imkitės naujų darbų, pirkinių, surenkite sau ir artimiesiems, kaimynams šventę. Sekmadienio vakarą pasistenkite praleisti namuose.

Šeštadienį šventiškesnę nuotaiką padės sukurti auksinė, geltona, balta spalvos aprangoje, puoškitės aukso dirbiniais, serdoliku. Maiste turėtų būti daugiau patiekalų iš grūdų, miltų, sėklų, salotų su aliejumi, vaisių, daržovių. Vertėtų atsisakyti gyvulinių produktų.

Sekmadienį taikią drąsą palaikyti padės ryškios, įvairios, tačiau tarpusavyje derančios aprangos spalvos, papuošalai su deimantais (briliantais), lazuritu, titanu. Valgyti galima viską, tačiau prasminga būtų paskanauti kažko visiškai naujo, ypatingai egzotiškų vaisių ar bent jau kitaip nei įprasta pagamintų patiekalų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Savaitgalis gali tapti labai dviprasmiškas – viskas tarsi ir gerai, tačiau tuo pačiu ir vis kažkas stringa, ypač su bendravimu susiję reikalai. Norite pasakyti kažką malonaus savo antrajai pusei, kolegoms, verslo partneriams, o išeina atvirkščiai. Svarbiausia bus atmesti bet kokį norą pasirodyti šauniau už kitus, atsirinkti, kada ir ką kalbėti, veikti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Savaitgalį daug rūpesčių tarsi savaime atkris, suvokę savo ribas pajausite daugiau laisvės ir galimybių veikti, vėl atrasite tuos dalykus, kuriuos buvote pamiršę ir visų pirma draugus, kažkada jums daug atsipalaidavimo teikusias veiklas. Tiesa, pasistenkite labai atsargiai išlaidauti, pasaugoti savo turtą, o skuboti, kitų ar jūsų pačių kitiems įpiršti pirkiniai gali labai nuvilti.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Mėnulis pagaliau jūsų ženkle, tad nuo šeštadienio pietų pasijausite vis geriau. Tai, ką sugalvosite, nutarsite šeštadienio popietę, bus labai perspektyvu, tačiau pasistenkite mažiau kalbėti, juo labiau imtis veikti ta kryptimi. Pabrandinkite mintis, sukaupkite daugiau energijos, išlaukite palankesnio veiklai ir komunikavimui laiko, o savaitgalį pasistenkite apraminti savo užmojus, daugiau pailsėkite.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Abi savaitgalio dienos gali tapti jums tiek atsivėrimo, tiek ir tolesnio pasidavimo savo ankstesniems įpročiams, baimėms, paklydimams dienomis, todėl pasistenkite labiau suvokti, pasigilinti į to, kas su jumis ir aplink jus vyksta, kokią teikia prasmę. Atvirumas, aiškumas bendraujant su artimaisiais, namiškiais bus itin svarbus, o manipuliavimas informacija klampins jus į ilgalaikes problemas.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Savaitgaliui tikriausiai turite daug planų – išties, susitikimai, pokalbiai su draugais, bičiuliais, kolegomis jus maloniai nudžiugins, įkvėps šeštadienį, tačiau susilaikykite nuo skubotų veiksmų, juolab pažadų: palaukite bent porą dienų, leiskite informacijai nusistovėti, pasidomėkite, įsitikinkite, kad sąlygos ir aplinkybės tenkina. Galimi įvairūs komunikacijos sutrikimai, painiava.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šeštadienis labai palankus apgalvoti savo planus, profesinius tikslus, būsite linkę daugiau dėmesio skirti darbo reikalams. Sėkmė lydės, jeigu grįšite prie jus iš tiesų įkvepiančių idėjų, tačiau būkite labai saikingi ir atsargūs planuodami savo finansines galimybes. Susilaikykite nuo išlaidų, ypač sekmadienį – jūsų optimizmas gali padaryti jums meškos paslaugą.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Esate pilni jėgų ir įkvėpimo – šeštadienį iš tiesų verta pasvajoti ir apgalvoti, ką su visu tuo galėtumėte nuveikti. Tiesa, kalbėti apie savo idėjas dar anksti, ypač, sekmadienį. Bus sunku adekvačiai reaguoti į kritiką. Pagaliau spręsis, ar bent jau padaugės aiškumo dėl gana ilgai rūpinčių būsto, nekilnojamojo turto, gyvenamosios vietos klausimų, palanku tvarkyti su finansais susijusius reikalus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Saulė nuo šiandien jūsų ženkle, po truputį taps lengviau, tačiau iki gimtadienio jau kiekvienam asmeniškai tęsis kiek sunkesnis laikas, kuomet svarbu daugiau dėmesio skirti sau ir metų darbų pabaigimui, apibendrinimui. Savaitgalis emocingas, tačiau vertėtų ramiau reaguoti į tai, kas vyksta. Pasaugokite savo sveikatą, susilaikykite nuo bet kokių skubotų, ypač, finansinių sprendimų.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Sėkmės, tačiau ir pavojaus paslysti, patekti į ydingų santykių ratą metas, todėl labai atsargiai vertinkite savo žavesį ir galimybes, mažiau apie tai kalbėkite, apgalvokite savo žodžius, prieš įsipareigodami ar kažko reikalaudami iš kitų, pasirūpinkite atsižvelgti į teisines aplinkybes, atidžiai tikrinkite dokumentus, informaciją.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Panašu, kad savaitgaliui esate suplanavę gana daug reikalų, tačiau nusiteikite, kad daug kas gali keistis, ypač sekmadienį. Šeštadienį verta daugiau dėmesio skirti savo ir artimųjų sveikatai, o sekmadienį gali paaiškėti, kad darbų ir rūpesčių yra daugiau nei norėjote, kažkieno klaidos, gali tekti aiškintis dėl darbo reikalų, tačiau bus itin svarbu viską spręsti ramiai, be baimės.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Jeigu turite didelių savaitgalio planų, tai pasistenkite didesnę dalį jų realizuoti šeštadienį po pietų – net jeigu ir sunku bus atsipalaiduoti dėl besikeičiančių aplinkybių, tai bent atrasite tai, kas jus ilgam įkvėps, nukreips. Sekmadienis gali būti kiek painesnis – gąsdins naujienos, svetimos problemos, klaidinanti informacija, todėl raskite tokių užsiėmimų, kurie iš tiesų džiugintų.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Savaitgalį skirkite namams ir šeimyniniams reikalams – būsite sentimentaliai nusiteikę, tad pats laikas pagalvoti apie tai, kaip norėtumėte gyventi toliau, įvertinti tai, ką turite, paveldėjote, pasiekėte ir pagalvoti, kaip galėtumėte visa tai panaudoti savo ir šeimos gerovei. Tiesa, būkite labai atsargūs vertindami finansines galimybes, pasidomėkite, kiek realūs jūsų ar namiškių planai.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

41:01
28:04
00:35

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Naujas testas
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką