Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 26d. 20:56

Savaitgalio horoskopas – vasario 27 ir 28 d.

Rožės
123RF.com nuotr. / Rožės

Abi savaitgalio dienas pilnas Mėnulis keliaus su sveikatos priežiūra, kruopščiu darbu, tvarkingumu ir tuo pačiu priekabumu siejamu Mergelės Zodiako ženklu, darys palankius aspektus į Marsą bei Plutoną, tad dienos turėtų būti itin darbingos, tinkamos įvairiai pavasarinei ruošai. Sekmadienį ypač sėkminga bus veikla, susijusi su žeme – sėkite, ruoškitės žemės dirbimui, tvarkykite atitinkamą įrangą. Palankus laikas ir įsigyti reikalingos technikos, pradėti bei planuoti statybas ar kitus daugiau praktiškus darbus.

Dienos tinkamos ir pasirūpinti ne tik savo ir artimųjų, bet ir gyvūnų sveikata. Tačiau visa tai darykite iki sekmadienio vakaro 17 val. 58 min., nes nuo tada iki 21 val. 12 min., kuomet Mėnulis pereis į elegantiškąsias ir diplomatiškąsias Svarstykles, tęsis vadinamasis neefektyvaus Mėnulio metas. Tuo laikotarpiu darbus reikėtų tik pabaigti, atsikvėpti, šiuo laiku įsigyti daiktai taip pat retai atitinka lūkesčius.

Šeštadienį raskite laiko pasidžiaugti gyvenimu su artimaisiais – surenkite sau tegu ir mažą šventę. Šią dieną tiks dėvėti minkštų, ramių, tarsi apsauginių žalsvų, gelsvų, rusvų atspalvių drabužius, puoškitės amazonitu, bronzos ar žalvario dirbiniais. Valgykite daugiau pieno ir miltinių produktų, medaus, venkite mėsos.

Sekmadienį palankiausios sidabrinė, perlamutrinė, oranžinė aprangos spalvos, puoškitės sidabru, hiacintu (gelsvai oranžinis cirkonas) ar citrinu. Šią dieną valgykite daugiau vaisių, gerkite sulčių, pasmaližiaukite cukatų, suvalgykite medaus ar kitų saldumynų.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Veiklos abi savaitgalio dienas turėsite daug, tačiau šeštadienį išsijudinti bus sunkiau – labiau norėsis tylos ir ramybės, daryti tai, kas įprasta. Na, nebent imtis kažko visiškai naujo ir intriguojančio. Užtat sekmadienį turėtumėte gerokai įsismarkauti su darbais – puiki diena susitvarkyti ir papuošti namus, aplinką, pasiruošti darbo savaitei, įsigyti tai, kas padės jums pakelti savo statusą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Savaitgalį jums būtų itin svarbu rasti laiko atsikvėpti, nuveikti kažką tokio smagaus ir įkvepiančio, kas išliktų ilgam – įgyvendinkite bent vieną savo svajonę! Sekmadienį būsite itin aktyviai nusiteikę, energija liesis per kraštus, tad imkitės to, kas reikalauja fizinių jėgų, – diena tinkama tiek pradėti šokių pamokas, tiek leistis į dienos žygį, tiek ir paruošti šiltnamį pavasariniam derliui.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Geriausiai savaitgalį jausitės namuose, kartu su artimaisiais, nors šeštadienį visiškai atsipalaiduoti nuo profesinių reikalų bus sunkoka, tačiau jau sekmadienį pasistenkite visiškai atsiduoti šeimai, aplankykite tėvus, tvarkykitės namuose ar jų aplinkoje, pabūkite gamtoje ir būtinai nuveikite kažką tokio fiziškai aktyvaus, kas padės jums perkrauti, atpalaiduoti nervų sistemą.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Savaitgalis laukia labai aktyvus – vargu ar pavyks nusėdėti namuose, nes antrosios pusės ar draugų pasiūlymai nuveikti kažką aktyvaus ir naudingo kitiems jums bus gera proga praskaidrinti savo gyvenimą ir smagiai praleisti bent jau sekmadienį. Puiki diena aplinkosaugos, švarinimosi, tvarkymosi akcijoms, kitai visuomeninei veiklai.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Savaitgaliu tikriausiai jau susiplanavote gana rimtą pasivaikščiojimą, jei ne po realias, tai bent po internetines parduotuves? Laikas pirkiniams gana tinkamas, jeigu pavyks, ypač šeštadienį, suvaldyti savo emocijas ir apsiriboti tik tuo, ką suplanavote. Palankiausia skirti daugiau tiek lėšų, tiek ir laiko sveikatinimo reikalams, įsigyti tai, kas reikalinga karjerai, profesinei veiklai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Savaitgalį jūsų santykiai su antrąja puse patirs šiokių tokių išbandymų – venkite provokuoti antrosios pusės kantrybę savo kaprizais ir dėmesio reikalavimu. Savaitgalį, ypač sekmadienį, būtinai norėsite imtis to, kas įkvėps jus ilgam laikui (ypač jeigu tai dar ir su fiziniu aktyvumu susijusi veikla) – itin palankus laikas įgyvendinti bent vieną savo svajonę.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pasistenkite šį savaitgalį daugiau laiko skirti poilsiui ir pabuvimui saugioje, ramioje, jums artimoje aplinkoje, kurioje galėsite daugiau laiko skirti sau ir savo poreikiams. Tiesa, šeštadienio rytą pirmiausiai jums rūpės susitvarkyti, pasirūpinti namiškiais, tačiau sekmadienį būtinai raskite būdų atsijungti nuo kasdienių minčių – jėgų turėsite daug, tad išnaudokite jas aktyviai fizinei veiklai.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šeštadienį netikėtas antrosios pusės pasiūlymas gali padėti apsispręsti jus kankinančioje dilemoje, kam skirti savaitgalio dienas, – jos išties puikios asmeninių santykių puoselėjimui, tačiau taip pat ir imtis bendros veiklos su kitais – tvarkyti viešas erdves, gamtinę aplinką. Sekmadienį būkite dėmesingesni greta esančių poreikiams – norėsite nuveikti daug, tačiau ko nori antroji pusė?

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Nors ir savaitgalis, tačiau visas jūsų dėmesys bus sutelktas į profesinius, karjeros reikalus. Šeštadienį teks gerokai pasistengti, jeigu norėsite išvengti konflikto su namiškiais – paaiškinkite, kad jūsų veikla skirta ir jų gerovei, ir imkitės darbo – šiomis dienomis pavyks pasiekti to, apie ką jau seniai galvojote, tiktai svarbu raskite laiko ir šiokiam tokiam poilsiui, bent pasivaikščiojimui lauke.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šis savaitgalis turėtų suteikti jums galimybę gana smagiai atsikvėpti ir imtis tos veiklos, kuri jums svarbi, verčia jus tobulėti ir geriausiu būdu realizuoti savo svajones. Svarbu tik, kad tai būtų saugu jūsų piniginei – venkite išlaidauti, verčiau fiziškai pajudėkite – dienos, ypač šeštadienis, tinkamos aktyviai iškylai gamtoje, sportui, kitai aktyvesnei praktiškai ar sveikatinimo veiklai.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Finansinių klausimų savaitgalį bus daug – teks pasukti galvą, kaip suderinti poreikius ir galimybes, tačiau tai ir malonių siurprizų dienos, kuomet pavyks išspręsti ilgai jus kankinusius buitinius rūpesčius, susitvarkyti namus ir kitus asmeninius reikalus taip, kaip svarbu jums – emocijų bus daug, ypač šeštadienį teks pasijaudinti, tačiau sekmadienis žada išties įkvepiančių akimirkų.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Antroji pusė ar verslo partneriai, klientai pareikalaus iš jūsų išties gerų vadybininko įgūdžių – teks gerokai pasistengti norint sklandžiai išpildyti visų norus. Šeštadienį pasistenkite ramiau žiūrėti į tai, kad trūksta laiko sau – tai, ką nuveiksite šiomis dienomis, džiugins jus ilgai, sudarys jums galimybes siekti daugiau, įgysite kitų pagarbos ir pasitikėjimo.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

48:28
34:49
00:43

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką