Dabar populiaru
Publikuota: 2020 balandžio 7d. 20:25

Trečiadienio horoskopas – balandžio 8 d.

Pavasaris
Vytauto Šauklio nuotr. / Pavasaris

Šįryt 5 val. 35 val. stojo suprepilnatis Svarstyklių ženkle. Visą dieną tęsis nepalanki ir klastinga 15-oji Mėnulio ciklo para, tvyros neharmoningi planetų aspektai. Lydės emocinis jautrumas, daugeliui bus nelengva išlaikyti harmoningą būseną, pusiausvyrą – tausokime savo ir kitų jausmus, būkime tolerantiški. Ši diena gali atnešti nemažai išbandymų santykiuose, pasukti reikalus viena ar kita linkme – santykiai gali nutrūkti, užsimegzti, pajudėti iš mirties taško, pereiti į naują lygmenį. Svarbi diena dalykinei ir verslo partnerystei, atidumo reikalaus darbas su sutartimis, verslo partneriais ir klientais. 20 val. 46 min. prasidės skaidri ir sėkminga 16-oji ciklo para – vakaras bus malonesnis.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Ši diena žada jums pasirinkimo situacijas, gali tekti svarstyti ir priimti svarbius sprendimus. Santykių aktualijos iškils į pirmą planą – situacija dabar gali pasukti tiek palankia, tiek sudėtinga linkme. Svarbu išlikti kantriems ir diplomatiškiems, nes darnos dienoje mažai – šiandien lengviau susipykti, nutraukti sutartis. Vis dar išaugusi netikėtų nutikimų, avaringumo rizika – išlikite atidūs ir atsargūs.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Būkite atidūs ir dėmesingi jums svarbiuose santykiuose, asmeninėje ir dalykinėje partnerystėje – šiandien klaidos gali tapti lemtingomis, bus lengviau susiginčyti, susipykti. Nepatartina demonstruoti perteklinės iniciatyvos, ekscentriškumo, perdėto reiklumo – santūrumas ir nuosaikumas atneš kur kas daugiau naudos. Neverta pasiduoti konfliktiškai nusiteikusių asmenų provokacijoms.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien svarbu vengti dviprasmiškų situacijų, veikti atvirai ir sąžiningai, tuomet lydės sėkmė, atsivers palankios plėtros galimybės. Derindami veiksmus su proto ir širdies balsu gebėsite daug pasiekti spręsdami santykių, partnerystės klausimus. Puiki diena mokytis, kaupti vertingas žinias – dabar atrasta ir įsisavinta išmintis bus naudinga ateityje, tarnaus augimui ir sėkmei.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Rytmetį bus išaugusi emocinė įtampa dėl superpilnaties – jautresnius Vėžius gali varginti prastesnė nuotaika, padidėjęs jaudulys, jautrumas. Svarbesnius darbus verta atlikti iki pietų, nes antrojoje dienos pusėje gali atsirasti keblesnių reikalų, prireiks daugiau pastangų, nes sėkmė trumpam bus nusigręžusi į kitą pusę, o norai gali viršyti galimybes. Vakare seksis vis labiau, tad svarbiausių išvadų apie šios dienos rezultatus nedarykite be vėlyvo vakaro.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liūtams norėsis nors trumpam pabėgti nuo kasdienybės, ištrūkti iš rutinos. Nestigs įkvėpimo, fantazijos – diena palanki kūrybinei veiklai, menams, grožiui, stiliaus ir dizaino kūrimui. Santykių klausimai spręsis sklandžiai, jeigu nepasiduosite emocijoms ir puikybei, išliksite empatiški ir jautrūs. Į vakarą stiprės įvairios pagundos – saugokitės neapgalvotų išlaidų.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiandien seksis tvarkyti teisinius, juridinius, finansinius, socialinio draudimo reikalus. Palanku tvarkyti mokesčius, kreiptis dėl teisėtai priklausančių garantijų, išmokų, kompensacijų. Vakare prasminga skirti laiko rimtai knygai, palanku pradėti studijuoti, mokytis užsienio kalbas, gilintis į dvasinės išminties šaltinius, psichologiją, filosofiją.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ankstyvas rytmetys bus įtemptas – stos superpilnatis jūsų ženkle, emocinė įtampa pasieks savo piką, o dienos bėgyje po truputį atslūgs. Šiandien išryškėjusias problemas ir užaštrėjusias situacijas būtina spręsti, nepatartina jų ignoruoti, atidėlioti neribotam laikui. Antroji dienos pusė intensyvesnė – gali tekti pakovoti už teisingumą, ginti savo teisėtus interesus. Vakaras – malonesnis, atgausite pusiausvyrą ir stabilumą.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien svarbu pareigingai laikytis normų ir taisyklių, stropiai vykdyti sutartinius įsipareigojimus. Gali tekti tvarkyti kažkokiu juridinius reikalus, komunikuoti ar susidurti su teisėtvarkos institucijomis. Mažiau palankus dienos metas nuo 14 iki 18 val. – galimi nesklandumai santykiuose, ginčai, sudėtingos derybos. Asmeniniuose santykiuose venkite demonstruoti pavydą, siekį kontroliuoti, nekaupkite nuoskaudų. Geriausias sprendimas šios dienos situacijose – atviras ir nuoširdus pokalbis.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šauliams palankesnė pirmoji dienos dalis – svarbiausių darbų neverta atidėti pavakarei. Antroje dienos pusėje gali tekti susidurti su kebliomis situacijomis, reikalavimais, atvira kritika, tačiau ginčytis neverta – vargu ar pavyks įrodyti savąją tiesą. Tai netinkamas metas susitarimams, pažadams, sutarčių pasirašymui. Bendravimui, komunikavimui, ryšiams ši diena palanki – geras bičiulis gali duoti gerą patarimą, suteikti reikiamą pagalbą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Jausmai ir emocijos šiandien gali nuvesti klaidingu keliu, verčiau vadovautis sveika logika ir šaltu protu, suderintu su širdies balsu. Antroji dienos pusė įtempta – gali tekti aiškintis santykius, spręsti dalykinės partnerystės, juridinius klausimus. Šiuo metu naudinga daugiau bendrauti, keistis žiniomis ir savitarpio pagalba su draugais, kaimynais ir giminėmis.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Neapgalvoti veiksmai ir rizika šią dieną vis dar gali prišaukti visiškai netikėtą rezultatą ir praradimus. Emocijos klaidins, ypač antrojoje dienos pusėje – pasikliaukite racionaliu protu. Tikėtinos ryškesnės aktualijos bendravime ir santykiuose – sėkmė jūsų pusėje, gebėsite sklandžiai susitvarkyti su situacija, o gal net atverti naujas galimybes.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiandien svarbiausia vadovautis protu, o ne jausmais – bus sunku atpažinti tikrąjį intuicijos balsą. Gali kilti geri sumanymai, ateiti reikiami sprendimai. Gera diena mokytis, kaupti vertingas žinias. Išmintingas žmogus, autoritetas ar mentorius šiandien gali duoti vertingą patarimą, nukreipti teisingu keliu. Atsakymą į rūpimus klausimus dabar galite atrasti išmintingoje knygoje – tinka gilintis į psichologiją, filosofiją, dvasinės išminties šaltinius.

Astrologinių įžvalgų autorė Laura Kertenienė (jos paskyra feisbuke „Kaip Danguje, taip ir Žemėje“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

04:35
12:16

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

05:52
17:54
02:59

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką