Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 birželio 22d. 21:40

Trečiadienio horoskopas – birželio 23 d.

Šeima
Fotolia nuotr. / Šeima
Saulėgrįžos dienos bus ypatingos – pakilios, Mėnulis artės į pilnaties maksimumą, keliaudamas optimistišku, plėtrą ir tolerantišką, platų požiūrį į pasaulį palaikančiu Šaulio Zodiako ženklu, juolab kad Saulė šiandien puikiai palaikys šio ženklo valdovą Jupiterį. Merkurijus naktį pagaliau pradės keliauti tiesiogiai, tad galima pradėti galvoti apie rimtesnius sprendimus, pajudės reikalai, palengvės dokumentų tvarkymas, informacijos sklaida, padaugės aiškumo.

Laikas iki pietų gana palankus sprendimų priėmimui, imtis gerai žinomų, gerai parengtų svarbių darbų. Tiesa, intensyvesnės veiklos pradžiai Merkurijus dar pernelyg lėtas, tad derėtų luktelėti bent porą savaičių. Nors Rasos, arba Joninės, – tai Motinos Žemės, vaisingumo, gyvybės pagerbimo šventė, partnerystės, net ir šeimos ryšiams puoselėti vakaras ir ypatingai šventinė naktis gali būti sudėtingi. Aistrų bus daug, deja, blogesniąja prasme – venkite svetimų kompanijų, provokuojančio elgesio.

Antra vertus, bus itin svarbu apginti tai, kas jums brangu, suvaldyti blogį, agresiją. Labiau, jautriau pasaugokite vaikus, motinas, taip pat ir būsimas, pačią gamtą. Apskritai atsakingas elgesys, suvokiant ne tik elgesio, bet ir kiekvieno savo žodžio, netgi minties svorį bus ypatingai svarbus, viskas turės tendenciją kartotis. Tad linkiu pakylėtos šventės!

Šiandien palankiausia dėvėti sodriai geltonos, ramių, pastelinių tonų drabužius, puoškitės rodonitu, geltonu agatu, vario dirbiniais. Maiste šiandien turėtų būti daugiau duonos gaminių, patiekalų su grūdais, saldžiais džiovintais vaisiais, sėklomis, riešutais, taip pat derėtų valgyti daugiau ropių, burokėlių, bulvių, tačiau atsisakykite bet kokios mėsos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Gana aktyvi diena, tačiau vargu, ar pavyks viską suplanuoti taip, kaip norėtumėte, tad palikite erdvės atsitiktinumams, laisvės spręsti čia ir dabar – geras laikas sutvirtinti savo šaknis, tapatybę, prisiminti savo kilmę, giminės istoriją, priimti su šeimos ateitimi, namų atnaujinimu susijusius sprendimus. Geras laikas gražiuoju atsisveikinti su tuo, kas jau atgyveno, filosofiškai pažiūrėti į pasaulį.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Palanki diena suderinti tiek profesinius, darbo, tiek asmeninius interesus – kad ir kaip būtų sunku, šiandien daug kas spręsis palankia jums kryptimi – sulauksite palaikymo, rasite rėmėjų, tik atsargiai vertinkite visus egzotiškus, labai gražiai pateikiamus, su užsieniu ir užsieniečiais susijusius reikalus. Vakare pasisaugokite gražbylių, venkite mažai pažįstamos aplinkos.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Nuostabi prieššventinė ir šventinė diena, kuomet galima ir puikiai sutvarkyti krūvą reikalų, ir pasiruošti šventei, o ir visai smagiai atšvęsti. Tikėtina ir finansinė paspirtis ar bent jau gana geras pasiūlymas iš darbdavių pusės, tačiau būkite atsargūs gavę lengvų pinigų pasiūlymą iš pašalinių žmonių – šiandien galima gana lengvai suklysti, užkibti ant vilionių kabliuko, įkliūti į pinkles.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Nors turite daug vidinės stiprybės, gana tvirtą tikėjimą ir moralinį pagrindą, būkite itin atsargūs bendraudami su tais žmonėmis, nuo kurių esate priklausomi, – bus lengva susipykti, tad likite sąžiningi prieš save ir kitus. Verčiau imkitės darbų: palanku imtis būsto, paskolų grąžinimo reikalų, taip pat pasirūpinti sveikata, paieškoti jums labiausiai tinkančių sveikatinimosi būdų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Puikios, pakylėtos šventinės dienos, itin palankios tiek atostogauti, tiek asmeninių santykių puoselėjimui – būsite pilni jėgų, energijos, tačiau ar tikrai norite didelių renginių ir susibūrimų? O gal verčiau artimesnė aplinka, ramus vakaras su mylimu žmogumi, gilesnis gamtos pajautimas? Šiandien galima patirti daug naujo, tik leiskite sau tai, atsiverkite pasauliui.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Rami šventė su šeima, sodyboje ar kokioje nors jums artimoje, jaukioje aplinkoje, gamtoje būtų puikus sprendimas, tačiau pasistenkite pasaugoti savo jėgas, sveikatą, venkite pernelyg didelio šurmulio – tai laikas, kuomet svarbiau stiprinti dvasią nei kūną. Ryte tvarkykite skubius reikalus, tačiau pasistenkite suderinti tiek asmeninius, tiek visuomeninius reikalus, įsipareigojimus draugams.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Ryte imkitės skubių darbų – šiandien galite nuveikti daug, sulaukti sėkmės tiek tvarkydami asmeninius, tiek profesinius reikalus, palanku pasirūpinti ir sveikata, palankesne darbo aplinka. Tai ir gražus šventinis laikas, kuomet smagu susitikti su draugais, atstatyti asmeninius ryšius, tiesiog maloniai pabendrauti su mylimais žmonėmis, rasti laiko atokvėpiui.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Rytas itin intensyvus, palankus iš naujo įvertinti tai, ką turite, grįžti prie patikrintų vertybių ir priimti pribrendusius sprendimus, susijusius su namais, asmeniniais santykiais, studijomis, kūrybiniais planais ir profesine perspektyva, – esate labai optimistiškai nusiteikę, tačiau bus svarbu vadovautis ne kažkieno primesta nuomone, o tuo, kas jums yra svarbu, kur labiausiai linksta širdis.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Esate kaip reta tvirti ir aktyvūs – puikus laikas atstatyti nutrūkusius ryšius, grįžti prie ankstesnių projektų, pradėtų darbų, tik venkite gundytis lengvu uždarbiu ar labai viliojančiais pasiūlymais – bus lengva prisidaryti bėdos, todėl vertėtų paklausyti artimųjų patarimo. Itin palankus laikas pasirūpinti būstu, namų remontu, draudimu, atstatyti santykius su tėvais, giminaičiais.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiandien būkite itin atsargūs bendraudami tiek su aplinkiniais, tiek su mylimu žmogumi – kokia nors smulkmena, užgauta ambicija gali tapti skaudžia patirtimi, tad ieškokite būdų suvaldyti savo aistras, valdingumą, įvertinkite aplinkinių, artimųjų pastangas ir pavyks nuveikti labai daug. Šventinei nakčiai palankiau būtų pasirinkti saugią, ramią aplinką, venkite pervargimo.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Panašu, kad pasiruošimas šventei rūpės jums jau nuo paties ryto – susitarimai su draugais, organizaciniai reikalai vargu, ar leis jums atsipalaiduoti. Norėsite pasirūpinti viskuo, tik svarbu išlaikyti balansą, venkite per daug reikalauti iš aplinkinių, ypač iš antrosios pusės. Namiškių ir jūsų interesai gali išsiskirti, tad nusiteikite, kad gali tekti ieškoti kompromiso.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Norų ir planų tikriausiai turite daug, tačiau pirmiausiai jums rūpės profesiniai reikalai – šiandien galite pasiekti išties daug, tad pirmojoje dienos pusėje imkitės realizuoti tai, kas jums seniai rūpėjo, ypač jeigu tai susiję su kūryba, vaikų reikalais. Bus svarbu kuo geriau pristatyti savo idėjas ir ramiau žiūrėkite į kritiką – juk jūs žinote, ką darote. Pasisaugokite manipuliatorių.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką