Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 09, 20:52

Trečiadienio horoskopas – lapkričio 10 d.

Tai viena iš tų dienų, kai norisi gana primygtinai visiems pasakyti – gyvenkime taikoje, būkime draugiški, kad ir kaip norėtųsi įrodyti savo tiesą. Problemas rodo tai, kad visos trys aktyviausios, veržlios, greitus pokyčius inicijuojančios planetos – kovingasis Marsas ir komunikabilusis Merkurijus, kiek mažiau siurprizų meistras Uranas – vers su stabilumu, aiškumu, sistema, tikslų įgyvendinimu susijusį Saturną keistis, lauš sistemą, visuomenės struktūrą, o visuomenė reikalaus savo.
Šaltalankiai
Šaltalankiai / Vida Press nuotr.

Juo labiau kad prie Saturno prisijungs ir Mėnulis, keliaujantis tuo pačiu Vandenio Zodiako ženklu, siejamu su atsinaujinimu, naujų, informacinių technologijų vystymu, mokslo inovacijų sklaida, tačiau ir asmens laisve, visuomeniniais judėjimais, draugyste.

Žodis ir veiksmas taps viena, tad kyla visų pirma konfliktų, agresijos, tačiau taip pat ir įvairių technogeninių, su žmogaus veikla susijusių katastrofų, avarijų pavojus. Bus itin svarbu atsargiai vairuoti, vengti minios, kuo mažiau kalbėti, juolab viešai išsakyti savo nuomonę – kiekvienas gins savąją, tad bus lengva susipykti, įžeisti ar įsižeisti, sugadinti santykius tiek darbe, tiek namuose.

Antra vertus, bus labai svarbu aiškiai, argumentuotai išsakyti tai, kas jums svarbu, taikiai apginti savo interesus, tačiau kiekvienas pasakytas žodis turi būti pasvertas, be jokio krislo savanaudiškumo. Itin dėmesingi būkite šeimos nariams, vaikams, teisėtiems jų interesams.

Taikingumą palaikys skaisčios baltos, rausvos, gelsvos spalvos apranga, aukštus siekius – ametistas, platina.

Maistas turėtų būti lengvas ir paprastas, naminis: košės su sviestu, pienas, medus. Atsisakykite mėsos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Visų pirma, šiandien bus labai svarbu suvaldyti norą priimti svarbius finansinius sprendimus, atsisakyti naujų įsipareigojimų, verčiau ramiai įvertinkite tai, ką turite ir galite nustebti radę sunkiai išsemiamų rezervų. Rūpės draugų, kolegų, visuomeniniai reikalai, tačiau pasistenkite suvaldyti norą jiems kažką įrodyti, paprotinti, siekt kažką radikaliai keisti jau nusistovėjusiose bendruomenėse.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jums šių dienų išbandymai bus vieni rimtesnių, todėl bus labai svarbu iš anksto nusiteikti, kad teks atlaikyti gana dideles emocines įtampas tiek namuose, tiek ir profesinėje veikloje, gali gerokai susikirsti tiek jūsų ir jūsų antrosios pusės interesai, tiek gerokai keistis situacija darbe. Kol kas stebėkite kas vyksta, venkite iniciatyvos, noro įrodyti savo tiesą, o sprendimus atidėkite, išlaukite.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien ir rytoj jausitės itin pozityviai, būsite pilni iniciatyvos nuveikti daug prasmingų dalykų, tačiau saikas, sąmoningumas turėtų būti pirmoje vietoje – susilaikykite nuo noro galva pradaužti sieną, venkite persidirbimo, labai atsakingai pasižiūrėkite į savo sveikatos reikalus, daugiau ilsėkitės, atsisakykite nebūtinų intervencijų, paieškokite alternatyvių problemų sprendimo būdų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Dienos gali būti lemtingomis, jeigu sugalvosite staiga priimti rimtus finansinius sprendimus, investuosite pinigus, pasirašysite dokumentus, kurių turinys kenkia jūsų interesams. Yra pavojus ir gerokai apsipykti su mylimu žmogumi, vaikais, ilgam sugadinti santykius, todėl pasistenkite šiandien stebėti tai, kas vyksta tarsi iš šono, išlaukite teisingiausio sprendimo momento.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Vienos sunkesnių dienų pastaruoju metu, kai santykiai su namiškiais, antrąja puse tampa, atrodo, sunkiai valdomi, liekate sunkiai suprantami ir suprantantys, visos kalbos baigiasi tik įtampos didėjimu, juolab vėl kaupiasi problemos ir darbe – svarbu susilaikykite nuo skubotų sprendimų, stebėkite situaciją, išlaukite ir išeitis rasite daug lengviau, nei galvojote ar bijojote.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Šiomis dienomis vertėtų labiau susirūpinti savo sveikata, tačiau venkite kalbų apie tai ar noro įrodyti savo tiesą, verčiau padarykite viską, kas nuo jūsų priklauso – susitvarkykite dienotvarkę, atsirinkite svarbiausius darbus ir įsipareigojimus, pasistenkite dirbti tik tai, ką išmanote, būkite dėmesingais, nes klaidos gali brangiai kainuoti. Atsargiai vairuokite, dirbkite su pavojingais prietaisais.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Kad ir kaip jus trikdytų, skaudintų mylimo žmogaus, vaikų elgesys, priekaištai ar išlaidavimas, kylančios ir jūsų veiklą labai ribojančios finansinės problemos, pasistenkite mažiau ginčytis ar pyktis, verčiau paieškokite aiškių būdų spręsti tikriausiai jau įsisenėjusias ir įgrisusias problemas. Vertėtų rasti daugiau laiko poilsiui namuose ar kitoje jums artimoje ir jaukioje aplinkoje.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Ypatingos jėgos kaupimo metas, kai tenka rinktis ir aiškiai įvardinti kas jums svarbiausia. Būsite linkę daugiau laiko praleisti namuose, šeimoje, tačiau tuo pačiu visa esybe veršitės į platesnes erdves, bus gana sunku išvengti konfliktų tiek su savimi, tiek ir su artimaisiais – tai gera proga atsirinkti vertybes, susidėlioti prioritetus, puikus laikas kūrybai, santykių su antrąja puse peržiūrai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Nors kankina užslėptos baimės, pasitikėjimo savimi trūkumas, turite gana daug galimybių po truputį išaugti iš to ir kiek drąsiau imtis tos veiklos, kuri reikalauja atsidavimo, susitelkimo, disciplinos. Kaupkite vidinę stiprybę, mokykitės ir gana greitai pradėsite matyti prasmingus rezultatus, sustiprinsite savo statusą, taip pat ir finansinį. Geras laikas prisiminti vaikystės pasakas.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Tai jūsų jėgos ir tuo pačiu galimo nuopuolio metas, kai itin svarbiais taps finansiniai, vertybiniai klausimai, teks labai griežtai ginti savo poziciją, rasti išties tvirtų, pagrįstų, nuo emocijų atribotų argumentų. Kad ir kokių priekaištų išgirstumėte bus itin svarbu vienprasmiškai prisiimti atsakomybę už savo žodžius ir veiksmus, taisyti klaidas, atsargiai vertinti gautas žinias, ieškoti pagrindimo.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Atrodo, kad pasaulis verčiasi aukštyn kojomis ir tai, kas buvo aišku, tampa visiškai sunkiai suvokiama, tenka iš naujo pergalvoti savo darbo metodus, profesinius siekius. Palankus metas vidiniam darbui, savo vertybių, esminių tikslų išgryninimui, daugiau dėmesio skirti labdarai, savo vertybių permąstymui, naujam žvilgsniui ir tai, ką turite, pavedėjote, šeimą, namus.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Prasideda šiek tiek sunkesnės dienos, nes įtampa aplinkoje pasieks tokį laipsnį, kad tenorėsite pasislėpti saugioje vietoje ir pralaukti susigūžus arba imti galvoti, ką daryti tokioje situacijoje, iš naujo pasitikrinti savo vertybes. Susilaikykite nuo diskusijų pasaulėžiūrinėmis, mokslo temomis, susilaikykite nuo kelionių planų, aktyvios veiklos, skubotų sprendimų.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką