Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 11 02, 20:30

Trečiadienio horoskopas – lapkričio 3 d.

Mėnulis jau visai senas – tai paskutinė diena prieš jaunatį, kuomet jis dar šiek tiek matomas, tad geriausia diena mėnesio darbų pabaigimui ir to, kuo gyvenome, apibendrinimui. Labai svarbu atrasti darną, taikytis, spręsti ginčus ir galiausiai suvokti laiko ir vietos, kur esame, prasmę visoje gyvenimo tėkmėje: iš apibendrinimų nutiesti kelią į ateitį – įvardinti viziją, formuluoti ilgalaikius tikslus.
Ruduo
Ruduo / 123RF.com nuotr.

Tai atlikti padės Mėnulis, esantis su darna, teisingumu, harmonija, saikingumu siejamame Svarstyklių Zodiako ženkle, skatinantis paisyti esančių greta interesų, elgtis etiškai, diplomatiškai, atrodyti elegantiškai, skoningai puoselėti savo kūną ir aplinką, suderinti nuoširdumą su nauda.

Tai bus itin svarbu šiandien apie pietus, kuomet gali tekti susidurti su vakarykščių klaidų pasekmėmis, atlaikyti darbdavių, viršininkų spaudimą – daug kas priklausys nuo jūsų sugebėjimo suvaldyti emocijas, žodžius, išlikti dalykiškais ir etiškais. Vakaras palankus nuoširdiems pašnekesiams, pasidalinti įkvepiančiomis patirtimis ar bent dienos įspūdžiais, aptarti atostogų, kelionių planus.

Elegancijos šiandien suteiks gana tamsios, griežtesnės aprangos spalvos, dirbiniai iš balto nefrito, žadeito. Maistas taip pat turėtų būti lengvas, labai tiktų pieno produktai, sultiniai, valgyti derėtų tegu ir dažniau, bet po truputį.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Gana graži diena, jei pavyks darbe išvengti konflikto su viršininku, darbdaviu, apginti teisėtus savo interesus. Susilaikykite ir nuo ginčų su antrąja puse dėl perdėto dėmesio profesinei veiklai, venkite ultimatumų ar noro staiga kažką radikaliai pakeisti – pirmiausia pabandykite suvaldyti tai, ką jau turite. Vakaras gali tapti puikia proga atstatyti santykius, nuoširdžiai pasidžiaugti buvimu su mylimu žmogumi.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ypatingos dienos, kuomet noras išlaikyti santykius su pasauliu, antrąja puse, verčia daug ką permąstyti, ieškoti būdų susibalansuoti. Tai padaryti dabar gana geras laikas. Esate darbingi, pilni geriausių norų pasirūpinti visais, ypatingai – darbo sąlygomis, geresniu atlyginimu, saugumu, ir jums tai puikiausiai pavyksta, tik svarbu išlaikyti saiką ir profesionalumą bendraujant, vengti kraštutinumų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Kad ir kiek smagių dalykų norėsis artimiausiomis dienomis nuveikti, dabar svarbiausia poilsis ir galėjimas atsiriboti nuo noro aktyviai įsitraukti į visų reikalus, apie viską išsakyti savo nuomonę. Paieškokite išmintingo žmogaus, padėsiančio jums nurimti, atstatyti nervų sistemą, susivokti ir vėl pasijusti saugiai. Jeigu tik turite galimybių, atitrūkite nuo įprastos aplinkos, pakeliaukite.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Puikiai jausitės namuose, su artimaisiais, juolab kad vakarykštės emocijos ir problemos slūgsta, o apie pietus gali ir visai išsispręsti, pavyks gražiuoju suderinti savo pozicijas ir atsakomybes. Jūsų norą pailsėti, daugiau laiko skirti kūrybai, laisvalaikio veiklai, vaikams gali gerokai trikdyti, o gal ir privers labiau sukrusti, senų draugų siurprizai, ankstesni įsipareigojimai jiems.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiandien norėsite greitai ir vienu ypu išspręsti per šventines dienas susikaupusias problemas – viskas bus gerai, jei pavyks išspręsti dar vakar kilusį konfliktą, problemas, susijusias su sveikata ir darbingumu. Ieškokite pagalbos, konsultuokitės ir labiau pasitikėkite savo antrąja puse, verslo partneriais, venkite kelti kategoriškų reikalavimų. Vakarą būtinai skirkite mylimam žmogui.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Nors ir jaučiatės gana gerai, juolab kad sulauksite malonaus atlygio už savo darbus, pasistenkite suvaldyti norą leistis į diskusiją apie pinigus su vaikais, mylimu žmogumi ar pretenzingai pasvajoti apie tai, kaip norėtumėte leisti laisvalaikį, verčiau parodykite, kuo tai bus naudinga visiems. Atidžiau įsiklausykite į artimųjų žodžius – galite daug suvokti tiek apie save, tiek apie juos.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Vakarykštės įtampos ir namuose kilusios problemos slūgsta, šiandien apie pietus pavyks pagaliau rasti būtinus sprendimus, o galiausiai daug kas stos į savo vietas, tačiau susilaikykite nuo didesnių laisvalaikio planų, nes artimiausiu metu gali tekti labai intensyviai imtis buhalterinių, finansinių, su nekilnojamuoju turtu, draudimu susijusių reikalų, taisyti ankstesnes klaidas, peržiūrėti priimtus sprendimus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Puikiai jaučiatės namuose, jums saugioje, artimoje aplinkoje, besigilindami į jums svarbius tapatybės, savo vietos po Saule klausimus, ir tai labai gerai, nes artėja metas priimti gana rimtus su asmeniniais santykiais, ryšių su aplinkiniais ir pasauliu palaikymu susijusius sprendimus. Daug kas priklausys nuo to, kiek sugebėsite išlikti savimi, tačiau tuo pačiu paisyti galiojančių taisyklių.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Vienas iš svarbesnių artimiausių dienų dalykų – pasirūpinti savo sveikata, ypač nervų sistema, didesniu jos stabilumu, nors pastarosiomis dienomis jums tai turbūt mažiausiai rūpėjo. Jūs turite tiek idėjų ir reikalų, kad jums labai rūpi pasidalinti visu tuo su draugais. Tai tikrai verta daryti, tačiau pasistenkite susilaikyti nuo pretenzijų ar ginčų dėl piniginių reikalų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Puiki diena profesinei veiklai – įtampos slops, problemos vienaip ar kitaip spręsis, nors dar gali tekti vidury dienos išgyventi sunkesnį etapą. Tuo metu bus svarbu išlaikyti santūrumą, susilaikyti nuo noro prisiimti atsakomybę už visus, priimti vienpusiškus sprendimus, ypatingai finansinius. Yra rizikos padaryti ilgalaikių pasekmių turinčių klaidų, todėl išlikite budrūs ir sąžiningi su savimi.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Vakarykštės problemos į popietę spręsis ir jūs vėl galėsite laisviau įkvėpti ir plačiau išskleisti sparnus – juk esate gerai matomi ir gerbiami, pilni idėjų ir noro kurti, judėti tolyn. Būkite itin dėmesingi, jei teks viešai pristatyti savo idėjas – dar kartą peržiūrėkite informaciją, patikrinkite visus faktus, pagalvokite ir apie auditorijos pasiruošimą išgirsti jūsų žinią.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Pats metas plėsti ryšius su užsieniu ir atokesnėmis vietovėmis, atnaujinti techniką. Pasistenkite, kad technika, esamas interneto ryšys netrukdytų jums tai daryti, tobulinkite savo įgūdžius šioje srityje. Ilgainiui jūsų įgūdžiai pasitarnaus jums ar jūsų vaikams. Pasistenkite šiandien suderinti darbą ir poilsį, venkite pervargimo, antraip gali tekti rimčiau užsidaryti namuose.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką