Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 30d. 20:31

Trečiadienio horoskopas – liepos 1 d.

Svencelė
Daivos Jankauskaitės nuotr. / Svencelė

Vasara prasidės viena iš stipresnių, geresnių dienų per pastarąjį laikotarpį. Atsiras nemažai vilčių, kad gyvenimas stojasi į vėžes, problemos sprendžiasi, norisi imtis veiklos, darbai vyksta tarsi be ypatingų pastangų, atrodytų, jog randate būdus išeiti iš labirinto.

Vis dėlto išliks nemalonus sužeistumo jausmas, kuris neleis atsipalaiduoti. Ir tai gerai, nes išliks budrumo renkantis, bus itin svarbu nepasiklysti, išlaikyti esminių vertybių stuburą, žmogišką atjautą tiems, su kuriais esame ar susitiksime. Nors diena emocinga, tačiau tinkama protinei veiklai, gilintis į problemų esmę, rengti dokumentus, taip pat ir horoskopo analizei, mokytis astrologijos ar astrologinei konsultacijai.

Palankios spalvos šiandien – alyvinė ir balta, o saugos hematitas ir raudonas jaspis, dar geriau jeigu jie bus viename (vadinamasis tigro akmuo, geležingas kvarcas, jaspilitas). Darbingą dieną, jeigu norite išlaikyti šviesią galvą, valgyti reikėtų saikingai, iš esmės užtektų tyro šaltinio vandens, duonos ir varškės sūrio. Tiktų ir pabadauti, leisti organizmui apsivalyti.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien laikysis vakarykštės nuotaikos, tačiau laikas bus jautresnis, itin tinkamas labiau pasigilinti į save, apmąstyti ir išjausti, kiek jums prasmingas ir perspektyvus jūsų darbas, kiek jis atitinka jūsų gyvenimo tikslus, ką gali duoti jums ir visuomenei. Peržiūrėkite savo vertybes, tai, ką atsinešėte iš šeimos. Galbūt rasite skausmingų momentų, tačiau turite progą juos suvokti ir palengvinti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Šiandien jūsų partneris (-ė) mėgausis jūsų dėmesingumu ir jautrumu – rasite ir šiltą, jautrų žodį, ir būdų suartėti. Puikus laikas saviugdai, psichologinėms konsultacijoms. Imkitės to, kas gali išties daug suteikti jūsų asmenybės tobulėjimui, spręsti gilias pasąmonėje glūdinčias skausmingas problemas. Kalbėkitės, bendraukite, atkreipkite dėmesį į jūsų santykį su žmonėmis ir visuomene.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Darbe šiandien bus daugiau emocijų negu veiklos, tačiau puiki diena rimčiau pasirūpinti psichologine darbo atmosfera, santykiais su žmonėmis. Spręsis ir atlygio, vertybiniai klausimai, pasigilinkite, kiek jūsų puoselėjamos vertybės atitinka visuomenės interesus, galite sužinoti apie save netikėtų dalykų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Tęsiasi itin jautrus ir kūrybingas laikas, kuomet norisi panirti į kūrybą, kontempliuoti pasaulio grožį, būti gamtoje, ilsėtis ir visa tai parodyti pasauliui. Ar bent jau imkitės kūrybinės veiklos su vaikais, mylimu žmogumi, skirkite jiems daugiau dėmesio. Tiesa, skausmingai apie save gali priminti profesiniai ir darbo reikalai, tačiau rasite būdų, kaip viską suderinti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Visiško nunirimo „po vandeniu“ laikotarpis, kuomet geriausia būtų tiesiog būti namuose, gamtoje, ilsėtis, panirti į prisiminimus, imtis dvasinių praktikų, savistabos ar bent pasigilinkite į giminės medį, šeimos paslaptis – atrasite nemažai to, kas giliai keis jus ir jūsų pasaulėžiūrą.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jūsų jautrus, emocingas ir tuo pačiu labai gilus bendravimo būdas šiandien leis su jūsų partneriu (-e) atrasti gilų dvasinį ryšį, jautriau atliepti vaikų interesus. Daug emocijų jums kels galimybė gilintis į pasaulio paslaptis, pamatyti pasaulį ir visuomenę naujai, patirsite nemažai filosofinių įžvalgų. Galite sulaukti netikėtų, su užsieniu susijusių pasiūlymų, taip pat tinkamas laikas skirti daugiau laiko ir dėmesio astrologijai.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien būsite itin jautrūs aplinkos, maisto, santykių kokybei. Jeigu tik turite galimybių, pasirūpinkite savo gerove, tiek kūno, tiek ir psichologine aplinka. Daug emocijų gali kelti ir uždarbio klausimai – galite sulaukti visai palankaus pasiūlymo, tačiau į jūsų karjeros pokyčius skausmingai reaguos partneris (-ė). Nebus lengva tai spręsti – gal situaciją palengvintų kelionės į užsienį perspektyva?

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Jūs būsite visiškai savo stichijoje – tiek jūsų kūryba, tiek ir laisvalaikio idėjos sulauks visapusiško palaikymo, atliepimo, bus lengva savo jausmus ir pasaulėžiūrą perteikti kitiems, atliepti vaikų interesus, kils netikėtų, visai naujų pasiūlymų iš partnerių pusės. Tiesa, gali kilti baimių dėl sveikatos, būtinybė pasirūpinti ne tik sielos, bet ir kūno reikalais.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien būsite itin romantiškai ir nostalgiškai nusiteikę, kils daug prisiminimų iš vaikystės, labai tinkamas laikas pasigilinti į savo emocijų priežastis, pasąmonės gelmes, padirbėti su savo baimėmis ir paieškoti vidinių resursų ir tuo pačiu idėjų verslo vystymui, ilgalaikiam gerovės užsitikrinimui.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Nors turite iš vaikystės, tėvų namų atsineštų skausmingų partnerystės kompleksų, tačiau jūsų jautrumas, emocingas atliepimas ir tuo pačiu praktiškumas nuglaistys visus aštresnius kampus. Šiandien galite patys save nustebinti tuo, kaip jums svarbus atliepimas, kaip jaudina draugų, visuomenės problemos.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Emocijų tiek darbe, tiek artimiausioje aplinkoje netruks. Pasistenkite bendrauti kuo jautriau, skirkite daugiau dėmesio tiems, su kuo esate, kalbate, nors ir norėsis problemas spręsti greitai. Pasirūpinkite artimaisiais, gyvūnais, gali tekti netikėtai semtis išminties iš to, ką jums davė tėvai, liaudies medicinos.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Norėsite ilsėtis, trauks pasaulio toliai ir gamtos grožis, iš viso to semsitės kūrybinio įkvėpimo, gyvenimo džiaugsmo, tačiau pasistenkite neskubėti išlaidaujant, šiandien materialūs poreikiai gali itin skausmingai nusodinti jūsų polėkį. Paieškokite resursų namuose, o gal tiesiog daug ką galima įgyvendinti nebūtinai išvykstant labai toli.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

01:03
00:44
10:08

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką