Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 14d. 20:30

Trečiadienio horoskopas – liepos 15 d.

Saulėlydis Palangoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Saulėlydis Palangoje

Trečiadienis išsiskirs gana stabiliu, darbingu emociniu fonu. Mėnulis taip pat bus stabiliame, žemiškame ir praktiškame Jaučio ženkle, puikiai palaikydamas Saulę vandeniniame Vėžyje. Puiki diena imtis visų praktiškų darbų, ypatingai susijusių su žemės ūkiu, augalais, grožiu, taip pat diena tinkama statybos, būsto įrengimui, palankus laikas įsigyti tiek praktiškų, tiek prabangos, grožio prekių.

Diena palanki ir motinystei, meilės ryšiui. Palanku pasirašyti ilgesnį laiką rengtas sutartis, tačiau nusiteikite, kad gali tekti priimti ir gana greitus sprendimus, tačiau bus itin svarbu, kad jie būtų etiški, laikykitės taisyklių. Diena gali būti gana įtempta valdžios, galios struktūroms – gali išryškėti klaidos, kilti masių pasipriešinimas, nors rimtesnių konfliktų pavyks išvengti.

Šiandien dėvėkite kuo mažiau drabužių, jie turėtų būti dangaus mėlynumo spalvų su auksiniais akcentais, puoštis tiks tokių pačių spalvų lazuritas. Valgykite įvairų maistą, tačiau bus svarbu saikas, verčiau daugiau sportuokite, judėkite, tiesiog imkitės veiklos, bendraukite, tai puiki diena priimti svečius.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Puiki diena susidėlioti vertybių sistemą, pergalvoti asmeninius tikslus ir suderinti juos su šeimos poreikiais. Daug jūsų dėmesio užims finansiniai klausimai – diena puiki spręsti uždarbio, gerovės klausimus, tikėtinas neblogas uždarbis arba bent tai, kaip pinigus panaudosite, suteiks jums ir jūsų šeimai ilgalaikės naudos. Vis dėlto pasistenkite būti jautresni artimųjų atžvilgiu.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Tai, ko šiandien imsitės turėtų būti itin sėkminga, gali pavykti išspręsti daug įtampas kėlusių klausimų, ypatingai susijusių su informacija, ryšių su užsieniu palaikymu. Teks nugalėti vieną kitą baimę veikti, tačiau aplinkybės siūlys tokius sprendimus, kurie neabejotinai bus sėkmingi.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Nors diena ir sėkminga, tačiau jums emociškai gali būti nelengva – būtų idealu, jeigu galėtumėte daugiau laiko skirti sau, pabūti namuose. Nepaisant to, gali tekti imtis finansinių klausimų sprendimų, palanki diena peržiūrėti investicijas, pajamas, priimti su darbu susijusius sprendimus. Puiki diena imtis labdaros, tačiau pasistenkite apie tai per daug nekalbėti, investuoti į dvasinį tobulėjimą.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Puiki diena spręsti visomis prasmėmis su partneryste susijusius klausimus, aptarti sutartis, konsultuotis ir konsultuoti, imtis teisinių reikalų sprendimo. Daug dėmesio skirsite visuomeninei veiklai, draugams, kelionių planavimui, tačiau gali nerimo kelti tai, kaip viską suderinti su darbu – šiandien pavyks.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Įsiklausymo į save laikas tęsiasi, tačiau atostogoms ne pats palankiausias metas – darbe gali tekti priimti nemažai emocijų keliančius skubius sprendimus, ypatingai dėl neapibrėžtų finansavimo klausimų, būtinybe spręsti darbo saugos, aplinkos kokybės užtikrinimo klausimus. Palankus laikas labdaros projektams, renginiams.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Viso jūsų dėmesio pareikalaus visuomeninė veikla, draugų ir kelionių į užsienį reikalai – puiki diena imtis kelionės organizavimo, suderinti tai su visomis suinteresuotomis pusėmis, nors baimių kels finansiniai klausimai, jūsų galimybių ribos. Šiandien vis dėlto ta diena, kuomet pagrįstus sprendimus realizuoti pavyks.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Emocijų šiandien bus daug, tikėtina, kad jos bus susijusios su nekilnojamojo turto įsigijimu – gali tekti gana skubiai priimti sprendimus, kils baimių dėl teisinių dalykų, įtampų dėl partnerio (-ės) pritarimo ir palaikymo. Nepaisant visko, šiandien aplinkybės palankios imtis rimtų sprendimų, tačiau tarkitės, klauskite patarimo tiek darbe, tiek šeimoje.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Panašu, kad visas jūsų dėmesys šiandien skirtas partneriui (-ei) arba konsultacijoms, gali tekti imtis netradicinių sprendimų, susijusių su kelionėmis į užsienį, studijomis, mokslu ar religinėmis temomis. Teks daug bendrauti, gali tekti skubiai spręsti su sveikata susijusius klausimus. Pasistenkite nuveikti kuo daugiau.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien priimti sprendimai padės jums išspręsti nemažą dalį ilgai besikaupusių finansinių, pajamų klausimų, tačiau bus itin svarbu išlaikyti dėmesį aplinkiniams – pasirūpinti artimųjų, bendradarbių, gal net jūsų augintinių gerove, emocine aplinka, prisiminti tradicijas. Palankus laikas imtis aktyvaus laisvalaikio – įtraukite į tai parterį (-ę), vaikus.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Puikus laikas meilei ir partnerystei, spręsti šeimos, asmenines problemas – šiandien pavyks daug ką suderinti. Būsite itin dėmesingi mylimam žmogui, vaikams, jautrūs bendraudami. Puikus laikas poilsiui, gurmaniškoms pramogoms, o gal tiesiog gražinimuisi ar SPA procedūroms, tačiau pasirūpinkite ir vaikais bei mylimu žmogumi.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Šeimai, giminės istorijai, tradicijoms šiandien norėsite skirti daugiau dėmesio ir laiko – puiki diena suderinti asmeninius ir artimųjų interesus. Prisiminkite vaikystę, tai, ką gražiausio atsinešėte iš tėvų namų, padėkokite jiems už visas pamokas. Gilinkitės į giminės istoriją – gali atsiskleisti netikėtų, jums asmeniškai labai svarbių dalykų.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiandien sklandžiai spręsis visi svarbiausi jūsų sumanymai – bendraukite su draugais, bičiuliais, klauskite jų patarimo, ieškokite informacijos. Vis dėlto yra rizikos, kad priimti finansiniai sprendimai bus ne visai pamatuoti – pasistenkite, kad jums vadovautų sveikas protas, pasitarkite su namiškiais.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką