Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 11d. 20:30

Trečiadienio horoskopas – rugpjūčio 12 d.

Ryškiaspalvių aguonų pieva
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ryškiaspalvių aguonų pieva

Ši diena pareikalaus iš mūsų nemažai susikaupimo ir atidumo, nes reikės atsirinkti, kas svarbiausia. Ryte tai padaryti bus gana lengva, iki maždaug 11 val. geras laikas atlikti skubius, praktiškus, su finansais susijusius darbus, tačiau jau nuo pusiaudienio iki pat 16 val. 46 min., kuomet Mėnulis pereis iš Jaučio į Dvynių Zodiako ženklą, prasideda vadinamasis neefektyvaus Mėnulio laikas. Tuomet reikėtų tiesiog užbaigti pradėtus darbus, imtis kasdienės, įprastos veiklos, tvarkytis, o geriausia – skirti laiko poilsiui.

Rimtesnius pirkinius ar didesnių darbų pradžią atidėkite apskritai tolimesniam laikui, nes pastarosios dienos bus išties įtemptos, galimi įvairūs pokyčiai, bus sunku priimti objektyvius sprendimus. Mėnulis taip pat jau senas, tad šiomis dienomis darbų verčiau planuokite mažiau, nebent tai, ką reikia užbaigti.

Vakarop taps lengviau bendrauti, padidės smalsumas, norėsis daugiau judėti ir pažinti. Tvarkykite dokumentus, el. paštą, parašykite, paskambinkite kam reikia, tarkitės dėl susitikimų ir pan. Tik pasistenkite bendrauti ramiau, pagarbiau, išklausyti, tartis, mažiau reikalauti ar gudrauti ir, žinoma, nusišypsoti. Būtų gerai, jeigu šią dieną apskritai daugiau laiko skirtumėte namams, vaikų interesams.

Dėvėkite šviesius, geriausia, baltus, rausvus, gelsvus drabužius. Jus apsaugos ametisto dirbiniai ir, jei turite, platinos papuošalai. Pasistenkite šiandien susilaikyti nuo mėsos, valgykite daugiau kruopų, košių, tiks su sviestu, pienu, medumi.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Vidinės įtampos šiomis dienomis gali tapti sunkiai pakeliamomis, gali tekti priimti svarbius su darbu, karjera susijusius sprendimus. Vis dėlto antradienį pasistenkite daugiau atsipalaiduoti, skirti laiko paprastiems, žemiškiems reikalams, laikas itin tinkamas atostogoms, praleisti laiką su vaikais, artimaisiais. Vakare padaugės skambučių, laiškų, o ir patys tapsite kalbesni, svarbu tik suvaldyti savo karštą būdą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Rytas jums palankus, pavyks gerai padirbėti, išspręsti kai kurias įsisenėjusias problemas. Dieną skirkite tiesiog darbų pabaigimui, o vakare jums turėtų sektis pasirūpinti finansiniais reikalais, susitarimais, kažką parduoti. Pasistenkite, kad tai vyktų garbingai, be jokių gudravimų, nors gali paaiškėti nemalonių aplinkybių. Išlaidauti laikas mažai tinkamas.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Rytą gali tekti susiimti ir spręsti gana rimtus įsisenėjusius finansinius, išteklių klausimus. Pasistenkite šiandien išsiaiškinti visas aplinkybes, jei galite, atiduoti skolas. Nuo 16 val. 46 min. pasijausite visai gerai – Mėnulis jums taps palankus, sulauksite dėmesio ir palaikymo. Skirkite daugiau laiko asmeniniams reikalams, pasirūpinkite savo išvaizda, savijauta.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Rytą norėsite daugiau laiko skirti draugams, bičiuliams, gali pavykti atsikratyti įsisenėjusių santykių su kitais ir baimių, nutraukti nereikalingus ryšius. Pasistenkite tai padaryti be konfliktų. Vakare jus vargins per didelis informacijos kiekis, bendravimas, norėsite užsisklęsti, pasitraukti nuo šurmulio, likti su savo mintimis – jei tik galite, taip ir padarykite.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Rytą gali tekti imtis ryžtingų darbo reikalų sprendimų, atsisakyti to, kas paseno, trukdo jūsų tikslams, karjerai. Palankus laikas peržiūrėti savo dienos režimą, pasirūpinti savo bei artimųjų sveikata, darbo sąlygomis. Pavakare nuotaikos keisis, galite sulaukti draugų, bičiulių skambučių, imsitės bendrų reikalų, tačiau venkite prisiimti rimtų įsipareigojimų, atidėkite juos kuriam laikui.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Palankiausia jums būtų rasti laiko atostogauti atitrūkus nuo visų darbų ir reikalų, pabūti tiesiog su savimi, pailsėti, susikaupti prieš gimtadienį, tačiau labai tikėtina, kad ryte teks imtis spręsti vieną kitą su mokslais, užsieniu susijusį reikalą – pavyks rasti gana racionalų sprendimą. Vakarą gali tekti paskirti bendravimui su kolegomis, imtis karjeros reikalų, tačiau galite pasijausti itin pavargę – venkite priimti rimtesnius sprendimus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Esate gana draugiškai, geranoriškai nusiteikę, rytas palankus praktiškai išspręsti įsisenėjusias šeimos, namuose kylančias problemas, tačiau santykių su partneriu ar kitais tema jums gali tapti itin aštri ir skausminga. Susilaikykite nuo rimtų sprendimų priėmimo. Vakarą skirkite pažintinei veiklai, pasaulėžiūros plėtrai, gali tekti susitikti su užsieniečiais, tiesiog išmintingais žmonėmis.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Ryte susiklostys palankios aplinkybės atsirinkti tuos ryšius, tuos santykius, kurie jums iš tiesų svarbiausi, galbūt atnaujinti tai, kas iš tiesų vertinga, tačiau įtampų užteks, nes aplinkybės gali versti priimti rimtus su darbu, sveikata susijusius sprendimus. Vakare gali tekti daugiau laiko skirti finansinių reikalų tvarkymui, pasirūpinti ištekliais.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Rytą būsite labai geranoriškai nusiteikę, imsitės praktinių darbų – pavyks rasti praktiškų įsisenėjusių problemų sprendimų, gal net atiduoti senas skolas. Tiesa, jūsų laisvalaikio ar vaikų interesai gali pareikalauti itin skausmingų finansinių sprendimų – artimiausiomis dienomis venkite itin rimtų įsipareigojimų, ieškokite kitų sprendimo būdų. Vakaras palankus partnerystei, būsite išties atsidavę kitų interesams, nusiteikę bendrauti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Rytą būsite itin gerai nusiteikę, pavyks pasiekti asmeninių pergalių. Iki pietų būtų tikslingiausia daugiau laiko skirti poilsiui, vaikams, o vakare gali tekti imtis kasdienių darbų ir rūpesčių, susijusių su artimaisiais ar savo sveikata. Jūsų santykis su namiškiais, giminaičiais gali tapti itin aršus – pasistenkite sušvelninti savo reikalavimus ir kovingumą kitų atžvilgiu, tikrai rasite teisingų ir visų interesus atspindinčių sprendimų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Rytą galite sužinoti apie save, ko dar nežinojote: jūsų galimybės beribės, pavyks atsikratyti kai kurių įsisenėjusių baimių, nors jų dar daug ir skausmingų. Vairuokite, bendraukite itin atsakingai, venkite minios, viešų susibūrimų – baimė, kaip ir perdėta drąsa, blogas patarėjas. Vakare pasijausite labai optimistiškai, puikus laikas iškylai, pažintiniam renginiui, ypač su vaikais.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Ryte pavyks išspręsti vieną kitą jau įsisenėjusį reikalą, tačiau būtinybė priimti finansinius sprendimus, atiduoti senas skolas draugams, bičiuliams gali tapti jums sunkiai pakeliamomis. Venkite naujų finansinių įsipareigojimų, išlaidų. Teks tiesiog dirbti ir uždirbti, o vakarą praleiskite tiesiog namuose ar gamtoje su artimaisiais.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos
Interviu

Video

17:24
00:38
13:16

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką