Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 22d. 00:23

Trečiadienio horoskopas – rugpjūčio 22 d.

Skaitymas
„Scanpix“ nuotr. / Skaitymas

Astrologinė prognozė trečiadieniui.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien jus aplankys nenumaldomas noras ką nors keisti, norėsis permainų tiek namuose, tiek profesinėje sferoje. Eiti pokyčių link galima, jei turite strategišką planą ir aiškią viziją, kur visa tai jus nuves. Kitu atveju, verčiau susilaikyti nuo beprasmio blaškymosi ir reformų. Tai gali būti itin produktyvi diena, jei susitelksite į dalykinę veiklą ir praktinės naudos siekimą.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Trečiadienis bus viena sudėtingesnių šios savaitės dienų Jaučio zodiako ženklo atstovams. Šiandien sakykite griežta „ne“ visoms avantiūroms ir rizikoms, tai grės finansiniais ir kitokiais nuostoliais. Venkite neaiškių kompanijų ir negatyviai nusiteikusių žmonių – trečiadienį lengvai pritrauksite agresiją į savo gyvenimą. Aplinkybės klostysis nepalankia linkme – gali žlugti planai, nepasiteisinti lūkesčiai. Tikėtini konfliktai su vadovais, kitais autoritetais.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien Dvynių zodiako ženklo atstovus labiausiai džiugins kūrybiniai pasiekimai. Į visas problemas, kurių netrūks pirmoje dienos pusėje, pasistenkite žvelgti filosofiškai, ieškokite taikių sprendimo būdų, pasitelkite kompromisų meną. Trečiadienį daugiau rūpesčių gali kelti santykiai su vaikais, su atžalomis susijusios problemos. Regis, nukentės ir romantiniai ryšiai – šią dieną neskubėkite darytis išvadų.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Vėžių laukia labai intensyvi diena. Šiandien visur būsite linkę pulti į kraštutinumus. Gyvenimas atrodys juodas arba baltas, neliks vietos pustoniams. Venkite dramatizmo, sąmoningai valdykite savo emocijas. Visą dieną nuotaikos bus permainingos, tačiau aplinkybės dėliosis jums palankia linkme. Gali būti sudaromos reikšmingos sutartys, aptarinėjami svarbūs projektai. Palankus laikas ir dalykiniams susitikimams planuoti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Liūtai šiandien gyvens pagal griežtą dienotvarkę. Regis, viskas bus suplanuota minučių tikslumu. Trečiadienį verčiau paisyti priimtų taisyklių ir laikytis nustatytų standartų. Neverta tikėtis daug nuotykių ir romantikos šią dieną, tai gana monotoniškas laikas. Tačiau turėsite ne vieną progą atskleisti savo organizacinius sugebėjimus. Pirmoje dienos pusėje galimos aršios diskusijos. Vakare būkite itin apdairūs kelyje – didesnė avarijų tikimybė.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Trečiadienį Mergelės zodiako ženklo atstovų laukia ne viena įdomi pažintis. Paprastai kuklios ir praktiškos Mergelės šiandien bus nusiteikusios romantiškai, norės nuotykių. Gebėsite išlaikyti sveiką pusiausvyrą tarp pareigų ir pramogų. Visos užduotys eisis kaip per sviestą. Tiesa, diena nepalanki didesnėms investicijoms, nerekomenduojama sudarinėti reikšmingų sandėrių ar spręsti kitus piniginius klausimus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Šiandien Svarstyklės gali būti priverstos kardinaliai keisti savo gyvenimą. Daugiausia probleminių situacijų iškils namuose – laukia skausmingi santykių aiškinimaisi su šeimos nariais. Darbe atmosfera taip pat nebus pati džiugiausia, venkite bet kokių dramų, stenkitės išlikti taktiški, diplomatiški ir nešališki. O štai vakare tikėtinos smagios pažintys, nuotaikingas bendravimas su bičiuliais.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Trečiadienį objektyviai vertinkite visas situacijas ir atsakingai priimkite sprendimus, jie gali turėti didelę įtaką jūsų ateičiai. Labai svarbu bus tesėti duotus pažadus, visus darbus atlikti kokybiškai ir laiku. Už bet kokį atsainumą ir neprofesionalumą teks brangiai sumokėti. Dienos bėgyje atsivers puikios galimybės, galite sulaukti dosnių pasiūlymų, tačiau nieko nepasieksite be atkaklių pastangų.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Gera diena finansiniams reikalams tvarkyti, tartis dėl didesnio atlyginimo ar geresnių sąlygų. Šiandien negailėkite jėgų užsibrėžtiems tikslams siekti – tik atkaklios pastangos bus vainikuotos sėkme. Džiugins santykiai su šeimos nariais, namuose viskas klostysis puikiai. Geras laikas investuoti į nekilnojamąjį turtą, kraustytis. Tolesnės kelionės irgi bus sėkmingos, galite užmegzti išties svarbių kontaktų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Ožiaragiai jausis stiprūs ir energingi. Tiesa, nuotaikos gali būti kiek permainingos, mažiausia smulkmena gebės išvesti jus iš kantrybės. Tinkamas metas įvaizdžiui atnaujinti, gražintis. Trečiadienį palanku rūpintis sveikata – valyti organizmą, koreguoti savo mitybos racioną, pradėti sveikatinimosi kursą. Geras laikas svarbiems sandėriams sudarinėti, tačiau galimi nesusipratimai darbo aplinkoje.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Trečiadienį geriausias patarimas Vandeniams – plaukti pasroviui. Atsiribokite nuo perteklinės informacijos ir nereikalingo bendravimo, tai tik trukdys susikaupti ir siekti užsibrėžtų tikslų. Šiandien mažiau dalykitės savo mintimis, idėjomis – verčiau imkite ir darykite tai, ką sumanėte. Intuicija bus stipri, lengvai perprasite kitų motyvus ir užmačias, būsite tikri strategai. Vakaras tinkamiausias ramiam poilsiui.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Tai palanki diena tvirtam pagrindui po kojomis kurti. Šiandien tai darysite lengvai, be įtampos. Pasistenkite pabaigti visus senus darbus ir projektus, ties kuriais dirbate jau kurį laiką, tik tuomet imkitės naujų užduočių. Trečiadienį kils ne vienas originalus sumanymas. Vakare prisiminkite seniai nematytus draugus ar giminaičius – nuoširdus bendravimas praskaidrins nuotaiką ir sušildys širdį.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

06:21
02:48:11
16:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką