Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 11d. 22:00

Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 12 d.

Katė miega.
Fotolia nuotr. / Katė miega.

Mus pasitinka įpusėjusi savaitė. Kuo nustebins žvaigždės?

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien būsite šimtu procentu atsidavę savo veiklai, norėsis tobulai atlikti kiekvieną užduotį. Pasistenkite susikoncentruoti tik į savo vykdomus projektus, venkite kabinėtis prie kolegų, palikite kitiems laisvės dirbti savo tempu. Artimuose santykiuose tikėtinos įtampos, didžiulis konfliktas gali įsiplieksti dėl, atrodytų, nereikšmingos smulkmenos. Vakare norėsis socializuotis, būsite itin aktyvūs, tačiau elkitės atsargiai – didesnė traumų tikimybė.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Trečiadienį susidursite su būtinybe rinktis. Aplinkybės dėliosis ne jums palankia linkme, gali tekti kažko atsisakyti. Labai tikėtinos staigios, gal net šokiruojančios permainos, ypač santykių fronte. Šiandien norėsis viską mesti ir pradėti iš naujo, trūks kantrybės taktiškai ir diplomatiškai aiškintis tarpusavio problemas. Vakare būsite itin kategoriški, nevengsite drastiškų veiksmų ir pasisakymų.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Tai diena, kuomet sunku bus suderinti savo pareigas ir tai, ko trokšta širdis. Visą dieną mėtysitės nuo vieno kraštutinumo prie kito - arba visiškai vengsite įsipareigojimų ir gyvensite chaose arba ciniškai ir pragmatiškai vertinsite kiekvieną situaciją nepalikdami vietos atjautai ir tikėjimui. Trečiadienį venkite bet kokio avantiūrizmo, fanatiškumo, atsargiai vertinkite naujas pažintis. Ypač sąmoningai reikia elgtis su finansais.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Diena itin pavojinga ir agresyvi. Šiandien Vėžio zodiako ženklo atstovai bus linkę demonstruoti tamsiausią savo prigimties pusę. Būsite labai užsispyrę, linkę manipuliuoti kitais. Nesaugumo jausmas vers pyktį laikyti viduje, o vėliau slapta keršyti savo skriaudėjams. Sudėtinga vidinė būsena lengvai pritrauks agresiją iš aplinkos. Trečiadienį verčiau vengti masinio susibūrimo vietų, neaiškių kompanijų ar audringų pasilinksminimų.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Šiandien niekas negalės jūsų kaltinti neveiklumu ar neryžtingumu – būsite nepaprastai iniciatyvūs ir aktyvūs. Regis, visą dieną būsite judesyje. Telefonas netils, turėsite daug neplanuotų vizitų, ilgas valandas teks praleisti kelyje. Trečiadienį daug bendrausite su bičiuliais, giminaičiais, kaimynais, tačiau galimi rimtesni konfliktai su artimos aplinkos žmonėmis. Tai itin avaringa diena, tad elkitės labai atsargiai būdami už vairo.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Mergelės zodiako ženklo atstovų laukia paini diena. Trečiadienį norėsis kapstytis praeityje ir ieškoti kaltų. Venkite prisiimti aukos vaidmenį, verčiau imkitės aktyvių veiksmų susidariusiai situacijai keisti. Lengvai leisitės įpainiojami į intrigas ir avantiūras, tai gali lemti finansinius nuostolius. Regis, bus sunku susitarti ir su artimiausiais žmonėmis – tikėtini nusivylimai. Šiandien savanoriškai ką nors paaukokite.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Trečiadienį Svarstyklėms bet kokia kaina norėsis permainų. Diena gali būti arba labai produktyvi arba labai konfliktiška. Viskas priklausys nuo to, kaip susidėliosite prioritetus. Palankiausią būtų daug dirbti, siekti ambicingų tikslų, imtis užduočių, kurios reikalauja ryžto ir drąsos. Jei užstrigsite abejonėse ir dvejonėse, vidinį nepasitenkinimą ir perteklinę energiją išeikvosite beprasmiams konfliktams.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Trečiadienį Skorpionai niekur nepabėgs nuo konfliktų ir nemalonių situacijų. Vengsite viešai demonstruoti savo jausmus, viską būsite linkę daryti slapta. Tai paini diena, lengva bus pasiklysti tarp to, ką įsivaizduojate ir kaip yra iš tiesų. Galite pritraukti daugiau melo, intrigų, keistų situacijų į savo gyvenimą. Šiandien verčiau neskubėti, nesiveržti į priekį – plaukite pasroviui.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Šiandien, tarsi iš niekur, į jūsų gyvenimą gali grįžti žmonės, kurių nematėte jau ilgą laiką. Gali atsinaujinti senos draugystės, seni ryšiai. Tikėtina, jog dienos bėgyje susidursite su neafišuojamais pinigais ar kitokia šešėline veikla, gali užsimegzti slapti romanai. Regis, trečiadienį nuolat susidursite su paslaptimis ir keistais atsitiktinumais. Antroje dienos pusėje aplankys netikėta sėkmė.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šią dieną ypatingą dėmesį skirkite dalykiniams santykiams puoselėti. Jei jaučiate bent menkiausią įtampą tarp kolegų ar verslo partnerių – būtinai pasistenkite viską išsiaiškinti. Jei nekreipsite dėmesio į aplinkinių nepasitenkinimą ir numosite ranka į išgirstus skundus – viskas peraugs į dideles problemas, kurias sunku bus sukontroliuoti. Trečiadienį reikia būti aktyviems, elgtis ryžtingai.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Tai diena, kuomet mažiau bus daugiau. Verčiau nesiimti nieko svarbaus ir pernelyg atsakingo. Visi įvykiai turės neigiamą atspalvį, bus lengva apsigauti bei pasiduoti įvairioms pagundoms. Trečiadienį didelė traumų tikimybė, gali gesti technika, strigti ar dužti elektroniniai prietaisai, tikėtinos problemos su transporto priemonėmis. Meilės fronte taip pat nieko gero. Nesiaiškinkite santykių šią dieną.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Šiandien didžiąją dalimi daug kas priklausys nuo to, kaip sugebėsite susitvarkyti su įsisiautėjusiomis emocijomis. Būsite linkę pernelyg jautriai reaguoti į aplinką. Trečiadienį bus sunku pasirinkti teisingai, tikėtina, jog suklysite, apsigausite, tad nedvejodami kreipkitės patarimo į žmones, kuriais pasitikite. Šią dieną pradėti darbai ir projektai nebus sėkmingi. Verčiau susilaikyti nuo didesnių finansinių investicijų.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

20:17
01:09
02:13

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką