Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 15d. 19:58

Trečiadienio horoskopas – rugsėjo 16 d.

Bėgiojimas
123RF.com nuotr. / Bėgiojimas

Mėnuo jau visiškai senas – rytoj įvyks jaunatis. Tai pati nemaloniausia Mėnulio mėnesio diena, kuomet viskas atrodo gražu, kyla įvairių pagundų, planų, tačiau jau kitą dieną visos viltys žlunga, prasidėjus jaunačiai viskas pasirodo kitaip. Todėl šiandien pasistenkite pabūti kuo labiau atsiriboję nuo planų kūrimo, pirkinių, pažadų.

Mėnulis, kaip ir Saulė, visą dieną keliaus darbščiu, kruopščiu ir kiek priekabiu Mergelės Zodiako ženklu, tad laikas labai tinkamas tvarkytis – tiek sukauptos informacijos, tiek ir namuose ar darbo vietoje, pabaigti darbus ar tiesiog daryti tai, kas reikalauja didesnio atidumo, smulkmeniškumo, kantrybės, pasirūpinti mityba, sveikata. Grąžinkite skolas, išmeskite, atsisakykite to, kas nereikalinga. Vakare uždekit žvakę, skirkite laiko maldai, padėkokite protėviams, eikite anksčiau miegoti.

Dieną pasipuoškite šviesiais, margais, tviskančiais drabužiais ar jų elementais. Pasaugos Saulės akmuo (aventiurininis ortoklazas), rubelitas, rožinio aukso papuošalai. Valgykite grūdų ir pieno produktus, pavyzdžiui, duoną su saldžiu ar raugintu pienu.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Diena itin tinkama tiesiog daryti, o ypač pabaigti įvairius nuobodžius, rutininius darbus, ypatingai jeigu reikia kažką suskaičiuoti, surūšiuoti, sutvarkyti – tiek darbe, tiek namuose, peržiūrėti ir turimą turtą, atiduoti kitiems tai, kas nereikalinga. Tiesa, bendrauti su mylimu žmogumi, ypatingai finansiniais reikalais jums šiandien gali būti kiek sudėtinga, susilaikykite nuo tuščiažodžiavimo ir darbo reikalų.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Itin darbinga ir kūrybinga diena, tačiau bendrauti, ypatingai su greta esančiais, namiškiais gali būti sudėtinga – pasistenkite pajausti, ko jiems iš tiesų reikia ir atliepti tai, mažiau reikalaudami dėmesio sau. Verčiau imkitės savo reikalų, pabaikite tai, ką buvote pradėję pastaruoju metu, tvarkykitės. Palankus laikas ir tiesiog atsikvėpti imantis mielos veiklos.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Bendravimo perteklius gali jus sekinti, pareikalauti daugiau jėgų ir dėmesio, todėl pasistenkite rasti būdų nurimti, pažvelgti į santykius ir į žmones šiek tiek iš šalies. Skirkite daugiau laiko tvarkymuisi namuose – atrastos smulkmenos, šeimos relikvijos gali smarkiai jus sujaudinti, priversti pakeisti požiūrį į tai, kas jums svarbiausia.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien būkite itin atidūs viskam, kas susiję su finansiniais reikalais, vertybinėmis temomis – nei patys skolinkitės, nei kitiems ką skolinkite – mažai tikėtina, kad atgausite ar kad tai, kas paskolinta, bus panaudota kaip tikitės. Verčiau grąžinkite skolas, jei jų turite ir būkite dėmesingesni namiškių žodžiams – gal ir skaudu bus, tačiau įsiklausykite, pamąstykite apie tai, kas pasakyta.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Pribrendę pokyčiai darbe tęsiasi ir čia jau jūsų žavesys mažai padės, teks ieškoti iš esmės naujų sprendimų. Šiandien pabaikite tai, ką galite pabaigti, o apie ateitį pagalvosite rytoj. Jokių finansinių reikalų tvarkymo, pirkinių – nebent turėsite progos atiduoti ar susigrąžinti skolas. Bendraudami taip pat pasistenkite išlikti diplomatiškais.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Jaučiatės stiprūs ir pilni energijos – išties dangus ir žemė palaiko jus, tačiau diena tinkama tiesiog daryti, realizuoti, pabaigti tai, kas jums šiuo metu svarbiausia, įtvirtinti seniai numatytus pokyčius. Susilaikykite nuo finansinių reikalų sprendimo, pirkinių, tačiau diena palanki grąžinti ar susigrąžinti skolas.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Kad ir kaip atrodys sudėtinga, tačiau šiandien bus itin svarbu išlikti diplomatiškais su artimaisiais, šeimos nariais – verčiau įsiklausykite į jų žodžius, paieškokite savyje pykčio priežasčių, atraskite ir paleiskite vaikystės nuoskaudas. Diena labiausiai tinkama pabūti nuošaliau nuo pasaulio šurmulio. Tiesa, draugai gali išvesti jus iš pusiausvyros – teks rasti vidinės stiprybės.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Puikus laikas pasinaudoti visu savo įdirbiu, patirtimi ir dalintis tuo su kitais – galimos naujos, išskirtinės pažintys, tačiau pasistenkite savo interesus kuo sklandžiau suderinti ir su darbo, profesiniais reikalais, antraip gali kilti konfliktų. Daugiau bendraukite, bet mažiau tikėkitės ar žadėkite – rytoj viskas gali pasirodyti visai kitaip.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Itin darbinga diena – būsite visa galva pasinėrę į darbus ir tai puiku, šiandien pavyks daug nuveikti, pabaigti. Susilaikykite nuo naujų darbų ar pažadų, tiesiog kuo geriausiai atlikite tai, ką galite ir būkite itin atsargūs bendraudami su asmeniu iš užsienio, taip pat pasistenkite susilaikyti nuo finansinių reikalų su draugais sprendimo, verčiau patys atiduokite skolas, jei jų turite.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Diena tarsi ir sėkminga, tačiau bus labai svarbu išlikti kuo diplomatiškesniais darbe – paieškokite būdų savo reikalavimus ir pastabas išsakyti kuo ramiau, o savo pareigas atlikti kuo geriau. Šiandien apskritai verčiau mažiau kalbėti, o daugiau daryti – gilinkitės į tai, ką pradėjote, pabaikite ankstesnius darbus ir susilaikykite nuo radikalių meilės pareiškimų ar santykių nutraukimų.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Diena gali būti itin sunki bandant kažkaip suderinti mylimo žmogaus poreikius, norą mylėti ir būti mylimai su tuo, kas vyksta namuose, šeimoje. Daug emocijų, daug interesų, klausimų – pasistenkite padaryti tai, ką galite geriausiai šiandien, tačiau rimtesnius sprendimus atidėkite rytdienai. Galimos naujos įžvalgos, idėjos, priversiančios keisti požiūrį į pasaulį ir save.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Panašu, kad santykiai su partneriu ir darbo partneriais atsistato, šiandien teks daug bendrauti, ieškoti sąlyčio taškų, tačiau skirkite daugiau laiko ir dėmesio išbaigti, apibendrinti ką nuveikę, tačiau mažiau kurkite planų, žadėkite ar klausykite pažadų, ypatingai būkite atsargūs bendraudami finansiniais klausimais. Galimi kompiuterinės technikos, ryšio priemonių gedimai.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką