Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 12d. 20:30

Trečiadienio horoskopas – sausio 13 d.

Žiema
Fotolia nuotr. / Žiema

Viena svarbiausių pastarojo laikotarpio dienų – nuo šiandienos pasirinkimų, to, kaip pavyks suvaldyti savo mintis, žodžius ir veiksmus, priklausys ir jūsų savijauta bent jau artimiausią mėnesį.

Šiandien įvyks du astrologiškai svarbūs įvykiai. Visų pirma, lygiai 7 val. Saulė jungsis su Mėnuliu – įvyks jaunatis Ožiaragio ženkle, todėl nuo pat ankstaus ryto bus labai svarbu dėmesį kreipti į tai, kas jums svarbiausia, ypatingai profesinius, savirealizacijos šiame gyvenime siekius.

Antra vertus, dvi pačios „aršiausios“ planetos – aktyvusis, iniciatyvusis ir karingasis Marsas įsijungs į kovą prieš stabilumo, profesionalumo ir tikslingumo valdovą Saturną. Pirmasis dar su šalia esančiu staigius pokyčius lemiančiu Uranu, o antrasis – su komunikuojančiu Merkurijumi ir plėtros planeta Jupiteriu, tad tiek šiandien, tiek rytoj, Mėnuliui pastiprinus šią grupę, tikėtini pakankamai stiprūs susirėmimai ir nepasitenkinimas valdžios struktūromis, įstatymais, tuo, kaip ir kas komunikuojama.

Asmeniniame gyvenime taip pat tos įtampos jausis kaip vidinės, keliančios norą viską keisti, imtis kažko iš esmės naujo. Pasistenkite šiandien išlaikyti pozityvią, kuo ramesnę, dėkingo stebėtojo poziciją, galvokite apie tai, kaip ir kuo norėtumėte gyventi artimiausiu metu, linkėkite laimės visoms gyvoms būtybėms. Dabar itin geras laikas pradėti arba tęsti puoselėti tas savo savybes, kurias norėtumėte išugdyti arba sustiprinti, įgyvendinti vidinius kokybinius pokyčius. Aktyviam veiksmui dar anksti.

Gerai nuotaikai palaikyti dėvėkite šviesius, ryškius, margus drabužius, sidabro spalvos papuošalus su margais akmenimis. Valgykite daugiau salotų su aliejumi, ypatingai patiekalus su kopūstais, venkite mėsos.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Vertybių perkainojimo ir asmeninių gyvenimo tikslų peržiūrėjimo metas, kuomet itin svarbu orientuotis į geriausias savo savybes, aiškiai pamatyti, suvokti tas sritis, kuriose esate stiprūs ir ką galėtumėte geriausio suteikti visuomenei, jūsų profesinei bendruomenei, kaip ir su kuo norėtumėte bendrauti, dirbti ir jausti gyvenimo pilnatvę?

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Pasistenkite šiandien susilaikyti nuo didesnių planų, nors, tikėtina, reikalų ir būtinybės skubiai veikti bus daug – ar pavyks pamatyti tame pasaulio grožį, veiklos prasmę ir savo stiprybę? Stebėkite savo reakcijas į tai, kas vyksta, bus itin svarbu mąstyti, kalbėti, elgtis taip, kaip iš tiesų norėtumėte. Jūsų galios šiandien labai didelės, tad būtinas itin didelis sąmoningumas ir atsakomybės jausmas.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Kad ir kaip iš proto veda visi judėjimo ir veiksmo apribojimai, šiandien bus itin svarbu rasti tame galimybes vidiniams pokyčiams – pamatykite savo vidines baimes, tai, kas iš tiesų jums trukdo būti laisvais. Kas jums yra laisvė, kaip mąstote, kalbate ir elgiatės jūs - kaip laisvas žmogus? Tai itin gilių transformacijų laikas, tad pasinaudokite galimybe.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Nuo to, kaip jums pavyks šiandien suvokti tai, kaip norėtumėte bendrauti su kitais, kokių asmeninių santykių norite, ką dėl to padarysite geriausio, kokias savo savybes ugdysite, labai priklausys ne tik jūsų įvaizdis, bet ir tai, kaip artimiausiu laiku pavyks realizuoti savo idėjas, pritraukti žmones, spręsti būtinus finansavimo klausimus. Daug galios jūsų rankose, tad pasinaudokite galimybe.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nors sveikatos klausimai pastaruoju metu yra bendra aktualija, tačiau jums šiomis dienomis bus itin svarbu susitelkti į gebėjimą pasirūpinti savo ir artimųjų, bendradarbių sveikata – pajauskite, kas jums yra kūno gerovė, stiprybė, ko atsisakytumėte, o ką ugdytumėte dėl to, kokioje aplinkoje norėtumėte gyventi – jūsų dėmesys visumai padės spręsti visas dabar itin įtemptas profesines problemas.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Ši diena pareikalaus iš jūsų itin didelio dėmesingumo tiek vaikams, vaikų poreikiams, tiek ir mylimam žmogui, gebėjimui atlaikyti visus namų ir santykių kampus – ar užteks viskam meilės širdyje, ar pavyks išlaikyti gyvenimo džiaugsmą įgyvendinant visus užgriuvusius darbus? Kas jums yra meilė, kaip jūs gyvenate ir dirbate mylėdami save ir pasaulį? Puiki diena tai pamatyti.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Kas jums yra protėviai, tradicijos, šeima, namai? Ką esate paveldėję, kas yra jūsų svarbiausias resursas, iš kurio semiatės jėgų kūrybai? Šiandien jums bus itin svarbu su dėkingumu suvokti ryšį tarp to, ką paveldėjote, ką suteikė jums gyvenimas ir kaip geriausiai su turimomis gyvenimo dovanomis norėtumėte ir turėtumėte elgtis? Kaip kuriate savo laimę? Turite galimybę priartėti prie jos.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Panašu, kad jus gerokai užvaldžiusi vertybinė ir asmeninė krizė, esate paskendę senose baimėse. Kas jums svarbiausia gyvenime, kokiomis vertybėmis vadovaujatės? Ko iš tiesų trokštate jūs – kokių namų, šeimos, santykių su kitais? Gal verta į viską pasižiūrėti paprastai ir žemiškai – tiesiog imti domėtis ir kalbėtis? Nuoširdžiai ir giliai – taip, kaip tik jūs geriausiai mokate.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Nors šeima ir namai jums pastaruoju metu yra didžiausia užuovėja ir vertybė, šiomis dienomis galite pajausti šiokį tokį nusivylimą savimi kaip šeimos žmogumi – o kaip galėtumėte geriausiai parodyti savo dėmesį kitiems, kokios vertybės jums svarbiausios? Kaip geriausiai galėtumėte pasirūpinti savimi ir kitais? Puikus laikas susidėlioti prioritetus.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Jaunatis jūsų ženkle suteiks jums ypatingą šansą sustiprėti taip, kad galėtumėte maksimaliai išskleisti savo kūrybines galias – tačiau ar visada šaltas protas, mokslo pasiekimai, praktiškumas yra svarbesni už jausmus, grožį, meilę artimiesiems? Šiandien jūsų širdis bus kaip reta atvira, tad turite progos parodyti savo gražiausius jausmus mylimam žmogui, vaikams, išreikšti juos per savo kūrinius.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Kokie lobiai, paslėpti jausmų ir išminties klodai tūno jumyse, kaip juos išskleisti ir vėl įgyti sparnus, leisti sau su meile grįžti namo? Vertėtų šiandien mažiau blaškytis, o rasti būdų atsitraukti nuo to, kas šurmuliuoja aplinkui ir pamatyti visų jūsų galvasopių šaknis. Ar tikrai jūsų veikla atitinka jūsų idealistines vertybes? Viską sudėjus turite progos imti veikti pagal jums priimtiniausią modelį.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Gana sudėtingos dienos, kuomet, atrodo, viskas byra, trūksta tikslų ir prasmės gyventi ir veikti, norisi tik pasislėpti ir atsiriboti nuo bet kokio bendravimo. O gal taip ir reikia? Gal tai yra būtinas laikas susivokimui, vertybių išsigryninimui ir naujų prasmių ir tikslų išsikėlimui. Tai, ką jūs darote, jūsų idealai šiandien žmonėms itin svarbūs – tad ką žmonėms norėtumėte padovanoti jūs?

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (jos paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką