Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Trečiadienio horoskopas – sausio 2 d.

Astrologinė prognozė trečiadieniui.
Kalėdinė kompozicija
Kalėdinė kompozicija / 123RF.com nuotr.
Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Avinų laukia šauni ir sėkminga diena. Su entuziazmu imsitės net sudėtingiausių užduočių, vyraus optimistinės nuotaikos, pasitikėsite savo jėgomis. Itin palankus laikas keliauti, plėtoti tarptautinius santykius. Atkreipkite dėmesį į šios dienos pasiūlymus, jie neš savyje ilgalaikes perspektyvas. Trečiadienį, o ir visą savaitę, palanku tvarkyti finansinius reikalus. Galimos premijos, piniginės dovanos.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Atsargiau vertinkite savo žodžius šią dieną. Paprastai taikiems ir diplomatiškiems Jaučio zodiako ženklo atstovams trečiadienį bus sunku nulaikyti liežuvį už dantų. Galimi konfliktai, aštrios diskusijos su autoritetais. Verčiau neprovokuokite konfliktų, stenkitės susitarti gražiuoju. Pagalbos ranką ir paramą gali pasiūlyti žmogus, iš kurio mažiausiai to tikėjotės.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Trečiadienis aktyvi diena, žadanti daug bendravimo ir veiklos. Tinkamas metas kanceliarinei veiklai, sutarčių tvirtinimui, svarbių dokumentų pridavimui. Palanku varstyti biudžetinių įstaigų duris, tartis su autoritetais. Dienos bėgyje iškils nemažai dvejonių, jausite poreikį pasitarti – būtinai taip ir padarykite. Būkite itin atsargūs kelyje – tai avaringas laikas, didesnė traumų tikimybė. Gali lūžti, gesti ryšio priemonės.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Vėžio zodiako ženklo atstovai paskęs pilkoje kasdienybėje ir buityje. Tačiau vyraus pakilios nuotaikos, norėsis bendrauti, dalytis turima informacija. Šiandien tikrai netrūks idėjų ir polėkio, bet verčiau susikoncentruoti ties einamais darbais. Negalima bėgti nuo savo įsipareigojimų, kad ir kokie nuobodūs jie atrodytų. Antroje dienos pusėje tikėtina prastesnė savijauta. Apsupkite save širdžiai miela kompanija ir viskas kaipmat išsispręs.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Tai viena sėkmingiausių šios savaitės dienų. Trečiadienį jausitės įkvėpti ir pakylėti, tačiau būsite pakankamai įsižeminę ir stabilūs. Tai puiki kombinacija atsakingiems darbams imtis, naujiems projektams pradėti. Gebėsite tiksliai įvertinti savo galimybes ir ilgalaikes perspektyvas. Tinkamas laikas finansiniams reikalams tvarkyti, spręsti klausimus, susijusius su namais, nekilnojamuoju turtu. Itin palankus metas kūrybinei veiklai.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Tinkama diena investicijoms, susijusioms su namais, nekilnojamuoju turtu, atlikti. Palanku investuoti į geresnį gyvenimą, tačiau svarbu racionaliai įvertinti savo galimybes. Daugiau dėmesio prireiks šeimos nariams, sulauksite giminių, artimų žmonių pagalbos prašymų. Venkite skubotų veiksmų – trečiadienį būsite linkę pirma padaryti, o tik po to galvoti. Vakare galimas audringas ginčas su mylimu žmogumi.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Trečiadienį Svarstyklių zodiako ženklo atstovai darys tai, kas jiems patinka labiausiai – bendraus, tarsis, tarpininkaus, megs naujus kontaktus. Diena palanki komandiruotėms, netolimoms išvykoms – kelyje laukia sėkmingi atsitiktinumai, susidursite su reikiamais žmonėmis. Palanku tvarkyti svarbią dokumentaciją, reklamuoti savo veiklą, produkciją. Šiandien būsite imlūs ir atviri naujai informacijai.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien Skorpionams labiausiai rūpės piniginiai reikalai. Galite paskęsti praktinės naudos paieškose, pasiduoti godumo jausmui. Tikėtinas ir kitas kraštutinumas – neapgalvotas išlaidavimas, pirkimas pasiduodant impulsams ar bėgant nuo slogios vidinės būsenos. Elkitės sąmoningai, racionaliai vertinkite savo sprendimus ir galimybes. Tikėtinos dovanos, premijos ar kitokie įvertinimai.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Tai aktyvi diena, nebus kada ilsėtis. Tinka spręsti sudėtingus klausimus, imtis atsakingų užduočių. Tiesa, neverta pradėti naujų projektų, tam dar nėra tinkamas metas. Šiandien stabilizuosis arba gerės finansiniai reikalai. Itin palankus laikas tartis dėl geresnių sąlygų, didesnio atlygio. Galima investuoti į brangius, kokybiškus daiktus – gebėsite gerai nusipirkti.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pavyks sėkmingai pabaigti ar tęsti anksčiau pradėtus darbus. Šiandien jausitės autoritetingi ir užtikrinti savimi. Profesionalumas ir aukšti standartai padės jums sublizgėti. Itin palankus laikas ieškantiems naujų profesinių perspektyvų, dalyvaujantiems darbo pokalbiuose ar rengiantiems prezentacijas – viskas klostysis sklandžiai. Nedvejokite ir nesiblaškykite – tai gali pakišti koją kelyje į sėkmę.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Artėja permainos ir jūs tai žinote. Vis labiau aiškės situacija ir būsimi pokyčiai. Kad ir kaip nesinorėtų, gebėkite garbingai atsisveikinti su praeitimi ir versti naują gyvenimo puslapį. Šiandien turėsite daugybę palankių galimybių. Bet ar norėsite jomis pasinaudoti? Neužsisklęskite, nebūkite vieni – apsupkite save širdžiai miela kompanija, optimistiškai nusiteikusiais žmonėmis ir jums kaipmat palengvės.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Dalykiniai reikalai pasiglemš visą jūsų laiką ir mintis. Būkite aktyvūs, mąstykite apie plėtrą ir ilgalaikes perspektyvas. Netrūks sėkmingų atsitiktinumų, regis, nuolat atsidursite tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Trečiadienį galimos konfliktinės situacijos darbo aplinkoje, pasistenkite visus nesutarimus spręsti taikiai ir diplomatiškai. Nusišypsos finansinė sėkmė.

Horoskopą sudarė astrologė Viktorija Greviškienė („Astrologija ir gyvenimas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius