Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 12d. 21:39

Trečiadienio horoskopas – spalio 13 d.

Du puodeliai karšto gėrimo rudenį
123RF.com nuotr. / Du puodeliai karšto gėrimo rudenį
Tai emociškai gana sudėtinga, dvilypė, tačiau sėkminga diena, jeigu didžiąją dalį darbų pradėsite ir aktyviau veiksite, įsigysite, ką reikia, nuo ryto iki maždaug 14 val., kai prasidės vadinamasis neefektyvaus Mėnulio laikas.

Tai bus ir tam tikras emocinio lūžio metas, kai sulaukiama vienokio ar kitokio emocijas keliančio sprendimo, situacijos ir daromas su tuo susijęs apsisprendimas, po kurio likusią dalį dienos verta tiesiog skirti laiko apmąstymams, įžvalgai, pabaigti jau pradėtus darbus, tvarkytis.

Šiandien bus svarbu labai aiškiai žinoti, ką ir dėl ko ką nors darote, kokiomis vertybėmis vadovaujatės, nes patikrinimų, išbandymų ar pabandymų jumis manipuliuoti profesinėje srityje, bendraujant su aukštesnę padėtį užimančiais asmenimis gali kilti, todėl, turėdami tai galvoje, apsvarstykite sakomus žodžius, ramiai atsakykite į kylančius potencialius konfliktus, parodykite, kad esate profesionalas ir gerbiate savo vardą, savo darbą, jei prireiks – ieškokite bendruomenės autoritetų, ekspertų, teisinės paramos, vadovaukitės patikrinta, solidžių šaltinių informacija.

Tiesa, ir patiems bus svarbu suvaldyti pagundą pasitelkti savo galią norint paveikti kitą asmenį. Palankus metas išgryninti, struktūruoti savo veiklas, daugiau laiko skirti vyresniems, daugiau profesinės ar gyvenimo patirties turintiems žmonėms.

Teisingumo jausmą ir ramybę palaikyti padės šviesi, dangaus žydrumo mėlyna, lazuritinė, auksinė spalvos aprangoje, lazuritas, papuošalai su titano ir geležies lydiniu.

Maistas turėtų būti įvairius, tačiau lengvas ir orinis, valgykite geriau dažniau, tačiau po nedaug, likite su lengvu alkio jausmu. Puikiai tiks rūgštus pienas ir patiekalai su juo.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Drąsiai imkitės profesinių reikalų, tik labai gerai suvokite situaciją, savo vietą ir galimybes joje, kad turėtumėte pagrindą, jei kils įtemptų situacijų su tais, nuo kurių priklauso jūsų darbo vieta ar karjera. Venkite bet kokio išsisukinėjimo ar lengvų sprendimų paieškos, nusileisti ten, kur pažeidžiamos jūsų teisės ir orumas. Galvokite, ką sakote, žadėkite tik tai, ką galėsite išpildyti.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Ko gero, patirsite pagundų nusileisti autoritetams, mokytojams ar tiems žmonėms, žinioms, patirtims, nuo kurių esate linkę būti priklausomi – pats metas kritiškai pažiūrėti į susiklosčiusią situaciją ir atsiriboti nuo dalykų, kurie trukdo jūsų veiklai, aiškiai deklaruoti savo poreikius ir susitarimus. Jūsų profesionalumas kalba pats už save, tad drąsiai imkitės sudėtingų užduočių.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Šiandien galite sulaukti labai viliojančių darbdavio ar tų, su kuriais bendradarbiaujate ir nuo kurių resursų esate priklausomas, pasiūlymų, o ir patys jausite savo galią, todėl bus labai svarbu ramiai, atsiribojus nuo emocijų, pažvelgti į šiuo metu jums labai aktualius finansinių galimybių, uždarbio reikalus – susilaikykite nuo skubotų sprendimų, ieškokite ilgalaikių kelių.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Išlikite labai dėmesingi bendraudami su tais, kurie yra jums autoritetai, su vyresniais, aukštesnę padėtį visuomenėje užimančiais žmonėmis – bus itin svarbu ramiai sureaguoti į aplinkinių daromą spaudimą, tačiau ir patys pagalvokite, ar elgiatės garbingai, ar išpildote savo pareigas, ar tikrai sakote tiesą. Palankus metas naujai įvertinti tai, ką turite, taip pat ir tai, ką jums suteikė šeima.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Palankus metas netgi tokiems svarbiems sprendimams kaip vedybos, tačiau tai gali būti tiesiog jums svarbūs susitarimai, sutarčių peržiūrėjimas, derybos ir dosni mylimo žmogaus parama bei pagalba. Labai darbingas ir labai efektyvus laikas, tačiau atsargiai vertinkite su sveikata, rūpyba susijusius klausimus – suvaldykite baimes, ieškokite tik patikimos, patikrintos ir aiškios informacijos.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Atsargiai įvertinkite turimus savo išteklius ir apsiskaičiuokite savo galimybes prieš skubotai ką nors kam nors žadėdami, norėdami ar patyrę vaikų spaudimą – palankus metas pabaigti ilgalaikius darbus, sutvarkyti finansinius reikalus. Labiau pasikliaukite antrosios pusės, mylimo žmogaus parama – galite dar kartą tarsi iš naujo atskleisti naujas jo(-s) savybes.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Pastarasis metas gali kelti gana daug su šeimos reikalais susijusių emocijų, tačiau tai tuo pačiu ir laikas, kai turite galimybių naujai įvertinti, pamatyti tai, kas jums yra šeima, artimieji, atstatyti glaudesnius ryšius su jums brangiais žmonėmis. Gauta patirtis, naujos įžvalgos gali pagaliau padėti išjudinti ir ilgą laiką jums ramybės neduodančius, ir jūsų galimybes ribojančius finansinius reikalus.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Šiandien galite patirti gana rimtą, o greičiausiai tik daug emocijų jums asmeniškai sukeliantį išbandymą – pasistenkite šiek tiek ramiau reaguoti į visus iššūkius, venkite noro pasislėpti ar kažkaip lengviausiu būdu pabandyti išsisukti iš situacijos, nes tai gali gerokai apgadinti jūsų reputaciją, todėl ieškokite pagalbos ir ji ateis. Susilaikykite nuo skubotų finansinių sprendimų.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Iš tiesų jūsų žavesiui šiomis dienomis mažai kas gali atsispirti, tad pasinaudokite tuo garbingai augindami savo socialinį kapitalą, ieškodami tų, su kuriais nuoširdžiai norėtumėte ir galėtumėte toliau bendrauti ir bendradarbiauti. Itin subtilūs būkite aiškindamiesi ar spręsdami finansinius klausimus – šiandien daug kas priklausys nuo to, ar pavyks laikytis duoto žodžio, laiku atlikti darbą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Pasistenkite savo galia šiandien naudotis taip, kad aplinkiniai, bendradarbiai, ypač tie, kurių situacija priklauso nuo jūsų sprendimo, išliktų patenkinti, o problemos išties būtų išspręstos ilgam – pats metas peržiūrėti taisykles, susitarimus, tačiau be jokio krislo savanaudiškų kėslų. Itin palankus metas pagaliau ilgam susitvarkyti finansinius reikalus, užsitikrinti ilgalaikę paramą.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Dar viena emociškai gana sunki diena, tarsi tamsiausia naktis prieš aušrą, kai, atrodo, imsite ir viską pakeisite iš pagrindų, atsisakysite savo idealų, o tik tuomet galvosite, kaip egzistuoti toliau, tačiau bus svarbu suprasti, kad tai tik trumpalaikės problemos, o esminės vertybės, jums brangūs žmonės lieka ir jų paramos sulauksite pirmiausia. Pats metas kritiškai pažiūrėti į tai, kuo tikite.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Dar viena diena, kai teks atlaikyti visuomenės ir draugų spaudimą, susijusį su išgyvenimo, pragyvenimo, saugumo, finansinių išteklių užsitikrinimu, tačiau jūs juk puikiai žinote, ko siekiate ir kodėl darote tai, kas jums labiausiai rūpi, todėl šiandien bus labai svarbu pamatyti tą spaudimą, suvaldyti baimes ir rasti argumentus savo pozicijai garbingai apginti, venkite skubotų sprendimų.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:17
02:19
01:30

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką