Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 20d. 20:30

Trečiadienio horoskopas – spalio 21 d.

Rudens gėrimas
Fotolia nuotr. / Rudens gėrimas

Susikaupimo ir rimtų darbų diena. Tiesa, rytas bus kiek kitoks, tačiau mažai tinkamas imtis naujų darbų – iki 9 val. 43 min, kuomet Mėnulis pereis iš už plėtrą atsakingo, autoritetingo ir optimistiško Šaulio Zodiako ženklo į strategiškai tikslo siekiantį, nuosekliai dirbantį, disciplinuotą Ožiaragį.

Ryte pabaikite, ką pradėję, susitvarkykite, o jau po minėto laiko imkitės rimtų darbų – dienos tinkamos planavimui, ilgalaikiams projektams, reikalams, susijusiems su nekilnojamuoju turtu, praktiškiems, ilgai tarnauti turintiems pirkiniams.

Kitas reikšmingas šios dienos įvykis – Juodasis Mėnulis arba Lilit pereis iš Avino į Jaučio zodiako ženklą, kuriame išbus iki kitų metų liepos 18 d. Sumažės ambicingumo, bereikalingo kovingumo, aršumo iš baimės, o ne iš ramios drąsos pozicijos, tačiau tikėtina, kad visais lygmenimis bus sureikšminta materija, pinigai, kūno troškimai, padaugės gobšumo.

Gali būti sunku apsaugoti gėrį, grožį, gamtą – teks toliau darbuotis su savo silpnybėmis. Šiandien kaip niekada bus svarbu suvaldyti aistras, išlaikyti švelnų, ramų santykį su tuo, kas gražu, su gyvybe, imtis konkrečių praktiškų darbų, ypatingai sodinti augalus, dirbti žemę, ir ramiai, nuosekliai visa tai atlikti.

Skaidrią nuotaiką palaikyti padės pastelinių, ypač rausvų, gelsvų, balkšvų atspalvių drabužiai, pasipuoškite rodonitu. Maistą gaminkite patys, šiandien labiausiai tiks įvairūs grūdų patiekalai, saldesni kepiniai, košės su saldžiais vaisiais, sėklos, riešutai.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Šiandien atsikvėpsite, po truputį atgausite daugiau vidinės ramybės, stabilumo, dings vidinio sužeistumo ir tarsi nuolatinės parengties gintis jausmas, tačiau venkite pulti į aistrų ir malonumų sūkurį, kūno poreikių tenkinimą. Šiandien profesine prasme jums turėtų būti gana sėkminga, itin darbinga diena, kuomet galima daug nuveikti, ypatingai kolektyve.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Jums prasideda sudėtingas laikotarpis, kuomet bus pavojus pernelyg sureikšminti arba, atvirkščiai, sumenkinti tai, kas jums visą laiką buvo svarbu – visų pirma tai kūno poreikių užtikrinimas pačiu gražiausiu būdu, malonūs santykiai, graži ir tuo pačiu patogi aplinka. Vis dėlto šiandien diena jums sėkminga, ypač jeigu užsiimsite to, kas jums svarbu, realizavimu, tačiau ramiai, peržiūrint tai, kas jau padaryta, ieškant naujų galimybių, pasitelkiant mokslo naujoves, užsienio patirtį.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Kaip bežiūrėsi, šiandien teks imtis ramiai ir nuosekliai spręsti finansinius, draudimo, investicijų, resursų, o gal ir meilės klausimus. Daug kas jus erzins, kels nerimą įvairūs užsilikę darbai, buitinės smulkmenos, informacijos trūkumas, nuolatinė kaita, tačiau teks taikytis prie aplinkybių ir peržiūrėti tai, ką nuveikėte, galbūt grįžti ir sutvarkyti tai, kas anksčiau pradėta.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Šiandien vėl intensyviau teks grįžti prie santykio su antrąja puse, kitais žmonėmis paieškos, daugiau rūpintis savo įvaizdžiu, kuriamu visuomenei – ką galite dėl kitų padaryti geriausio? Pastaruoju metu itin malonus jūsų bendravimo stilius puikiai tam padės, tad domėkitės, konsultuokitės, keiskitės ir būtinai atlikite darbo pareigas – situacija čia kiek palengvės, tačiau dar anksti atsipalaiduoti.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Nusiteikite, kad šiandien ir rytoj laukia darbų ir rūpesčių maratonas, iš kurio išsisukti vargu ar pavyks – kad ir kaip sudėtinga, tačiau teks nuosekliai ir kantriai pasirūpinti savo ar tų, kurie šalia, gal naminių gyvūnų sveikata, gyvenamąja ar darbo aplinka. Palankus laikas pradėti ilgesnį sveikatinimosi etapą, pradėti nuosekliai mankštinti, stiprinti kūną.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Laukia itin darbingas ir kūrybingas laikas, kuomet būsite linkę džiaugtis tuo, ką darote – net pareigų atlikimas, nuoseklus darbas jums asocijuojasi su malonumu, ką jau kalbėti apie galimybę suteikti kažką prasmingo vaikams, mylimam žmogui. Šiandien palanku imtis įgyvendinti tai, apie ką jau seniai svajojote – tiesiog imkite ir darykite.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Būsite linkę daugiau dėmesio skirti namiškiams, tėvams, pasirūpinti tvarka, sistema namuose, gal net rimčiau imtis nekilnojamojo turto tvarkymo reikalų. Tinkamas laikas atsikratyti to, kas atgyveno, trukdo jums gerai jaustis. Tiesa, sentimentalūs daikčiukai gali grąžinti jus į gražiausias vaikystės akimirkas.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Teks daug bendrauti, aiškintis, domėtis, mokytis. Tai galbūt trikdys jūsų darbus, tačiau turėsite gerų progų pristatyti save kitiems, susirasti naujų draugų, gal net rėmėjų. Ir mažiau jaudinkitės dėl įšalusių santykių – viskam savo laikas.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Finansinės, uždarbio ir išlaidų temos šiandien jus jaudins labiausiai – įsigykite tai, kas jums tikrai reikalinga išgyvenimui, galbūt remontui, tačiau dabar laikas labiau tinkamas uždirbti negu leisti pinigus, juolab darbo, profesiniai reikalai suteikia jums šiomis dienomis gana daug džiaugsmo, o ir paramos iš draugų ir bičiulių sulaukiate. Tik venkite azartiškų pramogų.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Šiandien turėtumėte už daug ką atsiimti dividendus – būsite reikalingi, jausite palaikymą ir iš darbdavių. Tai, ką išmokstate, atnešate, perteikiate, pritaikote sau ir kitiems išties jus džiugina, tad pasimėgaukite trumpomis šlovės akimirkomis ir toliau darbuokitės, nes dar tikrai yra ką nuveikti, o su namiškiais pasistenkite elgtis jautriau.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Po įtempto laikotarpio labai reikėtų atokvėpio, nurimti ir susidėlioti mintis. Turėtumėte rasti galimybių (gal mylimas žmogus atitrauks, o ir finansiškai visai palankus laikas) porai dienų atsitraukti ir pabūti su savimi, integruotis į vykstančius pokyčius. Komunikacija, prasidėję pokyčiai stringa – būtina siekių, susitarimų peržiūra.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Puikus laikas viešam savo veiklos, profesinių pasiekimų pristatymui, įvaizdžio formavimui. Nors finansiškai sudėtingas, įtemptas laikotarpis, kuomet tenka intensyviau ieškoti naujų pajamų šaltinių, tačiau tam turite gerą progą. Antra vertus, venkite skolų, paramos prašymų, naujų finansinių įsipareigojimų ir pan. Tegu jūsų darbai kalba už jus.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

07:46
01:30
01:20

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką