Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 27d. 20:41

Trečiadienio horoskopas – spalio 28 d.

Klevas
„Fotolia“ nuotr. / Klevas

Diena išsiskirs keliais dalykais: visų pirma, dar naktį dvi svarbios planetos – Merkurijus ir Venera – beveik vienu metu pereis į elegantišką, diplomatišką ir estetišką Svarstyklių ženklą.

Tai suteiks daug ramios išminties santykiuose, tačiau sumažės emocionalumo, bus svarbu tiek žodžio, tiek elgesio teisingumas, atitikimas vietą ir laiką, daugiau dėmesio kreipiama į santykius, estetiškąją ir etiškąją, teisinę gyvenimo pusę – laikykitės susitarimų, visuomenės normų, atrodykite tvarkingai, kvepėkite gardžiai ir t. t.

Antra vertus, Mėnulis ryte, 10.44 val. pereis iš svajingųjų, jautriųjų ir dvasingų Žuvų į aktyvų, kovingą, visų priekyje besistengiantį būti Avino Zodiako ženklą. Tad rytas bus gana ramus, gal kiek emocingas ir ašaringas, tačiau skirtas pabaigti ankstesnių dienų darbus, tvarkytis, bendrauti.

Nuo minėto laiko kils noras daugiau judėti, ko nors imtis, veikti – imkitės iniciatyvos, darbų, ypač fizinių, taip pat susijusių su savęs parodymu, viešu pateikimu, pasportuokite, bet būkite saikingi, nes gali tekti prisiminti tai, kas dar nebaigta, grįžti prie ankstesnių dalykų, ką nors taisyti. Vis dėlto šiandien išliks svarbi atjauta, šeima, širdies gerumas.

Pastarąsias savybes padės palaikyti blyškių, melsvai sidabrinių atspalvių drabužiai, papuošalai iš sidabro su auksu, selenitas ir aduliaras (Mėnulio akmuo).

Valgykite daugiau vaisių, gerkite vaisių sultis, pasilepinkite tuo, kas saldu, ypač produktais su medumi.

Avinas
nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.

Rytą dar jausitės kiek prislėgti ir pažeidžiami, tačiau jau priešpietę pasijausite daug geriau – grįš jėgos, pasitikėjimas savimi, būsite nusiteikę imtis veiklos, žaižaruoti sąmoju, būti dėmesio centre. Tiesa, jūsų partneriai gali paprašyti atkreipti dėmesį ir į juos, jų interesus, priminti pažadus ar susitarimus – teks pasistengti savo ambicijas derinti su kitų poreikiais.

Jautis
nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.

Rytą skirkite užbaigti tam, ką veikėte nuo pirmadienio, o nuo priešpietės būtų gerai, jei daugiau dėmesio skirtumėte ne išorinei, o vidinei veiklai, pamatyti, kas trukdo jums realizuoti tai, ko trokštate. Prasideda itin sėkmingas laikotarpis, kai jūsų darbai ne tik padarys pasaulį gražesnį, sukurs jums ir aplinkiniams palankesnę aplinką, teiks sveikatos, bet ir pelnys pripažinimą, bus pastebėti jums svarbių asmenų. Tiesa, gali tekti prisiminti kai kuriuos susitarimus.

Dvyniai
nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.

Ryte teks pabaigti pradėtus darbus, susitvarkyti ir jau nuo priešpietės jus įsuks draugų, bičiulių ir viešos, visuomeninės veiklos verpetas. Juolab būsite itin pozityviai nusiteikę, linkę visus mylėti, būti gražioje aplinkoje – puikus laikas organizuoti šventes, renginius, pristatymus, ar tiesiog meilei, kūrybai, pasimėgauti menu, pabūti su vaikais. Tiesa, suderinti viską gali būti sudėtinga.

Vėžys
nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.

Kad ir koks malonus buvo poros dienų laikotarpis, pasimėgaukite šiomis nuotaikomis ryte, tačiau jau nuo priešpietės teks visą dėmesį sutelkti į darbo, karjeros, profesinius reikalus. Nors labai trauks likti namuose, su artimaisiais, grįžti prie nebaigtų reikalų čia, nusiteikite, kad teks pasistengti derinant visų interesus.

Liūtas
nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.

Rytą susitvarkykite su finansiniais reikalais, galbūt apmokėkite sąskaitas, atiduokite skolas, atsiimkite pirkinius, tačiau susilaikykite nuo naujų išlaidų, o nuo popietės prasidės intensyvaus bendravimo, grįžimo prie ankstesnių susitarimų, interesų ir idėjų realizavimo metas. Būsite linkę domėtis pasauliu, mokslo naujovėmis ir imtis ko nors naujo, kas iš tiesų atvertų įdomias pažinimo erdves.

Mergelė
nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.

Ryte daugiau dėmesio skirkite sutuoktiniui, jo interesams, tačiau jau nuo priešpietės būsite linkę aplink save kurti grožį, įsigyti ką nors elegantiško ir tuo pačiu tai bus sėkmingas laikas ieškoti uždarbio galimybių, naujų resursų. Gali tekti grįžti prie savo finansinių galimybių peržiūros, ieškoti naujų resursų. Gali pradžiuginti ir dovanos iš mylimo žmogaus.

Svarstyklės
nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.

Gražus laikas tęsiasi, kai jūsų slaptos svajos ima realizuotis. Rytą skirkite grožio ar sveikatinimosi procedūroms, tvarkymuisi, o jau nuo priešpietės teks daugiau laiko ir dėmesio skirti savo antrajai pusei, ieškoti, bendrauti su verslo partneriais, grįžti prie ankstesnių susitarimų, kai kurių pažadų įgyvendinimo – sulauksite malonaus pripažinimo.

Skorpionas
nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.

Ryte dar būsite linkę mažiau veikti, daugiau panirti į menus ir kūrybą, tačiau jau priešpiet pajausite užgriuvusius darbus – veikti ir suktis teks greitai, aiškintis sunkiai suprantamus dalykus, grįžti prie ankstesnių dokumentų, susitarimų peržiūros. Prasideda laikotarpis, kai būsite linkę labiau atsitraukti iš viešumos, grįžti prie savo jausmų ir minčių peržiūros.

Šaulys
nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.

Rytą būsite linkę atiduoti namiškių, artimųjų reikalams ar tiesiog jaukiau pabūti namuose, tačiau jau nuo priešpietės būsite linkę išeiti į viešumą – puikus laikas bendrauti su draugais ir bičiuliais, ieškoti rėmėjų savo veiklai, pristatyti savo projektus, ypač, jeigu jie susiję su vaikais, fizine veikla, varžybomis, teatru, šokiu. Tik būkite saikingi, suvaldykite savo azartą.

Ožiaragis
nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.

Rytą apibendrinkite praėjusių dviejų dienų patirtį, o jau nuo priešpietės teks grįžti prie profesinių reikalų. Tiesa, jūsų statusas jau šiek tiek kitas – jūsų darbas sulauks pripažinimo, gali tekti peržiūrėti kai kuriuos susitarimus, dokumentus. Vis dėlto jūs būsite linkę daugiau dėmesio ir laiko skirti namiškiams, artimiesiems, tiesiog atsikvėpti, ramiai ką nuveikti namie – deja, ir kiti darbai laukia, teks pasistengti suderinant interesus.

Vandenis
nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.

Būsite linkę grįžti prie ankstesnių idėjų, dar kartą pergalvoti tai, ką norėtumėte realizuoti profesinėje veikloje – laikas itin sėkmingas sukaupti platesnę patirtį, pasidomėti pasaulyje taikomomis mokslo naujovėmis ir perteikti tai kitiems. Rytas tinkamas finansiniams reikalams susitvarkyti, o jau priešpiet gali užgriūti skambučiai, informacija, būtinybė kažkur lėkti – tik būkite atsargesni vairuodami.

Žuvys
nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.

Rytą dar pasimėgaukite dėmesiu ir palankia atmosfera, nes jau priešpiet gali tekti imtis konkrečių praktinių ir, visų pirma, finansinių reikalų – grįžti prie ankstesnių sąskaitų tvarkymo, buhalterijos, ieškoti būdų resursų klausimams spręsti. Tiesa, galite sulaukti ir malonios mylimo žmogaus ar tiesiog gyvenimo aplinkybių staigmenos. Bet kokiu atveju prasideda itin palankus laikotarpis meilės ryšiui puoselėti.

Astrologinių įžvalgų autorė Dovilė Krupickaitė (paskyra feisbuke „Mano-astro“)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką